Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#33678 13/10/2001 21:52
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Czy ktoś z was wie co sie dzieje z STS-em ???
Zarówno w Poznaniu jak i w Bydgoszczy oddziały były zamkniete z powodu jakieś awarii...

Nie wie ktoś przypadkiem czy jutro bedą juz otwarte ??

Bonus: Unibet
#33679 13/10/2001 21:55
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287

#33680 13/10/2001 21:57
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Podobnie było dziś w Białymstoku - czyli co awaria ogólnopolska?
STS zamknęli mam nadzieję że stadionu Jagiellonii po dzisiejszym meczu nie zamnką.

#33681 13/10/2001 22:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
w Lublinie to samo przez co w profie kolejki jak w PRL

#33682 13/10/2001 22:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
Poszedl im glowny serwer. W Gliwicach tez byl zamkniety.Nie mam pojecia czy juz to zrobili.

#33683 13/10/2001 22:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
w 3city takze podobnie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#33684 13/10/2001 22:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wlegnicy tez zamkniety sts!

#33685 13/10/2001 22:43
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
a w Ostrowie nie wiem bo nie bylem! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#33686 13/10/2001 22:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Chyba mają duże problemy bo nawet wyników z piątku nie wpisali na swojej stronce.

Byle byli wypłacalni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#33687 14/10/2001 01:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Dzisiaj mialem zjazd na studia w Toruniu i okazalo się że tam również to zrobili, przez co obawiam się że kursik na ANWIL mi stopnieje!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#33688 14/10/2001 13:37
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
nie wie ktos czy dzis jest otwarty ?

#33689 14/10/2001 14:09
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Napis na drzwiach;Dnia 14.10 nieczynne z powodu awarii systemu komputrowego.

#33690 14/10/2001 15:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wiem że to może nie na temat ale studiuje w Toruniu i chciałbym dowidzieć się na jakiej ulicy jest STS bo dotychczas grałem tylko w Profie a to jednak jak dla mnie to jest wielka różnica . Z góry dzieki

#33691 14/10/2001 15:45
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
macho, przesłałem Ci adres na emaila.

#33692 14/10/2001 21:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
W Nowym Sączu teź zamknięty i nic na to nie wskazuje źe będzie otwarty w poniedziałek.
No cóź.

#33693 15/10/2001 03:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Moge powiedziec tylko tyle ze najpozniej do wtorku sts/y w calym kraju beda otwarte.Jak pewnie pare osob na tym forum wie iz mam pewne powiazania z ta firma.I moge was uspokoic ze jutro a najpozniej do wtorku wszystko bedzie ok.
Pewnie chcecie wiedziec o co chodzi sam wiem tylko iz chodzi o system online i jak to zawsze...pieniadze.Te dwie informacje ktore podalem sa z pewnego zrodla.Wiecej nic mi nie wiadomo przynajmniej narazie.
Spokojna glowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#33694 15/10/2001 04:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jeśli można słowo to prawdopodobnie STS-owi skończyła się licencja i czekają na nową

#33695 15/10/2001 12:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy dzisiaj są STS-y otwarte????????

#33696 15/10/2001 13:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Grrrrrrrrrrrrrr....!!!
Jestem wkurzony na STS, bo w mam do odebrania 45 złotych. Uważam, że takie nagłe zamknięcie, w dodatku bez wcześniejszej informacji było zagraniem nie fair.
Przecież to dzięki nam - graczom STS egzystuje(chyba nadal???).
Tak a propos, to kiedyś wspominaliście coś o nowych możliwych grach w ofercie STS-u. Może te "problemy" są związane z czymś w rodzaju przekształcenia systemu w celu wprowadzenia nowych gier.(?)
Co prawda wątpliwe jest to bardzo...
Aha...i chyba jednak w końcu zdecyduję się na buka internetowego, bo do naszych mam coraz mniej zaufania.

#33697 15/10/2001 23:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Słyszałem również że mają kłopoty finansowe......

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,808 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1