|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
paddy ladbrokes willhill stanjames tam limity po okolo 10tys euro na plusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Bardzo lubię tego buka, według mnie to jedna z najlepszych firm na świecie. Oprócz bardzo dobrego produktu to jeszcze mają najbardziej oryginalny marketing: [ Linked Image] I jeszcze np. to:  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
bf i wszystko jasne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zależy, co kolega chce stawiać. Jeżeli tenis i piłkę nożną (bez egzotyki), to rynek na bf łyknie stawki kilkadziesiąt razy większe. Nie wiem nad czym tu się zastanawiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dużo zależy też od specyfiki zakładu. Jeśli chodzi o piłkę i tenis z popularniejszych zdarzeń (np. Premiership, LM) to na BF możesz grać, grać i grać. I jeszcze więcej grać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Owszem, raczej uczciwi, ale z limitami to żart. Zdarzało się dostać limit na nowym koncie po wpłacie grubszej kwoty jeszcze przed zagraniem 1. zakładu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
paddy ladbrokes willhill stanjames tam limity po okolo 10tys euro na plusie Chyba jak obstawiasz premiership  W paddy potrafili mnie zlimitować nawet po przegranym zakładzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Panowie paddy mnie zlimitował do kilku funtów i nie bardzo wiem za co, bo stawki przeciętne i kursy raczej też
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
Najlepszym rozwiazaniem jest to co napisal Conrad: gra u kilku bukow. Przeciez jest sporo, a napewno ponad 5 PEWNYCH i RZETELNYCH bukmacherow u ktorych mozna grac. Chcesz postawic 10 tys zl? Postaw u 5 bukow po 2 tys i problem z glowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
Ciekawy zjawiskiem jest zdejmowanie limitów z kont graczy. Co jakiś czas, szczególnie jak się w danym buk, nałożone limity potrafią mi zniknąć. Może zmiana warty w kierownictwie firmy, która chce podnieść obrót i bardziej wierzy swoim oddsmakerom?  Ujawnisz jaki buk bądź buki zdejmują limity? Bo ja sobie nie przypominam żeby kiedykolwiek jakiś buk cofnął limit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
A u Paddiego przyjmują już Polaków ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Ciekawy zjawiskiem jest zdejmowanie limitów z kont graczy. Co jakiś czas, szczególnie jak się w danym buk, nałożone limity potrafią mi zniknąć. Może zmiana warty w kierownictwie firmy, która chce podnieść obrót i bardziej wierzy swoim oddsmakerom?  Jesli to nie tajemnica Conrad to mozesz zdradzic gdzie takie "cuda" sie zdarzaja? Mi sie niestety nic takiego nie przydarzylo, choc mam troche zapomnianych kont z powodu "zerowych" limitow. Pozdr.
|
|
|
Link skopiowany do schowka