Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#334737 28/04/2005 16:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
Quote
figok mozesz sie jasniej wyrazic o kogo kontuzjach piszesz widzialem 2 mecz w bostonie i poza ostatnio kontuzjowanymi Tinsleyem Benderem i Hamiltonem nikogo nie brakowalo w Indianie a z tych kontuzjowanych jedynie Tinsley mialby mozliwosc pogrania troche czasu

jako 33 oto info dla Ciebie http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/injury/injuries.html
Nie wiem na ile to zrodleko jest wiarygodne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale cos tam jednak im dolega.
Jesli ogladales oba mecze ,to moze napisz cos konkretnego o grze Indiany.Warto na nich grac za grubsza kaske?

Zabielany zgadzam sie z Toba calkowicie, najblizsze dni beda nasze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#334738 28/04/2005 16:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dzisiaj Pacers ...
Jutro Kings ...
pożniej Wash !!!!!!!!

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pierwszy mój odruch - wszystko na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Po przemysleniu na razie tylko uwaga o nocnym meczu w Indianapolis,bo troche niepowazne jest typowanie NBA na 1-2 dni przed meczem.

Co było powodem,że Pacersom udało sie wygrac 2 mecz w Bostonie.
Ich doskonała obrona czy impotencja ofensywna Celtics.
Dla mnie to drugie i....to se ne vrati <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Znając jednak determinację,z jaka Pacers walczą o kazdy mecz,poparte arcymistrzostwem w prowokowaniu i wyprowadzaniu z równowagi przeciwnika(dlatego nie lubię tego zespoliku)uważam,że 3 mecz serii Indiańce potraktuja jako kluczowy i jezeli nawet przegraja to beda walczyc do upadłego.

Do czego zmierzam?
Do overa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334739 28/04/2005 16:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Quote
Dzisiaj Pacers ...
Jutro Kings ...
pożniej Wash !!!!!!!!

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pierwszy mój odruch - wszystko na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
życze powdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... napewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#334740 28/04/2005 17:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1X X2 12
Pt 29.04.05 01:00 Kidd Jason - O'Neal Shaquille - Jones Damon
Najwiecej punktow New Jersey vs Miami
podwójna szansa NBA specjalne 1.20 1.15 1.70 +1

Pt 29.04.05 03:30 Stackhouse Jerry - Howard Josh - Terry Jason
Najwiecej punktow Houston vs Dallas
podwójna szansa NBA specjalne 1.30 1.25 1.40

Mógłby ktoś wyjaśnić Mi o co chodzi w tych zakładach , według Mnie na przykładzie pierwszym 1 oznacza Kidda , 2 Shaqa , 3 Jones zatem w tych zakładach 1x to wybór Kidda & Shaqa natomiast x2 to Shaq i Jones 12 to Kidd i Jones.

Zatem zakład wchodzi nawet jeśli Kidd i Shaq zdobędą tyle samo punktów ale każdy z nich wiecej od Jones'a ?

Pozdrawiam

#334741 28/04/2005 18:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
Quote
Dzisiaj Pacers ...
Jutro Kings ...
pożniej Wash !!!!!!!!

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pierwszy mój odruch - wszystko na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
życze powdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... napewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tez tak mysle!
INDIANA juz u siebie nie przegra i awansuje
SACRAMENTO jutro wygrywa ale wyjazdu nie wygra

acha i awans DENVER jest po dobrym kursie a u siebie nie przegraja tak cos mi sie widzi

#334742 28/04/2005 18:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zabielany i Kuerten....czytaliście cos wiecej z mojego postu ,czy tylko pierwsze zdanie?

#334743 28/04/2005 18:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Masz racje Amkwish oni nie czytają :lol:

Nie stawiasz na Indianę tylko na over tongue

#334744 28/04/2005 18:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1X X2 12
Pt 29.04.05 01:00 Kidd Jason - O'Neal Shaquille - Jones Damon
Najwiecej punktow New Jersey vs Miami
podwójna szansa NBA specjalne 1.20 1.15 1.70 +1

Pt 29.04.05 03:30 Stackhouse Jerry - Howard Josh - Terry Jason
Najwiecej punktow Houston vs Dallas
podwójna szansa NBA specjalne 1.30 1.25 1.40

Mógłby ktoś wyjaśnić Mi o co chodzi w tych zakładach , według Mnie na przykładzie pierwszym 1 oznacza Kidda , 2 Shaqa , 3 Jones zatem w tych zakładach 1x to wybór Kidda & Shaqa natomiast x2 to Shaq i Jones 12 to Kidd i Jones.

Zatem zakład wchodzi nawet jeśli Kidd i Shaq zdobędą tyle samo punktów ale każdy z nich wiecej od Jones'a ?

Pozdrawiam

Nie dokońca tak!
Podam na przykladzie:
(1) Kidd Jason - (X) O'Neal Shaquille - (2) Jones Damon
Zdobycze pkt:
Kidd - 15pkt
O'Neal - 19pkt
Jones - 17pkt
W tym przypadku wygrana jest X, 1X i X2, a przegrana 1, 2, i 12.
W przyp. dwudrogowych: Nie chodzi o wytypowanie zawodników którzy bedą mieli wiecej pkt. od 3 uczestnika zakładów, a o wytypownie zwyciężcy - przez analogię tak jak w piłce nożnej

Co do dzisiejszych typów nie jest to takie oczywiste jak nam sie wydaję.
- Są to PO i rządzą się swoimi prawami - w każdym meczu podejmowana jest walka (czym bliżej końca tym wieksza).
Pomimo tego zdecydowałem sie na zagranie gospodarzy:
1) IND - BOS 1(-2,5)
2) NJN - MIA 1
3) HOU - DAL 1

Z wczoraj pozostał mi zamykający kupon mecz nr 1)

We wszystkich przyp. spodziewam sie ostrej walki.
w 1) przyp. Pacers zwąchali dużą szanse zakończenia I rundy PO w 6 pojedynku u siebie i wygraniu 4-2, ale do tego trzeba wygrać wszystko u siebie.
w 2 i 3 spotkaniu przegrane NJN i DAL niemal przesądzają ich out of PO. Ale o ile NJN u siebie grają zdecydownie lepiej (choć potencjał zdecydownie gorszy od Miami - posiadaja tylko dwóch klasowych graczy i od ich dyspozycji w danym dniu będzie wiele zależało.
Najbardziej obawiam się Houston, 2xwin na wyjeździe i moga podejść do tego meczu troszke rozluźnieni (ale tu duża rola trenera i umotywowania zawodników). Pozatym Dallas w tym sezonie wyśmienicie radzą sobie na wyjazdach (stąd pewnie taki kurs). niemniej sądzę, że TM-ac z Chinolem i resztą która ładnie sie dostosowuje walke podejmą, a skoro potrafili wygrać w Dallas (2-krotnie), u siebie też nie będą skorzy do łatwego oddawania pkt.

Pozdrawiam
KRAJAN

#334745 28/04/2005 18:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja mimo wszystko zdam sie na kunsztatora amkwisha i dam za te 30$ Indiana over , ciężko mi przewidzieć ze indiana dziś wygra bo ja tą drużyna zawsze przeczuwam i wiem kiedy są w dobrej formie , dzisiajszy mecz to loteria .

#334746 28/04/2005 18:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Do postu wyżej - oczywiście w rozpisie 2/3

#334747 28/04/2005 18:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Masz racje Amkwish oni nie czytają :lol:

Nie stawiasz na Indianę tylko na over tongue

Dokladnie,a pierwszy odruch mowi: "omijaj faworytów,raczej w komplecie nie wygraja" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Stad poza progresami,z ktorych tylko juz jeden w grze(under MIA-NJ)trzeba poszukac czegos innego.

Teraz "na tapecie" under w Houston,ale jeszcze sporo czasu,trzeba pomysleć.

#334748 28/04/2005 18:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
Co było powodem,że Pacersom udało sie wygrac 2 mecz w Bostonie.
Ich doskonała obrona czy impotencja ofensywna Celtics.
Dla mnie to drugie i....to se ne vrati <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pierwszy raz zabieram glos w temacie NBA.
Lidze ktora sie fajnie oglada duzo gorzej typuje.Prywatnie uwazam ,ze obok tenisa jest to wrecz najtrudniejsza liga do typowania.

Ale do rzeczy.
Widze Amkwish , ze mamy odmienne zdanie nt. drugiego meczu w Bostonie.Celtowie zawiedli w ofensywie ? Na pewno tak ,ale z czego to wynikalo ? IMO wlasnie z dobrej gry obronnej Indiany.
Do tego stopnia ze przez wieksza czesc meczu jedyna opcja Celtow w ataku byl osamotniony Pierce praktycznie jedyny zawodnik ktory grozil penetracja.Dodatkowo Boston na dystansie tez nie ma jakis wybitnych strzelcow co tylko ulatwilo indiance ustawienie obrony.Celtowie w kazdej niemal akcji potrzebowali wiecej czasu na dojscie do jako takiej pozycji rzutowej.Znamienne dla calego spotkania byla akcja w ktorej R. Davis przy probie rozegrania "wklada" pilke w rece przeciwnika.
Zawiodl Payton ,Walker tez nic nie pokazal az nie chce sie wierzyc ,ze ten zespol w pierwszym meczu sprawili indianie takie lanie.
Ale to jest wlasnie NBA
Nigdy nie wiesz co sie wydarzy!
Dlatego dla sportu, tylko pare groszy postawie na ... Indiane.

#334749 28/04/2005 18:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Ciekaw jestem za ile Wy rzeczywiście stawiacie pisząc "parę groszy" ?

#334750 28/04/2005 18:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
New Jersey - Miami (3,5-0) 2 1.90 10 Expekt

Dzieki kilku zwycieswom w koncowce sezonu regularnego NJ (gdy ich rywale grali praktycznie o nic ) zaczeta mowic o ich moim zdaniem fikcyjnej wspanialej formie. Tak naprawd sa zaledwie przecietniakiem. Z kolei wg mnie mistzrostwo zdobedzie ktos z trojki Detroit, houston i wlasnie Miami. Kurs zdecydowanie zawayzony. W dwoch poprzednich meczach zawodnicy NJ wygrali zaledwie jedna kwarte i to jednym punktem. Teraz mieli by nagle wygrac caly mecz. Poza tym jak juz pisalem w poprzednich analizach innych meczy w play-off nie da sie wygrywac sama pierwsza piatka. A w Miami rywalizacja wyglada natomiast wspaniale, o czym swiadczy chociazby ostatni mecz Mouringa. Zreszta jestem przekonany, ze w porzednim meczu gdyby nie 6 fauli Alonzo to NJ polegloby znacznie wyzej. Heats pwoinni pokryc ten handi bez wieszych problemow. Wg mnie to anjpewniejszy z mezy, ktore ostatnio widzialem. Powodzenia.
ps. pisane troche na szybko ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przy okazji polecam www.punters.pl [punters.pl] na ktorym podaje typy pod nikiem s.dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334751 28/04/2005 19:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bynio,wbrew pozorom mowimy o tym samym:-)

Stawiam,ze dzis Pacers nie bedzie stac na taki defence jak w meczu nr 2,a jak bedzie,to zobaczymy.

#334752 28/04/2005 19:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Zabielany i Kuerten....czytaliście cos wiecej z mojego postu ,czy tylko pierwsze zdanie?
W Twoim poście piszesz tylko o Indianie, a pierwsze zdanie odnosi się do wszystkich 3 spotkań. O ile w Indianie grasz over, co napisałeś , to w pozostałych 2 spotkaniach na 1 rzut oka widzisz zwycięstwa Sea oraz Chicago. Ja na 1 rzut oka widze zwycięstwa Sacramento i Wash. Jeżeli zagrasz na Sea i Bulls to życzę Ci powodzenia ... napewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334753 28/04/2005 19:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Ciekaw jestem za ile Wy rzeczywiście stawiacie pisząc "parę groszy" ?
2 złote stawka normalna ( 200 groszy ), jeżeli jest jakiś pewniak to 3 złote (300 groszy) jednak na takie szalenstwo niezbyt czesto sie decyduję ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

p.s
Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334754 28/04/2005 19:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Podzielam zdanie Zabielanego,o stawkach,nie o typach:-)

Dobrym zwyczajem w tematach NBA jest NIE podawanie konkretnych kwot.

"Siłe" typu wyrazamy albo w opcji x/10 albo nominujac full/middle stake.

Last edited by amkwish; 28/04/2005 19:30.
#334755 28/04/2005 19:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zabielany,a co powiesz na to

CHI +9,5
SEA +10,5

???

Poniewaz na dziś nic specjalnie mi sie nie podoba,to zagram tak:

NJ-MIA under 197,5
IND-BOS over 176,0
HOU-DAL under 201,5
ako=2,80

Indiane mam w triplu z Tampere 1 i CSKA X2.
Jak ruskich Parma nie pojedzie,to skontruje kupon ,dając +hc na Celtics.

Over w Indianapolis w "normalnej linii 182,0 zagram singlem.

Na razie tyle,chyba na tym poprzestane.

Last edited by amkwish; 28/04/2005 19:37.
#334756 28/04/2005 19:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Handi na Sea ... +5,5 w baw ... Ty grasz w pinnacle to możesz sobie zrobić +10 ... ale jaki wtedy bedzie kurs ?
Na Wash w profie jest chyba 1,67 więc handi +10 jest możliwy tylko w pinncale.

Jeśli chodzi o Chicago z takim wysokim handi to uważam że wejdzie. Co do Sacramento miałbym wieksze obawy. Mam "czuja" że zagraja bardzo dobry mecz i wygraja wysoko. Skuszę sie chyba na handi który proponuje BAW +5.5 na Kings <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, Green Arrow, forty, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1