Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
jazda boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
zaglosowalem ale mam pytanie off po co zamieszczasz zdjecie swojej cory w necie bo nie trybie dla misia?

zxp #3378516 04/09/2009 05:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
zonka wcisnela do tego konkursu to jak juz tam jest to trzeba poklikac, jesli o mnie chodzi to nie przywiazuje do tego az takiej wagi, zona siedzi z mala w domu to sie nudzi a wszyscy jej mowia "o jaka ladna dziewczynka" to chyba jej zaczelo troche swirowac wiec zglosila do tego konkursu i jeszcze gdzies chciala ale juz jej to wczesniej wybilem z glowy.
Babcie cos marudza o jakis castingach dla dzieci ale o tym im kazalem zapomniec bo nie bede jezdzil nigdzie z dzieckiem i robil z niej malpke w cyrku, zdjecie w konkursie jeszcze przezyje ale nic wiecej. A to drugie wkleilem bo zwrocili koledzy uwage na oczy.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Originally Posted by Bugs Bunny
zonka wcisnela do tego konkursu to jak juz tam jest to trzeba poklikac, jesli o mnie chodzi to nie przywiazuje do tego az takiej wagi, zona siedzi z mala w domu to sie nudzi a wszyscy jej mowia "o jaka ladna dziewczynka" to chyba jej zaczelo troche swirowac wiec zglosila do tego konkursu i jeszcze gdzies chciala ale juz jej to wczesniej wybilem z glowy.
Babcie cos marudza o jakis castingach dla dzieci ale o tym im kazalem zapomniec bo nie bede jezdzil nigdzie z dzieckiem i robil z niej malpke w cyrku, zdjecie w konkursie jeszcze przezyje ale nic wiecej. A to drugie wkleilem bo zwrocili koledzy uwage na oczy.


nie wiem wiesz moze ja ostatnio przewrazliwony jestem ale wlasnie ogladalem taki reportaz o zdjeciach dzieci w necie jak to pedofile je sprzedaja (zdjecia) takze dla mnei to ogolnie troche dziwne jest wrzucac zdjecia maluszkow smile jak znajde ten reportaz w necie to podesle Ci na pm

zxp #3379004 04/09/2009 09:30
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
#165

pogodnie

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Miśki dla czołowej 200-stki, więc powinno być izi grin


zxp #3379053 04/09/2009 11:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
[quote=zxp}nie wiem wiesz moze ja ostatnio przewrazliwony jestem ale wlasnie ogladalem taki reportaz o zdjeciach dzieci w necie jak to pedofile je sprzedaja (zdjecia) takze dla mnei to ogolnie troche dziwne jest wrzucac zdjecia maluszkow smile jak znajde ten reportaz w necie to podesle Ci na pm [/quote]

wiem gdzies juz to slyszalem ale znowu kurde nie przesadzajmy ten swiat jest pojeb....., zboczency byli, są i będą i niestety tego nie zmienimy, wazne dla mnie zeby dziecka pilnowac na placu zabaw itp zeby ktos go nie zwinal a zdjecie, rownie dobrze ktos moze jej zrobic w trakcie zabawy, spaceru itp i nie nawet nie bede o tym wiedzial tak naprawde nie bede sie ograniczal tylko dla tego ze cos jest bo myslac w ten sposob nie powinnismy miec samochodow, nosic przy sobie pieniedzy bo sa zlodzieje, nie bedziemy chodzic na mecze bo moze byc zadyma pseudo kibicow i w cholere innych rzeczy. Tego nie zmienimy i nie mam na to wplywu wiec nie bede sie az tak ograniczal bo to nie ma sensu, nie wrzuce zdjecia dziecka rozebranego w kapieli bo sam moglbym byc zaraz o cos podejrzewany ale normalne zdjecie, jak ktos cos z nim zrobi no trudno nie mozna nad wszystkim panowac.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Głos oddany, córeczka jest śliczna. piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
addict
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 674
Głos poszedł dla dziewczynki i dla przyszłej siostrzyczki/braciszka!
PS. Także moja kobieta spodziewa się dzidziusia, więc piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
Originally Posted by zicoo
Głos poszedł dla dziewczynki i dla przyszłej siostrzyczki/braciszka!
PS. Także moja kobieta spodziewa się dzidziusia, więc piwo

Dzieki bardzo i gratulacje, my jeszcze nie wiemy co bedzie ale pewnie druga dziewczyna

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Idzie dobrze , wczoraj oddalem glos na 87, dzisiaj na 192.


ps. Coreczka sliczna , oczka ma piekne.Nie widze nic zlego w tym ze zonka zglosila Julke do konkursu.Gratuluje nastepnego potomka(w drodze), mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze z narodzinami i oczywiscie ....zdobyczy w postaci miska! Napisz o tym , bedzie nam milo.Pozdrawiam i zycze powodzenia!

wasp #3379116 04/09/2009 16:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
203 boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
213 smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
zarepetowałem, tym razem z kompa w pracy smile

#214

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
poszło smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
poszlo :-)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
246 boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
247 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Poszło na Julke smile oczka super

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, alfa, aker, rafal08, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1