Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
#336840 03/05/2005 04:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
nudzi mi juz ten mecz, non stop faule i rzuty osobiste.

Bonus: Unibet
#336841 03/05/2005 04:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
sa ale nawet komentatorzy sie z tego smieja ze nie idzi etego ogladac bo co akcja to fauli zponad 70 osobistych bedzie

#336842 03/05/2005 04:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
no juz na bank nie bedzie undera, skoro sedziowie kazda akcje przerywaja faulem :/

#336843 03/05/2005 05:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
no i po ptokach :PPPPPPPPP typ dnia z tego forum przepadl :/

#336844 03/05/2005 05:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
No i mamy dogrywkę - ciekawe ilu za faule w niej wyleci :-)

#336845 03/05/2005 05:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
A tak w ogóle mam pytanie do Ciebie Buczy - nudzi Ci się oglądanie tego meczu, czy czytanie na żywo? A jeśli oglądanie, to gdzie oglądasz?
Duncan piąty faul - może też się pożegna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#336846 03/05/2005 05:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
A sedziowe dalej gwizdza tongue
No wreszcei SA sie obudzilo ....

#336847 03/05/2005 05:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
Albo SA się budzi, albo Denver zasypia.... no ale cóż - pora późna, a zespół mają młody, to może imprezowali na weekendzie ;-)

#336848 03/05/2005 05:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
Duncan zlazi .... kurde nie SA nie daj mi zmarnowac kasy z admirala ktora dostalem za darmo tongue

#336849 03/05/2005 05:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
No i mamy - równe 70 punktów w meczu padło z osobistych. A jeszcze 2 minuty

#336850 03/05/2005 06:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
obstawilem hc(-2) na SAS, ale jest dogrywka... internetowe buki biorą pod uwagę regulaminowy czas gry czy też z OT

#336851 03/05/2005 06:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
Ale ofensywa SA w dogrywce - 19 punktów - niesamowicie to zrobili - i to bez Duncana większość czasu.
Jeszcze jedno - czy to, że Ginobili nie wychodzi w piątce, to taktyka, czy leczył ostatnio jakąś kontuzję?

#336852 03/05/2005 06:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Ale ofensywa SA w dogrywce - 19 punktów - niesamowicie to zrobili - i to bez Duncana większość czasu.
Jeszcze jedno - czy to, że Ginobili nie wychodzi w piątce, to taktyka, czy leczył ostatnio jakąś kontuzję?

Oczywiscie ze taktyka, sam powiedzial po 3 meczu ze wchodze z lawki zeby wniesci cos nowego jak kolegom nie idzie.

Jednak 3-1 i bardzo dobrze na kelnerow nie ma taryfy ulgowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe.

Pozdr.

#336853 03/05/2005 06:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
[quote]

Cały zysk z meczu nr 1 ,w ktorym typowalem Nuggets dziś rozłożony na 2 stawki.

DEN Nuggets - SA Spurs

Pick 1 - Denver
/2,31 - Pinnacle/
85/100

Pick 2 - Draw*
/13,00 - William Hill/
15/100

Go Nuggets !

* - PO na Zachodzie bez dogrywek? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

No i byla dogryweczka, gratulacje bo kurs byl masterski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#336854 03/05/2005 07:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Quote
Do UNDERA w dzisiejszym meczy Denver jestem przekonany FULL STAKE POLECAM WSZYSTKIM i nie zgdzam sie calkowicie z opinia amkwisha ...

Denver zawsze naciskala od samego poczatku to nie starczy po za tym miedzy tymi dwoma druzynami under jest pisany popatrz na 7-8 ostatnich meczy ZADNEGO OVERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zacytuj kiedy i gdzie napisalem,że dzis w Denver padnie over !

Mozesz się nie zgadzać,tylko najpierw przeczytaj....z czym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

a jednak over 126-115 amkwish mial racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#336855 03/05/2005 08:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Quote
Z ,której strony bym dziś palca nie przykładał to nie ma gdzie go wetknąć żeby było bezpiecznie.Jedyne co sobie wydumałem to over 204 w Washingtonie. No dawno takiego szczęścia nie miałem 106+99=205 ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Co to spotkania Denver - San Antonio to coś mi tu niegra z linią 190 buki nas zachęcają za bardzo do zagrania na tak niskim pułapie i wcale nie zdziwię się jak Bryłki sprubują zaskoczyć dziś Grega Popvica i zagrają bardzo ofensywnie.

No cóż tak to jest z typami na zdarzenie ,które gra całe forum. Ja overa nie zagrałem bo nielubie grać przeciw wszystkim i cieszyć sie z czyjegoś pecha.
Brawo Amkwish za tą dogryweczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#336856 03/05/2005 08:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Szkoda własnie ze amkwish tak pozno podaje typy , bo naprawde to jest gość który jest specem z klasą od tej koszykówki za oceanem.

#336857 03/05/2005 09:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Z tym overem to zaczął Stypa, a nie Amkwish co jest wyraźnie napisane w jego poście na pierwszej stronie tematu. A wynik 126 - 115 to wynik po OT, ale over i tak padł co nie zmienia faktu.

#336858 03/05/2005 09:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
obstawilem hc(-2) na SAS, ale jest dogrywka... internetowe buki biorą pod uwagę regulaminowy czas gry czy też z OT

Też chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336859 03/05/2005 09:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Wydaje mi się, że internetowe zakłady mają takie same zasady jak lokalne buki także tylko do 4 kwarty.

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1