|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420 |
Jakie praktyki, jakie ogrywanie buków i jaka barykada? Czy Ty jesteś tak ograniczony czy całą resztę uważasz za takich: "Uprzejmie informujemy że Pańskie konto zostało zamkniete na stałe ponieważ grał Pan zdarzenia które już się zakończyły wiele razy"[i][/i]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
mam wrażenie,że nie zależy Wam na ogrywaniu bukow...... i chyba stoicie nie po tej stronie barykady.... Taaak  ja czerpię satysfakcję z przepierdzielania kasiorki  dla mnie ten temat jest już zamknięty, a napisałem to w tym dziale nie po to, aby robić z siebie ofiarę tylko przestrzec innych użytkowników forum jakie praktyki stosuje ten buk.  Wszystko ładnie, pięknie - na własnym przykładzie przestrzegasz całe forum przed tym, by nie grać rozpoczętych już zdarzeń, bo może to grozić zamknięciem konta. To się chwali  Tak trzymać :*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
zalogujcie sie na swoje konta  dopisuja "Risk free bet" ja dostalem 80 zlotych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158 |
zalogujcie sie na swoje konta  dopisuja "Risk free bet" ja dostalem 80 zlotych  Gdzie widać ten bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309 |
nidgy risk bety nie są dopisywane na raz, co najwyżej 30- 50 osobom więc przestań siać zamęt kolego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
nidgy risk bety nie są dopisywane na raz, co najwyżej 30- 50 osobom więc przestań siać zamęt kolego ze jak? a moze 40/60 osobom? podalem tylko do informacji? i niby sieje zamet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
możecie potwierdzić że pobierają 2% od więcej niż jednej wypłaty na mb w miesiący?...i czy jest to na pewno 2% jak coś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Tak, dokładnie tyle pobierają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Witam
Mam taki problem.
Wpłaciłem kartą kredytową Mastercard z Cetelem Banku do tobetu. Wszystko pięknie ładnie. Wiadomo, pierwsza wypłata ze względów bezpieczeństwa zwracana jest na kartę. Powstał jednak teraz problem. Wpłata do buka była 16.09.2009. Wypłata jak zwrot na kartę 18.09.2009. Dziś jest 28.09.2009 i pięniędzy na karcie jak nie było tak nie ma. Tobet wysyła skany potwierdzające przelew(był to przelew nadwyżki na konto bankowe-tu wszystko gra- i przelew jako zwrot na kartę w wysokości pierwszej wpłaty-to do tej pory nie wróciło).
Rozmawiałem z bankiem i oni nie widzą transakcji zwrotu u siebie do tej pory, a tobet twierdzi, że pieniądze wysłał.
Co teraz? Czekać dalej i czy w ogóle możliwe, że zwrot idzie tak długo?
Miał ktoś podobny przypadek? Dodam, że z tobetem do tej pory nie miałem problemów z wypłatami, ale na konto bankowe. Z kartą do czynienia u nich nie miałem ani razu.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199 |
Z Karta MasterCard mogą być wielkie problemy , bo są kłopoty z wypłata na te kartę , poproś o cofnięcie transakcji jeśli to możliwe Ostrzeżenie dla wszystkich grających nigdy nie wpłacajcie MasterCard
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Z Karta MasterCard mogą być wielkie problemy , bo są kłopoty z wypłata na te kartę , poproś o cofnięcie transakcji jeśli to możliwe Ostrzeżenie dla wszystkich grających nigdy nie wpłacajcie MasterCard To pewne? Miał ktoś podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199 |
Niestety tak, wpłacaj zawsze visą wtedy nigdy nie ma problemów. MasterCard nie umożliwia wpłaty na kartę, i stąd ten problem .po za tym nigdy nie mozna mieć na mastercardzie nadpłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Właśnie okazało się, że środki wróciły na kartę... teraz są dostępne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776 |
Moze ktoś powiedzieć czy w tobecie bedzie oferta PLK (byl dzisiaj prokom do obstawienia? )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Moze ktoś powiedzieć czy w tobecie bedzie oferta PLK (byl dzisiaj prokom do obstawienia? ) prosciej otworzyć stronke tobetu,był Trefl do grania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309 |
może ktoś napisać na jakiej zasadzie ten względnie "dobry" i traktujący wszystkich jednakowo bukmacher dopisuje freebety
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309 |
może ktoś napisać na jakiej zasadzie ten względnie "dobry" i traktujący wszystkich jednakowo bukmacher dopisuje freebety
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2009
Posty: 69 |
zalozylem konto na mame , wyslalem im scan dowodu osobistego , niestety niespodziewanie zadzwonili ( niepotrzebnie podalem nr tel)i wypytywali kiedy zostalo zalozone konto, ile bylo wplaty i co bylo grane , i po rozmowie tel zablokowali konto, oddali to do wplacilem , co ugralem zostalo na koncie bez mozliwosci wyplaty i napisali to Witam,
Niestety Pani konto nie bedzie ponownie otwarte poniewaz uwazamy,ze to nie jest Pani konto.
Pani pieniadze zostana zwrocone na Pani konto.
Pozdrawiam,
NIE POLECAM TEGO BUKA
ciekawe czy oddali by to co wplacilem gdybym przegral spora czesc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
podstawowe pytanie: po co zakładałeś konto na mamę?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|