|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Na razie deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w Eastbourne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
nawet jak rozpocznie sie mecz ja odpuszczam live bedzie pewnie decydowal start a z tego co pamietam tor w Eastbourne nalezy do najtrudniejszych na wyspach wiec duzej zdobyczy pkt miska dzis sie nie spodziewam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
meczu coś czuję dzisiaj nie bedzie :/ Może to i lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Co z BELLE VUE - OXFORD??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
witam dzis w ofercie toto jeden mecz oto kursy
6931 BELLE VUE-OXFORD H(0-20) 1,85 8,00 1,85 --- --- 16.05 1900 16.05 6932 CRUMP PKT 13.5 1,90 --- 1,70 --- --- 6933 BJERRE-IVERSEN H(0-2) KL 2,15 5,00 1,75 --- --- 6934 A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) KL 1,65 --- 1,95 --- --- 6935 LYONS PKT 8.5 1,65 --- 1,95 --- --- 6936 STEAD PKT 6.5 1,80 --- 1,80
mnie zainteresowal jeden zaklad under na lyonsa w dotychczasowych meczach na wlasnym torze lyons 2 razy przekroczyl liczbe pkt 9 ale jechal 5 razy dzis niezanosi sie nato by jechal 5 razy screen wyglada ze ma kryzys za soba wiec on lub bjerre bedzie pewnie partnerem crumpa w 15 wyscigu lyonsowi punkty moze tez odbierac partner z pary bjerre ktory wydaje sie jest w dobrej formie zadziwil wszystkich na grand prix niestety lyons 9 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pojechal w parze ze smithem zamiast bjerre i niemial kto mu odbierac pkt z pary robie sobie pauze z podawaniem typow widac niejestem w tym dobry pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Jarko nie zalamuj sie.Raz sa lepsze dni a raz gorsze.Ja wczoraj Lige Polska wwszystko odwrotnie a cala Anglia dzis mi siadla.Po prostu trzeba grac na necie i czekac do poznych godzin,aby wiadomo bylo jakie sklady i mozliwie jaka pogoda.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Belle Vue -15.5, Belle Vue -20 , Smith -2.5
pieknie dzisiaj zapraszamy w środe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 18 - Arena Essex - Ipswich 18 - Poole - Peterborough czuje że będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ja dzis zagralem w toto: A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) 1 1,65 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w BAW: Belle Vue (-15,5) 1 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i bylo latwo i przyjemnie Staed under 7,5 2,00 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Iversen over 8,5 1,60 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - zawiodl na calej linii BJERRE-IVERSEN (+1,5) 2 1,80 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - Bjerre znow swietny wystep, Iversen chyba najgorszy wystep w tym roku Troszke zamieszania ze zmiana skladow ale ogolnie moze byc
|
|
|
Link skopiowany do schowka