Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
Gwoli ścisłości fachowcu z sensacjami z miasta pierników - Dosypanie 120 ton nowego grysu nie jest równoznaczne z zaistnieniem zupełnie nowego toru na Motoarenie, ale widocznie ty rzeczywistość dopasowujesz do siebie. Oprócz przysłuchiwaniu się rozmów z viceprezesami, zawodnikami Torunia, jak sam wspominałeś polecam bliższy kontakt z trenerem lub toromistrzem, to ci wytłumaczą czy jest nowy tor czy też nie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
luki75-czytasz nie uważnie, albo po łepkach. Dosypanie nawierzchni to wiadomość dla pospulstawa. Wymiana to zupełnie co innego, to zupełnie inny tor. W noc poprzedzajacą to co pisałem pracował ciężki sprzęt, bardzo ciężki. Przecież nie mogłem pisać o szczegółach, bo niby po co.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
dobra myślę, że wybrnięcie z sytuacji robisz w bardzo nieudolny sposób, a dzielenie forumowiczów na pospólstwo i innych pozostawiam bez jakiego komentarza. Styl twojego postu mówi sam za siebie. Poza tym nie pospulstawa a pospólstwa jeśli już.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
...pisząc pospólstwa, nie miałem na myśli forumowiczów, tylko ogół społeczeństwa... zwykłych kibiców.
Widocznie będę musiał zatrudnić jakiegoś rzecznika, by wpowiadał się za mnie. Zastanowię się nad tym.


Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
obojętnie kogo miałeś na myśli, twoja sprawa. Mam nadzieję, że każdy zainteresowany żużlem forumowicz sobie wyrobi zdanie na temat, który sam tu zacząłeś. A chęć zachowania twarzy po totalnej kompromitacji wychodzi Ci nad wyraz nieudolnie. Początkowo nawet byłem zniesmaczony reakcjami buszmena na Twoje posty parę dni wstecz, ale teraz wypada mu zwrócić honor..

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
skoro tak mówisz, widocznie tak jest. Chciałem dobrze, wyszło żle. Może faktycznie nieudolnie tłumaczyłem i kompromitacja dobrze mi zrobi. Widocznie nie nadaję się do tego, by udzielać się publicznie.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
W Toruniu deszczyk a wiec moze nie wyjdzie zrobienie toru pod siebie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No i to właśnie miałem na myśli pisząc, że jestem sceptyczny odnośnie nowej nawierzchni. Niby fajnie, wjeżdżamy się i wygrywamy spasowaniem jak ZG. Tyle tylko, że w tygodniu były inne warunki atmosferyczne - cieplej, sucho. Już nie jeden takimi kombinacjami z torem sam się ugotował. Potem nasi będą szukać ustawień z treningu, a Włókniarze zobaczą zastany tor, pomyślą i ustawią dobrze.

Ale to czarny scenariusz. Sądzę, że mimo wszystko wygramy w granicach 49-41.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Sparta bez Crumpa.
Jason Crump nie wystąpi w rewanżowym spotkaniu o siódme miejsce Speedway Ekstraligi.Crump zaliczył upadek w trakcie poniedziałkowego spotkania Elite League Belle Vue - Ipswich Witches.

Wybrzeże bez Vaculika.
Pechowo rozpoczął się turniej czeskiej Extraligi dla Martina Vaculika, który w pierwszym starcie upadł razem z Adrianem Rymelem.W szpitalu okazało się, że złamanie to nie jest otwarte, a zawodnik został poddany zabiegowi operacyjnemu.


Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Panowie które pole(a) procentowo są najlepsze w Zielonej Górze ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
od wew zaczynając, czyli pierwsze pole najlepsze, ale jak ktoś jest przełożony dobrze na start to i z 4 spokojnie może założyc rywali

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Podobno mokro jak cholera na torze, dodatkowo tor bedzie inny niz na lige - ciezko cos sensownego wytypowac, warto poszukac underdogow

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1