|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
figok mozesz sie jasniej wyrazic o kogo kontuzjach piszesz widzialem 2 mecz w bostonie i poza ostatnio kontuzjowanymi Tinsleyem Benderem i Hamiltonem nikogo nie brakowalo w Indianie a z tych kontuzjowanych jedynie Tinsley mialby mozliwosc pogrania troche czasu jako 33 oto info dla Ciebie http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/injury/injuries.htmlNie wiem na ile to zrodleko jest wiarygodne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ale cos tam jednak im dolega. Jesli ogladales oba mecze ,to moze napisz cos konkretnego o grze Indiany.Warto na nich grac za grubsza kaske? Zabielany zgadzam sie z Toba calkowicie, najblizsze dni beda nasze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dzisiaj Pacers ... Jutro Kings ... pożniej Wash !!!!!!!!
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierwszy mój odruch - wszystko na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Po przemysleniu na razie tylko uwaga o nocnym meczu w Indianapolis,bo troche niepowazne jest typowanie NBA na 1-2 dni przed meczem. Co było powodem,że Pacersom udało sie wygrac 2 mecz w Bostonie. Ich doskonała obrona czy impotencja ofensywna Celtics. Dla mnie to drugie i....to se ne vrati <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Znając jednak determinację,z jaka Pacers walczą o kazdy mecz,poparte arcymistrzostwem w prowokowaniu i wyprowadzaniu z równowagi przeciwnika(dlatego nie lubię tego zespoliku)uważam,że 3 mecz serii Indiańce potraktuja jako kluczowy i jezeli nawet przegraja to beda walczyc do upadłego. Do czego zmierzam? Do overa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dzisiaj Pacers ... Jutro Kings ... pożniej Wash !!!!!!!!
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierwszy mój odruch - wszystko na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> życze powdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... napewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203 |
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1X X2 12 Pt 29.04.05 01:00 Kidd Jason - O'Neal Shaquille - Jones Damon Najwiecej punktow New Jersey vs Miami podwójna szansa NBA specjalne 1.20 1.15 1.70 +1
Pt 29.04.05 03:30 Stackhouse Jerry - Howard Josh - Terry Jason Najwiecej punktow Houston vs Dallas podwójna szansa NBA specjalne 1.30 1.25 1.40
Mógłby ktoś wyjaśnić Mi o co chodzi w tych zakładach , według Mnie na przykładzie pierwszym 1 oznacza Kidda , 2 Shaqa , 3 Jones zatem w tych zakładach 1x to wybór Kidda & Shaqa natomiast x2 to Shaq i Jones 12 to Kidd i Jones. Zatem zakład wchodzi nawet jeśli Kidd i Shaq zdobędą tyle samo punktów ale każdy z nich wiecej od Jones'a ?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Dzisiaj Pacers ... Jutro Kings ... pożniej Wash !!!!!!!!
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierwszy mój odruch - wszystko na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> życze powdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... napewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tez tak mysle! INDIANA juz u siebie nie przegra i awansuje SACRAMENTO jutro wygrywa ale wyjazdu nie wygra acha i awans DENVER jest po dobrym kursie a u siebie nie przegraja tak cos mi sie widzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zabielany i Kuerten....czytaliście cos wiecej z mojego postu ,czy tylko pierwsze zdanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Masz racje Amkwish oni nie czytają :lol: Nie stawiasz na Indianę tylko na over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1X X2 12 Pt 29.04.05 01:00 Kidd Jason - O'Neal Shaquille - Jones Damon Najwiecej punktow New Jersey vs Miami podwójna szansa NBA specjalne 1.20 1.15 1.70 +1
Pt 29.04.05 03:30 Stackhouse Jerry - Howard Josh - Terry Jason Najwiecej punktow Houston vs Dallas podwójna szansa NBA specjalne 1.30 1.25 1.40
Mógłby ktoś wyjaśnić Mi o co chodzi w tych zakładach , według Mnie na przykładzie pierwszym 1 oznacza Kidda , 2 Shaqa , 3 Jones zatem w tych zakładach 1x to wybór Kidda & Shaqa natomiast x2 to Shaq i Jones 12 to Kidd i Jones. Zatem zakład wchodzi nawet jeśli Kidd i Shaq zdobędą tyle samo punktów ale każdy z nich wiecej od Jones'a ?
Pozdrawiam Nie dokońca tak! Podam na przykladzie: (1) Kidd Jason - (X) O'Neal Shaquille - (2) Jones Damon Zdobycze pkt: Kidd - 15pkt O'Neal - 19pkt Jones - 17pkt W tym przypadku wygrana jest X, 1X i X2, a przegrana 1, 2, i 12. W przyp. dwudrogowych: Nie chodzi o wytypowanie zawodników którzy bedą mieli wiecej pkt. od 3 uczestnika zakładów, a o wytypownie zwyciężcy - przez analogię tak jak w piłce nożnej Co do dzisiejszych typów nie jest to takie oczywiste jak nam sie wydaję. - Są to PO i rządzą się swoimi prawami - w każdym meczu podejmowana jest walka (czym bliżej końca tym wieksza). Pomimo tego zdecydowałem sie na zagranie gospodarzy: 1) IND - BOS 1(-2,5) 2) NJN - MIA 1 3) HOU - DAL 1 Z wczoraj pozostał mi zamykający kupon mecz nr 1) We wszystkich przyp. spodziewam sie ostrej walki. w 1) przyp. Pacers zwąchali dużą szanse zakończenia I rundy PO w 6 pojedynku u siebie i wygraniu 4-2, ale do tego trzeba wygrać wszystko u siebie. w 2 i 3 spotkaniu przegrane NJN i DAL niemal przesądzają ich out of PO. Ale o ile NJN u siebie grają zdecydownie lepiej (choć potencjał zdecydownie gorszy od Miami - posiadaja tylko dwóch klasowych graczy i od ich dyspozycji w danym dniu będzie wiele zależało. Najbardziej obawiam się Houston, 2xwin na wyjeździe i moga podejść do tego meczu troszke rozluźnieni (ale tu duża rola trenera i umotywowania zawodników). Pozatym Dallas w tym sezonie wyśmienicie radzą sobie na wyjazdach (stąd pewnie taki kurs). niemniej sądzę, że TM-ac z Chinolem i resztą która ładnie sie dostosowuje walke podejmą, a skoro potrafili wygrać w Dallas (2-krotnie), u siebie też nie będą skorzy do łatwego oddawania pkt. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja mimo wszystko zdam sie na kunsztatora amkwisha i dam za te 30$ Indiana over , ciężko mi przewidzieć ze indiana dziś wygra bo ja tą drużyna zawsze przeczuwam i wiem kiedy są w dobrej formie , dzisiajszy mecz to loteria .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Do postu wyżej - oczywiście w rozpisie 2/3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Masz racje Amkwish oni nie czytają :lol: Nie stawiasz na Indianę tylko na over  Dokladnie,a pierwszy odruch mowi: "omijaj faworytów,raczej w komplecie nie wygraja" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stad poza progresami,z ktorych tylko juz jeden w grze(under MIA-NJ)trzeba poszukac czegos innego. Teraz "na tapecie" under w Houston,ale jeszcze sporo czasu,trzeba pomysleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Co było powodem,że Pacersom udało sie wygrac 2 mecz w Bostonie. Ich doskonała obrona czy impotencja ofensywna Celtics. Dla mnie to drugie i....to se ne vrati <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierwszy raz zabieram glos w temacie NBA. Lidze ktora sie fajnie oglada duzo gorzej typuje.Prywatnie uwazam ,ze obok tenisa jest to wrecz najtrudniejsza liga do typowania. Ale do rzeczy. Widze Amkwish , ze mamy odmienne zdanie nt. drugiego meczu w Bostonie.Celtowie zawiedli w ofensywie ? Na pewno tak ,ale z czego to wynikalo ? IMO wlasnie z dobrej gry obronnej Indiany. Do tego stopnia ze przez wieksza czesc meczu jedyna opcja Celtow w ataku byl osamotniony Pierce praktycznie jedyny zawodnik ktory grozil penetracja.Dodatkowo Boston na dystansie tez nie ma jakis wybitnych strzelcow co tylko ulatwilo indiance ustawienie obrony.Celtowie w kazdej niemal akcji potrzebowali wiecej czasu na dojscie do jako takiej pozycji rzutowej.Znamienne dla calego spotkania byla akcja w ktorej R. Davis przy probie rozegrania "wklada" pilke w rece przeciwnika. Zawiodl Payton ,Walker tez nic nie pokazal az nie chce sie wierzyc ,ze ten zespol w pierwszym meczu sprawili indianie takie lanie. Ale to jest wlasnie NBA Nigdy nie wiesz co sie wydarzy! Dlatego dla sportu, tylko pare groszy postawie na ... Indiane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ciekaw jestem za ile Wy rzeczywiście stawiacie pisząc "parę groszy" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
New Jersey - Miami (3,5-0) 2 1.90 10 Expekt Dzieki kilku zwycieswom w koncowce sezonu regularnego NJ (gdy ich rywale grali praktycznie o nic ) zaczeta mowic o ich moim zdaniem fikcyjnej wspanialej formie. Tak naprawd sa zaledwie przecietniakiem. Z kolei wg mnie mistzrostwo zdobedzie ktos z trojki Detroit, houston i wlasnie Miami. Kurs zdecydowanie zawayzony. W dwoch poprzednich meczach zawodnicy NJ wygrali zaledwie jedna kwarte i to jednym punktem. Teraz mieli by nagle wygrac caly mecz. Poza tym jak juz pisalem w poprzednich analizach innych meczy w play-off nie da sie wygrywac sama pierwsza piatka. A w Miami rywalizacja wyglada natomiast wspaniale, o czym swiadczy chociazby ostatni mecz Mouringa. Zreszta jestem przekonany, ze w porzednim meczu gdyby nie 6 fauli Alonzo to NJ polegloby znacznie wyzej. Heats pwoinni pokryc ten handi bez wieszych problemow. Wg mnie to anjpewniejszy z mezy, ktore ostatnio widzialem. Powodzenia. ps. pisane troche na szybko ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przy okazji polecam www.punters.pl [ punters.pl] na ktorym podaje typy pod nikiem s.dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bynio,wbrew pozorom mowimy o tym samym:-)
Stawiam,ze dzis Pacers nie bedzie stac na taki defence jak w meczu nr 2,a jak bedzie,to zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Zabielany i Kuerten....czytaliście cos wiecej z mojego postu ,czy tylko pierwsze zdanie? W Twoim poście piszesz tylko o Indianie, a pierwsze zdanie odnosi się do wszystkich 3 spotkań. O ile w Indianie grasz over, co napisałeś , to w pozostałych 2 spotkaniach na 1 rzut oka widzisz zwycięstwa Sea oraz Chicago. Ja na 1 rzut oka widze zwycięstwa Sacramento i Wash. Jeżeli zagrasz na Sea i Bulls to życzę Ci powodzenia ... napewno sie przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ciekaw jestem za ile Wy rzeczywiście stawiacie pisząc "parę groszy" ? 2 złote stawka normalna ( 200 groszy ), jeżeli jest jakiś pewniak to 3 złote (300 groszy) jednak na takie szalenstwo niezbyt czesto sie decyduję ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> p.s Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Podzielam zdanie Zabielanego,o stawkach,nie o typach:-)
Dobrym zwyczajem w tematach NBA jest NIE podawanie konkretnych kwot.
"Siłe" typu wyrazamy albo w opcji x/10 albo nominujac full/middle stake.
Last edited by amkwish; 28/04/2005 19:30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zabielany,a co powiesz na to
CHI +9,5 SEA +10,5
???
Poniewaz na dziś nic specjalnie mi sie nie podoba,to zagram tak:
NJ-MIA under 197,5 IND-BOS over 176,0 HOU-DAL under 201,5 ako=2,80
Indiane mam w triplu z Tampere 1 i CSKA X2. Jak ruskich Parma nie pojedzie,to skontruje kupon ,dając +hc na Celtics.
Over w Indianapolis w "normalnej linii 182,0 zagram singlem.
Na razie tyle,chyba na tym poprzestane.
Last edited by amkwish; 28/04/2005 19:37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Handi na Sea ... +5,5 w baw ... Ty grasz w pinnacle to możesz sobie zrobić +10 ... ale jaki wtedy bedzie kurs ? Na Wash w profie jest chyba 1,67 więc handi +10 jest możliwy tylko w pinncale.
Jeśli chodzi o Chicago z takim wysokim handi to uważam że wejdzie. Co do Sacramento miałbym wieksze obawy. Mam "czuja" że zagraja bardzo dobry mecz i wygraja wysoko. Skuszę sie chyba na handi który proponuje BAW +5.5 na Kings <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|