|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał forty: [qb]Co do tego kuponu ze Stargardu;kupon jest ok.to są mecze młodzieżówek.Inna sprawa czy jezeli to jest kopia to przy pozycjach powinno być (u-21)[/qb] Zgadza się to mecze młodzieżówek. Z tego co pamiętam to nie zawsze umieszczają u-21.Tylko nie wiem jak było w tym konkretnym przypadku Narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Oryginalnie wysłał mietas: [qb] Oryginalnie wysłał forty: [qb]Co do tego kuponu ze Stargardu;kupon jest ok.to są mecze młodzieżówek.Inna sprawa czy jezeli to jest kopia to przy pozycjach powinno być (u-21)[/qb] Zgadza się to mecze młodzieżówek. Z tego co pamiętam to nie zawsze umieszczają u-21.Tylko nie wiem jak było w tym konkretnym przypadku Narka[/qb] W takim razie zwracam honor. Moje niedopatrzenie. Natomiast co powiecie na wygrany kupon na samej gorze... Tym razem Warszawa. Kupon zagrany za 16zl, a na nim napis: "Uczestnik gry zawarl 27 podobnych zakladow. Przy ogolnym wkladzie 600zl uzyskal wygrane na laczna kwote: 49564,20zl" Moim zdaniem 27 razy 16 w zyciu nie wyjdzie 600zl?! No i ta wygrana. Takich kuponow co tydzien drukuja trzy sztuki. Widac daleko mi do najlepszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Nie chcem się czepiać-może 27x16 to nie wychodzi 600zl ale tam jest napisane podobnych a nie takich samych.Drobna różnica a powinna Ci wyjaśnić tę zawiłość.Pozdrawiam. P.S.Wyszło na to że zostałem adwokatem stsu,hehehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Zamiast robić jakieś promocje typu wypełnisz ankietę to gazetkę masz za darmo, to oni kładą już laskę dosłownie na wszystko. Z takiej ankiety by się mogli dowiedzieć wszystkiego, co klient od nich oczekuje lub dlaczego stracili i będą tracić klientów. A tak, to oni ****a nawet nie wiedzą kiedy są moje urodziny i nie mogą mi wysłać kartki z rzyczeniami i podpisem - zawsze pamiętający o swoich klientach, Twój najśmieszniejszy bukmacher. A na samym dole podpis właściciela:
prezes Zdzisław Blokada
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
wiecie co mnie ostatnio wqrwia w sts'e? brak kursów na polski hokej. dziś nie można było stawiać na oświęcim, który oczywiście wygrał. wg. mnie to świadome działanie mające na celu zmniejszenie wygranych!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja nie mam problemu z stsem i wyciągam pare setek w tygodniu ale brak kursów na hokej wkurza.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jakie mecze na dziś proponujecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Znow ktos odpowiedzialny za ulotke kursowa STSu dal d.. Cala strona z NHL jest nieaktualna. Ja rozumiem: bledy zawsze sie zdarzaja.. ale im zbyt czesto i zbyt powazne, to nie jest literowka, tylko blad kardynalny !!!  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Pi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517 |
Nie wiecie jakie są godziny otwarcia dzisiaj stsu i profa?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał Marcelo: [qb]Nie wiecie jakie są godziny otwarcia dzisiaj stsu i profa?????[/qb] STS dziś nieczynny. :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Nie wiem po co STS co tydzien w swojej ulotce zamieszcza pary na Polska Lige Koszykowki nie dajac pozniej kursow. Dla mnie to idiotyzm, bylo juz kilka kolejek PLK a ani razu u nich nie bylo kursow, niech sie zadeklaruja w koncu czy chca dawac to koszykowke czy tez nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
kufa, pytanie sie powtozylo,
Albo - a totomix jest dzisiaj czynny?
thx
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
tez jestem ciekaw czy profik dziś czynny bo bym z chęciom coś obstawil ale w to wątpie gdyż nie dal korsów na dziś! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
Profesjonał dzisiaj jest zamknięty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
No niestety wczoraj był nieczynny, ale za to dzisiaj był czynny juz od 9 rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam
Wiecie może czy prof lub sts są jutro otwarte????
Pozdrowionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
sts otwarty, tylko nie pamiętam do której, zdaje się do 14
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka