|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
zaglosowalem ale mam pytanie off po co zamieszczasz zdjecie swojej cory w necie bo nie trybie dla misia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
zonka wcisnela do tego konkursu to jak juz tam jest to trzeba poklikac, jesli o mnie chodzi to nie przywiazuje do tego az takiej wagi, zona siedzi z mala w domu to sie nudzi a wszyscy jej mowia "o jaka ladna dziewczynka" to chyba jej zaczelo troche swirowac wiec zglosila do tego konkursu i jeszcze gdzies chciala ale juz jej to wczesniej wybilem z glowy. Babcie cos marudza o jakis castingach dla dzieci ale o tym im kazalem zapomniec bo nie bede jezdzil nigdzie z dzieckiem i robil z niej malpke w cyrku, zdjecie w konkursie jeszcze przezyje ale nic wiecej. A to drugie wkleilem bo zwrocili koledzy uwage na oczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
zonka wcisnela do tego konkursu to jak juz tam jest to trzeba poklikac, jesli o mnie chodzi to nie przywiazuje do tego az takiej wagi, zona siedzi z mala w domu to sie nudzi a wszyscy jej mowia "o jaka ladna dziewczynka" to chyba jej zaczelo troche swirowac wiec zglosila do tego konkursu i jeszcze gdzies chciala ale juz jej to wczesniej wybilem z glowy. Babcie cos marudza o jakis castingach dla dzieci ale o tym im kazalem zapomniec bo nie bede jezdzil nigdzie z dzieckiem i robil z niej malpke w cyrku, zdjecie w konkursie jeszcze przezyje ale nic wiecej. A to drugie wkleilem bo zwrocili koledzy uwage na oczy. nie wiem wiesz moze ja ostatnio przewrazliwony jestem ale wlasnie ogladalem taki reportaz o zdjeciach dzieci w necie jak to pedofile je sprzedaja (zdjecia) takze dla mnei to ogolnie troche dziwne jest wrzucac zdjecia maluszkow  jak znajde ten reportaz w necie to podesle Ci na pm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
#165 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Miśki dla czołowej 200-stki, więc powinno być izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
[quote=zxp}nie wiem wiesz moze ja ostatnio przewrazliwony jestem ale wlasnie ogladalem taki reportaz o zdjeciach dzieci w necie jak to pedofile je sprzedaja (zdjecia) takze dla mnei to ogolnie troche dziwne jest wrzucac zdjecia maluszkow  jak znajde ten reportaz w necie to podesle Ci na pm [/quote] wiem gdzies juz to slyszalem ale znowu kurde nie przesadzajmy ten swiat jest pojeb....., zboczency byli, są i będą i niestety tego nie zmienimy, wazne dla mnie zeby dziecka pilnowac na placu zabaw itp zeby ktos go nie zwinal a zdjecie, rownie dobrze ktos moze jej zrobic w trakcie zabawy, spaceru itp i nie nawet nie bede o tym wiedzial tak naprawde nie bede sie ograniczal tylko dla tego ze cos jest bo myslac w ten sposob nie powinnismy miec samochodow, nosic przy sobie pieniedzy bo sa zlodzieje, nie bedziemy chodzic na mecze bo moze byc zadyma pseudo kibicow i w cholere innych rzeczy. Tego nie zmienimy i nie mam na to wplywu wiec nie bede sie az tak ograniczal bo to nie ma sensu, nie wrzuce zdjecia dziecka rozebranego w kapieli bo sam moglbym byc zaraz o cos podejrzewany ale normalne zdjecie, jak ktos cos z nim zrobi no trudno nie mozna nad wszystkim panowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Głos oddany, córeczka jest śliczna. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674 |
Głos poszedł dla dziewczynki i dla przyszłej siostrzyczki/braciszka! PS. Także moja kobieta spodziewa się dzidziusia, więc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
Głos poszedł dla dziewczynki i dla przyszłej siostrzyczki/braciszka! PS. Także moja kobieta spodziewa się dzidziusia, więc  Dzieki bardzo i gratulacje, my jeszcze nie wiemy co bedzie ale pewnie druga dziewczyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Idzie dobrze , wczoraj oddalem glos na 87, dzisiaj na 192.
ps. Coreczka sliczna , oczka ma piekne.Nie widze nic zlego w tym ze zonka zglosila Julke do konkursu.Gratuluje nastepnego potomka(w drodze), mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze z narodzinami i oczywiscie ....zdobyczy w postaci miska! Napisz o tym , bedzie nam milo.Pozdrawiam i zycze powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
203 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
213 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
zarepetowałem, tym razem z kompa w pracy  #214
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
poszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
246 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
247 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Poszło na Julke  oczka super
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|