|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 233 |
tak zgadza się. layout jest strasznie "zasobożerny"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Unibet ma dużego minusa u osób ze starszym oprogramowaniem,poniewaz strona non stop się wiesza. Skąd pewność, że chodzi o oprogramowanie? Co uznajesz za "starsze oprogramowanie" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Wczoraj zgarnąłem "trochę" kasy na Portkach. Dziś chciałem wypłacić kasiore a podstrona "Wypłać pieniądze" nie działa ... Co jest do ..... grane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038 |
spróbuj wszystko wyczyścić (jakieś cookies czy temporary) a potem wejdź przez www.unibet.pl [ unibet.pl] - koniecznie www na początku- u mnie pomogło
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
ok juz (dopiero) działa thnx
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Wczoraj na cztery zagrane duble ze specjali na ME w kosza , cztery !!! odrzucone (pomijam że weszły). Żenada co się z tym Unibetem dzieje. Po choooooj wchodzą na szerokki rynek itd jak takie numery odstawiają. Albo niech napiszą wprost niektórym że są dla nich niewygodni... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Grał ktos u nich dzis Francje z Chorwacja?
BO mi rozliczyli zwyciestwo Francji jako przegrana a wynik podali 29-36 smiech na sali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Grał ktos u nich dzis Francje z Chorwacja?
BO mi rozliczyli zwyciestwo Francji jako przegrana a wynik podali 29-36 smiech na sali... może zagrałeś wynik po 1 kwarty Limity straszne unibet,czlowiek proboje zagrac zaklady specjalne,gosci na pt a tu limit ok 100zl,kazda akceptacja odrzuca.Nie wiem po co takie zaklady daja wogole jak takie limity.Dawniej to byl buk a teraz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
wypłacał ktoś ostatnio na konto bankowe? ile szła wypłata..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
niecałe 3 dni na inteligo - zlecenie wyplaty niedziela kolo 22, środa 16 kasa na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
znalazlem w skrzynce mailowej, nie wiem czy kazdy dostal [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Ktoś obstawiał live w unibecie drugiego seta meczu Peer-Govortsova ?
Mnie wszystko zwrócili. Nie wiem czemu. Mam rozliczone jako "Przełożone" (lol). Nie mówiąc już jakie cyrki robili, gdy chciałem obstawić dokładny wynik seta, żeby nie można było obstawić. Co 5 sekund zmieniali kursy a opcja "akceptuj zmiany kursów" nie działała, bo wyskakiwał błąd systemu.
Ogólnie duży minus dla tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Wczorajszego wieczora miałem to samo, obstawiam zaklad akumulowany na live(3 zdarzenia), jak byly juz znane wyniki zmieniony zostal status zakladu, tylko jedno zrdarzenie rozliczone normalnie, reszte jako "przelozone" po kursie 1,0. ciekawe co support odpowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
buk dobry ale te swieze opcje "akceptuj wyzsze kursy" i "akceptuj kazda mzine kursow" faktycznie nie zawsze działają, uderzaj do nich na telefon, zalatwią ci to w pare godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Unibet ma dużego minusa u osób ze starszym oprogramowaniem,poniewaz strona non stop się wiesza. dokladnie, mi ich zarłoczny live zzera 80-90% proca, gdy jest sporo zakladow wtedy na kompie ciezko cokolwiek zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
czy przy zakładzie bez ryzyka na UB 1lige trzeba grać tylko 1X2 czy można liczbe bramek, czy handi? Pisałem do nich niestety milczą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
ja też się zastanawiam jak to wygląda bo w mailu było napisane "wybrane mecze" i podanych kilka meczu ale w regulaminie bonusowym nie było mowy o tym że zakłady tylko w trybie 1x2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Ile idzie kasa z Unibetu na MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
czy przy zakładzie bez ryzyka na UB 1lige trzeba grać tylko 1X2 czy można liczbe bramek, czy handi? Pisałem do nich niestety milczą  można wszystko kombinować. Już mam zwrot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
jak aktualnie wygląda sytuacja z wypłatami? jeśli wpłaciłem przez Przelewy24 to mogę wypłacić przez zwykły przelew bankowy?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|