|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
zaciekawil mnie jeden zaklad z betandwin Country to get more points (Heats 1-20) Sweden -3,5 1.80 Australia +3,5 1.90 daje na kangurow fakt ze szwedzi jezdza u siebie i maja w swoich szeregach toniego ale pozostala 2 tj. jonsson i lindbeck wydaaj sie slabsi niz adams i sullivan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ciezie pary wystawiły buki - dlatego stawki nie wysokie. Wybrałem takie zestawy: EXP: system: 1 pewniak + 2/3 pokaż szczegóły kuponu So 14/05/05 19:00 Scott Nicholls - Lee Richardson Swedish GP, Eskilstuna Żużel GP 1 1.50 pewniak So 14/05/05 19:00 Jason Crump - Tony Rickardsson Swedish GP, Eskilstuna Żużel GP 2 1.60 So 14/05/05 19:00 Hans N Andersen - Bjarne Pedersen Swedish GP, Eskilstuna Żużel GP 1 1.55 So 14/05/05 19:00 Rune Holta - Ryan Sullivan Swedish GP, Eskilstuna Żużel GP 1 1.55
UNI: rozpis 3/4 Lindback, A - Holta, R Najlepsza pozycja końcowa 2 1.80 050514 Adams, L - Crump, J Najlepsza pozycja końcowa 1 1.80 050514 Rickardsson, Tony - Pedersen, Nicki Najlepsza pozycja końcowa 1 1.70 050514 Andersen, H - Gollob, T Najlepsza pozycja końcowa 2 1.80 050514
BaW - tu poczekamy na LIVE
Wszystkie typy oparte na przypuszczeniach - bez wnikliwszej analizy - jak bedzie zweryfikuje tor. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
czy zna ktos może linka gdzie można śledić gradprix na żywo !! prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
witam mnie zainteresowal ten zaklad 7007 NICHOLLS M4 3,00 --- 1,27 dalbym na 1 kurs 3 czyli dostanie sie do "8" jak ktos wyzej napisal Nicholls jest jezdzi na " swoim" torze wszystko bedzie zalezalo od 1 wyscigu ma w nim poza hancockiem ma dosc latwych przeciwnikow i zdobycz w tym wyscigu 3 pkt lub nawet 2 pozwoli mu uwierzyc w siebie i powalczenie o "8" i niestety nicholls w 1 wyscigu T i nie dostal sie do "8" czyli jest "cienki jak dupa weza "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ok, po pewnych przemysleniach do gry idzie takie coś:
a) kupon głowny.
Crump - Hancock 1.40 - raczej prosta sprawa. Greg jets poobijany, nie ma tez takiego błysku, ani specjalnej formy. Może byc w 8, ale raczej bez szans na spektakularny wynik. A Jason? No cóż, musi być wysoko, może nawet wygrać - na pewno w to właśnei celuje. Top3 raczej oczywiste. Obok Rickardssona i Jonssona najszybszy na treningu.
Tony - Nicholls 1.40 - bieg 9 - owszem Nicholls u siebie, ale Rickardsson jedzie z 1 toru, Nicholls z 2. Tony jest szybki, swiezy i w formie, stad nie wierze, aby Scott mógł go załozyć i mu odjechac. Dla mnie nie ma takiej opcji.
Adams - Lindback 1.35 - bieg 14 - z calym szacunkiem dla Toninio, to raz, że nie wierze aby pojechal tak jak we Wrocławiu, a dwa to malo prawdopodobne by pokonywal Adamsa jadac z 3 pola, gdy ten jedzie z pola 1. Miedzy nimi stoi Bjarne, wiec raczej on Adamsa nie załozy. A na dystansie Leigh jest za szybki, by mógł go wyprzedzić Lindback.
do tego dokładam dwie piłki:
Werder Rapid
b) kupon sredni.
N. Pedersen - Richardson 1.35 - bieg 15 - to bedzie bieg, w którym Nicki zapewni sobei awans do osemki. Jedzie z 4 toru, Lee z 2, niemniej od Richardsona jest bardziej bojowy, szybszy i po prostu mocniejszy.
Lindback - Bjerre 1.40 - bieg 17 - tutaj Toninio moze walczyć o ósemkę, albo przynajmniej o dobry wynik. Jedzie z 2 toru, Bjerre z 3. Keneth nie ma zeszłorocznej formy, nie sadze tez by byl przygotowany sprzetowo tak, jak Lindback. W tej fazie zawodów nie widze tu dla niego specjalnych szans.
Crump - Nicholls 1.40 - bieg 8 - podobna sytuacja co bieg Rickardssona. 1 tor dla Crumpa,a Nicholls z pola nr 4. Scott moze powalczyc dzis o '8', ale bez przesady, takich beigów wygrywac z pewnością nie będzie.
Adams 1-8 1.20 - krótko. nie wierze, by Adams był dzis poza 8;]
do tego dorzucam Rangers i Gasqueta.
c) kupon najlzejszy.
Jonsson - Lee 1.45 - bieg 11 - Andreas tor 2, Lee tor 3. To wiele wyjasnia, bo Lee nie ma odwagi by wygrywac biegi w GP z 3 pola. Poza tym Andreas był w trójc najlepszych na treningu. Tor przyja szybkiej jezdzie i walce, co mu odpowiada. Na tym etapie zawodów powinien juz pieknie smigac po szerokiej - to w wypadku gdyby nie wygrał startu.
Rickardsson 1-4 - de facto, ze bedzie w 2 w półfinale, bo awans tam jets formalnością. Doswiadczenia, forma, klasa, sprzet - tyle.
Bjarne - Chrzanowski 1,40 - bieg 12 - lżej bo pomiędzy nimi[Bjarne z 1 , Chrzan z 3] stoi Crump. Niemniej Chrzanowski narzeka na kontuzje, nie wierze by w tej fazie zawodów z 3 pola mógł cos osiagnac. Raczej spokojnie połkną go wszyscy;] z duza przewagą.
do tego: Werder Barcelona Bayern 2 głowne kupony siadły, z Jonssonem poszedł wał, ale i tak Barca przegrywa. A co do tego Scotta w '8' to mailes Jarko wyjątkowego pecha, bo gdybym Lindback był wykluczony tam gdzie wykluczony byc musial[za tą przypisaną Jonssonowi tasme], to Scott byłby w 8. Troche jawne oszustwo na oczach całego swiata, ale taki jest własnie wybitny sedzia - Marek Wojaczek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
dzieki buszmen widzialem cale grand prix w c....+ i widzialem ta sytuacje i fakt powinien byc wykluczony 'brazylijski "szwed z tego wyscigu ale sedziowal "normalny polski pedal " ( jezeli przekrecilem slowa Tomasza G.) to sorry pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
zaciekawil mnie jeden zaklad z betandwin Country to get more points (Heats 1-20) Sweden -3,5 1.80 Australia +3,5 1.90 daje na kangurow fakt ze szwedzi jezdza u siebie i maja w swoich szeregach toniego ale pozostala 2 tj. jonsson i lindbeck wydaaj sie slabsi niz adams i sullivan i kangury gora jak ktos zaspiewal "skaczcie do gory jak kangury " (jezeli przekrecilem slowa LIROYA to sorry ) jeszcze jedno pytanko do ogladajacych Grand Prix w C ....+ czy tylko ja odnioslem to wrazenie ( moze zbyt duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />) ale nie wierze ze goscie w studio mieli wode w szklankach wg. mnie mieli cos mocniejszego jakos ta ich mowa byla dziwna na koncu relacji ale moze ja odnioslem tylko takie wrazenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
GP jak dla mnie nieudane. Niedocenilem Andersena , przecenilem Jonssona. A co do komemntatorów to nie wiedziałem w bardz kto jest bardziej zbombiony : my? czy oni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
STARTING POSITIONS DRAW SLOVENIAN GP
1 9. Hans Andersen 2 8. Jaroslaw Hampel 3 12. Scott Nicholls 4 10. Bjarne Pedersen 5 11. Lee Richardson 6 16. Matej Zagar 7 1. Jason Crump 8 6. Tomasz Gollob 9 15. Tomasz Chrzanowski 10 3. Greg Hancock 11 4. Leigh Adams 12 2. Tony Rickardsson 13 13. Ryan Sullivan 14 14. Antonio Lindback 15 5. Nicki Pedersen 16 7. Andreas Jonsson
TRACK RESERVES 17 17. Izak Santej 18 18. Denis Stojs
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Dzisiaj GP Slowenii w Krsko.Jak bedzie zobaczymy.Ja natomiast mam pytanie odnosnie rozliczania kursow w mixie. Do tej pory bylem przekonany ze toto-mix rozlicza GP wedlug fazy zasadniczej tzn np. Nicholls zdobyl 8 pkt a Richardson 11 obydwaj weszli do polfinalu w ktorym zajeli 3 miejse i odpadli. Pare ta wg mnie wygral Richardson poniewaz mial wiecej punktow.
Czy aby toto-mix nie liczy tego jako X z powodu tego samego miejsca w półfinale ?
Prosze o odpowiedz bo sie zamotalem ............
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Nie wydaje się wam że : ZAGAR-CHRZANOWSKI KL1 2 2.25 to promocja. Chrzanowski nie jest tam jakimś super GP Rider ale bez przesady - Zagar to druga liga i nie widze tutaj ani jednego zawodnika którego Matej mógłby objechać a Chrzanek , jakiś tam pkt uciuła.Tym bardziej że w pojedynku bezpośrednim jedzie z pola A a Zagar z B i powienien od niego być bezpośrednio lepszy. Jak dla mnie taki kurs jest do wzięcia!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
N.PEDERSEN - S.NICHOLLS - 1 - 1,40 zl STS
Tu bez dwoch zdan zdecydowane zwyciestwo Nickiego. W koncu Dunczyk walczy o medale IMŚ, a Scott ani razu nawet nie zagościł w "8" w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
28-05 Sobota 1072 19:00 Rickardsson T. - Adams L. 1.45 2.30 1073 19:00 Rickardsson T. - Hancock G. 1.35 2.60 1074 19:00 Crump J. - Pedersen N. 1.45 2.30 1075 19:00 Crump J. - Gollob T. 1.35 2.60 1076 19:00 Adams L. - Lindbaeck A. 1.45 2.30 1077 19:00 Pedersen N. - Nicholls S. 1.40 2.40 1078 19:00 Hancock G. - Pedersen B. 1.50 2.10 1079 19:00 Lindbaeck A. - Zagar M. 1.45 2.30 1080 19:00 Andersen H. - Richardson L. 1.45 2.30 1081 19:00 Bjerre K. - Chrzanowski T. 1.30 2.70
na pierwszy rzut oka :
Lindbaeck-Zegar 1
Crump - Gollob 1
Pedersen-Nicholls 1
Rickardsson - Hancock 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Dzisiaj GP Slowenii w Krsko.Jak bedzie zobaczymy.Ja natomiast mam pytanie odnosnie rozliczania kursow w mixie. Do tej pory bylem przekonany ze toto-mix rozlicza GP wedlug fazy zasadniczej tzn np. Nicholls zdobyl 8 pkt a Richardson 11 obydwaj weszli do polfinalu w ktorym zajeli 3 miejse i odpadli. Pare ta wg mnie wygral Richardson poniewaz mial wiecej punktow.
Czy aby toto-mix nie liczy tego jako X z powodu tego samego miejsca w półfinale ?
Prosze o odpowiedz bo sie zamotalem ............ Panowie jak z tym jest ? Bo to wazna sprawa w typowaniu.Zalozmy dzisiaj Ricki zdobedzie 12 pkt a Hancock 11 pkt w fazie zasadniczej.Ricki bedzie 4 w polfinale a Hancock 3 i kto wtedy wygrywa ? Ricki czy Greg ? Pomyslcie bo to wazne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
I to sa wlasnie glupie zasady bukow naziemnych. Ricki zdobywajac 12 pkt bedzie wyzej sklasyfikowany w turnieju niz Greg mimo to w naszych rodzimych bukach to Greg okazalby sie zwyciezca .......... Teraz trzeba sie gleboko zastanowic nad rozkladem biegow itd itp ........
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
ermolek to jest 3 turniej a ty nie wiesz jaki jest regulamin?Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
siemka podajcie skad moge sciagnac program dzisiejszych zawodow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|