|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Od kazdego wymagaja skan dowodu przy 1 wyplacie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79 |
Od kazdego wymagaja skan dowodu przy 1 wyplacie ??? TAK
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
ale ciekawe jestem co z moim depozytem maja zamiar zrobic???zrozumiem jak zabiora te 25 eur bonusa ale co z reszta uczciwie wygrana??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
nic prócz zasypywanie ich mailami Ci nie pozostaje, najpierw trzeba wyjaśnić problem z logowaniem, jak się już zalogujesz zobaczysz jak zareagowali na Twoją próbe wypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
eh ciagle zadnego odzewu od nich.konto nadal nieaktywne.kasy tez nie ma.no nic dzis znowu im maile wyslalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26 |
CZy dają coś na start w beteurope za rejestrację ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40 |
czy dziala jeszcze bonus z werbowaniem kumpli ? bo zostalem zwerbowany, zarejestrowalme sie jakies 2 tyg temu ale nei mgolem wplacic kasy czy jesli zrobie to teraz to dostane bonus ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
oni chyba nawet nie maja zamiaru oddac mi depozytu!!!pisze do nich od czterech dni i nawet nie pierneli.100 eur gdzies wcielo!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
bonus dostaniesz, ale trudno powiedzieć w jakiej wysokości, obawiam się, że tylko 10 euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
witam co mam zrobic lub gdzie to zglosic ze po zamknieciu mojego konta na ktorym bylo 100 eur z czego 30 eur to byl depozyt to wlasnie nie depozytu nie moge odzyskac?? wiem ze pewnie reszty kasy nie odzyskam ale chociaz niech mi zwroca depozyt!!! slyszalem cos o jakims rankingu ze mozna tak jakos delikatnie ich postraszyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
czy ktos pamieta kto prowadzil ten ranking i jak on sie nazywal?czy mozna to gdzies zglosic.bo chce chociaz moj depozyt odebrac.30 eur droga nie chodzi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
czy ktos pamieta kto prowadzil ten ranking i jak on sie nazywal?czy mozna to gdzies zglosic.bo chce chociaz moj depozyt odebrac.30 eur droga nie chodzi! Hej depozyt odzyskasz raczj tu masz link:http://www.sportsbookreview.com/default.aspx Gośc to Bill Dozer jak dobrze pamietam ale za dużo to on Ci nie pomoże, choć może się mylę. Pozxdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
macie jakis pomysl co im napisac zeby oddali mi depozyt? bo od tygodnia nie reaguja wogole.zadnej reakcji na moje maile.codziennie wysylam dwa.Jeden na support a jeden na financials.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
dzis znowu wyslalem im maila ze chce odzyskac moj depozyt na konto w MB.ciekawe czy to cos da!! napisalem ze jesli tego nei zrobia napisze o tym w sportsbookreview;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114 |
Muszę przyznać, że również prowadzę obecnie ożywioną korespondecje z Beteurope. Mam zasadę, że daje około tygodnia bukowi na realizację wypłaty. Termin ten właśnie minął przedwczoraj. Wczoraj im skrobnąłem małe zażalenie, dzisiaj odpisali, cytuję: nie otrzymaliśmy czytelnej kopii pana dowodu tożsamości. Zabawne, zwłaszcza, że wysłałem dwa, zarówno na support jak i na financials. Dzisiaj przesłałem im ponownie. Zobaczymy jak zareagują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
ja juz przeslalem chyba z 8 razy skan dowodu.ale nawet slowa nie odpisali.ja po prostu chce odzyskac moj depozyt!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
Niezle, wlasnie dostalem limit 10 ojro na zaklady akumulowane w pilke (niewiem na jakiej zasadzie czy na wszystkie ligi, ale jakiej konfiguracji bym dzisiaj nie wybral to byl komunikat ze max to 10 ojro) czy moze to taki zbiorowy limitdla wszystkich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no wreszcie laskawie odpisali i to nawet dwa razy!! ze w poniedzialek odesla mi depozyt na konto w MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no dzis support Be mnie zaskoczyl.odpowiedzili po 20 minutach;-))
"Unfortunately, today is a national holiday in Austria (where our finance department is based). Therefore the next working day is tomorrow. We apologise for the added delay.
Best regards," bo wczesniej napisali mi ze wyplaci mi depozyt na konto MB w poniedzialek czyli dzis.ale ze kasy nie bylo to napisalem maila i szybko odpowiedz;-)ale i tak BE to zlodzieje;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
pewnie automatycznie wysylaja takie odpowiedzi:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka