Amkwish nie zabierzesz dzisiaj głosu?Co sądzisz np. o meczu Indiany?
Trudno mi było,bo nie mialem dostepu do sieci.
Nic w związku z tym nie stawialem i w sumie nie żałuję.
Przyznam ,że myslałem o plus spreadzie na Denver i minusowym na Wizards oraz o underze w Indianapolis.
Gdybym to obstawił,noc mialbym na minusie.
Jak widać potwierdza się to ,o czym wielokrotnie pisaliśmy.
Play-off's w NBA są naprawde bardzo trudne do obstawiania i jeżeli nie gra sie progresem to nie warto angazować poważnych kwot.
Po 2 ostatnich nocach zamiast się coś wyjaśnic,wiele sie zagmatwało:-)
Na Wschodzie:
Czy Detroit po wpadce w Philadelphii ocenic niżej od Miami?
Pochopny wniosek.
Spotkaja sie w finale konferencji?
Pewnie tak i wtedy dopiero zobaczymy kto mocniejszy.
A może,mimo ostatniej porażki, wmiesza się Indiana?
Na Zachodzie:
Czy Dallas wraca do grona faworytów i czy zwycięzca konferencji wyjdzie z pary HOU-DAL?
Czy San Antonio po,chyba jednak,wypadku przy pracy w 1 meczu,zgłosiło aspiracje na mistrza?
Czy mozna lekceważyc Phoenix?
Sporo pytań,a wraz z kolejnymi meczami bedzie ich chyba więcej:-)
Jedno jest pewne,bardzo ciekawe PO,moim zdaniem o wiele ciekawsze niż w poprzednim sezonie(mowa o 1 rundzie).