|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja na koniec sobie zagram 1 na Magdeburg+5remisow 2/6 i 1 na kiel+ 5 remisow też 2/6.A co sądzicie o jutrejszym finale w Danii?Aha,rok temu unibet czy expekt wogole nie wystawił kursow na ostatnia kolejkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Masz racje Nawoj na recznej da sie sporo zarobić.
Ale nie w BAW...Magdeburg 1,01 Kiel 1,01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja czekam na Lemgo-Flensburg,bo betawin nie wystawil kursow. Z innych meczy tylko remisy w rozpisie.Dobrze że zagralem polowę grubej stawki w/g Pawki na Kolding,to mogę na koniec parę zlotych utopić.Cy ktoś jeszcze wystawil kursy?Macie jakiegoś live do pucharu w Hiszpanii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Przepraszam,nie zauważylem,boten mecz jest póżniej-TBV Lemgo 2.15 X 10.00 SG Flensburg-Handewitt 1.85 .No na pewno na gości kurs atrakcyjny.Jest jeszcze troche czasu ale dla mnie Flensburg jest faworytem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Tylko jeden remis,Flensburg nie zawiódł.Do września żegnam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tylko jeden remis,Flensburg nie zawiódł.Do września żegnam Dzieki nawoj za ten Flensburg, wpadlo troszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ale Barca w reczna dala dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Czy ktoś ma jakies info do meczu Dania-Szwecja?Na MS w lutym Szwecja zajęla 11 miejsce,a Dania nie wyszla z grupy.Z kolei rozgrywki w Danii zakończyly się jakieś tydzien temu a w Szwecji dobrze ponad miesiąc.To może Szwedzi mają głód gry i wygrają?Kursy w unibecie 1977 Dania - Szwecja 1.55 11.0 2.80 a w betawinie Dania 1.50 X 10.00 Szwecja 2.90 .To może jednak Szwecja?
|
|
|
Link skopiowany do schowka