Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#335883 30/04/2005 22:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
probuj za ktoryms razem cie polaczy - mnie tak samo polaczylo

Bonus: Unibet
#335884 30/04/2005 22:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
http://feed.directfan.net:8008/;stream.nsv


dallas- houston (do winampa)

Jak mam to uruchomic w winampie?

#335885 30/04/2005 23:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Quote
Quote
http://feed.directfan.net:8008/;stream.nsv


dallas- houston (do winampa)

Jak mam to uruchomic w winampie?

otworz winampa potem ctrl+l i wklej ten adres

#335886 30/04/2005 23:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Kurde mam chyba jakiegos starego winampa bo nie mam gdzie tego wpisac:(

#335887 30/04/2005 23:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Cholera poogladalbym sobie a tu lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#335888 01/05/2005 00:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Quote
Kurcze, a u mnie wyskakuje server is full... Szkoda, bo chcialem zobaczyc, jak T-Mac prowadzi rakiery do 3 zwyciestwa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wg ekspertow z ESPN, serie ta wygra Dallas w stosunkue 4-2, doprawdy ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A jednak, eksperci mieli racje i ich typ jest obecnie wielce prawdopodobny, ach, ten nasz kochany sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#335889 01/05/2005 07:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Quote
Kurcze, a u mnie wyskakuje server is full... Szkoda, bo chcialem zobaczyc, jak T-Mac prowadzi rakiery do 3 zwyciestwa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wg ekspertow z ESPN, serie ta wygra Dallas w stosunkue 4-2, doprawdy ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A jednak, eksperci mieli racje i ich typ jest obecnie wielce prawdopodobny, ach, ten nasz kochany sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Hehe widzisz Pido takie zycie, wydaje sie ze wszytko bedzie ok a tu porsze rakiety zostaly wydymane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Oby moj scenariusz sie nie sprawdzil ze po wyrownaniu bilansu 2-2 teraz rakiety pojada dallas na ich wlasnym parkiecie.

Pozdr.

#335890 01/05/2005 07:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish nie zabierzesz dzisiaj głosu?Co sądzisz np. o meczu Indiany?

Trudno mi było,bo nie mialem dostepu do sieci.
Nic w związku z tym nie stawialem i w sumie nie żałuję.
Przyznam ,że myslałem o plus spreadzie na Denver i minusowym na Wizards oraz o underze w Indianapolis.
Gdybym to obstawił,noc mialbym na minusie.

Jak widać potwierdza się to ,o czym wielokrotnie pisaliśmy.
Play-off's w NBA są naprawde bardzo trudne do obstawiania i jeżeli nie gra sie progresem to nie warto angazować poważnych kwot.


Po 2 ostatnich nocach zamiast się coś wyjaśnic,wiele sie zagmatwało:-)

Na Wschodzie:
Czy Detroit po wpadce w Philadelphii ocenic niżej od Miami?
Pochopny wniosek.
Spotkaja sie w finale konferencji?
Pewnie tak i wtedy dopiero zobaczymy kto mocniejszy.
A może,mimo ostatniej porażki, wmiesza się Indiana?

Na Zachodzie:
Czy Dallas wraca do grona faworytów i czy zwycięzca konferencji wyjdzie z pary HOU-DAL?
Czy San Antonio po,chyba jednak,wypadku przy pracy w 1 meczu,zgłosiło aspiracje na mistrza?
Czy mozna lekceważyc Phoenix?

Sporo pytań,a wraz z kolejnymi meczami bedzie ich chyba więcej:-)

Jedno jest pewne,bardzo ciekawe PO,moim zdaniem o wiele ciekawsze niż w poprzednim sezonie(mowa o 1 rundzie).

#335891 01/05/2005 09:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Dzisiejsze spotkania pokazały, że NBA jest totalnie nieobliczalne. Od dziś odchodze na emeryture z tym obstawianiem i tylko spokojnie pokibicuje do końca rozgrywek. Peace! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1