Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Poprzedni temat przekroczył 200 postów, więc postanowiłem założyć nowy.

Pomocne linki :
============================================================


Oficjalna strona rozgrywek [handball-bundesliga.de]

Bardzo dobra stronka z newsami oraz statystykami [handball-world.de]

[color:"red"]LIVE :[/color]

Live '1' [live-message.de]

Live '2' [handballimfernsehen.de]

===========================================================

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Poprzednia część [mecz.org]

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dobry wieczór ;-)


Jutro i w niedzielę grają:

E54 Dusseld.-Wilhelms. 1.47 8.6 3.1 1.25 2.27 30/18.00
E55 Pfulling.-Nordhorn 3.1 8.6 1.47 2.27 1.25
E56 Lubbecke-Kiel 7.9 11 1.11 4.6 1.03
E57 Schwerin-Minden 2.64 8.2 1.61 2 1.35 01/17.00

Oczywiście Kiel można sobie spokojnie dokleić na 0.9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Chyba że nie chcą mistrza... to już inna bajka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Natomiast co do innych spotkań... 'jakośtak...' ten Nordhon wydaje się być dobrym typem... ALE wyjazd do Pfullingen... hmm... @1.47 ... - trzeba przemyśleć... ale na pewno na głównym nie pójdzie...


Taki mały 'o/f' zrobię... gdyż nie ma sensu zakładać nowych tematów i robić nowego bałaganu...

Jutro grane są również FINAŁY i tak:

Liga Mistrzów
N41 Ciudad R.-Barcel. 1.37 8.7 3.6

Ciudady ostatnio wygrały w Barcelonie, 25-27... a więc można wywnioskować że są cholernie mocni... Ale nie wolno nam zapomnieć że to FINAŁ LM ! i na pewno za taki gówniany kurs jakim jest @1.37... chyba nie warto ruszać... Piszę CHYBA gdyż jeszcze muszę spytać jednego gościa który naprawdę zna się super na ręcznej...BTW, kurs na Ciudad w BAW @1.40 ... Tutaj nie gramy rewanżów...

Puchar ZP-M-F-1.sp
N43 Adem.Leon-NK Zagr. 1.18 9.5 5.9

Tutaj nic nie napiszę, bo po prostu drużyn tych nie znam, a nie chcę nikogo wprowadzać w błąd. Jak będzie ten mój 'doradzca-fachowiec' to coś napiszę jutro. Po kursie można wywnioskować że powinnien być LAJT.. ale wszyscy wiemy jak to bywa...gdy nie wiemy co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Puchar EHF-M-F-1.s
N44 Magdeburg-Essen 1.29 8.9 4.25

Magdeburg jak dla mnie znacznie lepsza drużyna od Essen. Myśle że jutro Karol+spółka, będą chcieli wypracować sobie znaczącą przewagę nad rewanżem... Kurs @1.29 jak najbardziej do grania, może pójdzie na moim głównym...

Mam nadzieję że ktoś przyłączy się do moich spostrzeżen na temat jutrzejszych finałów.

ps: Amper mam nadzieję że potygodniowej przerwie, spowodowanej pracą... [ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ] jutro profek, czy też totek będzie <gła$kany> tongue pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ziew...Dobranoc tongue

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Panowie Nordhorn jest nie do grania oni będą występować w przyszłej edycji Pucharu Zdobywców Pucharów i im to wisi, które miejsce zajmą w bundeslidze, to moja rada, jak chcą to wygrają a jak nie chcą to nie wygrają nie ruszam i boję się takich drużyn. Pewnie sie niektórzy zapytają dlaczego zagrają bo zajęli 3 miejsce w pucharze a w finale grały Kiel z Flensburgiem czyli uczestnicy przyszłej Ligi Mistrzów a Nordhorn był najwyżej i stąd gra w Europie w przyszłym sezonie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Misiek jak to niema rewanżów w finale LM chyba pomyliłes się i to ostro.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
W LM mecz i rewanż.Mam zagraną 1 ,ale to jest raczej no bet.Faktycznie parę dni temu Barcelona przegrała u siebie z Realem,ale prawie cały mecz prowadziła.Tutaj może over/under.Linie 59.5 i 57.5.Nordhorn nie ruszam,bo gospodarze walczą o utrzymanie.Tych niskich kursów nie polecam grać.Najpewniejszy wydaję mi się jutrzejszy mecz i zwycięstwo Minden

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Na dziś mam pierwszy mecz finału pucharu EHF, można oglądac na live mecz magdy z essen tu jest link do najszybszego wyniku, chyba ze ktos ma z satelity niemiecki mdr to tam moze śledzić spotkanie na żywo. http://www4.mdr.de/sport/ergebnisse/inhalt_fussball_live.html

Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Dziękuję Ci Magdziu za wzbogacenie mojego budżetu o okrągłą sumkę. Emocje były ale skończyło się 30-22 i można spokojnie grać Essen za tydzień kurs powinien być smakowity.

Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Myślę,że u siebie Essen rozwali Magdeburg,tylko czy 8-oma bramkami/?Teraz "CUDOKI"Real prowadzą z barceloną 14;11,mecz jest na cyfrze na 260 kanale oraz live w betawin.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Nawoj nie wygra Essen 8 bramkami ale słowo rozwali jest chyba nie na miejscu rozwali = zdemoluje - nie sadzę napisałem, że mogą wygrać ale napewno nie rozwalić a tym bardziej aż 8 bramkami a dokładniej 9 bramkami żeby zdobyć puchar.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Wiesz,jak będzie wysoki handi,to chyba zagram na Essen.Dzisiaj dla mnie b.udany dzień.Grałem bardzo mocno na Kiel po gównianym kursie,oraz na Cudoków Real.Siadł również under w LM .Załuję tylko ,że nie zagralem Pullingen,ale musiałem sadzić drzewka.Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Eh no to zostało tylko minden na wzbogacenie się o ładną sumke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Tylko czy aby pokonają Post???
Dla większości to pewniak za piękny kursik ale ja sie obawiam tego meczyku!!!
Chociaż czy szatański kuponik o ako 6,66 moze nie wejść??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moze puszcze konterke na post bo remisik juz zagrałem by wyjsc ladnie na swoje.
Nordhorn dzis spuściło praktycznie pfulingen do 2 ligi
jedynym wygranym moze być Navarin który mimo dementa z obozu Nord raczej tam trafi.
Co mysli spec od tego typu meczykow Nawoj???
Jak masz zamiar rozegrac Post???

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja mam zagraną 2 po kursie 1.87 i remis po kursie 13.4.,ale nie za jakąś dużą kasę. Dlatego tak to zostawiam.Ja na twoim miejscu zagralbym Post w unibecie za 2.7 z opcją zwrotu tego kuponu.Jak tam nie masz kasy,to ja mogę zagrać za Ciebie-jak wygra Post to Ci prześlę kasę,a jak Post nie wygra to ty mi Wrócisz...Zarowno Post i minden to slabe druzyny,a trudno zakladać że wszystkie mecze są ulożone

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
NAWOJ wiem ze to slabe druzyny bo takie sa fakty!!tylko ze minden wydaje mi sie jednak zdecydowanie mocniejsze nie daze tej druzyny sympatia bo w zeszlym sezonie spiepszyli mi fajne kupony wygrywajac mecze wyjazdowe z druzynami z czolowki, mysle ze dzis poradza sonbie i gram czysta 2 -pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Zgadz sie,tylko jak ma chlopak fajny kupon,to po co się denerwować.Ja jestem zwolennikiem raczej ostroznej gry i pamietaj co bylo tydzień temu-Post wcale nie przegral z nieco silniejszą druzyną...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Zgadz sie,tylko jak ma chlopak fajny kupon,to po co się denerwować.Ja jestem zwolennikiem raczej ostroznej gry i pamietaj co bylo tydzień temu-Post wcale nie przegral z nieco silniejszą druzyną...
zgadza sie w jego wypadku kontra jak najbardziej pozadana!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Witam wszystkich fanów tego pieknego sportu!!!
Aż serce rośnie widząc zaintersowanie najlepszą z lig!!!

Dzięki nawoj za propozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> eh nie mam konta na unibecie i widze ze to duzy błąd po kursie na minden.Dałem jusz niestety kontre po 2,2 by troche zarobic przy wtopie badz remisie minden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Dałem na tę kolejke kupon z takim wysokim ako tylko dlatego ze w końcówce ligi jest mnóstwo zaskakujących wyników!!!
Wiadomo ze jak all weszlo i zostało minden szkoda kuponiku nie byla to jakas wielka stawka ale kupnik jak sie okazuje wart gry a i ewentualna wygrana mimo kontry bedzie okazała.
Niestety do końca ligi podchodze bardziej rozrywkowo bo mecz nordhorn-hsv pokazał ze z mobilizacją jest tu różnie.
Ja nie wieże ze wszystkie mecze są ustawione bo to są naprawde sporadyczne przypadki a podrugie to sami wiecie ze naziemnie gdzie gra mafia nie przyjmuja latwo duzych stawek i singli na reke nawet u Helmutów.
Co do dzisiejszego meczu to 70/30 dla minden ale nie radze grać bez remisu zwłaszcza ze gra minden.

P.S.
Nawoj od kiedy grasz meczyki po kursach 1,10 ja kiel???
I co skusiło cie na takie ryzyko jak ciudad???
Czyżby sam Mirza D zadzwonil i obiecał swoje brameczki z prawego skrzydła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />???

Zycze all wina Minden i czekamy na nastepne mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Nawoj od kiedy grasz meczyki po kursach 1,10 ja kiel???
I co skusiło cie na takie ryzyko jak ciudad???
Chyba pierwszy raz zagralem grubiej taki niski kurs,ale trochę poplynąłem na NBA i chcialem coś odrobic.Co do meczu
Real-Barca to miałem go zagranego duzo wczesniej z innymi zdarzeniami i mialem kurs coś ok.2.7.Gdy stawiałem,to na real byl kurs 1.45.Zagralem jeszcze Under na 1 polowe w betawinie na live i under w calym meczu.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No to Zebra i Gremlin Gratulacje!!!Mnie też wpadnie trochę kasy,ale bałem się zagrać tego meczu ostrzej

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
No to Zebra i Gremlin Gratulacje!!!Mnie też wpadnie trochę kasy,ale bałem się zagrać tego meczu ostrzej
a co juz po meczu??? teraz wrocilem z kosciola!! a moj live pokazuje 45 min i wynik 18-25?? dla minden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ale skoro tak piszesz to mysle ze juz po wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />dzieki!!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja do kościoła chodzę rano albo w sobotę wieczorem,ale gratuluję
!!!

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker, alfa, JelineK), 2,511 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1