|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
nudzi mi juz ten mecz, non stop faule i rzuty osobiste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
sa ale nawet komentatorzy sie z tego smieja ze nie idzi etego ogladac bo co akcja to fauli zponad 70 osobistych bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
no juz na bank nie bedzie undera, skoro sedziowie kazda akcje przerywaja faulem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
no i po ptokach :PPPPPPPPP typ dnia z tego forum przepadl :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
No i mamy dogrywkę - ciekawe ilu za faule w niej wyleci :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
A tak w ogóle mam pytanie do Ciebie Buczy - nudzi Ci się oglądanie tego meczu, czy czytanie na żywo? A jeśli oglądanie, to gdzie oglądasz? Duncan piąty faul - może też się pożegna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
A sedziowe dalej gwizdza No wreszcei SA sie obudzilo ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
Albo SA się budzi, albo Denver zasypia.... no ale cóż - pora późna, a zespół mają młody, to może imprezowali na weekendzie ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
Duncan zlazi .... kurde nie SA nie daj mi zmarnowac kasy z admirala ktora dostalem za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
No i mamy - równe 70 punktów w meczu padło z osobistych. A jeszcze 2 minuty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
obstawilem hc(-2) na SAS, ale jest dogrywka... internetowe buki biorą pod uwagę regulaminowy czas gry czy też z OT
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
Ale ofensywa SA w dogrywce - 19 punktów - niesamowicie to zrobili - i to bez Duncana większość czasu. Jeszcze jedno - czy to, że Ginobili nie wychodzi w piątce, to taktyka, czy leczył ostatnio jakąś kontuzję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Ale ofensywa SA w dogrywce - 19 punktów - niesamowicie to zrobili - i to bez Duncana większość czasu. Jeszcze jedno - czy to, że Ginobili nie wychodzi w piątce, to taktyka, czy leczył ostatnio jakąś kontuzję? Oczywiscie ze taktyka, sam powiedzial po 3 meczu ze wchodze z lawki zeby wniesci cos nowego jak kolegom nie idzie. Jednak 3-1 i bardzo dobrze na kelnerow nie ma taryfy ulgowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
[quote]
Cały zysk z meczu nr 1 ,w ktorym typowalem Nuggets dziś rozłożony na 2 stawki.
DEN Nuggets - SA Spurs
Pick 1 - Denver /2,31 - Pinnacle/ 85/100
Pick 2 - Draw* /13,00 - William Hill/ 15/100
Go Nuggets !
* - PO na Zachodzie bez dogrywek? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> No i byla dogryweczka, gratulacje bo kurs byl masterski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Do UNDERA w dzisiejszym meczy Denver jestem przekonany FULL STAKE POLECAM WSZYSTKIM i nie zgdzam sie calkowicie z opinia amkwisha ...
Denver zawsze naciskala od samego poczatku to nie starczy po za tym miedzy tymi dwoma druzynami under jest pisany popatrz na 7-8 ostatnich meczy ZADNEGO OVERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zacytuj kiedy i gdzie napisalem,że dzis w Denver padnie over ! Mozesz się nie zgadzać,tylko najpierw przeczytaj....z czym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> a jednak over 126-115 amkwish mial racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Z ,której strony bym dziś palca nie przykładał to nie ma gdzie go wetknąć żeby było bezpiecznie.Jedyne co sobie wydumałem to over 204 w Washingtonie. No dawno takiego szczęścia nie miałem 106+99=205 ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Co to spotkania Denver - San Antonio to coś mi tu niegra z linią 190 buki nas zachęcają za bardzo do zagrania na tak niskim pułapie i wcale nie zdziwię się jak Bryłki sprubują zaskoczyć dziś Grega Popvica i zagrają bardzo ofensywnie. No cóż tak to jest z typami na zdarzenie ,które gra całe forum. Ja overa nie zagrałem bo nielubie grać przeciw wszystkim i cieszyć sie z czyjegoś pecha. Brawo Amkwish za tą dogryweczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Szkoda własnie ze amkwish tak pozno podaje typy , bo naprawde to jest gość który jest specem z klasą od tej koszykówki za oceanem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Z tym overem to zaczął Stypa, a nie Amkwish co jest wyraźnie napisane w jego poście na pierwszej stronie tematu. A wynik 126 - 115 to wynik po OT, ale over i tak padł co nie zmienia faktu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
obstawilem hc(-2) na SAS, ale jest dogrywka... internetowe buki biorą pod uwagę regulaminowy czas gry czy też z OT Też chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Wydaje mi się, że internetowe zakłady mają takie same zasady jak lokalne buki także tylko do 4 kwarty.
|
|
|
Link skopiowany do schowka