Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#336402 01/05/2005 23:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Pacers nie przejda Celtics. Final Miami-Pistons raczej gwarantowany.

Chciałbym,zebys mial rację,w tej parze kibicuje Celtom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wracając do Iversona.
Może i zagral mecz zycia,ale....2-3 razy z rzedu tego nie powtórzy,juz dzis to bylo widac.
I to jest wlasnie slabość drużyn z jednym,zdecydowanym liderem.
Pojedzyncze fajerwerki dopuszczalne(jak lider zagra szczyty),ale cale szczęście PO to seria meczów i predzej czy później górę weźmie zespołowość i mysl budowania Druzyny,a nie "doklejania" do jednego ,nawet bardzo wybitnego gracza,pozostałych zawodników.

Bonus: Unibet
#336403 02/05/2005 05:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Quote
Quote
Teraz widzicie dlaczego Pistons sa mistrzami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. A Iverson moze i faktycznie zasluguje na mvp.

W nastepnej rundzie Detroit OUT!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

a kto niby ma ich w tej nastepnej rundzie pokonac???

Ano Celtowie...

Pierwsza piatka Boston ma wiecej do zaoferowania pod wzgledem potencjalu koszykarskiego niz Tloki.

Pierce bedzie ich wypunktowywal,

doswiadczenia Paytona na rozegraniu,

i rodzynek, na ktorego juz ostrze apetyt, mianowicie walka podkoszowa, Big Bena z nielotem Walkerem...


P.S.Boston - Indiana 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#336404 02/05/2005 05:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Kurde , zabrakło mi jednego punktu miałem Phila +4.5 i ładną kase do wyjęcia czy wiecie jaki to pech?

#336405 02/05/2005 07:00
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
tak jak pisalem juz wcznisej po pierwszym meczu w Sacramento ze Kings mieli wtedy dzien bo wsyztsko im whcodzilo, i pisalem ze nastepny mecz zagralbym na handi na Sonics, no i co sie stalo? Sonics wygrali i to jaka roznica, niesttey widze juz Kings niesttey poza PO, bo z taka gra to oni moze byli i dobrzi ale w RSna PO widocznie jeszcze sa zaslabi, nie maja przywodcy, jak Bibby nie gra to caly zespol nie gra a Peja moze i rzucil cos ale nie jest typowym liderem teamu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda no ale takie jest zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336406 02/05/2005 07:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
moze nie pisalem wczesniej ale skorzystalem z bonusa 25$ oferowanego przez hiltonsports. Obstawilem za 11$ hc(-5) na Phoenix i wlazło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> teraz z 25# zrobiło się 35$. pozdro.

PS
Szkoda mi było Phily... te papudroki z Detroit musiały wygrać chociarz nic szczególnego nie prezentowały. Z drugiej strony rzut Korvera w dogrywce - bez komentarza.

#336407 02/05/2005 07:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
Nie przeglądałem żadnego posta właściwie wcześniej, także sorry, jeśli poruszam sprawę, o której już może pisaliście tak samo, ale wczorajszy meczyk Detroit niesamowity :-). Taką walkę mi się marzy ogądać. Najlepsze jak nabuzowany Iverson od razu na początku tacha dostał :-). Ale w ogóle to co pokazały obie ekipy, to aż żal ściska, że się pewnie w Detroit seria skończy i nie będzie się można grą Allena delektować :-). Mam nadzieję, że w następny piątek canal+ też dobry meczyk da, bo aż miło się w knajpie siedzi przy czymś takim :-).
A co do Sacramento, to sam nie wiem co o tym myśleć - żeby się w ostatniej kwarcie tak dać. Nie wiem ile ludziom ten zespół kupon zepsuł, ale chyba trochę było.

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, rymoholik, betowiec, alfa, aker, Sensei, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1