Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
Witam!!!
Sory ze pisze o tym teraz ale mam wiadomość z pewnego źródła
żeby nie grać Essen!!!
Chlopaki mieli wielką feta i zakrapianą alkoholem balange o czym pisalo w jednej z niemieckich gazet!!!
Z motywacją może być więc kiepsko.
Co nie znaczy ze przy takiej różnicy klas essen nie wygra.
Meczyk no bet poprostu!!!

Polecam jak ktoś ma unibet gre na lemgo z handi 9/10
I kiel 7/10 do kiel mam mniejsze zaufanie tu

Pozdrawiam all fanów handballa i nowego na pokładzie jak widze fana gumisi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Hmmm , zastanawia mnie , czemu spodziewacie się łatwego zwycięstwa Essen ? Ja pamiętam mecz Dusseldorf - Essen i pamiętam moją kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na poważnie , to Minden na pewno nie postawi łatwych warunków. Rezultat wokół remisu , być może skusze sie na "jedynke". Natomiast podstawowym moim typem będzie Lemgo - Dusseldorf over 58,5.
Po przegranej w Essen Lemgo ma trudną sytuacje w tabeli... Rezultat tego spotkania jest raczej wiadomy - 2 pkt , ale na pewno gospodarze zagrają na 100% i rzucą ok. 36-38 goli , ja sie tyle spodziewam. Ze strony Dusseldorfu , ok. 25-27 może ? Na pewno ciekawy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Poza tym Kiel - Wallau under 63,5. Wallau wyjazdy gra bardzo defensywnie. Kiel u siebie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> rezultat ok. 34-28 , tak przynajmniej myśle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Linii Minden - Essen 56,5 jeszcze nie rozgryzłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakieś sugestie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Tomek

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Po wczorajszym wspaniałym overku, dziś myślę że można spróbować HC na Lemgo.

Po raz kolejny przedstawię kilka 'za' :
========================================
SC Magdeburg v HSG Düsseldorf 35:27

HSG Nordhorn v HSG Düsseldorf 36:27

HSV Hamburg v HSG Düsseldorf 29:19

THW Kiel v HSG Düsseldorf 36:29

=======================================
Widzimy że zespół Dussed. dostawał praktycznie zawsze na wyjazdach ostre plecy...

Mam nadzieję że zespół Lemga dziś sobie zrobi taki mały bokserski worek... na którym się troszkę... tongue

TBV Lemgo v HSG Düsseldorf 0:6.5 1 @1.80 6/10 GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Lemgo 35-30 FT

No nic, trudno, Lemgo...bardzo cienko i nie skutczenie...
===

Jeszcze kasuję...i ostrzegam, ale jeszcze trochę i skończy się moja cierpliwość, jak nie potraficie się zachować...

Coraz więcej ludzi wpisuje się do ręcznej i to z 'mądrymi' postami które cieszą, bo aż chce się poczytać, a to co napisał Zebras to naprawdę respect... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by Misiek; 11/05/2005 19:37.
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Post deleted by Misiek

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
[color:"red"]Rafałku...mam nadzieję że pomyliłeś działy? [/color]

Last edited by Misiek; 11/05/2005 19:05.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Hmmm , zastanawia mnie , czemu spodziewacie się łatwego zwycięstwa Essen ? Ja pamiętam mecz Dusseldorf - Essen i pamiętam moją kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak na poważnie , to Minden na pewno nie postawi łatwych warunków. Rezultat wokół remisu , być może skusze sie na "jedynke". Natomiast podstawowym moim typem będzie Lemgo - Dusseldorf over 58,5.
Po przegranej w Essen Lemgo ma trudną sytuacje w tabeli... Rezultat tego spotkania jest raczej wiadomy - 2 pkt , ale na pewno gospodarze zagrają na 100% i rzucą ok. 36-38 goli , ja sie tyle spodziewam. Ze strony Dusseldorfu , ok. 25-27 może ? Na pewno ciekawy mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Poza tym Kiel - Wallau under 63,5. Wallau wyjazdy gra bardzo defensywnie. Kiel u siebie wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> rezultat ok. 34-28 , tak przynajmniej myśle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Linii Minden - Essen 56,5 jeszcze nie rozgryzłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakieś sugestie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Tomek

Lemgo over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Minden win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Kiel under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I ja także pozdrawiam Zebre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzisiaj stawiam na Gumersbach i na remis.Kurs na 2 1.87 w sportingbecie i na remis 10.Może zagram jeszcze jakiś overek

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
szkoda ze nie grubo...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
ja dzisiaj gram bardzo grubo na

Dusseldorf - Minden ... 1 ... 1,55

co myslicie ?? podepre jeszcze remisem bo kasa naprawde jest gruba, jakie wasze zdanie ??

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Z tym Minden to nigdy nic nie wiadomo.ja bym zagrał ponizej 52.5 w lidze mistrzyń.Kometal musi dzisiaj zagrac wybitnie defensywnie,zeby mieć szanse w rewanżu.Kusi mnie równiez porażka Vegety czy jak tam one się nazywają...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
ja dzisiaj gram bardzo grubo na

Dusseldorf - Minden ... 1 ... 1,55

co myslicie ?? podepre jeszcze remisem bo kasa naprawde jest gruba, jakie wasze zdanie ??

WSZYSTKO SUPER choc emocje w koncowce byly niesamowite !

26 : 24

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
W lidze mistrzyń padlo 50 bramek,a Vegeta nie dala rady i przegrała.Kto to zagrał,to się cieszy...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Dzisiaj grubo kolejny meczyk

Essen - Flensburg ... 2 ... 1,60 !!!

Dla mnie wielki faworyt, poszla juz gruba kasa, nie moze byc inaczej jak 2 !!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Essen na pewno stać,aby ten mecz wygrać!!!Pytanie czy będą chcieli.Może wezmą górę aspekty pozasportowe?Też zagram X2 ale za niezbyt dużo.Drugi mecz Wetzlar-Nordhorn też ciekawy,kursy równe,ale jakoś nie umiem typowac meczy,gdzie biorą górę uklady.Porównam kursy i coś wybiorę,może over?
Pozdrowienia

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Essen na pewno stać,aby ten mecz wygrać!!!Pytanie czy będą chcieli.Może wezmą górę aspekty pozasportowe?Też zagram X2 ale za niezbyt dużo.Drugi mecz Wetzlar-Nordhorn też ciekawy,kursy równe,ale jakoś nie umiem typowac meczy,gdzie biorą górę uklady.Porównam kursy i coś wybiorę,może over?
Pozdrowienia

zgadzam sie z toba w pelni, chyba nikt z nas nie lubi typowac meczy z aspektami poza sportowymi. Essen na pewno stac na powalczenie z Flensburgiem ale wlasnie licze tutaj na taki maly akcencik pozasportowy i zwyciestwo Flensburga.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Mam zasadnicze pytanie ile zespolow wystapi w pucharach, 5 czy 6?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Dobrze, ustaliłem że 5 gra w pucharach + Nordhorn w PZP.

Wiec pytam dlaczego Essen ma sie podkladac z Flensburgiem skoro wyleci z Pucharów?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Dobrze, ustaliłem że 5 gra w pucharach + Nordhorn w PZP.

Wiec pytam dlaczego Essen ma sie podkladac z Flensburgiem skoro wyleci z Pucharów?

nie wyleci bo zdobylo europejski puchar pokonujac w finale w dwumeczu Magdeburg. Udzial zagwarantowany jako obronca tytulu

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Dzisiaj grubo kolejny meczyk

Essen - Flensburg ... 2 ... 1,60 !!!

Dla mnie wielki faworyt, poszla juz gruba kasa, nie moze byc inaczej jak 2 !!

pewna kaska, nawet przez chwilke nie byla zagrozona, mecz rozpoczal sie od razu pieknie od wyniku 2:8 i ta przewaga zostala utrzymana do konca meczu

ESSEN - FLENSBURG ... 26 : 32 ...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzisiaj X za 10 w sportingbet i 2 za 2.19 w profie.Nordhorn wydaje mi się lepszą drużyną,tylko dylemat ten sam co wczoraj...

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, Lukasz111, forty, aker, burbon, alfa, $-man, bukma, 11kera11), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,951
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1