Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Ile razy bedzie jechał Andersen bo jest linia 13,5!! i w parze z Adamsem.Adams +1.5
andersen pojedzie pewnie 6 razy raz jako ZZ ( u gospodarzy nie pojedzie louis )
iversen jest mozliwosc ze pojedzie tez 6 razy jak oxford bedzie przegrywal u siebie wysoko wstawia rezerwe taktyczna lub nawet zlota i iversen moze sie zalapac na ta zmiane

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Iversen gora 5 razy pojedzie.Taktyczna nie liczy sie w b&w

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Iversen 5 razy,tyle samo zapewne Sulliva.Nie sadzicie ze Sulli poradzi sobie?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Ja bym uwazal. Ryan bardzo przecietnie jezdzi w tym sezonie na torach nagielskich

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Iversen 5 razy,tyle samo zapewne Sulliva.Nie sadzicie ze Sulli poradzi sobie?
jak ktos wyzej napisal iversen jedzie z numerem 4 wiec dopiero w 15 pojedzie z silna stawka a sulivan bedzie mial ciezkie pojedynek juz w 13 wyscigu gdzie pojada teoretycznie najlepsi zawodnicy obu klubow na niekorzysc sullivana jest tez to ze w sobote jest grand prix i pewnie nie bedzie jechal na maxa ( moze w tym sie myle ale ostatnio duzo wypadkow wiec zawodnicy jezdzacy w grand prix przed tymi zawodami oszczedzaja sie )
ja jakbym mial stawiac dalbym na iversena
pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ej ej
nie robcie z Sullivana jakiejś sily bo tak naprawde to jego wystep dzisiejszy jest niewiadomą.Oczywiscie poprawil swoja jazde ostatnio ale sprawdzal sie tylko na torze w Poole ,zobaczymy jak sobie poradzi na wyjezdzie -> oby dobrze ale.....Iversen na torze w Oxfrodzie to jest naprawde bron najwiekszego kalibru i moze poradzic sobie z kazdym , takze uważalbym na ten typ i nie podpalał sie za bardzo.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
"Oczywiscie poprawil swoja jazde ostatnio ale sprawdzal sie tylko na torze w Poole ,zobaczymy jak sobie poradzi na wyjezdzie "

chodzi mi tu o to ze poprawiajac sie , duzo pkt zdobywal narazie tylko u siebie , teraz przyjdzie prawdziwy sprawdzian czy jego forma i sprzet rzeczywiscie poszly w gore

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
nie spodziewałbym się wiele po sullim , we wtorek pokazał mizerię . poza tym ktoś tu już słusznie zauważył że jesteśmy przed gp i gp riders mogą (choć nie muszą) podejść do ligi lajtowo . więc jeśli ruszać dzisiaj el to raczej za niskie stawki . ja dzisiaj gjedde - under8,5 w b&w za 1,75 2/10

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
ja sulliego nie ruszam on jezdzi w kratke a iversen dobrze jeezdzi u siebie w sumie to dzisiaj nie ma jakis super pozycji ja bym gral B.Pedresen uder 8,5
andersen-adams +1,5pkt 2 i gjedde under 8,5 W TOTO zagralem

Miskowiak over8,5 iversen-BPedersen1,5 1 i trzeci najmniej pewny oxford +6 -poole 1 mysle ze karlsson pojedzie i henka cos dorzuci iversen zeby swoje zrobil a sulli czuje za pieprzy dzisiaj
Powiedzcie mi jak jest z tym Miskowiakiem dostal B&W 12,5 ktos napisal ze bedzie jechal 7 razy jak to mozliwe i w B&W licza wszytkie starty.Dzieki

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
rezerwowi przy rr mogą jechać nawet 7 biegów w meczu . reszta co najwyżej 6 razy a w meczu ips-swi pepe max5 biegów bo najlepszy zawodnik nie może jechać jako rr

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
sorki - teoretycznie zawodnicy z nr 1-5 też mogą pojechać 7 biegów ale to nie zdarza się czesto bo trenerzy wolą stosować złote rezerwy niż rezerwy taktyczne

Dołączył: Feb 2005
Posty: 12
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 12
witam wszystkich,Panowie mam pytanko na jakiej stronce sa livescores z ligii anglielskiej,z gory dziekuje i zycze wysokich wygranych.

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
http://speedwayupdates.proboards36.com i tam dalej wchodzisz na forum gospodarzy zawodow i tam sa wyniki .Miskowiak juz na pewno nie zdobedzie 9 pkt Cienias

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Wyglada na to ze OXFORD wygra... 36-30 po 11 biegach.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
moje typy z toto musza byc 3 szkoda
6934 MISKOWIAK PKT 8.5 wiecej czyli
robert jest w stanie na swoim torze uzbierac w 5 startach 9pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
6931 IPSWICH-SWINDON H(0-6.5) na 1
w pierwszym meczu swindon wygral 5pkt u siebie ale wtedy fatalny wystep zanotowal pepe ktory uzbieral tylko 5 pkt licze ze dzis jego zdobyc bedzie dwucyfrowa swindon jest druzyna swojego toru dotychczas wysokie porazki na wyjezdzie ( jedyne zwyciestwo na poczatku sezonu w oxfordzie ale wtedy gospodarze jechali juz bez swojego asa hamilla ktory byl zastepowany przez zawodnikow swojej druzyny a jak wiadomo oxford niema za duzo wartosciowych zawodnikow ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
z 3 typem mialem problemy ale wybralem to zdarzenie
6938 IVERSEN-B.PEDERSEN H(0-1.5) KL na 1
jest szansa ze iversen pojedzie 5 razy natomiast pedersen pojedzie raczej w 4 wyscigach raczej w nominowanych pojedzie kasprzak i sullivan
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ogolnie tragedia
do zdarzen z meczu czarownic bylem przekonany ale trzecie zdarzenie wybieralem na sile i klapa iversen zaliczyl dzis przecietny wystep natomiast pedersen dzis pojechal b.dobrze ( niestety ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
No dzisiaj słabiutki Oxford potrafi wygraż z teoretycznie bardzo mocnym Poole Ale co sie dziwićskoro taki Ferjan potrafi wykręcicsame zera Z taka jazdą poole nie może nawet marzyc o obronie tytułu, bo tak naprawdę kluczowe w koncowej walce będą zwyciestwa na wyjazdach. Dzisiaj wystep Piratów to wielkie rozczarowanie bo przegrać z Oxfordem, któy przeżywa naprawdę powazny kryzys to jużjest sztuka

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dzis jeden mecz w angli toto juz wystawilo kursy
6931 PETERBOROUGH-EASTBOURNE H(0-16) 1,85 8,00 1,85 1,43 1,43
6932 P.KARLSSON PKT 12,5 1,90 --- 1,70 --- ---
6933 GJEDDE PKT 8,5 1,95 --- 1,65 --- ---
6934 A.DRYML PKT 9,5 1,75 --- 1,85 --- ---
6935 ERMOLENKO-WATT 1,90 5,00 1,90 1,31 1,31
jak ktos bedzie wiedzial czy w eastbourne pojedzie gosc czy tez bedzie ZZ niech napisze
wiadomo ze nie pojedzie najlepszy zawodnik gosci niki pedersen ktory musi byc na treningu przed grand prix

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
chyba ze gjedde pojedzie jako gosc bo widze ze toto wystawilo go do zdobyczy pkt tylko tez nie wiadomo w ktorej druzynie bedzie zastepowal u gospodarzy ( kylmakorpi ) czy tez gosci ( pedersen )

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Takie składy znalazłem na forum Eastbourne:

Peterborough

1. Peter Karlsson
2. Lukas Dryml
3. Ales Dryml
4. Joonas Kylmakorpi (tbc)
5. Sam Ermolenko
6. Jon Armstrong
7. Henning Bager

Eastbourne:

1. R/R
2. A Moore
3. D Barker (C)
4. A Shields
5. C Gjedde (G)
6. A Allott
7. D Watt

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
To w tym skladzie to chyba handi na Peterborogh do przebicia , Gjedde na 5-tce (lepiej by bylo zeby jechal na 4-ce) tez ma szanse zdobyc 9 pktow ( wczoraj w barwach Swindon zdobyl 9 pkt w 5 startach) , Ales Dryml na 3-ce spokojnie powinien przebic 9,5 pktow u siebie.

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1