|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No to,Drodzy Państwo,wracamy do ręcznej.W niedziele dwa mecze-finaly w LM i w Pucharze.W obu powinny byc 1.Barcelona co prawda przegrala 2 mecze z realem,ale oba pechowo,szczegolnie ostatni.Myślę,ze do trzech razy sztuka i powinni odrobić 1 bramkowa strate i ogolić LM.Drugi mecz nieco trudniejszy,bo Essen przegralo 8 bramkami w Magdeburgu,ale strata tez do odrobienia.Na razie proponuje grac remisy na te mecze ,bo kursy wysokie w betawin i podokładać do remisow jakieś gó... np.z hokeja.Czekam, jakie kursy wystawi unibet,bo w b&w na 1 -1.6.Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
no ja takze zagram Barce na 1 (patrz awatar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) zawiedli mnie w ostatnim meczu w lidze, grajac notabene z Ciudad, ale w Lm pokazali klase i mysle, ze ocykaja ciudad, no chyba, ze bdzie powtorka z rozrywki i wtopa, ale mysle, ze beda dsc skoncetrowani i wygraja, bo im sie to nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Witam!!! Widze ze all z was skupiło się na lidze mistrzów. Ja nie grałem Barcy bo kurs niziutki a ryzyko jednak bylo spore. Na szczęscie dla wszystkich dobrze się skończyło.
Ja grubo grałem dubelka Essen-Magde za 1,60(kurcze to był meczyk promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ) oraz Flensburg-post schwerin handi +12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ako wyszło 2,8 i pięknie siadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na dziś ciekawi mnie Wilhelms-hsv który wyglada na no bet Tylko czy po wywaleniu z Hsv kata "Bobo" H. hsv nie zagra dla nowego trenera??? Ja mam ten meczyk razem z gopp,gumisiami i gross wiec mogloby hsv win kasa nie za duza wiec chyba daruje kontre na 1 dam tylko na x
Nawoj a ty jak myślisz pokusisz się na 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czy odpuszczasz???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Mam za pare groszy zagrany remis,zagram też 1,ale tylko symbolicznie,bo jakos nie czuję tego meczu,szczegolnie Hamburga.Drużuna ta w tym sezonie miala b.wysokie aspiracje,a jak się to skończylo to wiadomo.Mój typ to 1x,ale za najniższą stawkę i tak naprawdę bez przekonania.Doznalem ciężkiego nokautu na NBA i nie mogę sie pozbierać.Może cos sprobuje zagrac w PZP.Dla mnie druzyna hiszpanska jest faworytem!!! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Witam!!! Widze ze all z was skupiło się na lidze mistrzów. Ja nie grałem Barcy bo kurs niziutki a ryzyko jednak bylo spore. Na szczęscie dla wszystkich dobrze się skończyło.
Ja grubo grałem dubelka Essen-Magde za 1,60(kurcze to był meczyk promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ) oraz Flensburg-post schwerin handi +12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ako wyszło 2,8 i pięknie siadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Na dziś ciekawi mnie Wilhelms-hsv który wyglada na no bet Tylko czy po wywaleniu z Hsv kata "Bobo" H. hsv nie zagra dla nowego trenera??? Ja mam ten meczyk razem z gopp,gumisiami i gross wiec mogloby hsv win kasa nie za duza wiec chyba daruje kontre na 1 dam tylko na x
Nawoj a ty jak myślisz pokusisz się na 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czy odpuszczasz??? Zebra mnie to ciekawi jak ktos pisze grubo, dla ciebie grubo to ile? bo dla mnie to od 4 tys w górę. Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Dla mnie grubo to akurat na ten mecz 600 I tyle dałem 4000 to sory nie daje nawet bylo by mnie stać ale ja jestem widze pod wzgledem kasy niedzielnym graczem daje na kupon max tyle ile nie zal mi stracic jestem bardziej fanatykiem recznej i gram dla sportu
pozdrwiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Gratulacje,Zebra!!!Ja mam ostatnio złą passę,nie dotyczy ręcznej.Ale następnym razem raczej nie graj wysoko handi ani over.Granice są w tych zdaRZENIACH USTALONE DOSKONALE I NA OGÓŁ TO CZYSTA LOTERIA.Ja nie piszę,ile to jest grubo,a ile nie.Dla jednego 100zł to już dużo,a dla innego 5000zl to jest dopiero dużo.Handball się w maju pomalu kończy i chcąc grać,gram inne dyscypliny z oplakanym skutkiem.Chyba zrobię sobie trochę przerwy.Pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Na jutro zdecydowanym fawotytem wydaję mi się Essen.Kurs najw.w unibecie 1.6.Dzisiaj bardzo ciekawy mecz Nordhorn-Magdeburg.Delikatnym faworytem wydaja sie być gospodarze,najwyższy kurs na 1 w betawin-1.95.Ale Magdeburg jak chce zając miejsce 3,to nie powinien już przegrywać.Jeszcze się zastanowie,czy to zagram,ale na pewno gram remis w tym meczu.pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Dzisiejszy mecz HSG Nordhorn v SC Magdeburg jest jak dla mnie i zapewne większości Was tzw. 'no bet'. W takim razie otworzyłem zakładkę under/over...a tam linia bardzo miła..63.5
Kilka 'za' : 1:
23/12/2003 Bundesliga 1 HSG Nordhon vs. SC Magdeburg 32:35 02/04/2003 Bundesliga 1 HSG Nordhon vs. SC Magdeburg 40:35
2:
TBV Lemgo vs. SC Magdeburg 37-31 SG Flensburg-Handewitt vs. SC Magdeburg 35-29
====
Patrząc na h2h aż kusi zagrać na Over...
A popatrzmy jeszcze na Magde jak strzela na wyjeździe z takimi 'mocniejszymi' zespołami...
Mam nadzieję że Karol i spółka pokażą dziś ofensywny styl gry i skuteczny... a Nordhon do nich dołączy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
HSG Nordhon - SC Magdeburg over 63.5 @1.85 3/10 GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
[color:"#666666"]HSG Nordhorn - SC Magdeburg 31:42 (15:20)[/color] FT
Jak my na to mówimy... tzw. 'IZI-EASY' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - mam nadzieję że ktoś skorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by Misiek; 10/05/2005 19:45.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Na jutro zdecydowanym fawotytem wydaję mi się Essen.Kurs najw.w unibecie 1.6.Dzisiaj bardzo ciekawy mecz Nordhorn-Magdeburg.Delikatnym faworytem wydaja sie być gospodarze,najwyższy kurs na 1 w betawin-1.95.Ale Magdeburg jak chce zając miejsce 3,to nie powinien już przegrywać.Jeszcze się zastanowie,czy to zagram,ale na pewno gram remis w tym meczu.pozdrowienia dzisiaj Nordy bez Glandorfa i Mathiasa Franzéna.... Jak dla mnie to o nic nie walczą....i tak bedą grali w Pucharze Zdobywców Pucharów.... Poza tym ich najlepszy strzelec Gentzel ma problemy zdrowowotne... remis....no nie wiem...mozna sie ubezpieczyć ale w tym wypadku warto zagrać na Magdę... Over może jest ok ale czy linia 63 nie wydaje wam sie troche za wysoka... na poczatku dnia gdzies widzialem 60.5...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No to moze faktycznie warto zagrac Magdeburg?Ale Magda na wyjazdach slaba,ale przynajmniej ma motywacje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Na jutro zdecydowanym fawotytem wydaję mi się Essen.Kurs najw.w unibecie 1.6.Dzisiaj bardzo ciekawy mecz Nordhorn-Magdeburg.Delikatnym faworytem wydaja sie być gospodarze,najwyższy kurs na 1 w betawin-1.95.Ale Magdeburg jak chce zając miejsce 3,to nie powinien już przegrywać.Jeszcze się zastanowie,czy to zagram,ale na pewno gram remis w tym meczu.pozdrowienia A ja myśle zupełnie inaczej. Minden jak wiemy broni się przed spadkiem. Essen pokazał że umie takie mecze przegrywać (mecz z Dusseldorfem). Według mnie , to będzie bardzo zacięty mecz , w którym gospodarze będą górą. Trzeba zagrać też X. Mecz Nordhorn - Magdeburg , za małą stawke można spróbować 2 , ale tu tylko na tzw. czuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Za wyższą stawke zagram Lemgo + Kiel , może dadzą w BaW hpc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> , wtedy pomyślimy ...... Pozdrawiam Tomek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Takiego dubelka:Lemgo i Kiel to bym nie zagral ani za duze ani za male pieniądze.Przeciwnicy mocni,a kursy na faworytow 1.02 w porywach 1.o3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ile zespolow spada z ligi ? i czy minden jeszcze walczy o utrzymanie bo jak tak to moze byc ciezki mecz z essen, a kusi mnie postawic na essen za 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Lecą 2,a 3 od konca gra baraz z 2-ligą.Minden raczej zostanie na tej pozycji,tylko to ze ma jeszcze cień szansy zając wyższa pozycje powstrzymuje mnie zeby zagrac ten mecz :grubo: w skali Pawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Lecą 2,a 3 od konca gra baraz z 2-ligą.Minden raczej zostanie na tej pozycji,tylko to ze ma jeszcze cień szansy zając wyższa pozycje powstrzymuje mnie zeby zagrac ten mecz :grubo: w skali Pawki 19:30 MINDEN - ESSEN ... 2 ... 1,60 ... Centrebet W handball bundesliga nie ma playoff, zatem sezon zasadniczy jest regularnym zakonczeniem sezonu, warto pamietac ze pierwsze 5 miejsc w lidze gwarantuje udzial w europejskich pucharach. Essen zajmuje 6 miejsce w lidze jednak ma 4 mecze do rozegrania a ma tyle samo punktow co wyprzedzajace ich GUMMERSBACH z 3 meczami do konca sezonu. Essen na pewno bedzie bardzo zaciekle walczylo, a dzis w wyajzdowym meczu przeciwnikiem jest Minden druzyna ktora zajmuje 3 miejsce od konca ale jest pena utrzymania gdyz do konca sezonu pozostalo im jeszcze az 5 kolejek, w dodatku przewaga nad drugim zespolem od konca Pfullingen wynosi 5 punktow a rywalom pozostaly tylko 3 mecze.W tej chwili miejsce barazowe ale maja ten handiacp ze pozostalo im ajwiecej meczy sposrod druzyn z dolnej czesci tabeli. Mysle ze Essen na dzis to taki duzy faworyt z ladnym kursem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
dlaczego kursy na ESSEN ida w gore ???
W betandwin z 1,45 na 1,50
W unibecie z 1,60 na 1,75 !!!!!!
Czy ktos wie o czym ja nie wiem ?? czekaj na wasze informacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Takiego dubelka:Lemgo i Kiel to bym nie zagral ani za duze ani za male pieniądze.Przeciwnicy mocni,a kursy na faworytow 1.02 w porywach 1.o3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To przecież jasne że nie będę grał 1,02. Chodziło mi o ten mecz. Trzeba linie przemyśleć , hpc jednak nie dali ... Chodziło mi o linie i o hpc , mówiąc o tych dwóch meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zaraz napisze co o nich uważam. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Takiego dubelka:Lemgo i Kiel to bym nie zagral ani za duze ani za male pieniądze.Przeciwnicy mocni,a kursy na faworytow 1.02 w porywach 1.o3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To przecież jasne że nie będę grał 1,02. Chodziło mi o ten mecz. Trzeba linie przemyśleć , hpc jednak nie dali ... Chodziło mi o linie i o hpc , mówiąc o tych dwóch meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zaraz napisze co o nich uważam. Pozdrawiam LEMGO - Dusseld .. hc 0 : 6,5 ... 1 ... 1,85 KIEL - Wallau .. hc 0 : 5,5 ... 1 ... 1,70 Warto tutaj zagrac na dwie jedyneczki, mysle ze spokojnie wygraja 6 i 7 bramkami. Ponawiam pytanie dotyczace ESSEN , dlaczego kursy na ESSEN rosna ? w unibecie z 1,60 az na 1,75 !!! W interwetten mozna zagrac ładna kontre bo tam jest na Essen tylko 1,35 a na MINDEN az 2,90 !!! Czy ktos wie co sie dzieje z tym meczem ?? tylko szybko !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
W unibecie są handi:55 Kiel - Wallau-Massenheim Wallau-Massenheim 6.5 2.00 KIEL -6.5 1.70 19:55 Lemgo - Düsseldorf HSG Düsseldorf HSG 6.5 2.00 LEMGO -6.5 1.70 bardziej stawiałbym na Lemgo.Ale ciekawa sprawa z Essen.Już wczoraj najwyższy kurs był na Essen 1.6>Czyli skok kursu na 1.75 nie jest wynikiem ostrego grania na gospodarzy,bo na 1 był najniższy kurs w unibecie!!Mistrzowie z profa trymają na 1 -2.94.Może coś unibet wie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|