|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Sezon zasadniczy nauczyl mnie nie stawiac przeciwko Byczkom, wiec zaryzykowalem ze srednia stawke plusowy handi (+5,5) na nich. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do under/over to raczej trzymam sie z daleka, bo ostatnio mam pecha i zawsze jest na odwrot.
pozdrawiam
Whip
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Nie wiecie moze czy ktorys z tych meczow mozna ogladnac w necie ? Np. za pomocą cool streaming ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Ja gram sobie dzisiaj dubelka Chicago + San Antonio i singielka za grubiej under w Washingtonie.... Wszystko odwrotnie niż Ja i to nie pierwszy raz . Jak ja nie lubie postów bohatera muppetów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />:( zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie. Narazie po pierwszej kwarcie ,jest beznadziejnie Byki skuteczność 5 na 20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Typ na byczki pudło.... ale to był lightowy typek.... A z underkiem to fart jak nie wiem, co chłopaki nawalili pkt w ost. 3 min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> .... to mało palpitacji serca nie dostałem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
chicago over w ostatnich sekundach - fart jakiego dawno nie mialem caly mecz ostry under a ostatnia kwarta 39-26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i love this game
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
fozzie przeciez chicago over 204,5 ? no chyba ze miales inna linie bo ja w baw mialem wlasnie 204,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Czyli wilk syty i owca cała, bo w expie miałem 205,5... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
HHEHE pikny fuks  mam nadzieje ze typ dnia z tego forum nie zawiedzie :> no i SA wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ty pewnie miales nerwa do konca a ja wrecz odwrotnie - juz wogole stracilem nadzieje a na koncu sie mile zaskoczylem a wszystko to tylko dlatego ze byki nie odpuscily i walyczly do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BRAVO
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
dallas ladnie whuja wali szok wpizdu grac ciotyyyyyyyyyy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
dallas gogogogogog gramy panowie gramy goggoogogog
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
3pkt stackause ogogogogogogogog
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
dallas ladnie whuja wali szok wpizdu grac ciotyyyyyyyyyy z tymi ciotami, to wypad na quasi.... mozna sobie skomentować, ale troche delikatniej gościu....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
97-91 1.49 do konca wytrzymac to prosze googogog dallas
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
sorki fozzie zaduze nerwy pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
20 sek 101-96 trzymaccccccccccccccccccccccccccccc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
googogog dallas gogogog trzymacccccccccccccccccccccccccccc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
Co to twoja pierwsza wygrana w zyciu? czy dom postawiles na dallas?  bo przezywasz widze ten mecz ciezko :/ SA wygrywa, under :>>>>>>>>
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
102-100 7 sek kurde wytrzymac to proszeeeeeeeeeeeeee gogogogo dallas gogogoog ale mecz na styku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
ogladam ten mecz sedziowie w roli glownej. van gundy juz ukarany grzywna 100 tysiecy byc moze na tym nie koniec. t mac pudlo w kluczowym momencie z osobistego
|
|
|
Link skopiowany do schowka