|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
z calym szacunkiem dla ciebie ale ja stawiam zupelnie inaczej, uwazam ze Wtezlar jest w stanie u siebie powalczyc i wygrac spotkanie z Nordhornem, ktory w ostatnich meczach spisuje sie slabiutko, Nordhorn ma zapewniony udzial w Pucharze Europejskim, a Wetzlar walczy o unikniecie barazy ktore daja miejsce 3 od konca, Wetzlr zajmuje miejsce 4 od konca i tylko 1 pkt przewagi nad barazami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
To może spróbowac over 57.5 w tym meczu?Jak ma wygrać Wetzlar,to over b.możliwy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
z calym szacunkiem dla ciebie ale ja stawiam zupelnie inaczej, uwazam ze Wtezlar jest w stanie u siebie powalczyc i wygrac spotkanie z Nordhornem, ktory w ostatnich meczach spisuje sie slabiutko, Nordhorn ma zapewniony udzial w Pucharze Europejskim, a Wetzlar walczy o unikniecie barazy ktore daja miejsce 3 od konca, Wetzlr zajmuje miejsce 4 od konca i tylko 1 pkt przewagi nad barazami. SUPER !!! Wetzlar - Nordhorn 33 : 29 Tak jak mowilem gospodarze nie puscili tego meczu, choc bylo ciezko walczyli o kazda pileczke i wygrali zasluzenie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
dzisiaj oczywiscie grubo na dwa mecze faworytow
Magdeburg - Goppingen ... 1 ... 1,10
Minen - Kiel ... 1 ... 1,15
Ponadto tez za duza kaske ale juz nie tak grubo na handicapy
Mageburg - Goppingen ( 0 : 6,5 ) .. 1 .. 1,85
Minden - Kiel ( 5,5 : 0 ) ... 2 ... 1,75
Jakie wasze zdanie odnosnie tych meczy i handicapow ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Minen - Kiel ... 1 ... to nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a oplaca sie tak grac po 1,1 * 1,15 - to za ile to zagrasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
dzisiaj oczywiscie grubo na dwa mecze faworytow
Magdeburg - Goppingen ... 1 ... 1,10
Minen - Kiel ... 1 ... 1,15
Ponadto tez za duza kaske ale juz nie tak grubo na handicapy
Mageburg - Goppingen ( 0 : 6,5 ) .. 1 .. 1,85
Minden - Kiel ( 5,5 : 0 ) ... 2 ... 1,75
Jakie wasze zdanie odnosnie tych meczy i handicapow ?? oczywiscie Minden - Kiel ... 2 ... 1,15 przepraszam za blad wczesniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Minen - Kiel ... 1 ... to nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a oplaca sie tak grac po 1,1 * 1,15 - to za ile to zagrasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagralem za 100 euro . Zysk z tego to 26,5 euro, mysle ze warto. A jakie wasze zdanie o handicapy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja z zalożenia nie gram niskich kursow.Ale jakbym mial zagrać handi to raczej na geppingen i na minden.Zyczę powodzenia!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Witam!!! Co do meczy to nie uwazam ze 1,10 na madzie z bardzo nieobliczalnym Gopp warto dawac bardzo grubo. Mecz wejdzie na 99% ale ten jeden procent niepewnosci jest tu bardzo wyraźny. Kiel wygra swój mecz bardzo pewnie bo innej mozliwosci tu nie ma.
Co do handi kiel minden 5,5 to promocja jak dla mnie Kiel wygra min 6,7 golami. Patrzac dotego co ten czolg robi w koncowkach meczy jaka tam zyskuje przewage mysle ze warto.
6,5 na madzie to dla mnie no bet!!! Zbyt duzo niewiadomych jak podejdzie do meczu Gopp Ale jak jusz grać to raczej na to ze madzia handi nie złamie. Ale to zawsze loteria. Pozdrawiam all fanów
P.S. nie mam informacji jakoby piłkarze ze sztuttgartu ostatnio imprezowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzisiaj ciekawy mecz w danii.Myślę,że warto spróbować na gospodarzy po kursie 2.25 w unibecie i remis za 11.Niedawno gospodarze wygrali na wyjeżdie z Kolding,to moze tez dzisiaj dadzą radę.Może ktoś coś wie na temat tego meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Dzisiaj ciekawy mecz w danii.Myślę,że warto spróbować na gospodarzy po kursie 2.25 w unibecie i remis za 11.Niedawno gospodarze wygrali na wyjeżdie z Kolding,to moze tez dzisiaj dadzą radę.Może ktoś coś wie na temat tego meczu? Niewiem co Ci doradzić ale wczoraj kursy były odwrotne tzn faworytem był aarhus a dzis Kolding, chyba nie dadza sobie wydrzec mistrza, bo ewentualnie 3 mecz graja w Kolding. Mecz pewno będzie na styku raczej i napewno no bet. Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No,dzięki,ale mialem parę dni przerwy z internetem i nic nie wiem.Zaryzykuję 1x,poszukam jakiegoś overka,bo tam pada wiele bramek.Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Dzisiaj ciekawy mecz w danii.Myślę,że warto spróbować na gospodarzy po kursie 2.25 w unibecie i remis za 11.Niedawno gospodarze wygrali na wyjeżdie z Kolding,to moze tez dzisiaj dadzą radę.Może ktoś coś wie na temat tego meczu? Niewiem co Ci doradzić ale wczoraj kursy były odwrotne tzn faworytem był aarhus a dzis Kolding, chyba nie dadza sobie wydrzec mistrza, bo ewentualnie 3 mecz graja w Kolding. Mecz pewno będzie na styku raczej i napewno no bet. Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> nie bedzie 3 meczu liczy sie roznica bramek, dlatego dla mnie dziis NO BET, chocby dlatego ze goscie KOLDING najlepsza druzyna sezonu zasadniczego moze wygrac 2-3 bramkami a i tak to Aarhus zostanie mistrzem Danii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
no to kiel do przerwy pokazal co mogl...handi siedzi jak chuj tylko ze nie w ta strne:(
________________________
[color:"red"]Nie spodziewałem się takiego komentarza takiego użytkownika...[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Last edited by Misiek; 18/05/2005 18:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Dzisiaj ciekawy mecz w danii.Myślę,że warto spróbować na gospodarzy po kursie 2.25 w unibecie i remis za 11.Niedawno gospodarze wygrali na wyjeżdie z Kolding,to moze tez dzisiaj dadzą radę.Może ktoś coś wie na temat tego meczu? Niewiem co Ci doradzić ale wczoraj kursy były odwrotne tzn faworytem był aarhus a dzis Kolding, chyba nie dadza sobie wydrzec mistrza, bo ewentualnie 3 mecz graja w Kolding. Mecz pewno będzie na styku raczej i napewno no bet. Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> nie bedzie 3 meczu liczy sie roznica bramek, dlatego dla mnie dziis NO BET, chocby dlatego ze goscie KOLDING najlepsza druzyna sezonu zasadniczego moze wygrac 2-3 bramkami a i tak to Aarhus zostanie mistrzem Danii. wszystkie moje ptrzypuzczenia sie sprawdzily, goscie po prostu musieli ten mecz wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Minen - Kiel ... 1 ... to nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a oplaca sie tak grac po 1,1 * 1,15 - to za ile to zagrasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagralem za 100 euro . Zysk z tego to 26,5 euro, mysle ze warto. A jakie wasze zdanie o handicapy ?? jestem bogatszy o 26,5 euro SUPER Magdeburg i Kiel wygraly. Z handicapow wyszedlem na 0, zagralem w systemie , jeden wszedl drugi nie. Razem z dzisiejszej recznej na plus 26 euro SUPER
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Jutro LM pań.Kometal przegral w 1 meczu 4,ale po zaciętym pojedynku.Padlo 50 bramek.Myślę,że gospodynie są w stanie odrobić straty,ale przy rewelacyjnej grze w obronie.Tylko że linia ustawiona na poziomie 50-51 braMEK.zAPOWIADA SIĘ UNDER,ale jeszcze pomyślę.Co do wczorajszych meczy,to szkoda nerwów przy takich kursach,ale nie ma nic za darmo. Gratuluję dla Goldiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Dzisiaj ciekawy mecz w danii.Myślę,że warto spróbować na gospodarzy po kursie 2.25 w unibecie i remis za 11.Niedawno gospodarze wygrali na wyjeżdie z Kolding,to moze tez dzisiaj dadzą radę.Może ktoś coś wie na temat tego meczu? Niewiem co Ci doradzić ale wczoraj kursy były odwrotne tzn faworytem był aarhus a dzis Kolding, chyba nie dadza sobie wydrzec mistrza, bo ewentualnie 3 mecz graja w Kolding. Mecz pewno będzie na styku raczej i napewno no bet. Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> nie bedzie 3 meczu liczy sie roznica bramek, dlatego dla mnie dziis NO BET, chocby dlatego ze goscie KOLDING najlepsza druzyna sezonu zasadniczego moze wygrac 2-3 bramkami a i tak to Aarhus zostanie mistrzem Danii. Goldi albo ty jesteś niezorientowany albo po prostu cienki w piłkę ręczną jakto niema 3 meczu w Danii chyba jesteś ostro niedoinformowany jak można coś napisać a nie sprawdzic najpierw, nie uważaj sie za guru z ręki bo ch.. ja wiesz (ja sie nie uważam za guru ale przynajmniej bzdur nie piszę), otóż pragnę cie pinformować że mecz 3 jak napisałem odbędzie się 25 maja o godzinie 19.20 w hali w Kolding, W finale gra sie do 2 zwycięstw, moja rada sprawdź pomyśl napisz w takiej koleiności nie w innej. PS. Przepraszam ale musiałem to napisać i to takim tonem bo niemogłem zdzierżyć jak ktoś bzdury pisze. Pozdrawiam Pawka z Kielc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Kazdy sie moze pomylic, jednak ja sie nie wywyzszam tak jak ty, i nigdy nie pisalem ze jestem guru z pilki recznej ale ty jestes wielkim cwaniakiem i wszystko wiesz, szkoda tylko ze sie marzysz po fakcie, jak juz sa znane wyniki i terminy, a nie ze chcesz podyskutowac przed meczem. Ja tutaj jestem i starm sie radzic tak jak tylko moge Poprzedie rundy play off w Dani byly rozgrywane systemem MECZ i REWANZ, gdzie decydowala roznica bramek, myslale ze podobnie jest w finale gdyz na oficjalnej stronie dunskiej pilki recznej nie bylo nawet wzmianki o trzecim terminie. y jestes madry juz po meczu jak ojawil sie trzeci termin, i zgrywasz cwaniaka. Pokaz sie co potrafisz wielki znawco pilki reczne i podyskutuj tutaj z nami na forum i powiedz co warto zagarc a co nie a nie wpadasz od czasu do czaau i uwazasz sie za najlepszego. Przejrzyj moje typy i rady i dopiero kogos oceniaj cwaniaczku z Kielc. Jak jestes taki najmadrzejszy to dlaczego wasz klub nie zdobyl mistrzostwa kraju tylko drugi raz z rzedu Wisła Płock, ktora przed sezonem przez wielkich znawcow pilki recznej byla skreslana a cel tej druzyny okreslano na walke o miejsce 4-5 ? Jak to sie stalo ze majac tak wspanialego znawce pilki recznej w Kielcach pozwoliliscie wydrzec sobie pewny awans do finalu, kiedy w Płocku prowadziliscie, w dodatku przez ostatnie kilkanascie minut graliscie w rezewadze jednego zawodnika z Płockiem i co ? I Płock wyciagnal remis, i wygral z Kielcami po dwoch dogrywkach grajac caly czas w oslabieniu jednego zawodnika !! Jak to sie stalo wielki znawco pilki recznej ? dlaczego nic nie zrobiles, dlaczego nie pomogles ? skoro tak bardzo dobreze znasz sie na pilce recznej to moze powinienes byc treerem a moze prezesem zwiazku pilki recznej. Zejdz na ziemie i nie wywyzszajs ie, tutaj na tym forum nikt si enie wywyzsza tylko wlasnie ty, i prosze nie mow ze wszyscy chuja sie z naja na pilce tylko ty jestes najmadrzejszy, troche skromnosci i powagi. Zapraszamy do dyskusji, zapraszamy do pomocy w typowaniu meczow a nie do glupich docinek z twojej strony. Cwaniakow nie potrzebujemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Faktycznie ,jak się czegoś nie wie,to lepiej nic nie pisać.Ale tak na marginesie,to ta liga w Danii strasznie poj....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|