Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Wprawdzie trwa jeszcze III edycja (półfinały), ale chciałbym aby IV edycja (faza zasadnicza z udziałem 32 uczestników) zaczęła się zaraz w poniedziałek po zakończeniu finałów III edycji.

[color:"green"]IV edycja będzie ostatnią przed wakacjami i dlatego proponuję specjalnie się sprężyć i poprawić swoją pozycję w rankingu, a może nawet wywalczyć premiowane miejsce na podium. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]

[color:"red"]Dlatego w tym tygodniu (do niedzieli, do godz.20:00) przyjmuję zapisy chętnych do udziału w IV edycji, jak również potwierdzenia chęci udziału 16 najwyżej sklasyfikowanych typerów w rankingu wszechczasów.

W następnym tygodniu równolegle z finałami III edycji, rozegramy eliminacje IV edycji.[/color]


Tak jak juz pisałem trwa jeszcze III edycja, ale zdobyte wcześniej punkty rankingowe (łącznie z poprzednimi rundami III edycji) pozwalają podać 16 najwyżej sklasyfikowanych typerów. Ostateczną kolejność rankingu podam oczywiście po finale III edycji, a dzisiaj w kolejności alfabetycznej typerzy, którzy mają prawo udziału w IV edycji bez eliminacji (warunkiem koniecznym jest potwierdzenie chęci udziału w tym temacie):

[color:"blue"]Amper
aramis1
Coin
cuasm
Cypryjczyk
Dev
julia-kasia
kurson
Lopez
meyde9
Pele
prer
Prezes_1
Ronni Ahonen
wafel
Ziomek
[/color]


Niestety z udziału w IV edycji są wykluczeni typerzy, którzy w eliminacjach do III edycji zostali zdyskwalifikowani.

Runda zasadnicza IV edycji zostanie rozegrana wg następującej drabinki:

1-32
16-17
9-24
8-25
5-28
12-21
13-20
4-29
3-30
14-19
11-22
6-27
7-26
10-23
15-18
2-31


gdzie numery od 1 do 16 to kolejność typerów w rankingu wszechczasów (z prawem do uczestnictwa bez eliminacji).

Natomiast numery 17-32 zostaną przydzielone po zakończeniu eliminacji wg nastepujacych zasad:

1. Jeżeli w wyniku eliminacji awansują typerzy, ktorzy uczestniczyli w poprzednich edycjach, o kolejnosci rozstawienia w bieżącej edycji decyduje ich dotychczasowy ranking. W tym przypadku wynik z eliminacji decyduje jedynie o samym fakcie awansu do rundy zasadniczej bieżącej edycji. Rozstawienie następuje wg punktów z poprzednich edycji.

Na przykład mamy 2 typerow:
typer X przebrnal eliminacje do IV edycji z 10 wynikiem, ale zajmuje 17 pozycje w rankingu wszechczasów (czyli tuż za rozstawioną szesnastką)
typer Y wygrał eliminacje do IV edycji, ale zajmuje 25 pozycję w rankingu wszechczasów.
Wyzej zostanie rozstawiony typer X.

2. Pozostała grupa typerów, ktorzy przeszli eliminacje, ale nie posiadają jeszcze punktów rankingowych zostanie rozstawiona wg wyniku z eliminacji.

Reasumując:
1-16 - typerzy rozstawieni wg rankingu (grają bez eliminacji, jeśli potwierdzą chęć udziału)
17-np.23 - typerzy wg rankingu, którzy przeszli eliminacje
np.24 - 32 - nowi uczestnicy wg kolejności wyniku z eliminacji.

Jeśli któryś z typerów z pierwszej szesnastki nie potwierdzi chęci udziału, to listę rozstawionych bez eliminacji uzupełnią kolejni typerzy z rankingu wszechczasów.

Początkowo w eliminacjach nie mogli uczestniczyć typerzy zarejestrowani po 22.01.2005, ale pod wpływem nacisków postanowiłem, że w ramach eliminacji dla osób zarejestrowanych po 22.01.2005 zostanie utworzona osobna grupa eliminacyjna i z tej grupy do rundy zasadniczej awansuje tylko jeden typer.
Dodatkowym ograniczeniem dla typerów zarejestrowanych po 22.01.2005 jest fakt, że jeśli nawet 2 lub więcej nowych typerów znajduje się w pierwszej 16 rankingu, to bez eliminacji do turnieju przystąpi tylko jeden typer + oczywiście zwycięzca grupy eliminacyjnej nowych typerów.

I na koniec ważna sprawa:

[color:"red"]W konkursie można wystartować tylko pod jednym nickiem. Wiem, że poprzednio nie napisałem o tym wprost, ale teraz bardzo proszę przestrzegać tego wymogu. Gramy wprawdzie o niewielkie pieniądze, ale jednak i wypada, aby każdy miał równe szanse.[/color]

Od teraz można podawać swoje zgłoszenia i potwierdzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
potwierdzam

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Jak zwykle daje przyklad i:

potwierdzam chec uczestnictwa w IV edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
[b]OK, gram !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
chetnie sprobuje drugi raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Potwierdzam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 194
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 194
POTWIERDZAM

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Oczywiscie zgłaszam się!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
potwierdzam chęć udziału <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
In ;-)


Ziew...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Zgłaszam się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
rowniez potwierdzam chec udzialu w kolejnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - spodobal mi sie ten konkurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla ciebie kurson za wspalniala robote

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
potwierdzam chec kontynuacji w kolejnej edycji

Dołączył: Nov 2004
Posty: 379
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 379
zapisuję się na kolejną edycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
zglaszam sie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
zglaszam sie!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Potwierdzam chęć uczestnictwa w IV edycji !!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
można sie jeszcze zapisać ?? jeśli tak to chhcialbym zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1