|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ostatecznie zagramy to PETERBOROUGH-EASTBOURNE H(0-16) 1 1,65 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GJEDDE PKT over 8,5 1,65 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - przewartosciowany gosc A.DRYML PKT over 9,5 1,85 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cudnie ERMOLENKO-WATT 2 1,90 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jednka wygral z THE LEGEND <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ogolnie piekny dzien (szkoda troszke tylko Gjedde, ale przyznalem wczesniej racje SR ze stawianie na niego to blad ) i pomyslec ze tylko 1 meczyk byl dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Czekam na oferte z B&w W tot wybralbym over Ales i WATT z Sunym 2/2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
Panowie jak ktos zna sklady na poniedzialkowy mecz eastbourne-ipswich niech da znac.Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Eastbourne Eagles...............Ipswich Witches 1. David Norris,...... .........1. Hans Andersen 2. Andrew Moore,................2.RR 3. Dean Barker,.................3.Kim Jansson 4. Adam Shields,................4.Karol Baran 5. Nicki Pedersen,(?)...........5.Piotr Protasiewicz 6. Steen Jensen,................6.Jason King (G) 7. Davey Watt,..................7.Robert Miskowiak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
czemu nie ma w toto tego meczu ,jest tylko jeden mecz BELLE VUE-OXFORD H(0-20) i za bardzo nie ma co grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
witam dzis w ofercie toto jeden mecz oto kursy
6931 BELLE VUE-OXFORD H(0-20) 1,85 8,00 1,85 --- --- 16.05 1900 16.05 6932 CRUMP PKT 13.5 1,90 --- 1,70 --- --- 6933 BJERRE-IVERSEN H(0-2) KL 2,15 5,00 1,75 --- --- 6934 A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) KL 1,65 --- 1,95 --- --- 6935 LYONS PKT 8.5 1,65 --- 1,95 --- --- 6936 STEAD PKT 6.5 1,80 --- 1,80
mnie zainteresowal jeden zaklad under na lyonsa w dotychczasowych meczach na wlasnym torze lyons 2 razy przekroczyl liczbe pkt 9 ale jechal 5 razy dzis niezanosi sie nato by jechal 5 razy screen wyglada ze ma kryzys za soba wiec on lub bjerre bedzie pewnie partnerem crumpa w 15 wyscigu lyonsowi punkty moze tez odbierac partner z pary bjerre ktory wydaje sie jest w dobrej formie zadziwil wszystkich na grand prix
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
BELLE VUE-OXFORD H(0-20) 1 Roznica klas , jezeli Aces jezdza u siebie to nie maja kompletnie dziur w skladzie.56-34 i wyzszy wynik spokojnie do osiagniecia , w Anglii mowi sie o kolejnym meczu Asów z "sześćdziesiątką " po stronie Belle Vue. A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) 1 McGowan na wyjazdach słaby , ciężko mu będzie o jakiekolwiek pkt dzisiaj m natomiast Smith spokojnie zrobi swoją domową norme.
dubel 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dzisiejsze sklady: Belle Vue : Joe Screen, Simon Stead, Kenneth Bjerre, Jason Lyons, Jason Crump, Andy Smith, Rusty Harrison Oxford : Greg Hancock, Travis McGowan, Jesper B Jensen, Niels-Kristian Iversen, Stefan Andersson, Tomasz Bajerski, Henka Gustafsson
Zwraca uwage podpisanie kontraktu z cienkim z tym sezonie T. Bajerskim i dziejszy wystep.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
ale nie zrozumiem za chu... dlaczego wystawiony jest w totomixie KO Cup a normalnego meczu Elitte League nie ma :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam was, istnieje jakis Livescore do ZUZLU ? I o ktorej godzinie bedzie rozgrywany ten pojedynek dzisiejszy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Witam was, istnieje jakis Livescore do ZUZLU ? I o ktorej godzinie bedzie rozgrywany ten pojedynek dzisiejszy? http://speedwayupdates.proboards36.com/klikasz w topic z nazwą gospodarza meczu w tym wypadku Belle Vue mecze są zazwyczaj o 20.30 prezentacja 20.45 pierwszy start
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Zwraca uwage podpisanie kontraktu z cienkim z tym sezonie T. Bajerskim i dziejszy wystep. Hmm moze i slaby ale jak wiadomo tory w Anglii sa techniczne i nie sa dlugie.Zoabczymy co pokaze.W meczu Luxo Stars tez mial chu.... pojechac a wykrecil 14+2 fakt ze na maszynahc Andreasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
z B&W Belle Vue -15.5 - Oxford +15.5 1 10/10 malutki ten hcp jak na taką roznice w skladach + specyfika toru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
Przed kilkunastoma minutami STS zaktualizowal oferte i pojawil sie mecz: Eastbourne - Ipswich 1,15 12 4,5 Eastbourne - Ipswich (+8.5) 1,8 1,8
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
z B&W Belle Vue -15.5 - Oxford +15.5 1 10/10 malutki ten hcp jak na taką roznice w skladach + specyfika toru Roznica w handi miedzy B&W a Totomixiem polega na tym ze B&W koncowy wynik liczy ze zlotymi rezerwami a totomix nie.Mysle ze handi ustawione jest elegancko Iversen,Hancock,Andersson i Gustafsson na pewno powalcza do tego Jensen McGowan i Bajerski ( przypominam ze w jednym wyscigu mozna nadrobic nawet 7 pkt 1-8 )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
ermolek zeby nadrobic te 7 pkt., trzeba miec kim;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Przed kilkunastoma minutami STS zaktualizowal oferte i pojawil sie mecz: Eastbourne - Ipswich 1,15 12 4,5 Eastbourne - Ipswich (+8.5) 1,8 1,8 Raczej spokojna jedyneczka -8.5. Co prawda we wczesniejszej czesci sezonu Ipswich przegrało tam tylko 48-42 , ale zabraknie dziś w druzynie czarownic Louisa ktory wtedy trzymał wynik.Eagles awizują najlepszy z mozliwych sklad , wiec powinien hcp zostać objechany. Ale badz tu madry i znajdz sobie jeszcze 4 zdarzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w poniedzialek ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Andersson - nie wierze , jak zdobedzie z 4 pkt to jego sukces Gustafsson - nie lubi toru w Belle Vue i jezdzi sredniawo wogole wiec dzisiaj tez wiele sie po nim nie spodziewam "do tego Jensen McGowan i Bajerski" - ja tu widze z 8-9 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Belle Vue -15.5 Puszczone:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|