|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
Wielkie dzieki "vonseb" tylko teraz mam jescze pytanie np Jedzie iversen i zdobywa punkty 2 2 2 6 1 3 Licze ze pojedzie 6 razy bo chyba moze to w totomixie tak jak powiedziales vonseb licza sie pierwsze 5 startow tzn w tym wypadku ze tak "6" sie nie liczy i licza sie w takim razie 4 biegi czy moze ta 2 zdobyta w szostym biedu brana jest pod uwage jako piaty bieg????Sorry ze tak pytam ale baby w totomixie nic nie wiedza a jak juz gram to chce wiedziec w co.Z gory dziekuje a i jescze co to jest "Qasi chat"jak mozecie dajcie link do niego.Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
2 2 2 6 1 3 liczysz jako : 2 2 2 3 1 rezerwa sie liczy jako normalny star w totomixie ale nie jest liczona podwojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Napisalem w sumie to samo co Jaca102 ale pisalem nie patrzac na forum bo inet padl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , gorzej ze oferte w BAW wcielo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
witam wszystkich mecz ipswich juz wycofany z oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ich obliczenia byly z uwzglednieniem Norrisa bo on sam byl w ofercie, moze za chwile podadza znow nowe ustawienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
i w tym miejscu dziękówka dla totomixa ze nie wystawili Eastbourne - Ipswich np (0-8) bo zdecydowałbym się na 1 i bym miał teraz stracha ,a tak sie niezdecydowałem bo nie było a bez Norrisa mecz pewnie prawdziwym hitem - transmitowanym z reszta przez Sky bedzie live betting na BETANDWIN zapraszam na quasi napewno coś sie wysępi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
Dzieki.Co jest czyzby juz bylo po ofercie w BW qrrr jescze nie puscilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Brak Norrisa trochę komplikuje sprawę Schields może pojechać 6 razy a to juz mi sie nie podoba Ale trudno, zakład juz postawiony trzeba wiec czekać na dobrą jazdę Miskowiaka i Janssona i liczyć, ze handi 3,5 wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Gdybym wiedzał, ze Norris będzie RR to była piekna okazje gerac na Pedersena bo pojedzie 6 razy Ehhhh szkoda ale sam b&w mnie mocno zmylił umieszczając w ofercie Norrisa Oni z reguły byli zawsze nieźle poinformowani
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
Skad wiecie ze Norris nie jedzie na ich stronce nic takiego nie ma???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
a Norris ma lepsze KSM niz Nicki ? Bo jak nie to nie moze !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 98 |
Nie Nicki ma lepsze ksm niz Norris tzn ze zastepowac zawodnika moze tylko z mniejsza ksm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
No fakt Pedersne nie mógłby jechaćjako RR sorki moja pomyłka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Wazne pytanko.Czy sadzicie ze dzis na live warto grac progresje na 4-2? Patrzylem na wszystkie mecze dotychczas rozegrane i bywalo ze 4-2 nie bylo w 7-8 kolejnych biegach.Byl nawet jeden taki mecz gdzie 4-2 bylo w 2 biegu a nastepne dopiero w 15!!!! a to juz bankructwo.Co proponujecie i jak widzicie szanse na ten rezultat przy takich parach,czy warto srubowac te progresje i do ktorego biegu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Wazne pytanko.Czy sadzicie ze dzis na live warto grac progresje na 4-2? Patrzylem na wszystkie mecze dotychczas rozegrane i bywalo ze 4-2 nie bylo w 7-8 kolejnych biegach.Byl nawet jeden taki mecz gdzie 4-2 bylo w 2 biegu a nastepne dopiero w 15!!!! a to juz bankructwo.Co proponujecie i jak widzicie szanse na ten rezultat przy takich parach,czy warto srubowac te progresje i do ktorego biegu? Trza wyczuc moc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po moich doswiadczeniach mysle ze trzeba skonczyc na 10 biegu, poza tym ja gram na przemian progresje 3-3 badz 4-2/2-4 ale po kazdym trafieniu zmniejszam stawke. Ps. Ale dzis nie gram bo mam problemy z netem i nie chce utknac na wysokiej stawce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
w dzisiejszym meczu warto jednoczesnie na 4-2 i 3-3 czy moze 5-1 i 4-2? Czy zaobserwowales tendencje jakiegos wyniku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Jednoczesne progresje to juz wogole chyba czyste szalenstwo. Pamietaj ze kursy czasem nawet ponizej 2,00 bywalo ( a to juz malo oplacalne). Trzeba grac za male staweczki tak zeby lepiej sie przezywalo. Raczej na przemian 3-3 i 4-2 niz 5-1 i 4-2. Po 10 biegu juz w obu wyscigach co gralem live przestawalem czuc wynik poszczegolnych biegow. Poza tym po paru biegach bedzie tez wiadomo jak sie mniej wiecej beda sprawowac poszczegolni zawodnicy dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka