|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2009
Posty: 223 |
witam
dostalem pare dni temu e-mail od centrebetu z promocja 100 % pierwszej wplaty do 7 euro. jednak nie ma napisanych warunkow obrotu a jestem szczerze zainteresowany ta promocją. czy może ktos kompetentny przybliżyc mi warunki tej promocji. bo oferta jak dla mnie niezwykle atrakcyjna i dziwne by bylo zeby nie bylo zadnego chaczyka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Wypłacają w sobotę na moneybookers? Piter pisał że doszła mu kasa w sobotę. U mnie jeszcze nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Coś się u nich zmieniło? Zawsze wpłącałem przez MB online a teraz mijaja godziny z mb poszło a u nich zero
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Coś się u nich zmieniło? Zawsze wpłącałem przez MB online a teraz mijaja godziny z mb poszło a u nich zero Raczej pech. Pisz do suppportu. Nigdy mi się to nie zdarzyło, pewnie gdzieś kasa "wisi"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
No właśnie, mi też nigdy, chciałem sobie zagrać tam po roku przerwy u nich, a tu taki zonk na dzień dobry wysłałem od wczoraj 3 maile support milczy, podałem ID przelewu z MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Napisz na angielski support, polskiego już nie mają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Napisz na angielski support, polskiego już nie mają. tzn. że opuszczają nasz rynek ? czy były jakieś inne przesłanki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
Dotyczy promocji 50% do 100 PLN:
9. Promocja dotyczy kont założonych od 1.01.2009 do 31.05.2009. Aby otrzymać bonus pierwsza wpłata musi nastąpić do 31.05.2009.
Czyli obecnie promocja nieaktywna chyba. Czy ktoś ma jakieś inne info?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 246 |
czy daja jeszcze 10 PLN za przeslanie im skanu dokumentow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Proszę o pomoc, w jaki sposób przez stronę www mogę zmienić walutę z EUR na PLN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
nie da rady, trzeba napisac do supportu i pewnie zakna ci stare konto a otworza nowe w PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Czy ten smieszny bukmacher za kazdym razem przez 2 minuty musi akceptowac stawke po 200 zl i wyzsza? Wydawalo sie ze to fajny duzy bukmacher, jakby znacznie ograniczyli dzialalnosc - kryzys czy co? Przestali oplacac klakierow, ktos wie zwijaja sie z rynku jak Lasseters czy maja zniknac czy jaki czort?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Coś się u nich poważnie pozmieniało na gorsze ??? Pamiętam, że kasę na MB zawsze wypłacali w nocy i rano była, zleciłem wczoraj w południe wypłatę a tu ani widu ani słychu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2009
Posty: 38 |
eh polski support zlikwidowali :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Wypłacał w ogóle ktoś od nich ostatnio? Minęła druga doba a kasy na MB nie ma. To już nawet z bwina doszła, wypłacana w tym samym czasie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Osobiście odradziłbym grania czy trzymania tam pieniędzy jeśli takie rzeczy się teraz zdarzają, gdyż spowolnienie płatności (mam nadzieję, że nie jest to wycelowane tylko w Polaków) jest zwykle złym znakiem w tej branży.
Poczekajcie aż ktoś tego buka kupi, wtedy rozważnie ponownie czy warto tam wpłacić i trzymać kasę. W międzyczasie proponuję się wycofać i zaczekać na rozwój wydarzeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27 |
Solidny, notowany na giełdzie papierów wartościowych w Sydney. Do tego właściciel i zarazem prezes spółki jest bukmacherem, a nie jak w prawie każdej tego typu firmie zwykłym menedżerem, który nigdy w życiu kursy nie wystawił...  Hehe niedawno tak bylo, a teraz zmiana o 180 stopni. No ale moze DJ S. podratuje morale tego buka, cmonn DJ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Jeszcze calkiem niedawno wychwalales pod niebiosa tego buka Condrad - zadne krytyczne slowa o Centrebet do Ciebie nie docieraly. Co sie zmienilo od tego czasu?? Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Jeszcze calkiem niedawno wychwalales pod niebiosa tego buka Condrad - zadne krytyczne slowa o Centrebet do Ciebie nie docieraly. Co sie zmienilo od tego czasu?? Pozdr. a Ty jak bys z kim wspolpracowal to co bys robil? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|