Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
234 #3399381 14/09/2009 00:17
Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233
tak zgadza się. layout jest strasznie "zasobożerny"

Bonus: Unibet
234 #3399460 14/09/2009 00:46
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by 234
Unibet ma dużego minusa u osób ze starszym oprogramowaniem,poniewaz strona non stop się wiesza.

Skąd pewność, że chodzi o oprogramowanie?
Co uznajesz za "starsze oprogramowanie" ?

Art300 #3402841 15/09/2009 16:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Wczoraj zgarnąłem "trochę" kasy na Portkach.
Dziś chciałem wypłacić kasiore a podstrona "Wypłać pieniądze" nie działa ...
Co jest do ..... grane ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
spróbuj wszystko wyczyścić (jakieś cookies czy temporary) a potem wejdź przez www.unibet.pl [unibet.pl] - koniecznie www na początku- u mnie pomogło

bachus69 #3403971 16/09/2009 04:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
ok juz (dopiero) działa
thnx

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Wczoraj na cztery zagrane duble ze specjali na ME w kosza , cztery !!! odrzucone (pomijam że weszły). Żenada co się z tym Unibetem dzieje. Po choooooj wchodzą na szerokki rynek itd jak takie numery odstawiają. Albo niech napiszą wprost niektórym że są dla nich niewygodni... puke

sebkos #3413252 20/09/2009 23:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Grał ktos u nich dzis Francje z Chorwacja?

BO mi rozliczyli zwyciestwo Francji jako przegrana a wynik podali 29-36 smiech na sali...

Verbatim #3413323 21/09/2009 00:11
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Originally Posted by Verbatim
Grał ktos u nich dzis Francje z Chorwacja?

BO mi rozliczyli zwyciestwo Francji jako przegrana a wynik podali 29-36 smiech na sali...


może zagrałeś wynik po 1 kwarty

Limity straszne unibet,czlowiek proboje zagrac zaklady specjalne,gosci na pt a tu limit ok 100zl,kazda akceptacja odrzuca.Nie wiem po co takie zaklady daja wogole jak takie limity.Dawniej to byl buk a teraz...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
wypłacał ktoś ostatnio na konto bankowe? ile szła wypłata..

ice18 #3417246 23/09/2009 05:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
niecałe 3 dni na inteligo - zlecenie wyplaty niedziela kolo 22, środa 16 kasa na koncie

Verbatim #3419987 24/09/2009 23:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
znalazlem w skrzynce mailowej, nie wiem czy kazdy dostal

[Linked Image]

Ojro #3422766 26/09/2009 19:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Ktoś obstawiał live w unibecie drugiego seta meczu Peer-Govortsova ?

Mnie wszystko zwrócili. Nie wiem czemu. Mam rozliczone jako "Przełożone" (lol). Nie mówiąc już jakie cyrki robili, gdy chciałem obstawić dokładny wynik seta, żeby nie można było obstawić. Co 5 sekund zmieniali kursy a opcja "akceptuj zmiany kursów" nie działała, bo wyskakiwał błąd systemu.

Ogólnie duży minus dla tego buka.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Wczorajszego wieczora miałem to samo, obstawiam zaklad akumulowany na live(3 zdarzenia), jak byly juz znane wyniki zmieniony zostal status zakladu, tylko jedno zrdarzenie rozliczone normalnie, reszte jako "przelozone" po kursie 1,0. shocked
ciekawe co support odpowie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
buk dobry ale te swieze opcje "akceptuj wyzsze kursy" i "akceptuj kazda mzine kursow" faktycznie nie zawsze działają,
uderzaj do nich na telefon, zalatwią ci to w pare godzin

234 #3422803 26/09/2009 19:26
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by 234
Unibet ma dużego minusa u osób ze starszym oprogramowaniem,poniewaz strona non stop się wiesza.
dokladnie, mi ich zarłoczny live zzera 80-90% proca, gdy jest sporo zakladow wtedy na kompie ciezko cokolwiek zrobic

tyson #3422876 26/09/2009 20:13
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
czy przy zakładzie bez ryzyka na UB 1lige trzeba grać tylko 1X2 czy można liczbe bramek, czy handi? Pisałem do nich niestety milczą mad

kamil077 #3423034 26/09/2009 21:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
ja też się zastanawiam jak to wygląda bo w mailu było napisane "wybrane mecze" i podanych kilka meczu
ale w regulaminie bonusowym nie było mowy o tym że zakłady tylko w trybie 1x2

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Ile idzie kasa z Unibetu na MB?

kamil077 #3423911 27/09/2009 02:04
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Originally Posted by kamil077
czy przy zakładzie bez ryzyka na UB 1lige trzeba grać tylko 1X2 czy można liczbe bramek, czy handi? Pisałem do nich niestety milczą mad
można wszystko kombinować. Już mam zwrot smile

kamil077 #3424810 27/09/2009 19:04
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
jak aktualnie wygląda sytuacja z wypłatami? jeśli wpłaciłem przez Przelewy24 to mogę wypłacić przez zwykły przelew bankowy?

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, kamel, poozon), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,331
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1