w Eastbourne"> w Eastbourne">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Na razie deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w Eastbourne

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
nawet jak rozpocznie sie mecz ja odpuszczam live bedzie pewnie decydowal start a z tego co pamietam tor w Eastbourne nalezy do najtrudniejszych na wyspach wiec duzej zdobyczy pkt miska dzis sie nie spodziewam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
meczu coś czuję dzisiaj nie bedzie :/ Może to i lepiej

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Co z BELLE VUE - OXFORD??????

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
witam dzis w ofercie toto jeden mecz oto kursy

6931 BELLE VUE-OXFORD H(0-20) 1,85 8,00 1,85 --- --- 16.05 1900 16.05
6932 CRUMP PKT 13.5 1,90 --- 1,70 --- ---
6933 BJERRE-IVERSEN H(0-2) KL 2,15 5,00 1,75 --- ---
6934 A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) KL 1,65 --- 1,95 --- ---
6935 LYONS PKT 8.5 1,65 --- 1,95 --- ---
6936 STEAD PKT 6.5 1,80 --- 1,80

mnie zainteresowal jeden zaklad under na lyonsa
w dotychczasowych meczach na wlasnym torze lyons 2 razy przekroczyl liczbe pkt 9 ale jechal 5 razy dzis niezanosi sie nato by jechal 5 razy screen wyglada ze ma kryzys za soba wiec on lub bjerre bedzie pewnie partnerem crumpa w 15 wyscigu
lyonsowi punkty moze tez odbierac partner z pary bjerre ktory wydaje sie jest w dobrej formie zadziwil wszystkich na grand prix
niestety lyons 9 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pojechal w parze ze smithem zamiast bjerre i niemial kto mu odbierac pkt z pary
robie sobie pauze z podawaniem typow widac niejestem w tym dobry
pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Jarko nie zalamuj sie.Raz sa lepsze dni a raz gorsze.Ja wczoraj Lige Polska wwszystko odwrotnie a cala Anglia dzis mi siadla.Po prostu trzeba grac na necie i czekac do poznych godzin,aby wiadomo bylo jakie sklady i mozliwie jaka pogoda.Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Belle Vue -15.5, Belle Vue -20 , Smith -2.5

pieknie dzisiaj
zapraszamy w środe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
18 - Arena Essex - Ipswich
18 - Poole - Peterborough
czuje że będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Ja dzis zagralem w toto:
A.SMITH-MCGOWAN H(0-2.5) 1 1,65 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w BAW:
Belle Vue (-15,5) 1 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i bylo latwo i przyjemnie
Staed under 7,5 2,00 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Iversen over 8,5 1,60 4/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - zawiodl na calej linii
BJERRE-IVERSEN (+1,5) 2 1,80 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - Bjerre znow swietny wystep, Iversen chyba najgorszy wystep w tym roku
Troszke zamieszania ze zmiana skladow ale ogolnie moze byc

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1