GJEDDE PKT over 8,..."> GJEDDE PKT over 8,...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Ostatecznie zagramy to
PETERBOROUGH-EASTBOURNE H(0-16) 1 1,65 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
GJEDDE PKT over 8,5 1,65 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - przewartosciowany gosc
A.DRYML PKT over 9,5 1,85 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cudnie
ERMOLENKO-WATT 2 1,90 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jednka wygral z THE LEGEND <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ogolnie piekny dzien (szkoda troszke tylko Gjedde, ale przyznalem wczesniej racje SR ze stawianie na niego to blad ) i pomyslec ze tylko 1 meczyk byl dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Czekam na oferte z B&w
W tot wybralbym over Ales i WATT z Sunym
2/2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
Panowie jak ktos zna sklady na poniedzialkowy mecz eastbourne-ipswich niech da znac.Dzieki

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Eastbourne Eagles...............Ipswich Witches
1. David Norris,...... .........1. Hans Andersen
2. Andrew Moore,................2.RR
3. Dean Barker,.................3.Kim Jansson
4. Adam Shields,................4.Karol Baran
5. Nicki Pedersen,(?)...........5.Piotr Protasiewicz
6. Steen Jensen,................6.Jason King (G)
7. Davey Watt,..................7.Robert Miskowiak

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
czemu nie ma w toto tego meczu ,jest tylko jeden mecz
BELLE VUE-OXFORD H(0-20) i za bardzo nie ma co grac

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
witam dzis w ofercie toto jeden mecz oto kursy

6931 BELLE VUE-OXFORD H(0-20) 1,85 8,00 1,85 --- --- 16.05 1900 16.05
6932 CRUMP PKT 13.5 1,90 --- 1,70 --- ---
6933 BJERRE-IVERSEN H(0-2) KL 2,15 5,00 1,75 --- ---
6934 A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) KL 1,65 --- 1,95 --- ---
6935 LYONS PKT 8.5 1,65 --- 1,95 --- ---
6936 STEAD PKT 6.5 1,80 --- 1,80

mnie zainteresowal jeden zaklad under na lyonsa
w dotychczasowych meczach na wlasnym torze lyons 2 razy przekroczyl liczbe pkt 9 ale jechal 5 razy dzis niezanosi sie nato by jechal 5 razy screen wyglada ze ma kryzys za soba wiec on lub bjerre bedzie pewnie partnerem crumpa w 15 wyscigu
lyonsowi punkty moze tez odbierac partner z pary bjerre ktory wydaje sie jest w dobrej formie zadziwil wszystkich na grand prix

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
BELLE VUE-OXFORD H(0-20) 1
Roznica klas , jezeli Aces jezdza u siebie to nie maja kompletnie dziur w skladzie.56-34 i wyzszy wynik spokojnie do osiagniecia , w Anglii mowi sie o kolejnym meczu Asów z "sześćdziesiątką " po stronie Belle Vue.
A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) 1
McGowan na wyjazdach słaby , ciężko mu będzie o jakiekolwiek pkt dzisiaj m natomiast Smith spokojnie zrobi swoją domową norme.

dubel 7/10

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dzisiejsze sklady:
Belle Vue : Joe Screen, Simon Stead, Kenneth Bjerre, Jason Lyons, Jason Crump, Andy Smith, Rusty Harrison
Oxford : Greg Hancock, Travis McGowan, Jesper B Jensen, Niels-Kristian Iversen, Stefan Andersson, Tomasz Bajerski, Henka Gustafsson

Zwraca uwage podpisanie kontraktu z cienkim z tym sezonie T. Bajerskim i dziejszy wystep.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ale nie zrozumiem za chu... dlaczego wystawiony jest w totomixie KO Cup a normalnego meczu Elitte League nie ma :/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam was, istnieje jakis Livescore do ZUZLU ? I o ktorej godzinie bedzie rozgrywany ten pojedynek dzisiejszy?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Witam was, istnieje jakis Livescore do ZUZLU ? I o ktorej godzinie bedzie rozgrywany ten pojedynek dzisiejszy?
http://speedwayupdates.proboards36.com/
klikasz w topic z nazwą gospodarza meczu
w tym wypadku Belle Vue
mecze są zazwyczaj o 20.30 prezentacja 20.45 pierwszy start

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
Zwraca uwage podpisanie kontraktu z cienkim z tym sezonie T. Bajerskim i dziejszy wystep.
Hmm moze i slaby ale jak wiadomo tory w Anglii sa techniczne i nie sa dlugie.Zoabczymy co pokaze.W meczu Luxo Stars tez mial chu.... pojechac a wykrecil 14+2 fakt ze na maszynahc Andreasa

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
z B&W
Belle Vue -15.5 - Oxford +15.5 1 10/10
malutki ten hcp jak na taką roznice w skladach + specyfika toru

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
no to zagrane...:)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Przed kilkunastoma minutami STS zaktualizowal oferte i pojawil sie mecz:
Eastbourne - Ipswich 1,15 12 4,5
Eastbourne - Ipswich (+8.5) 1,8 1,8

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
z B&W
Belle Vue -15.5 - Oxford +15.5 1 10/10
malutki ten hcp jak na taką roznice w skladach + specyfika toru

Roznica w handi miedzy B&W a Totomixiem polega na tym ze B&W koncowy wynik liczy ze zlotymi rezerwami a totomix nie.Mysle ze handi ustawione jest elegancko Iversen,Hancock,Andersson i Gustafsson na pewno powalcza do tego Jensen McGowan i Bajerski ( przypominam ze w jednym wyscigu mozna nadrobic nawet 7 pkt 1-8 )

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
ermolek zeby nadrobic te 7 pkt., trzeba miec kim;d

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Przed kilkunastoma minutami STS zaktualizowal oferte i pojawil sie mecz:
Eastbourne - Ipswich 1,15 12 4,5
Eastbourne - Ipswich (+8.5) 1,8 1,8

Raczej spokojna jedyneczka -8.5.
Co prawda we wczesniejszej czesci sezonu Ipswich przegrało tam tylko 48-42 , ale zabraknie dziś w druzynie czarownic Louisa ktory wtedy trzymał wynik.Eagles awizują najlepszy z mozliwych sklad , wiec powinien hcp zostać objechany.
Ale badz tu madry i znajdz sobie jeszcze 4 zdarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w poniedzialek ....

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Andersson - nie wierze , jak zdobedzie z 4 pkt to jego sukces
Gustafsson - nie lubi toru w Belle Vue i jezdzi sredniawo wogole wiec dzisiaj tez wiele sie po nim nie spodziewam
"do tego Jensen McGowan i Bajerski" - ja tu widze z 8-9 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Belle Vue -15.5
Puszczone:)

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1