Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#337920 03/05/2005 04:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
EAST

01.30 Boston - Indiana 2:2
02.00 Detroit - Philadelphia 3:1

WEST

04:30 Seattle - Sacramento 3:1

Bonus: Unibet
#337921 03/05/2005 06:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
01:30 Boston Celtics - Indiana Pacers --wszystko mozliwe
02:00 Detroit Pistons - Philadelphia 76ers -- 1
04:30 Seattle Supersonics - Sacramento Kings-- under 209

#337922 03/05/2005 07:33
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Boston i Detroit dzis wchodza aa 3 mecz odpuszczam

#337923 03/05/2005 08:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
04:30 Seattle Supersonics - Sacramento Kings-- under 209
to mam ochote postawic ale co myslicie under-over

#337924 03/05/2005 08:41
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
ja to dzis bankowo gram Seattle wygrywaja ten mecz i sa w kolejne rundzie! to co pokazalo Kings to brak slow i lepiej zostawic bez komentarza, widac ze sa za slabi na PO w RG szlo im super al eteraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda slow, mysle ze Seattle spokojnie to wygra i awansuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

podobna sytuacja u Detroit tez na wyjezdzie wygrali jedno spotkanie i teraz u siebie pokaza kto tu rzadzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

jeszcze nie lukalem na kursy ale jesli obydwa mecze ponad 1,4 to mozna takie dubla zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

boston-indiana odpuszczam,ale gdybym musial to chyba raczej Boston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdro wysokich wygranych zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#337925 03/05/2005 09:00
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
Dla mnie mimo wszystko pewniejszy wydaje się ty na boston niż na seattle. Może to tylko głupie przeczucie, które nieraz mnie zawiodło, ale jakoś nie mam ochoty skazywać sacramento na porażkę :-). Ostatnie zwycięztwo idzie raczej na konto Raya Allena - wtedy zaszalał - a teraz, jeśli nie wyjdzie mu taki mecz dwa razy z rzędu, to moze być mecz na styku.
Inna rzecz to Detroit. Niby pewniak, ale po obejrzeniu ostatniego meczu tych drużyn..... zresztą Iverson się łatwo wykopać z PO nie da, a i Webber gra całkiem inaczej teraz niż w RS :-).

#337926 03/05/2005 09:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Zdaje sobie sprawe, że moje typy na dzisiejszą noc dla większości to pewnie czarna magia, ale typuje tak bo nadal wierze, że stanie się cód. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Celtics - Pacers 4+ (Mam nadzieje, że wpadka z IndianaPolis się tutaj nie powtórzy i Pacers nawiążą walke do samego końca by następnym meczem u siebie zakończyć serie heh)

Pistons - 76ers 9+ (typuje dodanie handi, ale bardzo licze na to, że Phila się jeszcze przebudzi)

#337927 03/05/2005 09:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
Boston Celtics - Indiana Pacers

Wielkie zes mi pustki w moim portfelu uczynila moja droga Indianko ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak juz wszyscy zdolali zauwazyc nieprzewidywalna seria, no bet.

Detroit Pistons - Philadelphia 76ers +10 i under 188.8

Postawie na nieustepliwosc i wole walki Iversona. NIe chce mi sie wierzyc, ze Phila ot tak odpusci ta serie. Za Detroit przemawiaja dwa pierwsze stosunkowo wysoko wygrane mecze, ale ten mecz jest w przypadku Phili o zycie i wierze, ze beda o nie walczyc ...


Seattle SuperSonics (-5) - Sacramento Kings i under 209.5

Nie przekonuje mnie kompletnie Sacramento. Sa w stanie wygrac mecz tylko jezeli przeciwnik pozwoli im rzucic grubo ponad 100 punktow. NIe przewiduje dzis takiej mozliwosci, by grajace w swoim rytmie Seattle pozwolilo Krolom na rozrzucanie sie. Nie widze w tej serii w zespole Sacramento lidera, ktory podnioslby ten zespol.

Pozdrawiam

#337928 03/05/2005 14:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Info od moderatorów "US-Sports"

[color:"red"]Od pewnego czasu wprowadzilismy do tematow dziennych CZAT jako mozliwośc podyskutowania w czasie meczów i miejsce do dzielenia sie informacjami.[/color]

[color:"green"] Czat został wprowadzony po to,by czytający temat mieli okazje zapoznać się z opiniami userów oglądających mecze,celem wyrobienia sobie szerszego poglądu na to,co działo sie w nocy na parkietach NBA [/color]

[color:"red"] Czat zostaje utrzymany natomiast nie będziemy tam tolerować lamerstwa i dziecinady.
Teksty w rodzaju "XXX kamąąąąąąąąąąąąąą" prosimy umieszczać ewentualnie w dziale "Quasi-czat" tego forum.
Forma "czatu" w tematach dziennych pozostaje nadal merytoryczna,a temat nie jest miejscem,w ktorym uskutecznia się BLUZGI i pisze posty w stylu słynnego DJ'a:
Takich "form" tolerowac nie zamierzamy[/color]

#337929 03/05/2005 14:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Na razie tylko wstepnie.

Rozwazam na dziś wygrane Bostonu i Detroit,natomiast kompletnie(przynajmniej na razie) nie mam przekonania,co do zakończenia serii przez Seattle.

Pistons z -hc,Oni jak kończą to z reguły bez pozostawiania jakichkolwiek watpliwości.

W Bostonie chyba jednak mecz "na styku" i tu koniecznie obstawię rowniez DRAW,podobnie w Seattle.

Under Sonics tak "pewny" jak wczorajszy w Denver tongue

Absolutnie nie jestem do tego typu przekonany.
Z nożem na gardle będzie grala drużyna ofensywna.

Przy determinacji 76ers nawet superdefence Pistons "wpuścil" grubo ponad setkę....Seattle daleko do umiejetności "obronnych" Pistons,a wśrog Kings znajda się dobrzy strzelcy:-)

Tyle na razie,ostateczne typy podam wieczorem.

#337930 03/05/2005 16:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Remis także nie jest wykluczony w starciu Pistons - 76ers, jakoś nie moge uwierzyć by Detroid łatwo przeszło tą niby ostateczną przeprawe do następnej rundy. Natomiast jeśli wygrają znacznie -9 no to wielki respekt dla nich.

#337931 03/05/2005 17:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Po kilku dniowej nieobecności wróciłem ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jeśli chodzi o Dallas to wszystko wraca do normalnego porządku ... mój faworyt na zachodzie nadal w grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to mam mały mętlik w głowie.

Zwycięstwo Pistons jest oczywiste. 9/10 ! Jednak hadni -10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> to raczej nie dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Taki handi w NBA, a na dodatek w PO, ciężko , naprawdę ciężko. Zostało jeszcze dużo czasu więc przemyśle.

Jęsli chodzi o pare Boston - Pacers to jest to tak nieprzewidywalna para że masakra. Bardziej skłaniałbym siędo dodatniego handi na Pacers niż ujemnego na Celtów ale zobaczymy...wydaje mi sie że bedzie 7 mecz wiec wynik dzisiejszego meczu bedzie mial kluczowego znaczenie co do mojego typu na mecz numer 6.

Ostatnia dzisiejsza para ... Sea raczej powinni wygrać jednak wcale nie przyjdzie im to ławto. Sacramento raczej stracilo olbrzymia szasne w meczu numer 4 i teraz musialoby liczyc na cud aby awansowac dalej.

Typy podam pozniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#337932 03/05/2005 18:07
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dzisiaj akurat nie mogę się z amkwishem zgodzić co do ilości punktów w Seattle. Do under 209.5 jestem całkowicie pewien i jest to mój dzisiejszy pewniak dnia. Linia tak wysoka,że nawet jeżeli obie drużyny osiągną ponad 100 punktów to i tak under możliwy, moim zdaniem wynik będzie bardzo bliski tego z drugiego spotkania.

#337933 03/05/2005 18:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Sory, że nie na temat, ale na allegro właśnie kończy się aukcja koszulki Pierce praktycznie nówka za śmieszną cene 120 zeta także polecam bogatym fanom bo na nba.com kosztowała by was około 400 zeta z przesyłką jak nie więcej ;p ja niestety nie mam kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#337934 03/05/2005 18:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406

#337935 03/05/2005 18:22
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
ja to czekam na roztrzygniecie LM bo jelsi awansuje Chelsea to bezdie kasa aby zgarac na Seattle i Det <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Post deleted by amkwish

#337937 03/05/2005 18:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Zapomniałbym o gratkach dla amkwisha za iksiora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

RE5PECT

[color:"red"]Jak wszystko to wszystko,nawet ten typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by amkwish; 03/05/2005 19:09.
#337938 03/05/2005 18:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dzisiaj akurat nie mogę się z amkwishem zgodzić co do ilości punktów w Seattle. Do under 209.5 jestem całkowicie pewien i jest to mój dzisiejszy pewniak dnia. Linia tak wysoka,że nawet jeżeli obie drużyny osiągną ponad 100 punktów to i tak under możliwy, moim zdaniem wynik będzie bardzo bliski tego z drugiego spotkania.

Stypa,wiem,że masz dobrego nosa do u/o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja juz w tej parze zakończylem progresje na punkty i nawet tego nie tykam.ale bardzo mozliwe,że skusze się na 2HT.

Rozpatrywałem kwestie od strony gości,no bo jakie moga miec dzis atuty poza ofensywą?
Jakos nie chce mi się wierzyc,że Kings jadą do Seattle po to by dziś zakończyc serie.
Jest to zespół,ktorego gra w PO emocjonuje do 6-7 meczu.
Zobaczę co rzucą przez 2 pierwsze kwarty i wtedy ewentualnie cos postawię.

#337939 03/05/2005 18:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
Sory, że nie na temat, ale na allegro właśnie kończy się aukcja koszulki Pierce praktycznie nówka za śmieszną cene 120 zeta także polecam bogatym fanom bo na nba.com kosztowała by was około 400 zeta z przesyłką jak nie więcej ;p ja niestety nie mam kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Przy obecnym kursie dolara taka koszulke dowolnego zPistonsow moge dostac za podobna cene, i do tego nowa prosto z palace, gdyby ktos byl zainteresowany.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, kamel, rafal08, betowiec, forty, alfa), 2,652 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1