Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
#33738 29/11/2001 18:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
oto cytat z forum mailowego:

"......Chcialem to dzis stawiac, ale ze w Gdansku na dworcu nie placa za prad, wiec zakladoow nie przyjmuja... SHIT!
Musze w koncu zalozyc sobie konto w necie, bo to co robi sts jest straszne... "


Czy ktoś z Gdańska mógłby to potwierdzić ?????
Jak to jest prawda, że prądu nie było z tego powodu to robi się nieciekawie.

Bonus: Unibet
#33739 29/11/2001 19:49
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Spokojnie wczoraj w TV to było(babka w kiosku siedzi przy świeczce...)
Otóż PKP nie płaciło rachunków za światło i wzięli i odcieli.

#33740 29/11/2001 20:04
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał wojgol:
[qb]Spokojnie wczoraj w TV to było(babka w kiosku siedzi przy świeczce...)
Otóż PKP nie płaciło rachunków za światło i wzięli i odcieli.[/qb]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#33741 30/11/2001 02:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
Quote
Oryginalnie wysłał saba:
[qb]oto cytat z forum mailowego:

"......Chcialem to dzis stawiac, ale ze w Gdansku na dworcu nie placa za prad, wiec zakladoow nie przyjmuja... SHIT!
Musze w koncu zalozyc sobie konto w necie, bo to co robi sts jest straszne... "


Czy ktoś z Gdańska mógłby to potwierdzić ?????
Jak to jest prawda, że prądu nie było z tego powodu to robi się nieciekawie.

[/qb]
Ja pisalem ten text i ja go potwierdze:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.phtml?id_news=425

#33742 30/11/2001 18:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Ludzie! Nie przerażajcie mnie!
Zacząłem się w to bawić tydzień temu i znalazłem tylko STS.

Powiedzcie o co chodzi z tym kontem w Internecie?

I jak mogę zagrac (gdzie?) w Profie?

#33743 30/11/2001 19:24
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Nie jest tak żle,w Białymstoku odremontowali w tym tygodniu lokal STSu.

#33744 13/12/2001 03:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
STS to czasem (tak jak np. dzisiaj) to ma nawet problemy z przyjmowaniem typów na mecze które wstawił do oferty, chlubiąc się nimi na okładce ulotki nie wiedząc nawet w jaki dzień w biathlonie startują kobiety a kiedy faceci.Kursy zostały podane do oferty wczoraj wieczorem.
W końcu powstało takie zamieszanie że zawody które według STSu miały się odbyć w czwartek (oczywiście babki startowały dzisiaj) zostały zablokowane dzisiaj o 12:30. A zakładów na jutrzejszy bieg panów też nie można było dzisiaj obstawiać. I jak tutaj grać skoro na wysłanie zakładu ma się zaledwie kilka godzin..

#33745 19/12/2001 23:39
Dołączył: Apr 2001
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 17
Czy ktoś wie dlaczego STS nie wypłaca wygranych za mecz hokejowy kth - gks katowice. Na swojej stronie sts podaje wynik 2 a w kolekturze informują mnie że za ten mecz nie wypłacają (obniżyli kurs w zakładzie łączonym)- co jest grane. gdzie kierować skargi na takie postępowanie bukmacher - bo to co oni odstawiają zaczyna mnie już wnerwiać i postanowiłem dochodzić swoich racji u odpowiednich służb

#33746 20/12/2001 00:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Mnie tez to w****ia " hiszpanska okzaja to juz przeszlosc" Ja porostu tam juz nie gram !
Mam ich w dupie chodze tam tylko po to zeby zagrac na zawyzone kursy ale i tak nie mam pewnosci ze wyplaca !

To sa zlodzieje !

#33747 20/12/2001 00:52
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]Mnie tez to w****ia " hiszpanska okzaja to juz przeszlosc" Ja porostu tam juz nie gram !
Mam ich w dupie chodze tam tylko po to zeby zagrac na zawyzone kursy ale i tak nie mam pewnosci ze wyplaca !

To sa zlodzieje ![/qb]

I tu się grubo mylisz Mario, bo każdy szanujący się złodziej ma swój honor.
A o STS nie można tego powiedzieć.

#33748 23/12/2001 13:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
Nie wiedzialem pod jakim tematem ale moze byc chyba.

A wiec wyslalem system 3z4+2T i trafilem pewniaki oraz 2 mecze. Jeden mecz blednie a jeden zostal przelozony. Co w takim przypadku bedzie? Bedzie czekanie na mecz? Czy STS da za niego kurs 1?

Zalecki

#33749 16/09/2002 18:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Wszyscy korzystajacy z ulotki kursowej STS-u spojrzcie na strone nr 10 aktualnego wydania. Ale jaja, brak piatku, kursy z zeszlego tygodnia - ogolnie tragedia!!! Co wy na to?! Pozdrawiam.

#33750 16/09/2002 19:00
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Teraz jeszcze zauwazylem, ale to juz jest normalnie skandal, ze na stronie nr 2 (wewnetrzna czesc okladki) tam, gdzie na gorze strony pisze dumny napis "TAK TYPUJA NAJLEPSI..." jest kupon (a raczej kopia wyplaconego kuponu) kogos ze Stargardu Szczecinskiego zagrany za 10zl, i wygrana ponad dwa tysiace!!! Tylko szkoda, ze na 6 meczy trafiony zostal tylko jeden! A moze ludzie w Stargardzie maja jakies przywileje?! He, he, zartuje, ale juz teraz na powaznie mysle o graniu tylko w sieci, poniewaz amatorstwo STS-u i Profesjonala mnie przeraza :eek:

#33751 16/09/2002 20:59
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
w sumie do STS nie mam nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale to co kolesie maja stronke na internecie to ****a pozal sie Boze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#33752 16/09/2002 21:23
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Cze druzyna.

Wniose troche swiatla do tego problemu.

Jak kazdy wie ,wiekszosc problemow powstaje z powodu pieniedzy i pieniadze zrobily problem u STS.Dlaczego...?
Chyba duza ilosc graczy wie ze STS powstalo glownie za pomoca NIKE/sp.bukm.ze Slowacji/.
Nike az do tej pory zabespieczala STSowi rozne zprawy dotyczace dzialalnosci firmy/kurzy,program....itp./
Teraz STSowi zachcialo sie osamodzielnic i mysleli prostacy ze to takie latwe/hehehhe/
Sami teraz zrobili program i eksperymentuja.....
UWAGA!!!!jezeli ktos bierze obstawianie jako powazna rzecz i obstawia wieksze sumy to NIE RYZYKOWAL bym inwestycje jej w STS.
Nie jestem zupelnie pewny jezeli STSowi uda sie naprawic "wlasny" program .Na niektorych punktach biora zaklady ,ale program im pozwala nabierac tylko na te spotkania ,ktore sa grane w dzien obstawienia./nie mozna obstawic spotkania ktore beda grane jutro za 2,3,4 dni/PROFESJONAL w tej chwili jest najpewniejszym bukiem w POLSCE i wyplaca bez problemow kazda wygrana.[/qb]
Nie ma jak odgrzewane tematy sprzed roku .
Nie wiedziałem , że STS to taka solidna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (nie grałem tam więcej niż 10 razy w zyciu , a mieszkam kilometr od ich punktu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )i nie wiedziałem że powstali za pomoca NIKE/sp.bukm.ze Slowacji (wiedziałem że firma ze Słowacji zainwestowała kase w STS , ale nie wiedziałem która ).

Mam pytanie do Draka bo on chyba będzie wiedział najlepiej , dzięki jakiej firmie (czeskiej) powstał i nadal działa Profesjonał ?

#33753 17/09/2002 03:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał tomex23:
[qb]Wszyscy korzystajacy z ulotki kursowej STS-u spojrzcie na strone nr 10 aktualnego wydania. Ale jaja, brak piatku, kursy z zeszlego tygodnia - ogolnie tragedia!!! Co wy na to?! Pozdrawiam.[/qb]
To w Katowicach macie ulotkę już w poniedziałek???
Unas w Olsztynie jest dopiero koło 12 we wtorek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#33754 17/09/2002 12:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
Oryginalnie wysłał orzel:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał tomex23:
[qb]Wszyscy korzystajacy z ulotki kursowej STS-u spojrzcie na strone nr 10 aktualnego wydania. Ale jaja, brak piatku, kursy z zeszlego tygodnia - ogolnie tragedia!!! Co wy na to?! Pozdrawiam.[/qb]
To w Katowicach macie ulotkę już w poniedziałek???
Unas w Olsztynie jest dopiero koło 12 we wtorek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Tak mamy juz w poniedzialek o 12:30 jak tylko otworza punkt. Bierze sie to pewnie stad, ze Żory, (siedziba firmy jak sie nie myle) leza od katowic okolo 20 kilometrow. Mieszkalem kiedys rok w Gdansku i tam faktycznie ulotki byly dopiero we wtorek i jak dobrze pamietam chyba po 16-tej. Wiec wszyscy co kupicie ulotki dopiero dzisiaj zobaczcie sobie jak STS robi z nas idiotow. Raz, ze tak jak pisalem 10 strona jest z zeszlego tygodnia, a dwa co juz przechodzi wszystko, ponoc koles w Stargardzie Szczecinskim wygral 2055.90 zl a kupon ktory prezentuja na stronie o dumnej nazwie "Tak typuja najlepsi" ma 5 bledow na szesc zdarzen!!! :zobacz:

#33755 17/09/2002 14:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
Ja tam zbytnio nie narzekam , kase zawsze mi wypłacaja , ulotki nie kupuje ( wszystko z internetu biorę - kursy i statystyki ) , czasami przeszkadza to że nie można niektorych spotkań obstawiać z wyprzedzeniem ( chociaż raz dzięki temu nie przegrałem) ale zawsze można przejśc się do Profa.

#33756 17/09/2002 14:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał tomex23:
[qb]Teraz jeszcze zauwazylem, ale to juz jest normalnie skandal, ze na stronie nr 2 (wewnetrzna czesc okladki) tam, gdzie na gorze strony pisze dumny napis "TAK TYPUJA NAJLEPSI..." jest kupon (a raczej kopia wyplaconego kuponu) kogos ze Stargardu Szczecinskiego zagrany za 10zl, i wygrana ponad dwa tysiace!!! Tylko szkoda, ze na 6 meczy trafiony zostal tylko jeden! A moze ludzie w Stargardzie maja jakies przywileje?! He, he, zartuje, ale juz teraz na powaznie mysle o graniu tylko w sieci, poniewaz amatorstwo STS-u i Profesjonala mnie przeraza :eek: [/qb]
to stwarza precedens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mozna pojsc z kuponem z bledami i domagac sie wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#33757 17/09/2002 14:43
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Co do tego kuponu ze Stargardu;kupon jest ok.to są mecze młodzieżówek.Inna sprawa czy jezeli to jest kopia to przy pozycjach powinno być (u-21)

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1