|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Wprawdzie trwa jeszcze III edycja (półfinały), ale chciałbym aby IV edycja (faza zasadnicza z udziałem 32 uczestników) zaczęła się zaraz w poniedziałek po zakończeniu finałów III edycji.
[color:"green"]IV edycja będzie ostatnią przed wakacjami i dlatego proponuję specjalnie się sprężyć i poprawić swoją pozycję w rankingu, a może nawet wywalczyć premiowane miejsce na podium. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]
[color:"red"]Dlatego w tym tygodniu (do niedzieli, do godz.20:00) przyjmuję zapisy chętnych do udziału w IV edycji, jak również potwierdzenia chęci udziału 16 najwyżej sklasyfikowanych typerów w rankingu wszechczasów.
W następnym tygodniu równolegle z finałami III edycji, rozegramy eliminacje IV edycji.[/color]
Tak jak juz pisałem trwa jeszcze III edycja, ale zdobyte wcześniej punkty rankingowe (łącznie z poprzednimi rundami III edycji) pozwalają podać 16 najwyżej sklasyfikowanych typerów. Ostateczną kolejność rankingu podam oczywiście po finale III edycji, a dzisiaj w kolejności alfabetycznej typerzy, którzy mają prawo udziału w IV edycji bez eliminacji (warunkiem koniecznym jest potwierdzenie chęci udziału w tym temacie):
[color:"blue"]Amper aramis1 Coin cuasm Cypryjczyk Dev julia-kasia kurson Lopez meyde9 Pele prer Prezes_1 Ronni Ahonen wafel Ziomek [/color]
Niestety z udziału w IV edycji są wykluczeni typerzy, którzy w eliminacjach do III edycji zostali zdyskwalifikowani.
Runda zasadnicza IV edycji zostanie rozegrana wg następującej drabinki:
1-32 16-17 9-24 8-25 5-28 12-21 13-20 4-29 3-30 14-19 11-22 6-27 7-26 10-23 15-18 2-31
gdzie numery od 1 do 16 to kolejność typerów w rankingu wszechczasów (z prawem do uczestnictwa bez eliminacji).
Natomiast numery 17-32 zostaną przydzielone po zakończeniu eliminacji wg nastepujacych zasad:
1. Jeżeli w wyniku eliminacji awansują typerzy, ktorzy uczestniczyli w poprzednich edycjach, o kolejnosci rozstawienia w bieżącej edycji decyduje ich dotychczasowy ranking. W tym przypadku wynik z eliminacji decyduje jedynie o samym fakcie awansu do rundy zasadniczej bieżącej edycji. Rozstawienie następuje wg punktów z poprzednich edycji.
Na przykład mamy 2 typerow: typer X przebrnal eliminacje do IV edycji z 10 wynikiem, ale zajmuje 17 pozycje w rankingu wszechczasów (czyli tuż za rozstawioną szesnastką) typer Y wygrał eliminacje do IV edycji, ale zajmuje 25 pozycję w rankingu wszechczasów. Wyzej zostanie rozstawiony typer X.
2. Pozostała grupa typerów, ktorzy przeszli eliminacje, ale nie posiadają jeszcze punktów rankingowych zostanie rozstawiona wg wyniku z eliminacji.
Reasumując: 1-16 - typerzy rozstawieni wg rankingu (grają bez eliminacji, jeśli potwierdzą chęć udziału) 17-np.23 - typerzy wg rankingu, którzy przeszli eliminacje np.24 - 32 - nowi uczestnicy wg kolejności wyniku z eliminacji.
Jeśli któryś z typerów z pierwszej szesnastki nie potwierdzi chęci udziału, to listę rozstawionych bez eliminacji uzupełnią kolejni typerzy z rankingu wszechczasów.
Początkowo w eliminacjach nie mogli uczestniczyć typerzy zarejestrowani po 22.01.2005, ale pod wpływem nacisków postanowiłem, że w ramach eliminacji dla osób zarejestrowanych po 22.01.2005 zostanie utworzona osobna grupa eliminacyjna i z tej grupy do rundy zasadniczej awansuje tylko jeden typer. Dodatkowym ograniczeniem dla typerów zarejestrowanych po 22.01.2005 jest fakt, że jeśli nawet 2 lub więcej nowych typerów znajduje się w pierwszej 16 rankingu, to bez eliminacji do turnieju przystąpi tylko jeden typer + oczywiście zwycięzca grupy eliminacyjnej nowych typerów.
I na koniec ważna sprawa:
[color:"red"]W konkursie można wystartować tylko pod jednym nickiem. Wiem, że poprzednio nie napisałem o tym wprost, ale teraz bardzo proszę przestrzegać tego wymogu. Gramy wprawdzie o niewielkie pieniądze, ale jednak i wypada, aby każdy miał równe szanse.[/color]
Od teraz można podawać swoje zgłoszenia i potwierdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Jak zwykle daje przyklad i:
potwierdzam chec uczestnictwa w IV edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
chetnie sprobuje drugi raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
potwierdzam chęć udziału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547 |
zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823 |
zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
rowniez potwierdzam chec udzialu w kolejnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - spodobal mi sie ten konkurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla ciebie kurson za wspalniala robote
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
potwierdzam chec kontynuacji w kolejnej edycji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 379
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 379 |
zapisuję się na kolejną edycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
Potwierdzam chęć uczestnictwa w IV edycji !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
można sie jeszcze zapisać ?? jeśli tak to chhcialbym zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|