:)czemu grasz tak samo jak ja :)czemu grasz tak samo jak ja
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Quote
Ferrer , Agassi Nadal i Coria ja tak gram za 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)
czemu grasz tak samo jak ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zagralismy(ja z bryanami i bjorkmanami) , wygralismy i jutro pijemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Bhupat./Woodbr.-Novak/Robredo 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Bryan/Bryan - Paes/Zimonjic 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Bjorkm./Mirnyi-Ferrer/Hrbaty 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Ferrer-A.Martin 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Agassi-Hrbaty 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Natomiast laski to porazka

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Quote
Quote
Ferrer , Agassi Nadal i Coria ja tak gram za 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)
czemu grasz tak samo jak ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zagralismy(ja z bryanami i bjorkmanami) , wygralismy i jutro pijemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

PIjemy za Wisłe Zwyciestow Slaska z JAstrzebiem i Lechie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pijemy

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Jutro trudno sobie wyobrazić inny scenariusz niż:

Coria - Agassi 1

Nadal - Ferrer 1

i będziemy mieli rewanż za Monte Carlo w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Nom właśnie sam zwrócilem na to uwagę że niezwykle prawdopodobny jest rewanż za Monte Carlo o którym na pewno marzy Coria ale sam jestem ciekaw jak do tego meczu podejdzie "dziadek" , raczej wg mnie gładko nie puści tego meczu , co do drugiego meczu to Rafa obnaży słabe strony Ferrera których o mało dzisiaj nie wypunktował Martin.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Dokaldnie tak samo mysle ze Agassi bedzie walczyl i to bardzo nawet moze i bym postawil na niego ale jednak sobie dam spokoj. Prawie od poczatku turnieju stawiam ze odpadnie a on tu walczy. Druga mlodosc chyba nadeszla. Ale na pewno nie wygra tego turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
ziemia to na tyle duży handicap dla Corii, że nawet w nienajwyższej formie powienien się spokojnie uporać z Agassim, który specjalnie też nie błyszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
ziemia to na tyle duży handicap dla Corii, że nawet w nienajwyższej formie powienien się spokojnie uporać z Agassim, który specjalnie też nie błyszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Czy Ty widziałeś podczas tego turnieju chocby jeden mecz Agassiego? Ehhh.. wątpię... szczerze mówiąc jestem PEWIEN, że nie! "Dziadek", czy też w jakikolwiek inny złośliwy sposób nazwany MISTRZ nad MISTRZAMI gra tu po prostu znakomicie. Przekonał się o tym Rysiek G. , który po prostu nie istniał, przekonał się potem Ljubicic, a dziś Garbaty. Wogóle oglądając to, w jaki sposób Agassi dziś rozgrywał mecz odniosłem nieodparte wrażenie, że po wygraniu pierwszych 7 piłek, zaczął grać na tyle, żeby wygrać, a nie zaszaleć;) Praktycznie nie było momentu, żeby był zagrożony, a nie musiał pokazywać choćby połowy tych "argumentów" na które nadział się Gasquet. A Coria... hmmm... widziałem go z "siwym" Davide - fakt rywal mało wymagajacy, ale Coria mnie wcale nie przekonał. Ciężkie mecze z Gonzalezem i dziś z Verdasco... szczerze mówiąc nie postawiłbym na Corię w starciu z Andre ani złotówki. Muszę jeszcze się tylko zastanowić, czy Agassi to wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />... to znaczy, czy postawię na niego (na razie dużo wskazuje, że TAK).

Pozdrawiam
Borczi

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Jutro trudno sobie wyobrazić inny scenariusz niż:

Coria - Agassi 1

Nadal - Ferrer 1

i będziemy mieli rewanż za Monte Carlo w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />


Dziadek jest zawodnikiem ktorego stylu gry jak wiadomo (delikatnie mowiac) nie lubie. Przez pierwsze 2 gralem przeciwko Andre, jednak przekonal mnie swoja gra(zrobienie blokady psychicznej Ryskowi). Dlatego to wlasnie jemu daje najwieksze szanse na zwyciestwo w Rzymie! W finale z Ferrerem moze sobie poradzic(choc tam szukalbym bardziej jego porazki niz w meczu z Coria).

Rafa nie musi wcale wygrac Rzymu!!!NAJWAZNIEJSZY jest RG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro!Maciek

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Czy Ty widziałeś podczas tego turnieju chocby jeden mecz Agassiego? Ehhh.. wątpię... szczerze mówiąc jestem PEWIEN, że nie! "Dziadek", czy też w jakikolwiek inny złośliwy sposób nazwany MISTRZ nad MISTRZAMI gra tu po prostu znakomicie. Przekonał się o tym Rysiek G. , który po prostu nie istniał, przekonał się potem Ljubicic, a dziś Garbaty. Wogóle oglądając to, w jaki sposób Agassi dziś rozgrywał mecz odniosłem nieodparte wrażenie, że po wygraniu pierwszych 7 piłek, zaczął grać na tyle, żeby wygrać, a nie zaszaleć;) Praktycznie nie było momentu, żeby był zagrożony, a nie musiał pokazywać choćby połowy tych "argumentów" na które nadział się Gasquet. A Coria... hmmm... widziałem go z "siwym" Davide - fakt rywal mało wymagajacy, ale Coria mnie wcale nie przekonał. Ciężkie mecze z Gonzalezem i dziś z Verdasco... szczerze mówiąc nie postawiłbym na Corię w starciu z Andre ani złotówki. Muszę jeszcze się tylko zastanowić, czy Agassi to wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />... to znaczy, czy postawię na niego (na razie dużo wskazuje, że TAK).

Pozdrawiam
Borczi

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />Wyciąganie tak daleko idących wniosków na podstawie spotkań Agassiego z Ljubiciciem który na ziemi rozgrywa zaledwie nieco ponad 20% swoich spotkań podobnie zreszta Hrbaty nieco ponad 30% nie ma najmniejszego sensu.mecz z Coria to dla dziadka będzie mecz w który skala trudności wzrośnie znacznie wyżej,Coria w swoim żywiole jest w stanie zniszczyc Andre i choć nie twierdzę że tak się stanie to w życiu nie postawiłbym, na Agassiego choćby złotówki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Jedyny wygrany przez Argentynczyka mecz odbył sie właśnie na ziemi 2 lata temu na Roland Garros Coria nie pozostawił złudzeń Agassiemu co do tego kto rządzi na kortach ziemnych choć cały H2H jest wybitnie nie korzystny dla Argentynczyka swiadczy jednak o tym że w tych konkretnych warunkach to on będzie rozdawał karty.

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a co sadzicie o dzisiejszych deblach

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
grac agassiego po 3,00 czy czekac az jeszcze pojdzie w gore ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
Może porozmawiamy o POLSACIE SPORT - kurwa to co oni odpierdalają w tym roku to jest parodia , jebane tomaszesie przeszli na info. kurwa jak oni komentowali to odechciewało się żyć

Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
J
JfK Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
Quote
grac agassiego po 3,00 czy czekac az jeszcze pojdzie w gore ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

gdzie go masz po 3.00?? dla mnie wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co do meczu Ferrer-Nadal. do RG jeszcze jest duzo czasu i nie bralbym tego pod uwage typujac mecze w tym tygodniu. ciekawie zacznie sie robic juz w Hamburgu (co mnie niezwykle cieszy, bo zaczalem grac dogi). z drugiej strony czekamy na zadyszke Rafy, i calkiem mozliwe ze dzis sie doczekamy. co prawda David wczoraj mial olbrzymie szczescie (gralem Martina), ale dzisiejszy mecz powinien miec zupelnie inny przebieg- nie powinnismy zobaczyc takiej utraty koncentracji jak wczoraj <!>. a ze Ferrer potrafi sie zmotywowac pokazal w meczu z Gaudio. Rafa (jak kazdy) jest do ogrania- patrz wczoraszy 1 set z Radkiem.
Umiejetosci i forma po stronie Rafy, ale nie moge przejsc obojetnie obok kursu 6.25 w polfinalowym meczu.

Ferrer David - Nadal-Parera, Rafael 6.25 1.10 (expekt)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
w 5dimes jest 3,000 , rano bylo 2,800 wiec nie wiem czy czekac jeszcze moze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Quote
grac agassiego po 3,00 czy czekac az jeszcze pojdzie w gore ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

gdzie go masz po 3.00?? dla mnie wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co do meczu Ferrer-Nadal. do RG jeszcze jest duzo czasu i nie bralbym tego pod uwage typujac mecze w tym tygodniu. ciekawie zacznie sie robic juz w Hamburgu (co mnie niezwykle cieszy, bo zaczalem grac dogi). z drugiej strony czekamy na zadyszke Rafy, i calkiem mozliwe ze dzis sie doczekamy. co prawda David wczoraj mial olbrzymie szczescie (gralem Martina), ale dzisiejszy mecz powinien miec zupelnie inny przebieg- nie powinnismy zobaczyc takiej utraty koncentracji jak wczoraj <!>. a ze Ferrer potrafi sie zmotywowac pokazal w meczu z Gaudio. Rafa (jak kazdy) jest do ogrania- patrz wczoraszy 1 set z Radkiem.
Umiejetosci i forma po stronie Rafy, ale nie moge przejsc obojetnie obok kursu 6.25 w polfinalowym meczu.

Ferrer David - Nadal-Parera, Rafael 6.25 1.10 (expekt)

Admiral bet est za 2,90

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Quote
Może porozmawiamy o POLSACIE SPORT - kurwa to co oni odpierdalają w tym roku to jest parodia , jebane tomaszesie przeszli na info. kurwa jak oni komentowali to odechciewało się żyć
ja żem innterweniował i zasypywałem ich mailami ,a oni na to zakup dekoder polsatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
podobno najbliższe obszerne relacje w PS to Halle i Wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
J
JfK Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
Quote
w 5dimes jest 3,000 , rano bylo 2,800 wiec nie wiem czy czekac jeszcze moze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

lol juz pokochalem tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ferrera wystawili po kursie 9.00

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Na dzisiaj za Lekko Proponuje Agasssiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A dla Odważnych Ferrera który jest od wczoraj moim idolem numer 1 <wow> Piekne zwycięstwo nad Martinem, a Nadal się kiedyś skończy i może dzisiaj tongue

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025