Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#334129 14/05/2005 16:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
zaciekawil mnie jeden zaklad z betandwin
Country to get more points (Heats 1-20)
Sweden -3,5 1.80
Australia +3,5 1.90

daje na kangurow
fakt ze szwedzi jezdza u siebie i maja w swoich szeregach toniego ale pozostala 2 tj. jonsson i lindbeck wydaaj sie slabsi niz adams i sullivan

Bonus: Unibet
#334130 14/05/2005 16:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ciezie pary wystawiły buki - dlatego stawki nie wysokie. Wybrałem takie zestawy:
EXP:
system: 1 pewniak + 2/3 pokaż szczegóły kuponu
So 14/05/05 19:00 Scott Nicholls - Lee Richardson
Swedish GP, Eskilstuna Żużel GP 1 1.50 pewniak
So 14/05/05 19:00 Jason Crump - Tony Rickardsson
Swedish GP, Eskilstuna Żużel GP 2 1.60
So 14/05/05 19:00 Hans N Andersen - Bjarne Pedersen
Swedish GP, Eskilstuna Żużel GP 1 1.55
So 14/05/05 19:00 Rune Holta - Ryan Sullivan
Swedish GP, Eskilstuna Żużel GP 1 1.55

UNI:
rozpis 3/4
Lindback, A - Holta, R Najlepsza pozycja końcowa 2 1.80 050514
Adams, L - Crump, J Najlepsza pozycja końcowa 1 1.80 050514
Rickardsson, Tony - Pedersen, Nicki Najlepsza pozycja końcowa 1 1.70 050514
Andersen, H - Gollob, T Najlepsza pozycja końcowa 2 1.80 050514

BaW - tu poczekamy na LIVE

Wszystkie typy oparte na przypuszczeniach - bez wnikliwszej analizy - jak bedzie zweryfikuje tor.
Pozdrawiam
KRAJAN

#334131 14/05/2005 18:03
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
czy zna ktos może linka gdzie można śledić gradprix na żywo !! prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#334132 14/05/2005 18:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337

#334133 14/05/2005 20:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
witam
mnie zainteresowal ten zaklad
7007 NICHOLLS M4 3,00 --- 1,27
dalbym na 1 kurs 3 czyli dostanie sie do "8"
jak ktos wyzej napisal Nicholls jest jezdzi na " swoim" torze wszystko bedzie zalezalo od 1 wyscigu ma w nim poza hancockiem ma dosc latwych przeciwnikow i zdobycz w tym wyscigu 3 pkt lub nawet 2 pozwoli mu uwierzyc w siebie i powalczenie o "8"
i niestety nicholls w 1 wyscigu T i nie dostal sie do "8" czyli jest "cienki jak dupa weza "

#334134 14/05/2005 20:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
Ok, po pewnych przemysleniach do gry idzie takie coś:

a) kupon głowny.

Crump - Hancock 1.40 - raczej prosta sprawa. Greg jets poobijany, nie ma tez takiego błysku, ani specjalnej formy. Może byc w 8, ale raczej bez szans na spektakularny wynik. A Jason? No cóż, musi być wysoko, może nawet wygrać - na pewno w to właśnei celuje. Top3 raczej oczywiste. Obok Rickardssona i Jonssona najszybszy na treningu.

Tony - Nicholls 1.40 - bieg 9 - owszem Nicholls u siebie, ale Rickardsson jedzie z 1 toru, Nicholls z 2. Tony jest szybki, swiezy i w formie, stad nie wierze, aby Scott mógł go załozyć i mu odjechac. Dla mnie nie ma takiej opcji.

Adams - Lindback 1.35 - bieg 14 - z calym szacunkiem dla Toninio, to raz, że nie wierze aby pojechal tak jak we Wrocławiu, a dwa to malo prawdopodobne by pokonywal Adamsa jadac z 3 pola, gdy ten jedzie z pola 1. Miedzy nimi stoi Bjarne, wiec raczej on Adamsa nie załozy. A na dystansie Leigh jest za szybki, by mógł go wyprzedzić Lindback.

do tego dokładam dwie piłki:

Werder
Rapid

b) kupon sredni.

N. Pedersen - Richardson 1.35 - bieg 15 - to bedzie bieg, w którym Nicki zapewni sobei awans do osemki. Jedzie z 4 toru, Lee z 2, niemniej od Richardsona jest bardziej bojowy, szybszy i po prostu mocniejszy.

Lindback - Bjerre 1.40 - bieg 17 - tutaj Toninio moze walczyć o ósemkę, albo przynajmniej o dobry wynik. Jedzie z 2 toru, Bjerre z 3. Keneth nie ma zeszłorocznej formy, nie sadze tez by byl przygotowany sprzetowo tak, jak Lindback. W tej fazie zawodów nie widze tu dla niego specjalnych szans.

Crump - Nicholls 1.40 - bieg 8 - podobna sytuacja co bieg Rickardssona. 1 tor dla Crumpa,a Nicholls z pola nr 4. Scott moze powalczyc dzis o '8', ale bez przesady, takich beigów wygrywac z pewnością nie będzie.

Adams 1-8 1.20 - krótko. nie wierze, by Adams był dzis poza 8;]

do tego dorzucam Rangers i Gasqueta.

c) kupon najlzejszy.

Jonsson - Lee 1.45 - bieg 11 - Andreas tor 2, Lee tor 3. To wiele wyjasnia, bo Lee nie ma odwagi by wygrywac biegi w GP z 3 pola. Poza tym Andreas był w trójc najlepszych na treningu. Tor przyja szybkiej jezdzie i walce, co mu odpowiada. Na tym etapie zawodów powinien juz pieknie smigac po szerokiej - to w wypadku gdyby nie wygrał startu.

Rickardsson 1-4 - de facto, ze bedzie w 2 w półfinale, bo awans tam jets formalnością. Doswiadczenia, forma, klasa, sprzet - tyle.

Bjarne - Chrzanowski 1,40 - bieg 12 - lżej bo pomiędzy nimi[Bjarne z 1 , Chrzan z 3] stoi Crump. Niemniej Chrzanowski narzeka na kontuzje, nie wierze by w tej fazie zawodów z 3 pola mógł cos osiagnac. Raczej spokojnie połkną go wszyscy;] z duza przewagą.

do tego:
Werder
Barcelona
Bayern

2 głowne kupony siadły, z Jonssonem poszedł wał, ale i tak Barca przegrywa.

A co do tego Scotta w '8' to mailes Jarko wyjątkowego pecha, bo gdybym Lindback był wykluczony tam gdzie wykluczony byc musial[za tą przypisaną Jonssonowi tasme], to Scott byłby w 8. Troche jawne oszustwo na oczach całego swiata, ale taki jest własnie wybitny sedzia - Marek Wojaczek.

#334135 14/05/2005 20:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dzieki buszmen widzialem cale grand prix w c....+ i widzialem ta sytuacje i fakt powinien byc wykluczony 'brazylijski "szwed z tego wyscigu ale sedziowal "normalny polski pedal " ( jezeli przekrecilem slowa Tomasza G.) to sorry
pozdrawiam

#334136 14/05/2005 21:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
zaciekawil mnie jeden zaklad z betandwin
Country to get more points (Heats 1-20)
Sweden -3,5 1.80
Australia +3,5 1.90

daje na kangurow
fakt ze szwedzi jezdza u siebie i maja w swoich szeregach toniego ale pozostala 2 tj. jonsson i lindbeck wydaaj sie slabsi niz adams i sullivan
i kangury gora jak ktos zaspiewal "skaczcie do gory jak kangury " (jezeli przekrecilem slowa LIROYA to sorry )
jeszcze jedno pytanko do ogladajacych Grand Prix w C ....+ czy tylko ja odnioslem to wrazenie ( moze zbyt duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />) ale nie wierze ze goscie w studio mieli wode w szklankach wg. mnie mieli cos mocniejszego jakos ta ich mowa byla dziwna na koncu relacji ale moze ja odnioslem tylko takie wrazenie

#334137 15/05/2005 07:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
GP jak dla mnie nieudane.
Niedocenilem Andersena , przecenilem Jonssona.
A co do komemntatorów to nie wiedziałem w bardz kto jest bardziej zbombiony : my? czy oni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334138 17/05/2005 13:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
STARTING POSITIONS DRAW SLOVENIAN GP

1 9. Hans Andersen
2 8. Jaroslaw Hampel
3 12. Scott Nicholls
4 10. Bjarne Pedersen
5 11. Lee Richardson
6 16. Matej Zagar
7 1. Jason Crump
8 6. Tomasz Gollob
9 15. Tomasz Chrzanowski
10 3. Greg Hancock
11 4. Leigh Adams
12 2. Tony Rickardsson
13 13. Ryan Sullivan
14 14. Antonio Lindback
15 5. Nicki Pedersen
16 7. Andreas Jonsson

TRACK RESERVES
17 17. Izak Santej
18 18. Denis Stojs

#334139 28/05/2005 05:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Dzisiaj GP Slowenii w Krsko.Jak bedzie zobaczymy.Ja natomiast mam pytanie odnosnie rozliczania kursow w mixie.
Do tej pory bylem przekonany ze toto-mix rozlicza GP wedlug fazy zasadniczej tzn np. Nicholls zdobyl 8 pkt a Richardson 11 obydwaj weszli do polfinalu w ktorym zajeli 3 miejse i odpadli. Pare ta wg mnie wygral Richardson poniewaz mial wiecej punktow.

Czy aby toto-mix nie liczy tego jako X z powodu tego samego miejsca w półfinale ?

Prosze o odpowiedz bo sie zamotalem ............

#334140 28/05/2005 07:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Nie wydaje się wam że :
ZAGAR-CHRZANOWSKI KL1 2 2.25
to promocja.
Chrzanowski nie jest tam jakimś super GP Rider ale bez przesady - Zagar to druga liga i nie widze tutaj ani jednego zawodnika którego Matej mógłby objechać a Chrzanek , jakiś tam pkt uciuła.Tym bardziej że w pojedynku bezpośrednim jedzie z pola A a Zagar z B i powienien od niego być bezpośrednio lepszy.
Jak dla mnie taki kurs jest do wzięcia!!!

#334141 28/05/2005 07:28
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
N.PEDERSEN - S.NICHOLLS - 1 - 1,40 zl STS

Tu bez dwoch zdan zdecydowane zwyciestwo Nickiego. W koncu Dunczyk walczy o medale IMŚ, a Scott ani razu nawet nie zagościł w "8" w tym sezonie.

#334142 28/05/2005 07:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
28-05 Sobota
1072 19:00 Rickardsson T. - Adams L. 1.45 2.30
1073 19:00 Rickardsson T. - Hancock G. 1.35 2.60
1074 19:00 Crump J. - Pedersen N. 1.45 2.30
1075 19:00 Crump J. - Gollob T. 1.35 2.60
1076 19:00 Adams L. - Lindbaeck A. 1.45 2.30
1077 19:00 Pedersen N. - Nicholls S. 1.40 2.40
1078 19:00 Hancock G. - Pedersen B. 1.50 2.10
1079 19:00 Lindbaeck A. - Zagar M. 1.45 2.30
1080 19:00 Andersen H. - Richardson L. 1.45 2.30
1081 19:00 Bjerre K. - Chrzanowski T. 1.30 2.70


na pierwszy rzut oka :

Lindbaeck-Zegar 1

Crump - Gollob 1

Pedersen-Nicholls 1

Rickardsson - Hancock 1

#334143 28/05/2005 07:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Dzisiaj GP Slowenii w Krsko.Jak bedzie zobaczymy.Ja natomiast mam pytanie odnosnie rozliczania kursow w mixie.
Do tej pory bylem przekonany ze toto-mix rozlicza GP wedlug fazy zasadniczej tzn np. Nicholls zdobyl 8 pkt a Richardson 11 obydwaj weszli do polfinalu w ktorym zajeli 3 miejse i odpadli. Pare ta wg mnie wygral Richardson poniewaz mial wiecej punktow.

Czy aby toto-mix nie liczy tego jako X z powodu tego samego miejsca w półfinale ?

Prosze o odpowiedz bo sie zamotalem ............

Panowie jak z tym jest ? Bo to wazna sprawa w typowaniu.Zalozmy dzisiaj Ricki zdobedzie 12 pkt a Hancock 11 pkt w fazie zasadniczej.Ricki bedzie 4 w polfinale a Hancock 3 i kto wtedy wygrywa ? Ricki czy Greg ? Pomyslcie bo to wazne.

#334144 28/05/2005 07:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Wygrywa Hancock.

#334145 28/05/2005 08:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Wygrywa Hancock.

I to sa wlasnie glupie zasady bukow naziemnych.

Ricki zdobywajac 12 pkt bedzie wyzej sklasyfikowany w turnieju niz Greg mimo to w naszych rodzimych bukach to Greg okazalby sie zwyciezca ..........

Teraz trzeba sie gleboko zastanowic nad rozkladem biegow itd itp ........

#334146 28/05/2005 08:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
ermolek to jest 3 turniej a ty nie wiesz jaki jest regulamin?Pozdrawiam

#334147 28/05/2005 08:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
siemka podajcie skad moge sciagnac program dzisiejszych zawodow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334148 28/05/2005 08:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1