Nom właśnie sam zwrócilem na to uwagę że niezwykle prawdopodobny jest rewanż za Monte Carlo o którym na pewno marzy Coria ale sam jestem ciekaw jak do tego meczu podejdzie "dziadek" , raczej wg mnie gładko nie puści tego meczu , co do drugiego meczu to Rafa obnaży słabe strony Ferrera których o mało dzisiaj nie wypunktował Martin.
Dokaldnie tak samo mysle ze Agassi bedzie walczyl i to bardzo nawet moze i bym postawil na niego ale jednak sobie dam spokoj. Prawie od poczatku turnieju stawiam ze odpadnie a on tu walczy. Druga mlodosc chyba nadeszla. Ale na pewno nie wygra tego turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
ziemia to na tyle duży handicap dla Corii, że nawet w nienajwyższej formie powienien się spokojnie uporać z Agassim, który specjalnie też nie błyszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
ziemia to na tyle duży handicap dla Corii, że nawet w nienajwyższej formie powienien się spokojnie uporać z Agassim, który specjalnie też nie błyszczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Czy Ty widziałeś podczas tego turnieju chocby jeden mecz Agassiego? Ehhh.. wątpię... szczerze mówiąc jestem PEWIEN, że nie! "Dziadek", czy też w jakikolwiek inny złośliwy sposób nazwany MISTRZ nad MISTRZAMI gra tu po prostu znakomicie. Przekonał się o tym Rysiek G. , który po prostu nie istniał, przekonał się potem Ljubicic, a dziś Garbaty. Wogóle oglądając to, w jaki sposób Agassi dziś rozgrywał mecz odniosłem nieodparte wrażenie, że po wygraniu pierwszych 7 piłek, zaczął grać na tyle, żeby wygrać, a nie zaszaleć;) Praktycznie nie było momentu, żeby był zagrożony, a nie musiał pokazywać choćby połowy tych "argumentów" na które nadział się Gasquet. A Coria... hmmm... widziałem go z "siwym" Davide - fakt rywal mało wymagajacy, ale Coria mnie wcale nie przekonał. Ciężkie mecze z Gonzalezem i dziś z Verdasco... szczerze mówiąc nie postawiłbym na Corię w starciu z Andre ani złotówki. Muszę jeszcze się tylko zastanowić, czy Agassi to wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />... to znaczy, czy postawię na niego (na razie dużo wskazuje, że TAK).
Dziadek jest zawodnikiem ktorego stylu gry jak wiadomo (delikatnie mowiac) nie lubie. Przez pierwsze 2 gralem przeciwko Andre, jednak przekonal mnie swoja gra(zrobienie blokady psychicznej Ryskowi). Dlatego to wlasnie jemu daje najwieksze szanse na zwyciestwo w Rzymie! W finale z Ferrerem moze sobie poradzic(choc tam szukalbym bardziej jego porazki niz w meczu z Coria).
Rafa nie musi wcale wygrac Rzymu!!!NAJWAZNIEJSZY jest RG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Czy Ty widziałeś podczas tego turnieju chocby jeden mecz Agassiego? Ehhh.. wątpię... szczerze mówiąc jestem PEWIEN, że nie! "Dziadek", czy też w jakikolwiek inny złośliwy sposób nazwany MISTRZ nad MISTRZAMI gra tu po prostu znakomicie. Przekonał się o tym Rysiek G. , który po prostu nie istniał, przekonał się potem Ljubicic, a dziś Garbaty. Wogóle oglądając to, w jaki sposób Agassi dziś rozgrywał mecz odniosłem nieodparte wrażenie, że po wygraniu pierwszych 7 piłek, zaczął grać na tyle, żeby wygrać, a nie zaszaleć;) Praktycznie nie było momentu, żeby był zagrożony, a nie musiał pokazywać choćby połowy tych "argumentów" na które nadział się Gasquet. A Coria... hmmm... widziałem go z "siwym" Davide - fakt rywal mało wymagajacy, ale Coria mnie wcale nie przekonał. Ciężkie mecze z Gonzalezem i dziś z Verdasco... szczerze mówiąc nie postawiłbym na Corię w starciu z Andre ani złotówki. Muszę jeszcze się tylko zastanowić, czy Agassi to wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />... to znaczy, czy postawię na niego (na razie dużo wskazuje, że TAK).
Pozdrawiam Borczi
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />Wyciąganie tak daleko idących wniosków na podstawie spotkań Agassiego z Ljubiciciem który na ziemi rozgrywa zaledwie nieco ponad 20% swoich spotkań podobnie zreszta Hrbaty nieco ponad 30% nie ma najmniejszego sensu.mecz z Coria to dla dziadka będzie mecz w który skala trudności wzrośnie znacznie wyżej,Coria w swoim żywiole jest w stanie zniszczyc Andre i choć nie twierdzę że tak się stanie to w życiu nie postawiłbym, na Agassiego choćby złotówki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Jedyny wygrany przez Argentynczyka mecz odbył sie właśnie na ziemi 2 lata temu na Roland Garros Coria nie pozostawił złudzeń Agassiemu co do tego kto rządzi na kortach ziemnych choć cały H2H jest wybitnie nie korzystny dla Argentynczyka swiadczy jednak o tym że w tych konkretnych warunkach to on będzie rozdawał karty.
Może porozmawiamy o POLSACIE SPORT - kurwa to co oni odpierdalają w tym roku to jest parodia , jebane tomaszesie przeszli na info. kurwa jak oni komentowali to odechciewało się żyć
grac agassiego po 3,00 czy czekac az jeszcze pojdzie w gore ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
gdzie go masz po 3.00?? dla mnie wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co do meczu Ferrer-Nadal. do RG jeszcze jest duzo czasu i nie bralbym tego pod uwage typujac mecze w tym tygodniu. ciekawie zacznie sie robic juz w Hamburgu (co mnie niezwykle cieszy, bo zaczalem grac dogi). z drugiej strony czekamy na zadyszke Rafy, i calkiem mozliwe ze dzis sie doczekamy. co prawda David wczoraj mial olbrzymie szczescie (gralem Martina), ale dzisiejszy mecz powinien miec zupelnie inny przebieg- nie powinnismy zobaczyc takiej utraty koncentracji jak wczoraj <!>. a ze Ferrer potrafi sie zmotywowac pokazal w meczu z Gaudio. Rafa (jak kazdy) jest do ogrania- patrz wczoraszy 1 set z Radkiem. Umiejetosci i forma po stronie Rafy, ale nie moge przejsc obojetnie obok kursu 6.25 w polfinalowym meczu.
Ferrer David - Nadal-Parera, Rafael 6.25 1.10 (expekt)
grac agassiego po 3,00 czy czekac az jeszcze pojdzie w gore ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
gdzie go masz po 3.00?? dla mnie wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co do meczu Ferrer-Nadal. do RG jeszcze jest duzo czasu i nie bralbym tego pod uwage typujac mecze w tym tygodniu. ciekawie zacznie sie robic juz w Hamburgu (co mnie niezwykle cieszy, bo zaczalem grac dogi). z drugiej strony czekamy na zadyszke Rafy, i calkiem mozliwe ze dzis sie doczekamy. co prawda David wczoraj mial olbrzymie szczescie (gralem Martina), ale dzisiejszy mecz powinien miec zupelnie inny przebieg- nie powinnismy zobaczyc takiej utraty koncentracji jak wczoraj <!>. a ze Ferrer potrafi sie zmotywowac pokazal w meczu z Gaudio. Rafa (jak kazdy) jest do ogrania- patrz wczoraszy 1 set z Radkiem. Umiejetosci i forma po stronie Rafy, ale nie moge przejsc obojetnie obok kursu 6.25 w polfinalowym meczu.
Ferrer David - Nadal-Parera, Rafael 6.25 1.10 (expekt)
Może porozmawiamy o POLSACIE SPORT - kurwa to co oni odpierdalają w tym roku to jest parodia , jebane tomaszesie przeszli na info. kurwa jak oni komentowali to odechciewało się żyć
ja żem innterweniował i zasypywałem ich mailami ,a oni na to zakup dekoder polsatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> podobno najbliższe obszerne relacje w PS to Halle i Wimbledon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Na dzisiaj za Lekko Proponuje Agasssiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A dla Odważnych Ferrera który jest od wczoraj moim idolem numer 1 <wow> Piekne zwycięstwo nad Martinem, a Nadal się kiedyś skończy i może dzisiaj