Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Sorki, że zasmiecam ale mam problem. Rozliczył Wam BAW wczorajszy żużel mi przedchwilą pomalowali zakład na zielono a kasy nie przyznali:( Macie tak samo???

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
ermolek zeby nadrobic te 7 pkt., trzeba miec kim;d

Oj beda takie biegi gdy zawodnik z numerem 2 i 7 wystapia razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wtedy szybka rezerwa Iversen - Hancock i jest 1-8 . Oczywiscie nie przekreslam szansy wejscia handi -15.5 ale trzeba to 2 razy przemyslec. W perspektywie tez rewanz w Oxfordzie za 2 tygodnie wiec goscie powalcza o jak najmniejsza strate

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
rownie dobrze mozna powiedziec ze gospodarze powalczą o jak najwieksza przewage....
ja tam trzyma sie swojego
z reszta juz puszczone , to czego mam sie trzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dzis na livie BAW Eastbourne - Ipswich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja dzis zagralem w toto:
A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) 1 1,65 4/10
Mam tu podobne zdanie jak SR.


w BAW:
Belle Vue (-15,5) 1 8/10
Tez mi sie widzi ze bedzie szybko , latwo i przyjemnie - ciekawe jak zaprezentuja sie Bajerski i Henka w druzynie Oxfordu.
Staed under 7,5 2,00 2/10
Raczej tylko 4 biegi, dodatkowo Steadowi jezdzacemu na dwojce punkty bedzie zabieral Joe Screen , ktory ostatnio jest coraz lepszy. Ostatnio rzadko kiedy widziano u niego 8 punktow lub wiecej.
Iversen over 8,5 1,60 4/10
Ktos te pare punktow musi zdobyc dla Oxfordu ( moze 6 startow ?)
BJERRE-IVERSEN (+1,5) 2 1,80 2/10
Troszke ryzykowny zaklad. Oparty bardziej na zalozeniu ze Bjerre moze pojechac tylko 4 razy, a Iversen raczej na pewno 5 (moze w 6-ciu). Wiadomo Bjerre ze swojej pozycji latwiejsi przeciwnicy, ale 2 punkty handi dla Iversena. Choc troszke boje sie tego naprawde niezlego sobotniego wystepu Bjerre w Grand Prix.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Vonseb nie wiem na czym sie opierasz ale ustawienie Belle Vue na dzisiaj jest następujące
BELLE VUE
1. Kenneth Bjerre
2. Simon Stead
3. Andy Smith
4. Jason Lyons
5. Jason Crump
6. Joe Screen
7. Rusty Harrison

Info Za nieoficjalną strroną Belle Vue

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Vonseb nie wiem na czym sie opierasz ale ustawienie Belle Vue na dzisiaj jest następujące
BELLE VUE
1. Kenneth Bjerre
2. Simon Stead
3. Andy Smith
4. Jason Lyons
5. Jason Crump
6. Joe Screen
7. Rusty Harrison

Info Za nieoficjalną strroną Belle Vue
Ja wczesniej znalazlem sklad ze Screenem na 1-ce i myslalem ze tu nic nie zmienia i tak jak ostatnio Screen pojedzie na 1-ce ,a A.Smith na 6-tce. Troszke to w innym swietle stawia niektore rozstrzygniecia ale coz kupony poslane. Mam nadzieje ze pojada po staremu.

Dołączył: May 2005
Posty: 98
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 98
Mam pytanie .Rozumiem ze Hanckok nie moze jechac jako RR bo najwyzszy ksm to wtedy jako RR pojedzie Iversen i czy w toto mixie licza sie punkty za zlota rezerwe a jak sie nie liczy to ile wtedy biegow sie liczy?????Dzieki

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Quote
Vonseb nie wiem na czym sie opierasz ale ustawienie Belle Vue na dzisiaj jest następujące
BELLE VUE
1. Kenneth Bjerre
2. Simon Stead
3. Andy Smith
4. Jason Lyons
5. Jason Crump
6. Joe Screen
7. Rusty Harrison

Info Za nieoficjalną strroną Belle Vue
Ja wczesniej znalazlem sklad ze Screenem na 1-ce i myslalem ze tu nic nie zmienia i tak jak ostatnio Screen pojedzie na 1-ce ,a A.Smith na 6-tce. Troszke to w innym swietle stawia niektore rozstrzygniecia ale coz kupony poslane. Mam nadzieje ze pojada po staremu.


Nie znam się za bardzo jeszcze na żużlu, doppiero się ucze. Co to oznacza, że inaczej zawodnicy pojada??? Czy to ma duzy wpływ na handicap -15,5???

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Mam pytanie .Rozumiem ze Hanckok nie moze jechac jako RR bo najwyzszy ksm to wtedy jako RR pojedzie Iversen i czy w toto mixie licza sie punkty za zlota rezerwe a jak sie nie liczy to ile wtedy biegow sie liczy?????Dzieki
Mylisz chyba pojecia sprobuje Ci wszystko wytlumaczyc. W Oxfordzie dzis jest pelny sklad wiec RR czyli zastepstwo za kontuzjowanego ( niedysponowanego) zawodnika z wysoka srednia nie bedzie dzis mialo miejsce. Jako zlota rezerwa moze jezdzic kazdy zarowno Hancock jak i Iversen, wowczas gdy przewaga osiagnie ponad 8 punktow . W toto liczy sie TYLKO PIERWSZE 5 startów , punkty ze ZLOTEJ REZERWY nie sa doliczane.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Nie wiem dokladnie jeszcze jakie zasady sa w ramach REZERWY TAKTYCZNEJ - jakby ktos wiedzial dobrze zorientowany kto moze jechac, kogo mozna zastapic i po ilu punktach ja mozna wprowadzac ? To prosze o krotkie info.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
potwierdzam:)

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Nie znam się za bardzo jeszcze na żużlu, doppiero się ucze. Co to oznacza, że inaczej zawodnicy pojada??? Czy to ma duzy wpływ na handicap -15,5???
Co do handicupu ma to o wiele mniejsze znaczenie niz w stosunku do zdobyczy poszczegolnych zawodnikow.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Jest w BAW oferta na mecz Eastbourne - Ipswich

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ciezka linia i ciezko wywnioskowac lekko na 1

Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Jedzie dzisiaj Norris ??
Z oferty betanwdinu bardzo podoba mi sie Dean Barker/Adam Shields (Eas) -3,5 - Robert Miskowiak/Kim Jansson (Ips) +3,5 2 1,9
Miskowiak w świetnej formie Do tego pojada obydwaj jako RR a Miśkoiwak pewnie pojedzie 7 razy Do tego 3,5 punkta barker i Scheilds w sumie jak zdobędą 20 oczek to będzie dużo Miśkowiak może zrobić ze 12 oczek a Jansson 5 oczek również moze dorzucic. Wątpię nawet, aby barker i Schields zdobyli 20 oczek 16 - 17 to będzie dużo Dla mnie to promocja Co myślicie ??
Istotne tutaj jest czy pojedzie Norris czy będzie RR

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Eastbourne - Ipswich Live w BAW
Może ktoś zrobić rozpiskę na poszczególne biegi, kto będzie z kim jechał, bo znając życie w czasie meczu pojawi się 10000 takich pytań. I mam jeszcze pytanie dyskutujemy na QUASI CHAT czy na CHACIE BAW????

Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Gadamy na Qasi czachie bo nie każdy gra w b&w (niektórzy grają w klonach jak playit czy beteurope)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Eastbourne Eagles...............Ipswich Witches
1. David Norris,...... .........1. Hans Andersen
2. Andrew Moore,................2.RR
3. Dean Barker,.................3.Kim Jansson
4. Adam Shields,................4.Karol Baran
5. Nicki Pedersen,(?)...........5.Piotr Protasiewicz
6. Steen Jensen,................6.Jason King (G)
7. Davey Watt,..................7.Robert Miskowiak

Heat 01: Norris, Andersen, Moore, RR
Heat 02: Jensen, King, Watt, Miśkowiak
Heat 03: Barker, Jansson, Shields, Baran
Heat 04: Pedersen, Protasiewicz, Watt, Miśkowiak
Heat 05: Barker, Shields, Andersen, RR
Heat 06: Norris, Moore, Protasiewicz, King
Heat 07: Pedersen, Jensen, Jansson, Baran
Heat 08: Moore, Watt, RR, Miśkowiak
Heat 09: Barker, Shields, Protasiewicz, King
Heat 10: Norris, Moore, Jansson, Baran
Heat 11: Pedersen, Jensen, Andersen, RR
Heat 12: Barker, Watt, Jansson, King
Heat 13: Norris, Pedersen, Andersen, Protasiewicz
Heat 14:
Heat 15:

Mam nadzieję, że się nie pomyliłem.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
W 14 pojadą Schields Jensen, Baran, Miśkowiak

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A mi sie podoba to:
Shields/ Barker kontra Misiek/K.Jansson +3,5 2 1,90 8/10
i wyglada to az za pieknie zeby bylo mozliwe
Misiek i Jansson powinni pojechac jako RR powinni miec lacznie 12 startow ( 7 i 5 badz po 6 startow ).
Misiek potwierdzil dobra forme z ligi angielskiej podczas meczu w Zielonej Gorze, Jansson ostatnio calkiem przyzwoite wystepy.
Shields u siebie grozny, ale tez majac za wspolpartnerow Norrisa,Watta i N.Pedersena tez raczej bedzie musial liczyc tylko na 4 starty, Barker na pewno lepszy niz na wyjazadach ale tez maksymalnie 4 starty .
Do tego jeszcze +3,5 handi

Eastburne (-9,5) - Ipswich 1 1,90 4/10
Chyba jednak zbyt wyrownana jest ekipa Eastbourne, kluczem moze byc postawa uczestnikow GP mocno eksploatowanych N.Pedersena, Pepe i Hansa Andersena. W niedziele Nicki cieniutko u siebie z Zielonej Gorze tylko 9 pkt w 6 startach, Pepe nie wygral ani razu choc przywizol 10 punktow, Andersen tez dowiozl 10-tke ale wyjazdowa. Chyba jednak bohaterowie sa zmeczeni tylko ze w Eastbourne Nickiego ma kto zasapic ( vide Norris, Watt czy Shields),a w Ipswich raczej malo kto ( Misiek ??!)

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1