Sądząc po jakości zgłoszeń, eliminacje będą baaaardzo trudne.
Też spróbuję.
Dlatego tak wazne jest zdobywanie punktow w rankingu, pierwsza szesnastka typerow ma zapewnione miejsce w finalowej drabince <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Conajwyzej moga sie zastanawiac, na kogo z eliminacji korzystnie trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.
Przyznaje, ze zawodnicy, ktorzy "przechodza" eliminacje sa bardzo trudnymi przeciwnikami (sam sie o tym przekonalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />), a tym razem zapowiada sie nasilenie tego "zjawiska" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.
Pozdrawiam
P.S. Tak jak juz pisalem w pierwszym poscie tego tematu, zapisy trwaja do jutra do 20:00, natomiast temat "eliminacyjny" pojawi sie w poniedzialek ok. poludnia.