Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#336800 02/05/2005 22:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Sezon zasadniczy nauczyl mnie nie stawiac przeciwko Byczkom, wiec zaryzykowalem ze srednia stawke plusowy handi (+5,5) na nich. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do under/over to raczej trzymam sie z daleka, bo ostatnio mam pecha i zawsze jest na odwrot.

pozdrawiam

Whip

Bonus: Unibet
#336801 02/05/2005 23:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Nie wiecie moze czy ktorys z tych meczow mozna ogladnac w necie ?
Np. za pomocą cool streaming ?

#336802 03/05/2005 00:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Quote
Ja gram sobie dzisiaj dubelka Chicago + San Antonio i singielka za grubiej under w Washingtonie....

Wszystko odwrotnie niż Ja i to nie pierwszy raz . Jak ja nie lubie postów bohatera muppetów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />:( zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie.
Narazie po pierwszej kwarcie ,jest beznadziejnie Byki skuteczność 5 na 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#336803 03/05/2005 02:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Typ na byczki pudło.... ale to był lightowy typek....
A z underkiem to fart jak nie wiem, co chłopaki nawalili pkt w ost. 3 min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> .... to mało palpitacji serca nie dostałem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#336804 03/05/2005 02:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
chicago over w ostatnich sekundach - fart jakiego dawno nie mialem
caly mecz ostry under a ostatnia kwarta 39-26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i love this game

#336805 03/05/2005 02:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
fozzie przeciez chicago over 204,5 ?
no chyba ze miales inna linie bo ja w baw mialem wlasnie 204,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336806 03/05/2005 02:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Czyli wilk syty i owca cała, bo w expie miałem 205,5... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#336807 03/05/2005 02:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
HHEHE pikny fuks tongue mam nadzieje ze typ dnia z tego forum nie zawiedzie :> no i SA wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

#336808 03/05/2005 02:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
ty pewnie miales nerwa do konca a ja wrecz odwrotnie - juz wogole stracilem nadzieje a na koncu sie mile zaskoczylem
a wszystko to tylko dlatego ze byki nie odpuscily i walyczly do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BRAVO

#336809 03/05/2005 02:29
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
dallas ladnie whuja wali szok wpizdu grac ciotyyyyyyyyyy

#336810 03/05/2005 02:31
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
dallas gogogogogog gramy panowie gramy goggoogogog

#336811 03/05/2005 02:32
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
3pkt stackause ogogogogogogogog

#336812 03/05/2005 02:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
dallas ladnie whuja wali szok wpizdu grac ciotyyyyyyyyyy

z tymi ciotami, to wypad na quasi....

mozna sobie skomentować, ale troche delikatniej gościu....

#336813 03/05/2005 02:33
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
97-91 1.49 do konca wytrzymac to prosze googogog dallas

#336814 03/05/2005 02:34
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
sorki fozzie zaduze nerwy pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336815 03/05/2005 02:40
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
20 sek 101-96 trzymaccccccccccccccccccccccccccccc

#336816 03/05/2005 02:42
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
googogog dallas gogogog trzymacccccccccccccccccccccccccccc

#336817 03/05/2005 02:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
Co to twoja pierwsza wygrana w zyciu? czy dom postawiles na dallas? tongue bo przezywasz widze ten mecz ciezko :/

SA wygrywa, under :>>>>>>>>

#336818 03/05/2005 02:45
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
102-100 7 sek kurde wytrzymac to proszeeeeeeeeeeeeee gogogogo dallas gogogoog ale mecz na styku

#336819 03/05/2005 02:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
ogladam ten mecz sedziowie w roli glownej. van gundy juz ukarany grzywna 100 tysiecy byc moze na tym nie koniec. t mac pudlo w kluczowym momencie z osobistego

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1