|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Witam!!! Sory ze pisze o tym teraz ale mam wiadomość z pewnego źródła żeby nie grać Essen!!! Chlopaki mieli wielką feta i zakrapianą alkoholem balange o czym pisalo w jednej z niemieckich gazet!!! Z motywacją może być więc kiepsko. Co nie znaczy ze przy takiej różnicy klas essen nie wygra. Meczyk no bet poprostu!!!
Polecam jak ktoś ma unibet gre na lemgo z handi 9/10 I kiel 7/10 do kiel mam mniejsze zaufanie tu
Pozdrawiam all fanów handballa i nowego na pokładzie jak widze fana gumisi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Hmmm , zastanawia mnie , czemu spodziewacie się łatwego zwycięstwa Essen ? Ja pamiętam mecz Dusseldorf - Essen i pamiętam moją kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na poważnie , to Minden na pewno nie postawi łatwych warunków. Rezultat wokół remisu , być może skusze sie na "jedynke". Natomiast podstawowym moim typem będzie Lemgo - Dusseldorf over 58,5. Po przegranej w Essen Lemgo ma trudną sytuacje w tabeli... Rezultat tego spotkania jest raczej wiadomy - 2 pkt , ale na pewno gospodarze zagrają na 100% i rzucą ok. 36-38 goli , ja sie tyle spodziewam. Ze strony Dusseldorfu , ok. 25-27 może ? Na pewno ciekawy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Poza tym Kiel - Wallau under 63,5. Wallau wyjazdy gra bardzo defensywnie. Kiel u siebie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> rezultat ok. 34-28 , tak przynajmniej myśle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Linii Minden - Essen 56,5 jeszcze nie rozgryzłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakieś sugestie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam Tomek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam. Po wczorajszym wspaniałym overku, dziś myślę że można spróbować HC na Lemgo. Po raz kolejny przedstawię kilka 'za' : ======================================== SC Magdeburg v HSG Düsseldorf 35:27 HSG Nordhorn v HSG Düsseldorf 36:27 HSV Hamburg v HSG Düsseldorf 29:19 THW Kiel v HSG Düsseldorf 36:29 ======================================= Widzimy że zespół Dussed. dostawał praktycznie zawsze na wyjazdach ostre plecy... Mam nadzieję że zespół Lemga dziś sobie zrobi taki mały bokserski worek... na którym się troszkę... TBV Lemgo v HSG Düsseldorf 0:6.5 1 @1.80 6/10 GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Lemgo 35-30 FT No nic, trudno, Lemgo...bardzo cienko i nie skutczenie... === Jeszcze kasuję...i ostrzegam, ale jeszcze trochę i skończy się moja cierpliwość, jak nie potraficie się zachować... Coraz więcej ludzi wpisuje się do ręcznej i to z 'mądrymi' postami które cieszą, bo aż chce się poczytać, a to co napisał Zebras to naprawdę respect... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by Misiek; 11/05/2005 19:37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
[color:"red"]Rafałku...mam nadzieję że pomyliłeś działy? [/color]
Last edited by Misiek; 11/05/2005 19:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Hmmm , zastanawia mnie , czemu spodziewacie się łatwego zwycięstwa Essen ? Ja pamiętam mecz Dusseldorf - Essen i pamiętam moją kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na poważnie , to Minden na pewno nie postawi łatwych warunków. Rezultat wokół remisu , być może skusze sie na "jedynke". Natomiast podstawowym moim typem będzie Lemgo - Dusseldorf over 58,5. Po przegranej w Essen Lemgo ma trudną sytuacje w tabeli... Rezultat tego spotkania jest raczej wiadomy - 2 pkt , ale na pewno gospodarze zagrają na 100% i rzucą ok. 36-38 goli , ja sie tyle spodziewam. Ze strony Dusseldorfu , ok. 25-27 może ? Na pewno ciekawy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Poza tym Kiel - Wallau under 63,5. Wallau wyjazdy gra bardzo defensywnie. Kiel u siebie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> rezultat ok. 34-28 , tak przynajmniej myśle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Linii Minden - Essen 56,5 jeszcze nie rozgryzłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakieś sugestie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam Tomek Lemgo over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Minden win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Kiel under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I ja także pozdrawiam Zebre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzisiaj stawiam na Gumersbach i na remis.Kurs na 2 1.87 w sportingbecie i na remis 10.Może zagram jeszcze jakiś overek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
ja dzisiaj gram bardzo grubo na
Dusseldorf - Minden ... 1 ... 1,55
co myslicie ?? podepre jeszcze remisem bo kasa naprawde jest gruba, jakie wasze zdanie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Z tym Minden to nigdy nic nie wiadomo.ja bym zagrał ponizej 52.5 w lidze mistrzyń.Kometal musi dzisiaj zagrac wybitnie defensywnie,zeby mieć szanse w rewanżu.Kusi mnie równiez porażka Vegety czy jak tam one się nazywają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
ja dzisiaj gram bardzo grubo na
Dusseldorf - Minden ... 1 ... 1,55
co myslicie ?? podepre jeszcze remisem bo kasa naprawde jest gruba, jakie wasze zdanie ?? WSZYSTKO SUPER choc emocje w koncowce byly niesamowite ! 26 : 24
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
W lidze mistrzyń padlo 50 bramek,a Vegeta nie dala rady i przegrała.Kto to zagrał,to się cieszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Dzisiaj grubo kolejny meczyk
Essen - Flensburg ... 2 ... 1,60 !!!
Dla mnie wielki faworyt, poszla juz gruba kasa, nie moze byc inaczej jak 2 !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Essen na pewno stać,aby ten mecz wygrać!!!Pytanie czy będą chcieli.Może wezmą górę aspekty pozasportowe?Też zagram X2 ale za niezbyt dużo.Drugi mecz Wetzlar-Nordhorn też ciekawy,kursy równe,ale jakoś nie umiem typowac meczy,gdzie biorą górę uklady.Porównam kursy i coś wybiorę,może over? Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Essen na pewno stać,aby ten mecz wygrać!!!Pytanie czy będą chcieli.Może wezmą górę aspekty pozasportowe?Też zagram X2 ale za niezbyt dużo.Drugi mecz Wetzlar-Nordhorn też ciekawy,kursy równe,ale jakoś nie umiem typowac meczy,gdzie biorą górę uklady.Porównam kursy i coś wybiorę,może over? Pozdrowienia zgadzam sie z toba w pelni, chyba nikt z nas nie lubi typowac meczy z aspektami poza sportowymi. Essen na pewno stac na powalczenie z Flensburgiem ale wlasnie licze tutaj na taki maly akcencik pozasportowy i zwyciestwo Flensburga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Mam zasadnicze pytanie ile zespolow wystapi w pucharach, 5 czy 6?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Dobrze, ustaliłem że 5 gra w pucharach + Nordhorn w PZP.
Wiec pytam dlaczego Essen ma sie podkladac z Flensburgiem skoro wyleci z Pucharów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Dobrze, ustaliłem że 5 gra w pucharach + Nordhorn w PZP.
Wiec pytam dlaczego Essen ma sie podkladac z Flensburgiem skoro wyleci z Pucharów? nie wyleci bo zdobylo europejski puchar pokonujac w finale w dwumeczu Magdeburg. Udzial zagwarantowany jako obronca tytulu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Dzisiaj grubo kolejny meczyk
Essen - Flensburg ... 2 ... 1,60 !!!
Dla mnie wielki faworyt, poszla juz gruba kasa, nie moze byc inaczej jak 2 !! pewna kaska, nawet przez chwilke nie byla zagrozona, mecz rozpoczal sie od razu pieknie od wyniku 2:8 i ta przewaga zostala utrzymana do konca meczu ESSEN - FLENSBURG ... 26 : 32 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzisiaj X za 10 w sportingbet i 2 za 2.19 w profie.Nordhorn wydaje mi się lepszą drużyną,tylko dylemat ten sam co wczoraj...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|