Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#33513 11/10/2001 01:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Mam pytanie, jaki jest numer oddziału Banku Polska Kasa Opieki w Warszawie w którym ma konto Gamebookers. Bo aby im przesłać kase transferem bankowym (w depozyt)muszę ten numer oddziału podać na druczku przelewu, ponieważ jest w stolicy kilka takich banków i kij wie w którym mają Gamebuki konto.....

Bonus: Unibet
#33514 11/10/2001 01:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Przykro mi ale tego nie wiem ani Ja ani GB, mialem ten sam problem. Wplacilem do nich przelewem bankowym ze swojego banku zaplacilem 50zl. 20 moj bank 28zl posrednik. Bank we Frankfurcie.

#33515 12/10/2001 14:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam ten sam problem co sexmis..
Jak im wysłałem mejla z pytaniem, o które PKO dokładnie chodzi to mi szybko odpowiedzieli, tyle tylko, że na inne pytania z listu, a nie na temat PKO.
Za drugim razem powiedzieli żeby przesłać kasę do Deutsche Banku. To po jaką cholerę mają konto w PKO jeśli sami nawet nie wiedzą w którym......

Chętnie bym im wysłał kasę, ale jak mam zapłacić 50zł prowizji to się jeszcze 5x zastanowię.

Chcę im przesłać 50 euro - to mam im to wysłać w złotówkach i to potem przeliczą na euro, czy mam wpłacić już w euro?

#33516 12/10/2001 23:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam, czy mogł by mi to ktos przetłumaczyc i powiedziec co mam wysłac di nich.
Dziekuje


Dear Mr Pawel Krzysteczko, please note that you have recently attempted many credit card transactions with our service. Due to our high security standards and in order to avoid possible credit card fraud, we would hereby kindly ask you to send us a fax or e-mail message with a clear and readable copy of your Identification document (with a photo), and the front and back of the Credit Card(s) you have used and intend to use to the following number: +1-267-200-0552 or to [email][email protected].[/email] After verifying that this data corresponds to the one you have submitted at our homepage, we will allow you to make credit card transactions. Also, please add in your message the following text in hand-writing:

I, the undersigned, Pawel Krzysteczko hereby declare that I agree to use my Credit Card: type, number, expiration date to make deposits to Gamebookers Ltd. in accordance to their Terms and Conditions.

Date,
Place,
Signature

Please, accept our sincerest apologies for this inconvenience which we make only in your interest and hope that you will cooperate with us so that we could quickly give you the opportunity to enjoy our service.

Sincerest Regards,

Your service @ gamebookers.com

#33517 13/10/2001 00:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
witaj postaram sie po krotce powiedziec o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ostatnio probowales dokonac wielu tranzakcji karta kredytowa z gamebookers. w zwiazku z wyosokimi standardami zabezpieczen, aby unikac uszustw zwiazanych z korzystania karty kredytowej. niniejszym prosimy abys przeslal do nas fax lub e-mail z kopia czytelnego dowodu tozsamosci ze zdjeciem i obie strony karty kredytowej (podaj Ci namiary). po weryfikacji ze dane sa poprawne, pozwolimy dokonywac tranzakcje karta kredytowa... dolacz takze oswiadczenie napisane wlasnorecznie nie maszynowo:
ja nizej podpisany Pawel Krzysteczko zgadzam sie korzystac z mojej karty kredytowej: typ, numer, data wygasniecia w zakresie dokonywania transakcji do gamebookers zgodnie z regulaminem.
data
miejsce
podpis

na koniec bardzo mocna Cie przepraszaja za utrudnienia i wyjasniaja ze dzialaja w trosce o Twoja kase no i maja nadizeje ze bedziesz bardzo zadowolony z Waszej wspolpracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
--------------------------------------

mam nadzieje ze nic nie spartolilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jesli gdzies zrobilem blad w "tlumaczeniu" to niech ktos mnie poprawi...

Pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#33518 30/10/2001 20:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam,

Mam kolejne pytanie:

Jak wykrecic numer do Gamebookers, ponieważ chce im przesłeć FAX z swoimi danymi, a oni podali mi taki numer:

+1-267-200-0552
Może trzeba wykręcic najpierw kierunkowy, ale ja nie wiem gdzie się ich firma znajduje.
Dziekuje za info i pozdrawiam

#33519 30/10/2001 20:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Ciacho,


00-1-267-200-0552


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#33520 30/10/2001 20:36
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Gamebookers coraz bardziej mnie denerwuje,wystarczy że dwa razy karta zostanie odrzucona a blokują ci konto.Chciałem zrobić "withdrawal" pokawił się komunikat żeby przesłać im "official ID" zrobiłem to.Po dwóch dniach wchodzę na konto a tam "locked"
k**** oni znowu blokują chociaż dostali skany.Boję się cokolwiek zrobić żeby nie zablokowali konta.
Wcześniej miałem z nimi problemy,bo kazali mi zapłacić za zakład który został zawarty bez środków na koncie.Nie znam angielskiego żeby z nimi dłużej walczyć

#33521 30/10/2001 21:02
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Ostatnio na Networku ktoś założył temat, o tym że Gamebookers ma kłopoty, ale dużo osób w tym Tony Q
stwierdziło, że to chyba nieprawda....

#33522 30/10/2001 21:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Tony Q , co to za autorytet , kto to jest .
Gram u Gamebookers`a i jestem bardzo zainteresowany ich problemami .

#33523 30/10/2001 21:50
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
TonyQ to właściciel (założyciel?) forum Network54 - no i wydaje się chyba poważnym człowiekiem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Najlepiej jak jesteś tym tematem zainteresowany to znajdż ten temat - to było chyba z 2 albo 3 dni temu. Większość osób chyba nie zgodziła się ze złą opinią o Gammebokers. Tak naprawdę trudno coś z takiego postu wywnioskować. Każdy może przecież założyć temat i powypisywać różne głupoty....
Kiedyś na jakimś forum ktoś rozpisywał się jaki to z Betandwin zły bukmacher, a to za przeproszeniem g**** prawda - gram tam cały czas i uważam, że są bardzo dobrzy (nigdy nie było problemów z wypłatami - i o dziwo nigdy nie chcieli wysyłania żadnego ksera !!!! nawet gdy chodziło o kilka k$)

Sam też mam konto w Gamebookers i parę groszy na nim... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#33524 30/10/2001 22:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:
[qb]Czesc Ciacho,


00-1-267-200-0552


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge[/qb]

Bardzo dziękuje Bogge za odpowiedz. Jest to dla mnie bardzo ważne.
Jeszcze raz bardzo dziękuje i szczerze pozdrawiam

#33525 31/10/2001 00:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Każdy może przecież założyć temat i powypisywać różne głupoty....

Wiem że niektórzy robią koło dupy bukmacherom ale ja nie mam w tym żadnego interesu

Kiedyś na jakimś forum ktoś rozpisywał się jaki to z Betandwin zły bukmacher, a to za przeproszeniem g**** prawda

To chyba była sprawa z anulowanym meczem tenisowym,gość myślał że BAW uzna ewidentną pomyłkę ale się przeliczył i anulowali mu zakład.

dobrzy (nigdy nie było problemów z wypłatami - i o dziwo nigdy nie chcieli wysyłania żadnego ksera !!!! nawet gdy chodziło o kilka k$)

Do gamebookers nie poważniejszych zastrzeżeń oprócz tego że mają najbardziej restrykcyjny system przyjmowania depozytów.Rzadko się zdarza żeby bukmacher żądał dokumentów przy małych sumach ok.30$.Po dwóch dniach od wysłania skanów ciągle mam taki komunikat "You can not withdraw money
because your account is LOCKED"
Totalną głupotą jest blokowanie konta po dwóch nieudanych próbach depozytu,przecież nawet jakby ktoś przechwycił numer karty to i tak musiałby wysłać dokumenty właściciela tej karty!
Jest to najmniej przyjażne uzytkownikowi biuro jakie istnieje w internecie.

historia pewnej przygody z nimi:
1.depozyt,pieniadze pojawiły się na koncie
2.Zawarcie zakładu,zakład został zawarty
3.Sprawdzam konto karty,zadna kwota nie została pobrana
4.Zakład został przegrany,wszystkie funkcje na koncie zostały zablokowane oprócz zawierania zakładów za pieniądze które faktycznie nie zostały przelane do gamebookers

#33526 31/10/2001 02:15
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Dilbert faktycznie żle cię potraktowali - szlag może trafić człowieka.
Mi w Sportingbet po zrobieniu pierwszego zakładu, który wygrałem i to na sumę około 1,5k$ zablokowali konto (pisałem o tym na forum). Myślałem, że to już koniec,ale zażądali odemnie wyciągu operacji z karty, który dostaje się w banku na koniec miesiąca i prawie miesiąc miałem zablokowane konto. Póżniej nigdy nie miałem już u nich żadnych problemu.Może wydałeś im się "podejrzany" i chcą cię sprawdzić, odemnie Gamebookers nic nigdy nie chciał.
Hill też mi dwa razy zablokował konto i za każdymm razem chciał tych samych dokumentów

#33527 31/10/2001 02:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
07 Oct 01 11:27 Withdraw: Cheque - 150.00 - processed

Zamówiłem u nich czek 7 października i jeszcze nie przyszedł. Też tak długo czekaliście ? Wysyłają poleconym ? W historii pisze że transakcja processed czyli zakończona. Hmmmmm

#33528 31/10/2001 02:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Skoro mowa o wypłatach to moze mi ktos wyjasni .
1. co to jest e-gold , paypal , webmoney i jezeli to jest cos w rodzaju Western Union to czy działa w Polsce .

2. Czy przy wypłacie przelewem tranzakcja podlega regulacją ustawy o obrocie dewizowym ? ( moj kochany bank ING BSK robil mi takie problemy z przelaniem kasy do buka , że nie chce ich juz powtarzac ) .

dzieki xeo

#33529 31/10/2001 03:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Jeszcze jedno .
Właśnie wyczytałem , że wypłata poprzez przelew jest mozliwa tylko wtedy gdy nie ma mozliwości wypłaty poprzez KK .
Moj proble polega na tym , w pieniązki wpłacałem do buka przez karte debetową , a nie kredytowa ( znowu problemy z moim bankiem )więc nie moge na nią wpłacić spowrotem .
Więc czy jeżeli wykasuje w moim date karte to będe mógł wypłacić kase czekiem .

I kolejne - jak wygląda sytuacja z wypłatą na karte kredytową - mam VISA w ING BSK z przyznanym limitem 10000. Czy aby wypłacić kase na kartę muszę najpierw wypłacić kase z karty w bankomaci by zrobic miejsce na kase od buka .

Sorrki za tyle pytań bądź co bądz troche lamerskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#33530 31/10/2001 05:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Czy aby wypłacić kase na kartę muszę najpierw wypłacić kase z karty w bankomaci by zrobic miejsce na kase od buka

Nie musisz nic wypłacać żeby robić miejsce,limit jest po to żebyś mógł z niej korzystać nawet wtedy kiedy nie ma na niej środków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Moj proble polega na tym , w pieniązki wpłacałem do buka przez karte debetową , a nie kredytowa

Nie ma żadnej różnicy
Jeżeli twój problem dotyczy Gamebookers to jestem ciekaw jak szybko to załatwisz bo z moich doświadczeń wynika że oni się nie śpieszą

#33531 08/11/2001 21:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
I jak znacie ten numer konta Bank Polska Kasa Opieki ( Gambookers) mam zamiar wplacic a nie chce wplacac do Deutscher...

#33532 08/11/2001 21:03
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1