Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 29 1 2 3 4 5 6 28 29
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
Originally Posted by tyson
Zgadza sie, Michalczewski walczyl na europejskim zadupiu, gdzie mial cieplutko pod opieką szwabskich promotórow ktorzy w pogotowiu mieli ustawionych sędziow, i walczyl z gruncie rzeczy z przecietniakami bo elita walczyla wtedy w USA. Nie zmienia to faktu ze Darek wygrywal co sie dalo wygrac, a Jędrek przegrywal z kim sie dalo przegrac i to w sposoby kompromutujące.


Ale z kim obaj walczyli nie porównujmy przeciwników Gołoty a Michalczewskiego, Tiger zawsze w przeciwieństwie do Andrzeja bał się walczyć z dobrymi bokserami w USA.

Zresztą nie ma co porównywać, w Stanach każdy wie kto to jest Andrzej Gołota, a o Michalczewskim nikt nie słyszał.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by MazurXP
Originally Posted by tyson
Zgadza sie, Michalczewski walczyl na europejskim zadupiu, gdzie mial cieplutko pod opieką szwabskich promotórow ktorzy w pogotowiu mieli ustawionych sędziow, i walczyl z gruncie rzeczy z przecietniakami bo elita walczyla wtedy w USA. Nie zmienia to faktu ze Darek wygrywal co sie dalo wygrac, a Jędrek przegrywal z kim sie dalo przegrac i to w sposoby kompromutujące.


Ale z kim obaj walczyli nie porównujmy przeciwników Gołoty a Michalczewskiego, Tiger zawsze w przeciwieństwie do Andrzeja bał się walczyć z dobrymi bokserami w USA.

Zresztą nie ma co porównywać, w Stanach każdy wie kto to jest Andrzej Gołota, a o Michalczewskim nikt nie słyszał.
i co z tego?
Michalczewski sam przyznal ze Goly mial kosmiczny potencjal i na treningach byl zawsze debescior (trenowali razem, sa nawet ich archiwalne zdjecia ze sboą z czasow mlodosci, przedzial lat 80/90), ale gdy wychodzil na ring jego psychika wysiadala totalnie, zas odwrotnie u Darka - mniejszyu potencjal,a osiagnal wiecej bo mial wszystko pod czajnikiem wporządku.

I co, mam wielbic tego ktory mial umiejetnosci na mistrza ale nic nie osiagnal bo swirowal na ringu, czy tego kto mial sporo mnijszy potencjal ale jednak zdominowal kawalek tortu boksierskiego dzieki hartowi ducha?
My Polacy mamy zboczenie wielbic porazki (kolejne przegrane powstania w tym Warszawskie) - stad taka ilosc sympatykow Goloty zas nie szanujemy zwyciezcow. Prawdziwe zboczenie.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by MazurXP
Originally Posted by tyson
Zgadza sie, Michalczewski walczyl na europejskim zadupiu, gdzie mial cieplutko pod opieką szwabskich promotórow ktorzy w pogotowiu mieli ustawionych sędziow, i walczyl z gruncie rzeczy z przecietniakami bo elita walczyla wtedy w USA. Nie zmienia to faktu ze Darek wygrywal co sie dalo wygrac, a Jędrek przegrywal z kim sie dalo przegrac i to w sposoby kompromutujące.


Ale z kim obaj walczyli nie porównujmy przeciwników Gołoty a Michalczewskiego, Tiger zawsze w przeciwieństwie do Andrzeja bał się walczyć z dobrymi bokserami w USA.

Zresztą nie ma co porównywać, w Stanach każdy wie kto to jest Andrzej Gołota, a o Michalczewskim nikt nie słyszał.

Szczególnie po ostatnich znakomitych jego walkach, trudno go zapomnieć rzeczywiście....

Temat może się ciągnąć wieki, ring zweryfikuje wszystko... Jak dla mnie Adamek w tym "krótkim czasie" osiągnał wiele, za to Gołota bardziej się w swojej karierze zbłaźnił i dlatego chyba w Stanach każdy zna jego nazwisko....

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by tyson
Originally Posted by MazurXP
Originally Posted by tyson
Zgadza sie, Michalczewski walczyl na europejskim zadupiu, gdzie mial cieplutko pod opieką szwabskich promotórow ktorzy w pogotowiu mieli ustawionych sędziow, i walczyl z gruncie rzeczy z przecietniakami bo elita walczyla wtedy w USA. Nie zmienia to faktu ze Darek wygrywal co sie dalo wygrac, a Jędrek przegrywal z kim sie dalo przegrac i to w sposoby kompromutujące.


Ale z kim obaj walczyli nie porównujmy przeciwników Gołoty a Michalczewskiego, Tiger zawsze w przeciwieństwie do Andrzeja bał się walczyć z dobrymi bokserami w USA.

Zresztą nie ma co porównywać, w Stanach każdy wie kto to jest Andrzej Gołota, a o Michalczewskim nikt nie słyszał.
i co z tego?
Michalczewski sam przyznal ze Goly mial kosmiczny potencjal i na treningach byl zawsze debescior (trenowali razem, sa nawet ich archiwalne zdjecia ze sboą z czasow mlodosci, przedzial lat 80/90), ale gdy wychodzil na ring jego psychika wysiadala totalnie, zas odwrotnie u Darka - mniejszyu potencjal,a osiagnal wiecej bo mial wszystko pod czajnikiem wporządku.

I co, mam wielbic tego ktory mial umiejetnosci na mistrza ale nic nie osiagnal bo swirowal na ringu, czy tego kto mial sporo mnijszy potencjal ale jednak zdominowal kawalek tortu boksierskiego dzieki hartowi ducha?
My Polacy mamy zboczenie wielbic porazki (kolejne przegrane powstania w tym Warszawskie) - stad taka ilosc sympatykow Goloty zas nie szanujemy zwyciezcow. Prawdziwe zboczenie.

Michalczewski to tak troche jak Hatton, ktory w Anglii u siebie wszystkich pykal, pojechal do Ameryki i ostatnio tylko nokauty zbiera, ale Hatton przynajmniej mial jaja, zeby jechac do USA i walczyc a nie na swoim podworku tylko z cieniasami walczyc i gwiazdora z siebie robic tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dokładnie. Gdyby Michalczewski pojechał do USA i stuknął Roya Jonesa to wtedy mógłby mówić, że był najlepszy.

A tak to niestety nie był. Przynajmniej nie udowodnił tego. Walczył tylko u siebie gdzie w razie czego mógł liczyć na pomoc sędziów. Walczył głównie ze średniakami, choć kilku dobrych przeciwników na pewno miał. Ale tego najlepszego jednak przez całe lata skutecznie unikał.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
w Stanach Andrzeja większość szanuje nie to co w Polsce...
Goly powinien mieć już tytuł po walce z johnym ;] wiekszość go krytykujących widziała jego akurat porażki a przecież wygranych też miał niemało ;-)
ale topic jest przecież o czymś innym więc............
czekajmy na bilety smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
CZekajmy na bilety i kupujmy,mam nadzieje ze golota pokaze miejsce adamka,i troche do utenperuje bo jego wypowiedzi sa nie na miejscu. Oby golota wygral przez KO potem jakas walka moze jeszcze o tytul i koniec kariery...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Można byłoby zgadać się na jakieś piwko przed galą ...?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
jestem za smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
A kto wie za ile będą bilety?

I jaki sposób dystrybucji?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
jak bilety będą w przyzwoitych cenach to z McDziarzem też wpadniemy

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
ciekawy wywiad z Andrzejem

http://polskatimes.pl/sport/157111,wszystkie-przypadki-andrzeja-g,id,t.html#material_1

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Są już bilety na walkę.
http://zakup.biletyna.pl/events/POL...EK-Lodz-24-pazdziernika-17-30-e3006.html
Na razie kosztują 75zł i 125zł, niedługo mają być VIPowe po 250zł i 1000zł.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
kupię chętnie te tańsze jak ktoś ma...pw..

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
hmmm nie ma miejsc już ? mnie interesują za 250zł mogą być i tańsze ale patrze ze już wogole nie ma ;/

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
hehe jednak nie laugh
przesyłka 1k laugh

idę do okulisty

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by [T
-error]hehe jednak nie laugh
przesyłka 1k laugh

idę do okulisty

to ja moge jechac w dowolny koniec Polski i potem zawiezc ten bilet temu co kupi, za 700zl tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
gołota 4.33 @ bet365

czy ktoś wie czy gdzieś można znaleść wyższy kurs? przepatrzylem oferte ok 10 najpopularniejszych w PL buków i to jest max, ale w większości jszcze nie ma wogole tej walki.


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
niestety buki sie nie nabraly i dobrze wycenily kursy, na Adamka tylko 1.2 frown

Strona 4 z 29 1 2 3 4 5 6 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,673
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1