Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#336860 03/05/2005 09:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Quote
Wydaje mi się, że internetowe zakłady mają takie same zasady jak lokalne buki także tylko do 4 kwarty.

no to zle ci sie wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
inetowe buki maja zaklady na zwyciestwo wiec nie liczy sie czy w dogrywce czy nie
kto mial -2 na sa ten wygral

Bonus: Unibet
#336861 03/05/2005 10:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
inetowe buki maja zaklady na zwyciestwo wiec nie liczy sie czy w dogrywce czy nie
kto mial -2 na sa ten wygral

Czy ktoś jeszcze może potwierdzić tą dobrą wieść ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bo na razie w głosach jest 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#336862 03/05/2005 10:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Mojego głosu nie licz, pewnie bukma ma racje.

#336863 03/05/2005 10:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
o jej czy tak trudmo wejsc na jakakolwiek strone buka i sprawdzic

expekt :
Koszykówka
Rezultaty razem z dogrywką.
NBA: Co najmniej 43 minuty spotkania muszą być rozegrane, aby mecz został uznany za ważny. Jeżeli tak się nie stanie, wszystkie zakłady zostaną uznane za ważne i kurs będzie ustalony do 1.00.

bet365:
For games involving North American Teams, any period of overtime is included in the final result to determine the settlement of bets, unless specified otherwise. For games involving European teams, all bets will be settled based on the score at the end of regulation time, and excluding overtime if played.

betandwin:
W przypadku amerykańskich dyscyplin sportowych obowiązuje zasadniczo wynik osiągnięty po zakończeniu regulaminowego czasu gry łącznie z przedłużeniami. Amerykańskimi dyscyplinami są:
NFL i College-Football
NBA
College-Basketball
Baseball

pozatym wypadaly by przed zawarciem zakladu znac przynajmniej w zakresie minimalnym regulamin buka w jakim sie ten zaklad zawarlo.

w koncu stawiasz swoje pieniadze no nie ?

#336864 03/05/2005 11:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Ja tego nie stawiałem, a jestem tak leniwy, że nie chciało mi się sprawdzać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzięki i już się wynoszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#336865 03/05/2005 12:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Cały zysk z meczu nr 1 ,w ktorym typowalem Nuggets dziś rozłożony na 2 stawki.

DEN Nuggets - SA Spurs

Pick 1 - Denver <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
/2,31 - Pinnacle/
85/100 [color:"red"]-85/100 [/color]

Pick 2 - Draw* <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
/13,00 - William Hill/
15/100 [color:"green"]+ 195/100 [/color]

Razem:
Inwestycja 100
Zysk netto:95

Go Nuggets ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />(w sezonie 2005/2006)

* - PO na Zachodzie bez dogrywek? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

1/7 stawki postawiona na dogrywkę i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> prawie podwojona.
Do końca PO takim wlasnie schematem bede obstawiał(kusilo mnie dać DRAW do rankingu,hehe).
Im dalej w play-off's,im bardziej wyrównany stan w parach,tym bardziej rośnie prawdopodobieństwo dogrywki.

Tak wiec dziś na mecz w Bostonie,obowiązkowo trzeba uwzględnić X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336866 03/05/2005 13:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Amkwish wlasnie mialem pisać o Twojej dogrywce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
To jest właśnie wyczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#336867 03/05/2005 13:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
a tak z 1.000zl na remisik

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1