Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
#334149 28/05/2005 09:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Macie jakies strony z statsami żużlu i pojedyńczych zawodników, lub ich drużyn? Podoba mi się ten sport do obstawiania, a żebym miał jakieś info to bym z wami się udzielał w tym temacie i dyskutował, a tak to tylko czytam wasze rozmyślania na temat meczy, Toto_mix chyba ma najlepsza oferte z Żużlu, tak mi się wydaje. Pozdro

Bonus: Unibet
#334150 28/05/2005 10:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
W
member
member
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 189
Człowieku zastanów sie co piszesz,Chrzan ma 30 % szans z Zagarem.Obstawienie zagara to promocja.

#334151 28/05/2005 10:44
Dołączył: May 2005
Posty: 633
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 633
Quote
Nie wydaje się wam że :
ZAGAR-CHRZANOWSKI KL1 2 2.25
to promocja.
Chrzanowski nie jest tam jakimś super GP Rider ale bez przesady - Zagar to druga liga i nie widze tutaj ani jednego zawodnika którego Matej mógłby objechać a Chrzanek , jakiś tam pkt uciuła.Tym bardziej że w pojedynku bezpośrednim jedzie z pola A a Zagar z B i powienien od niego być bezpośrednio lepszy.
Jak dla mnie taki kurs jest do wzięcia!!!

Matej Zagar pomimo że jest bardzo nie doceniany wszem i wobec i lekceważony co mnie bardzo cieszy bo będzie
większe zaskoczenie dla pseudofachowców kiedy wychowanek AMTK Ljubljana znajdzie się w półfinałach na co dzisiaj licze.
Tor Mateja Gubca Matej zna bardzo dobrze co będzie sporym ułatwieniem.
Cały ten tydzien podporządkował temu turniejowi i jak sam mówi GP w KRSKO to jedna z najważniejszych imprez w sezonie 2005.

Quote
Zagar to druga liga

Ludzie to mają poczucie humoru.

Mam troszkę czasu więc uświadomowie ci że Matej Zagar w wieku 22 lat osiągnał nie mnie w swojej karierze niż Tomasz Chrzanowski.
Zagar to czterokrotny mistrz Słowenii indywidualnie , aktualny indywidualny mistrz europy aktualny brązowy medalista mistrzostw świata juniorów.
Mało jak na 22 lata ????
Od 3 sezonow bardzo udanie startuje również na wyspach będać liderem Reading Racers.

Twierdzisz że Matej dzisiaj nie zdobedzie punktu??

Spotkajmy się tutaj o godzinie 23 i wtedy porozmawiamy.

Jak dla mnie dzisiaj Matej półfinał to plan na ta slowenska noc.

#334152 28/05/2005 10:48
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
coz moge powiedziec
ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334153 28/05/2005 10:51
Dołączył: May 2005
Posty: 633
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 633
Co do typów na GP polecam serdecznie na zagranie Adrenaliny w 8 ten tor jest dla nie stworzony a po za tym Andreas już uporał się z problemami sprzętowymi i powinien bez problemu znalezc sie w półfinale.

#334154 28/05/2005 10:52
Dołączył: May 2005
Posty: 633
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 633
A po za tym mam czuja że wygra dzisiaj Nicki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)

#334155 28/05/2005 11:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
A co mysliscie o parze

RICKARDSSON-N.PEDERSEN KL1 ??

Mozecie cos napisac na ten temat?

#334156 28/05/2005 11:25
Dołączył: May 2005
Posty: 633
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 633
Quote
A co mysliscie o parze

RICKARDSSON-N.PEDERSEN KL1 ??

Mozecie cos napisac na ten temat?

Host wszystko przemawia za Rickardssonem ale w ostatnim
czasie przytrafialo mu sie kilka bolesnych upadków i to może mieć wpływ na jego postawę dzisiaj.
Nicki jest również w bardzo dobrej formie tor w KRSKO zawsze mu sprzyjal caly ten tydzien odpoczywał odpuscil mecze Holsted i Eastabourne aby dzisiaj zawalczyć o finał.

Jak dla mnie Ricki - Power 2 ;]

#334157 28/05/2005 11:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Potrzebuje jednego zdarzenia z zuzlu :/

CRUMP-ADAMS KL1
CRUMP-N.PEDERSEN KL1

Ktore lepiej wziasc? Nie znam sie na tym za bardzo :/

#334158 28/05/2005 11:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Zagar-Sullivan 2 2.00
Bjarne-Gollob 2 2.00
Adams-Jonsson 1 1.45
Nichools-Richardsson 1 1.55

#334159 28/05/2005 11:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Co można z Oferty TOTO-MIXA Wybrać? W Miare Pewne?

6895 RICKARDSSON M1 1,35 2,70 7,00 --- ---
6896 CRUMP M1 1,40 2,55 7,00 --- ---
6897 ADAMS M1 2,15 1,60 6,50 --- ---
6898 N.PEDERSEN M1 2,25 1,60 6,00 --- ---
6899 HANCOCK M1 3,50 1,90 2,30 --- ---
6900 GOLLOB M1 4,00 1,90 2,10 --- ---
6901 B.PEDERSEN M1 4,00 1,90 2,10 --- ---
6902 LINDBACK M4 1,55 --- 2,10 --- ---
6903 ANDERSEN M4 1,80 --- 1,80 --- ---
6904 SULLIVAN M4 2,20 --- 1,50 --- ---
6905 JONSSON M4 2,20 --- 1,50 --- ---
6906 NICHOLLS M4 2,40 --- 1,40 --- ---
6907 BJERRE M4 2,55 --- 1,37 --- ---
6908 ZAGAR M4 3,60 --- 1,20 --- ---
6909 L.RICHARDSON M4 4,00 --- 1,17 --- ---
6910 CHRZANOWSKI M4 5,50 --- 1,08 --- ---


6911 RICKARDSSON-CRUMP KL1 1,65 8,00 1,95 --- ---
6912 RICKARDSSON-ADAMS KL1 1,50 8,00 2,20 --- ---
6913 RICKARDSSON-N.PEDERSEN KL1 1,40 8,00 2,40 --- ---
6915 CRUMP-ADAMS KL1 1,50 8,00 2,20 --- ---
6916 CRUMP-N.PEDERSEN KL1 1,40 8,00 2,40 --- ---
6917 N.PEDERSEN-HANCOCK KL1 1,37 8,00 2,55 --- ---
6918 HANCOCK-GOLLOB KL1 1,70 6,00 2,00 --- ---
6919 HANCOCK-B.PEDERSEN KL1 1,65 6,00 2,10 --- ---
6920 GOLLOB-ANDERSEN KL1 1,65 5,00 2,25 --- ---
6921 GOLLOB-SULLIVAN KL1 1,50 5,00 2,55 --- ---
6922 LINDBACK-ANDERSEN KL1 1,60 5,00 2,35 --- ---
6923 LINDBACK-B.PEDERSEN KL1 1,75 5,00 2,10 --- ---
6924 LINDBACK-SULLIVAN KL1 1,50 5,00 2,55 --- ---
6925 ANDERSEN-JONSSON KL1 1,75 5,00 2,10 --- ---
6926 JONSSON-SULLIVAN KL1 1,90 5,00 1,90 --- ---
6927 JONSSON-NICHOLLS KL1 1,80 5,00 2,00 --- ---
6928 NICHOLLS-L.RICHARDSON KL1 1,50 5,00 2,55 --- ---
6929 BJERRE-CHRZANOWSKI KL1 1,40 5,00 2,80 --- ---
6930 ZAGAR-CHRZANOWSKI KL1 1,65 5,00 2,25 --- ---

#334160 28/05/2005 11:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Po h... to wkleiles??Kazdy potrafi wejsc na strone ToTo.!Chlopie jak sie nie znasz na zuzlu to nie graj,bo pozniej bedziesz wyzywal ze ktos ci zle podpowiedzial
P.S W zuzlu nic nie ma pewnego

#334161 28/05/2005 11:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
http://www.speedway.gp.prv.pl/

Czy z tej strony klasyfikacja jest ta do ktorej jest punkt odniesienia?

#334162 28/05/2005 11:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244

#334163 28/05/2005 11:58
Dołączył: May 2005
Posty: 633
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 633
Jonsson - Nicholls 100 % HOST:)

#334164 28/05/2005 12:02
Dołączył: May 2005
Posty: 633
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 633
ZAGAR-CHRZANOWSKI tez 100 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#334165 28/05/2005 12:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Zegar-Sulliwan 1.7 2.0 o co tu chodzi? Sulli jest duzo lepszy od (chyba Wegra??) prosilbym o link do aktualnej punktacji,bo ten powyzej nie zawiera wszystkich zawodnikow

#334166 28/05/2005 12:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
Jonsson - Nicholls 100 % HOST:)

Jonsson 9,Nicholls 13 .W betandwin head-head licza na podstawie tego turnieju czy po zsumowaniu z liczba punktow jaka zdobyli dotychczas? Dzieki Feliciano:) za link

#334167 28/05/2005 12:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Zegar-Sulliwan 1.7 2.0 o co tu chodzi? Sulli jest duzo lepszy od (chyba Wegra??) prosilbym o link do aktualnej punktacji,bo ten powyzej nie zawiera wszystkich zawodnikow
Zegar jest Slowencem...Lecz nie wydaje mi sie zeby jakos specjalnie dzis blyszczal..presja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja zagralem Lindbaeck-Zegar w sts za 1.45

#334168 28/05/2005 12:13
Dołączył: May 2005
Posty: 633
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 633
Oli Matej dzisiaj z tego co widze pojedzie dla bukmacherów i dla mnie oczywiscie jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1