Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#33758 17/09/2002 15:08
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Co do tego kuponu ze Stargardu;kupon jest ok.to są mecze młodzieżówek.Inna sprawa czy jezeli to jest kopia to przy pozycjach powinno być (u-21)[/qb]
Zgadza się to mecze młodzieżówek.
Z tego co pamiętam to nie zawsze umieszczają u-21.Tylko nie wiem jak było w tym konkretnym przypadku
Narka

Bonus: Unibet
#33759 17/09/2002 16:42
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Quote
Oryginalnie wysłał mietas:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Co do tego kuponu ze Stargardu;kupon jest ok.to są mecze młodzieżówek.Inna sprawa czy jezeli to jest kopia to przy pozycjach powinno być (u-21)[/qb]
Zgadza się to mecze młodzieżówek.
Z tego co pamiętam to nie zawsze umieszczają u-21.Tylko nie wiem jak było w tym konkretnym przypadku
Narka[/qb]
W takim razie zwracam honor. Moje niedopatrzenie. Natomiast co powiecie na wygrany kupon na samej gorze... Tym razem Warszawa. Kupon zagrany za 16zl, a na nim napis: "Uczestnik gry zawarl 27 podobnych zakladow. Przy ogolnym wkladzie 600zl uzyskal wygrane na laczna kwote: 49564,20zl" Moim zdaniem 27 razy 16 w zyciu nie wyjdzie 600zl?! No i ta wygrana. Takich kuponow co tydzien drukuja trzy sztuki. Widac daleko mi do najlepszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#33760 17/09/2002 23:51
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Nie chcem się czepiać-może 27x16 to nie wychodzi 600zl ale tam jest napisane podobnych a nie takich samych.Drobna różnica a powinna Ci wyjaśnić tę zawiłość.Pozdrawiam. P.S.Wyszło na to że zostałem adwokatem stsu,hehehe.

#33761 18/09/2002 01:15
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Zamiast robić jakieś promocje typu wypełnisz ankietę to gazetkę masz za darmo, to oni kładą już laskę dosłownie na wszystko.
Z takiej ankiety by się mogli dowiedzieć wszystkiego, co klient od nich oczekuje lub dlaczego stracili i będą tracić klientów.
A tak, to oni ****a nawet nie wiedzą kiedy są moje urodziny i nie mogą mi wysłać kartki z rzyczeniami i podpisem - zawsze pamiętający o swoich klientach, Twój najśmieszniejszy bukmacher. A na samym dole podpis właściciela:

prezes Zdzisław Blokada

#33762 28/10/2002 03:26
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
wiecie co mnie ostatnio wqrwia w sts'e? brak kursów na polski hokej. dziś nie można było stawiać na oświęcim, który oczywiście wygrał. wg. mnie to świadome działanie mające na celu zmniejszenie wygranych!

#33763 28/10/2002 16:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja nie mam problemu z stsem i wyciągam pare setek w tygodniu ale brak kursów na hokej wkurza.

#33764 28/10/2002 16:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jakie mecze na dziś proponujecie?

#33765 29/10/2002 00:05
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Znow ktos odpowiedzialny za ulotke kursowa STSu dal d.. Cala strona z NHL jest nieaktualna. Ja rozumiem: bledy zawsze sie zdarzaja.. ale im zbyt czesto i zbyt powazne, to nie jest literowka, tylko blad kardynalny !!! stop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pi

#33766 01/11/2002 13:49
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
Nie wiecie jakie są godziny otwarcia dzisiaj stsu i profa?????

#33767 01/11/2002 13:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał Marcelo:
[qb]Nie wiecie jakie są godziny otwarcia dzisiaj stsu i profa?????[/qb]
STS dziś nieczynny. :zobacz:

#33768 01/11/2002 14:12
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
Dzięki.A Profek?

#33769 01/11/2002 15:19
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Nie wiem po co STS co tydzien w swojej ulotce zamieszcza pary na Polska Lige Koszykowki nie dajac pozniej kursow. Dla mnie to idiotyzm, bylo juz kilka kolejek PLK a ani razu u nich nie bylo kursow, niech sie zadeklaruja w koncu czy chca dawac to koszykowke czy tez nie.

#33770 01/11/2002 16:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
kufa, pytanie sie powtozylo,

Albo - a totomix jest dzisiaj czynny?

thx

#33771 01/11/2002 16:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
tez jestem ciekaw czy profik dziś czynny bo bym z chęciom coś obstawil ale w to wątpie gdyż nie dal korsów na dziś! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#33772 01/11/2002 16:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Profesjonał dzisiaj jest zamknięty.

#33773 03/11/2002 01:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
No niestety wczoraj był nieczynny, ale za to dzisiaj był czynny juz od 9 rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#33774 10/11/2002 16:46
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

Wiecie może czy prof lub sts są jutro otwarte????

Pozdrowionka

#33775 10/11/2002 20:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
sts otwarty, tylko nie pamiętam do której, zdaje się do 14

#33776 10/11/2002 21:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
prof 10-14

#33777 10/11/2002 23:28
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
sts jutro czynny 10-15

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1