Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Moje typy na dzis to z mixa:
Johnston under 10,5 1,60 6/10
Tak jak zauwazyl SR tu z lekka przegieli zeby taki jezdziec zdobyl ponad 10 pkt-ow - nie sadze- dla odmiany w BAW linia ustawiona na 7,5
Crump over 12,5 1,70 5/10
Crump ostatnio z 2 wyjazdow przywozil 11 pkt-ow z Pool ( sporo groznych rywali jak Kasprzak, Lindback, B.Pedersen i Sullivan ) czy 14 z Peterborough ( tez troszke niezlych scigantow )- dzis nie powinien miec godnych rywali i jesli tylko nie bedzie sprzetowych niespodzianek to te z 14 da rade wycisnac
Arena - Belle (+4) 2 1,85 4/10

B. Pedersen over 9,5 1,80 3/10
Pedersen regularnie w okolicach 9-11 pktow przywozi - licze ze mimo niezlych pzreciwnikow da rade te 10 dowieziesc a to mnie zadowala

a z BAW z tego co zostalo:
Arena - Belle 2 1,50 7/10

J.Screen over 5,5 1,90 2/10 - moze motory po ostatnim - 12 pkt w 4 startach zaczely lepiej dzialac - dzis pojedzie zapewne tez w 4 startach , typ jest ryzykowny - tu uwaga ostatnimi czasy Joe Screen na wyjazdach to tragedia 3+2(4) i 1+1(4) - licze ze moze ostatnio cos zainwestowal w sprzet i dzis te 6-7 pktow zrobi

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
Quote
tony już dawno skończył jeździć w arenie . oj chłopaki chłopaki..
zdjęli już handi w meczu pet-oxf
w toto mixie jak bylem to jescze mozna bylo grac nie wiem jak teraz
ja dzisiaj zagralem
johnston <10.5pkt
powaznyj-lyons 1.5pkt 2
arena - belle -4 pkt 2
pedrsen<9,5 pkt
moze wejdzie do ch...
Pozdro

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Czy handi na Peterborough jest zagrozone jesli nie jedzie Kylmakorpi??

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
no właśnie , pamiętam ten post . teraz pytanie jak będzie dzisiaj?
Znalazlem 2.05.2005 w meczu z Ipswich Kylmarkopi tez nie jechal i zastepowali go kolejno:
Ermolenko , Lukas Dryml, Bagger i Ales Dryml

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Czy handi na Peterborough jest zagrozone jesli nie jedzie Kylmakorpi??
Moja refleksja jest taka:
Hmm , troszke tak troszke nie. Po pierwsze nie wiadomo jak sprzetowo to wytrzymaja zawodnicy Peterborough, Peter Karlsson nie bedzie mogl zastepowwac ale zastepowac go beda po razie Ermolenko, Bagger i bracia Drymlowie - Kylmakorpi pare razy nawet pierwsza sila nawet przed Karlssonem,a czasami dopiero czwarta-piata - ogolnie cale Peterborough to bardzo wyrownana druzyna raz jeden, raz drugi zdobywaja wiecej punktow. Wydaje mi sie ze bez niego bedzie trudniej przebic handi, niz jakby byl ale bardziej bedzie zalezalo od postawy Oxfordu w w szczegolnosci Henki Gustafssona i liderow (Hancocka i Iversena) - druga linia Oxfordu na wyjazdach jest cieniutka.

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
Witam.

No to dzisiaj faktycznie toto-mix dal maly prezencik

1.POOLE-Coventry(6.5) 1 1.85
Przy braku Jonssona ten handicap wydaje sie byc mocno niski

2.S.JOHNSTON 10.5 1 1.60
Johston to chyba nie jest az tak klasowy rider zeby sobie z asami 11 punktow nakulal. Przeciwnicy tacy jak Crump, Screen, Bjerre czy Lyons powinni mu krwi troche napsuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

3.Sullivan-A.Jonsson tutaj typ bez znaczenia. Chodzi mi o trzecia obowiazkowa pozycje. jakoze Jonsson nie jedzie bedzie zwrot! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z pozycji 1 i 2 wychodzi kurs 2.96. mam nadzieje ze kursy sie zbyt mocno nie zmienily.
zaraz ruszam to mixa!

Pozdro

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
to sie zdziwisz ziom bo poole wycofane jest i jonsson ten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
musisz znalesc trzecia pozycje bo jonsson nie jedzie i jest wycofane SULLY_JONSSON nie wiem jak reszta z tego meczu??
kursy sie nie zmienily

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
dubelek hancock under 10,5 i arena-bv 2 dzisiaj . skromne 1/10

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
ale jaja w toto jest johston 10.5 a w BW 5,5 cos nie gra hehe ale w toto sie kiwneli.Byly by jaja jakby zrobil 11 ja wale under grubo

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
sorkii nie 5,5 tylko 7,5 ale to tak duza roznica pomiedzy totomixem

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
dajcie jakis link gdzie mozna sledzic eilte live.Dzieki

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
no to typki ktore dzisiaj wystawilem z rana weszły tak jak mialy wejsc 100%
szkoda ze pozniej wachałem sie miedzy typem na kasprzaka a na belle vue
wybralem belle vue i przez to nie trafilem wszystkich kuponow bo trafilem w handicap
ale ceregiele byly w tym meczu niechude
ciezko to bylo przewidziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 91
Rzadko gram przed południem, ale SR byles tak przekonujący że się skusiłem. Brawa dla Ciebie, a piwo do odbioru za rok jak moze sie uda wejsc do e-ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Niels K. Iversen (Oxf) +0,5 &#187; 2.0 z Alesem plus Pantery w handi + Belle Vue <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
2/3(pantery hc plus Asy).Singiel nie wszedl,szkoda ze przy tak duzym wyniku Ales jechal 6 razy

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Moje typy na dzis to z mixa:
Johnston under 10,5 1,60 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Crump over 12,5 1,70 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pieknie choc gdyby w 13 biegu wygral handicup by wszedl

Arena - Belle (+4) 2 1,85 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

B. Pedersen over 9,5 1,80 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - jakos nie przewidzialem ze pojedzie tylko w 4 biegach,a moje rozwazanie oparte byly na 5 biegach, a wszystko przez ... KK (asprzaka)

a z BAW z tego co zostalo:
Arena - Belle 2 1,50 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

J.Screen over 5,5 1,90 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - chyba jednka zainwestowal w sprzet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
no i jak zwykle jeden mecz mi pieprzy kupon i to w jaki sposob belle veu akurat wygralo 4oma trudno sie mowi a szkoda bo grubo bylo ale jednego nie rozumiem co wy typujecie jakies 6/10 czy wy sie bawicie w kotka i myszke tzn czy wy gracie w jakies beznadziejne gry z ktorych nic nie macie ktore ktos wymyslil bezsensu czy to ja czegos nie rozumiem i ze w to warto grac .Pozdro do nastepnych meczow:)))))))))))

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
4/10 ->40% szans
7/10% -> 70 %
9/10%->90% i 10/10% ->100%
naprawde ciezko ci rozkminic takie cos?
a w zaleznosci do szans sie dobiera stawke...

Dołączył: May 2005
Posty: 143
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 143
witam

kurde ta sa jednak cwaniaki t tym mixie.
nic juz za darmo nie chca dac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

moje typy sie sprawdzily ale nie dano mi ich wyslac

1.POOLE-Coventry(6.5) 1 1.85
Przy braku Jonssona ten handicap wydaje sie byc mocno niski

2.S.JOHNSTON 10.5 1 1.60
Johston to chyba nie jest az tak klasowy rider zeby sobie z asami 11 punktow nakulal. Przeciwnicy tacy jak Crump, Screen, Bjerre czy Lyons powinni mu krwi troche napsuc

3.Sullivan-A.Jonsson tutaj typ bez znaczenia. Chodzi mi o trzecia obowiazkowa pozycje. jakoze Jonsson nie jedzie bedzie zwrot!

p.s
BRAWO KRZYCHU KASPRZAK!!

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1