Telecom Italia Masters Roma..." Telecom Italia Masters Roma..."
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Telecom Italia Masters Roma<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Place: Rome, Italy
Date: May 2-8, 2005
Draw Size: 64
Surface: Clay
Prize Money: &#8364;1,870,000

Ubiegłoroczni laureaci turnieju :

Singles Final:
(6)Carlos Moya (ESP) d (5)D Nalbandian (ARG) 63 63 61

Doubles Final:
Bhupathi/Mirnyi d Arthurs/Hanley 26 63 64


Strona turnieju: www.telecomitaliamasters.it [telecomitaliamasters.it]

Pozostałe pomocne linki:

http://www.stevegtennis.com

http://www.atptennis.com

http://www.tennis.matchstat.com

http://www.itftennis.com/mens/players/

Kontynuacja tematu, który przekroczył już grubo ponad 300 postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Alberto Martin (ESP) vs David Ferrer (ESP)
Dominik Hrbaty (SVK) vs Andre Agassi (USA)
Rafael Nadal (ESP) vs Radek Stepanek (CZE)
Fernando Verdasco (ESP) vs Guillermo Coria (ARG)

Co tu proponujecie ?? Bo ja kompletnie ne mam pomyslu. Mysle ze tyle razy przeciwko Agassiemu gralem ze teraz zagram na niego i nadal nie odpadnie.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Ferrer , Agassi Nadal i Coria ja tak gram za 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Ferrer , Agassi Nadal i Coria ja tak gram za 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)
czemu grasz tak samo jak ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Quote
Ferrer , Agassi Nadal i Coria ja tak gram za 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)
czemu grasz tak samo jak ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pół świata to zagra, albo jutro wszyscy będą mili i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wszystkim stawiać, albo ostre rzyganie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Panowie jutro już musi być przyjemny dzień

Marcel też grasz za 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
tez ale jak kursy beda jakies z dupy to jeszcze zobacze , licze na
Coria 1.20
Agassi 1.35
Ferrer 1.6
Nadal 1.2

i jazdaaaaaaaa

Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Ja licze że na agassa i corie bedzie troche wiecej:)

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Zapomnijcie o tak wysokim kursie na Nadala. Będzie 1,05 i handi -7. Ferrer będzie po 1,35-1,40. Coria i Agassi tak jak napisał napisał Marcel.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
Faktem jest ze Agassi zagrał dzis z Ljubą lepiej niz w meczu z Ryskiem - choc tam wynik byl niby latwiejszy, ale wynika to chyba z faktu ze Ljuba postawil poprzeczke wyzej niz niedoswiadczony smarkacz Rysiek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - choc ten jak ma swój dzien to nawet Fedexa powala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
tez ale jak kursy beda jakies z dupy to jeszcze zobacze , licze na
Coria 1.20
Agassi 1.35
Ferrer 1.6
Nadal 1.2

i jazdaaaaaaaa

WillHill: 1.16, 1.28, 1.36, 1.05...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
juz widze w necie kursy na nadala 1.05 i 1.07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na Ferrera 1.4 i na Corie 1.25 i Agassiego 1.3 hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
juz widze w necie kursy na nadala 1.05 i 1.07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na Ferrera 1.4 i na Corie 1.25 i Agassiego 1.3 hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Kuzwa z takimi kursami to smeich an sali ale mam nadzieje ze Prof lub Sts wystawia lepsze...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no trzeba liczyc na promocje u naziemnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> albo moze dodam jeszcze Bjorkmana/Mirnego i Bryanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
no trzeba liczyc na promocje u naziemnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> albo moze dodam jeszcze Bjorkmana/Mirnego i Bryanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

JA pierdole Debli nieruszam chociaz MIrnyi i Bryany....Hmmm...dzis gładko Mirny z rowerkiem wszedł wiec powinni wejsc....

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,233
Quote
tez ale jak kursy beda jakies z dupy to jeszcze zobacze , licze na
Coria 1.20
Agassi 1.35
Ferrer 1.6
Nadal 1.2

i jazdaaaaaaaa

Tak bym stawiał ze ci kolesie powinni własnie wygrać ale:
kursy słabe a prorokiem nikt nie jest i wytypowanie poprawnie 4 cwiercfinałów bez pudła łatwe, ani mocno prawdopodobne nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

coś trzeba wybrać: Coria raczej tak, Nadal bedzie smieszny kurs
Agassi (niewidziałem Herbaty wiec nie ruszam)
Ferrer - Martina kurdupla tez nie widzialem ale trzeba cos wybrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec chyba jego

Ale zycze zeby weszło wszystko jak w masełko - chyba Coria nie sprzeda meczu w cwierci co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
Najmniej pewny z tych czterech ćwierćfinałów jest według mnie mecz Agassiego z dwóch powodów:
1. Dominik Hrbaty świetnie gra w tym turnieju. Ograł dzisiaj Henmana w trzech setach, ale to atrakcyjny wynik. Prypomnijmy, że Henman to półfinalista Roland Garros 2004.
2. Agassi przegrał z Hrbatym właśnie w tym turnieju w roku 2000. Może o tym pamiętać na korcie i nie będzie tak łatwo.

Mimo wszystko ja gram na Agassiego, a do tego wszystkie pozostałe ćwierćfinały (dokładnie Ferrer, Nadal i Coria).

Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Dobra to zapierdalamy te typy plus te dwa deble i zobaczymy jutro co bedzie !!!!!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
hehe i bedzie na mnie - jak nie wejdzie to sie tez do RG nie pokazuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pojade sobie z Eweliną na wczasy na Majorke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Quote
hehe i bedzie na mnie - jak nie wejdzie to sie tez do RG nie pokazuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pojade sobie z Eweliną na wczasy na Majorke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

spozniles sie, juz mam z nia zaklepany wypad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK, alfa, burbon, aker), 1,568 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,776
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1