|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Czy ktoś z was wie co sie dzieje z STS-em ??? Zarówno w Poznaniu jak i w Bydgoszczy oddziały były zamkniete z powodu jakieś awarii...
Nie wie ktoś przypadkiem czy jutro bedą juz otwarte ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Podobnie było dziś w Białymstoku - czyli co awaria ogólnopolska? STS zamknęli mam nadzieję że stadionu Jagiellonii po dzisiejszym meczu nie zamnką.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
w Lublinie to samo przez co w profie kolejki jak w PRL
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509 |
Poszedl im glowny serwer. W Gliwicach tez byl zamkniety.Nie mam pojecia czy juz to zrobili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41 |
w 3city takze podobnie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wlegnicy tez zamkniety sts!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184 |
a w Ostrowie nie wiem bo nie bylem! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Chyba mają duże problemy bo nawet wyników z piątku nie wpisali na swojej stronce.
Byle byli wypłacalni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
Dzisiaj mialem zjazd na studia w Toruniu i okazalo się że tam również to zrobili, przez co obawiam się że kursik na ANWIL mi stopnieje!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
nie wie ktos czy dzis jest otwarty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Napis na drzwiach;Dnia 14.10 nieczynne z powodu awarii systemu komputrowego.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wiem że to może nie na temat ale studiuje w Toruniu i chciałbym dowidzieć się na jakiej ulicy jest STS bo dotychczas grałem tylko w Profie a to jednak jak dla mnie to jest wielka różnica . Z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
macho, przesłałem Ci adres na emaila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
W Nowym Sączu teź zamknięty i nic na to nie wskazuje źe będzie otwarty w poniedziałek. No cóź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Moge powiedziec tylko tyle ze najpozniej do wtorku sts/y w calym kraju beda otwarte.Jak pewnie pare osob na tym forum wie iz mam pewne powiazania z ta firma.I moge was uspokoic ze jutro a najpozniej do wtorku wszystko bedzie ok. Pewnie chcecie wiedziec o co chodzi sam wiem tylko iz chodzi o system online i jak to zawsze...pieniadze.Te dwie informacje ktore podalem sa z pewnego zrodla.Wiecej nic mi nie wiadomo przynajmniej narazie. Spokojna glowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jeśli można słowo to prawdopodobnie STS-owi skończyła się licencja i czekają na nową
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy dzisiaj są STS-y otwarte????????
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Grrrrrrrrrrrrrr....!!! Jestem wkurzony na STS, bo w mam do odebrania 45 złotych. Uważam, że takie nagłe zamknięcie, w dodatku bez wcześniejszej informacji było zagraniem nie fair. Przecież to dzięki nam - graczom STS egzystuje(chyba nadal???). Tak a propos, to kiedyś wspominaliście coś o nowych możliwych grach w ofercie STS-u. Może te "problemy" są związane z czymś w rodzaju przekształcenia systemu w celu wprowadzenia nowych gier.(?) Co prawda wątpliwe jest to bardzo... Aha...i chyba jednak w końcu zdecyduję się na buka internetowego, bo do naszych mam coraz mniej zaufania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Słyszałem również że mają kłopoty finansowe......
|
|
|
Link skopiowany do schowka