Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#338036 05/05/2005 22:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Od kazdego wymagaja skan dowodu przy 1 wyplacie ???

Bonus: Unibet
#338037 05/05/2005 22:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
Quote
Od kazdego wymagaja skan dowodu przy 1 wyplacie ???
TAK

#338038 05/05/2005 23:09
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
ale ciekawe jestem co z moim depozytem maja zamiar zrobic???zrozumiem jak zabiora te 25 eur bonusa ale co z reszta uczciwie wygrana??

#338039 06/05/2005 04:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
nic prócz zasypywanie ich mailami Ci nie pozostaje, najpierw trzeba wyjaśnić problem z logowaniem, jak się już zalogujesz zobaczysz jak zareagowali na Twoją próbe wypłaty

#338040 07/05/2005 07:51
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
eh ciagle zadnego odzewu od nich.konto nadal nieaktywne.kasy tez nie ma.no nic dzis znowu im maile wyslalem.

#338041 07/05/2005 15:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 26
CZy dają coś na start w beteurope za rejestrację ??

#338042 08/05/2005 18:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 40
czy dziala jeszcze bonus z werbowaniem kumpli ? bo zostalem zwerbowany, zarejestrowalme sie jakies 2 tyg temu ale nei mgolem wplacic kasy czy jesli zrobie to teraz to dostane bonus ?

#338043 09/05/2005 10:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
oni chyba nawet nie maja zamiaru oddac mi depozytu!!!pisze do nich od czterech dni i nawet nie pierneli.100 eur gdzies wcielo!!!!

#338044 09/05/2005 14:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
bonus dostaniesz, ale trudno powiedzieć w jakiej wysokości, obawiam się, że tylko 10 euro.

#338045 10/05/2005 10:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
witam co mam zrobic lub gdzie to zglosic ze po zamknieciu mojego konta na ktorym bylo 100 eur z czego 30 eur to byl depozyt to wlasnie nie depozytu nie moge odzyskac??
wiem ze pewnie reszty kasy nie odzyskam ale chociaz niech mi zwroca depozyt!!!
slyszalem cos o jakims rankingu ze mozna tak jakos delikatnie ich postraszyc.

#338046 10/05/2005 14:14
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
czy ktos pamieta kto prowadzil ten ranking i jak on sie nazywal?czy mozna to gdzies zglosic.bo chce chociaz moj depozyt odebrac.30 eur droga nie chodzi!

#338047 10/05/2005 15:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
czy ktos pamieta kto prowadzil ten ranking i jak on sie nazywal?czy mozna to gdzies zglosic.bo chce chociaz moj depozyt odebrac.30 eur droga nie chodzi!

Hej depozyt odzyskasz raczj tu masz link:http://www.sportsbookreview.com/default.aspx

Gośc to Bill Dozer jak dobrze pamietam ale za dużo to on Ci nie pomoże, choć może się mylę.
Pozxdrawiam

#338048 11/05/2005 10:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
macie jakis pomysl co im napisac zeby oddali mi depozyt?
bo od tygodnia nie reaguja wogole.zadnej reakcji na moje maile.codziennie wysylam dwa.Jeden na support a jeden na financials.

#338049 12/05/2005 13:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
dzis znowu wyslalem im maila ze chce odzyskac moj depozyt na konto w MB.ciekawe czy to cos da!!
napisalem ze jesli tego nei zrobia napisze o tym w sportsbookreview;-))

#338050 12/05/2005 14:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 114
Muszę przyznać, że również prowadzę obecnie ożywioną korespondecje z Beteurope. Mam zasadę, że daje około tygodnia bukowi na realizację wypłaty. Termin ten właśnie minął przedwczoraj. Wczoraj im skrobnąłem małe zażalenie, dzisiaj odpisali, cytuję: nie otrzymaliśmy czytelnej kopii pana dowodu tożsamości. Zabawne, zwłaszcza, że wysłałem dwa, zarówno na support jak i na financials. Dzisiaj przesłałem im ponownie. Zobaczymy jak zareagują.

#338051 12/05/2005 18:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
ja juz przeslalem chyba z 8 razy skan dowodu.ale nawet slowa nie odpisali.ja po prostu chce odzyskac moj depozyt!!

#338052 14/05/2005 10:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Niezle, wlasnie dostalem limit 10 ojro na zaklady akumulowane w pilke (niewiem na jakiej zasadzie czy na wszystkie ligi, ale jakiej konfiguracji bym dzisiaj nie wybral to byl komunikat ze max to 10 ojro) czy moze to taki zbiorowy limitdla wszystkich ?

#338053 14/05/2005 12:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no wreszcie laskawie odpisali i to nawet dwa razy!! ze w poniedzialek odesla mi depozyt na konto w MB.

#338054 16/05/2005 15:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no dzis support Be mnie zaskoczyl.odpowiedzili po 20 minutach;-))



"Unfortunately, today is a national holiday in Austria (where our finance department is based). Therefore the next working day is tomorrow. We
apologise for the added delay.

Best regards,"
bo wczesniej napisali mi ze wyplaci mi depozyt na konto MB w poniedzialek czyli dzis.ale ze kasy nie bylo to napisalem maila i szybko odpowiedz;-)ale i tak BE to zlodzieje;-))

#338055 16/05/2005 15:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
pewnie automatycznie wysylaja takie odpowiedzi:)

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1