Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20
gembol #3412135 20/09/2009 07:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
Jakie praktyki, jakie ogrywanie buków i jaka barykada? Czy Ty jesteś tak ograniczony czy całą resztę uważasz za takich: "Uprzejmie informujemy że Pańskie konto zostało zamkniete na stałe ponieważ grał Pan zdarzenia które już się zakończyły wiele razy"[i][/i]

Bonus: Unibet
gembol #3412137 20/09/2009 07:42
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by gembol
mam wrażenie,że nie zależy Wam na ogrywaniu bukow......
i chyba stoicie nie po tej stronie barykady....
Taaak laugh ja czerpię satysfakcję z przepierdzielania kasiorki kasa
Originally Posted by gembol
dla mnie ten temat jest już zamknięty, a napisałem to w tym dziale nie po to, aby robić z siebie ofiarę tylko przestrzec innych użytkowników forum jakie praktyki stosuje ten buk. stop
Wszystko ładnie, pięknie - na własnym przykładzie przestrzegasz całe forum przed tym, by nie grać rozpoczętych już zdarzeń, bo może to grozić zamknięciem konta. To się chwali piwo Tak trzymać :*

igorynka #3412245 20/09/2009 16:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
zalogujcie sie na swoje konta smile

dopisuja "Risk free bet"


ja dostalem 80 zlotych smile

pettersen #3412327 20/09/2009 17:38
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 158
Originally Posted by pettersen
zalogujcie sie na swoje konta smile

dopisuja "Risk free bet"


ja dostalem 80 zlotych smile

Gdzie widać ten bonus?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
na koncie?

pettersen #3412404 20/09/2009 18:33
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
nidgy risk bety nie są dopisywane na raz, co najwyżej 30- 50 osobom więc przestań siać zamęt kolego

luki75 #3413678 21/09/2009 01:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by luki75
nidgy risk bety nie są dopisywane na raz, co najwyżej 30- 50 osobom więc przestań siać zamęt kolego

ze jak?

a moze 40/60 osobom?

podalem tylko do informacji?

i niby sieje zamet?

pettersen #3414606 21/09/2009 17:57
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
możecie potwierdzić że pobierają 2% od więcej niż jednej wypłaty na mb w miesiący?...i czy jest to na pewno 2% jak coś?

john #3414629 21/09/2009 18:29
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Tak, dokładnie tyle pobierają.

Moonchild #3427144 28/09/2009 22:29
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Witam

Mam taki problem.

Wpłaciłem kartą kredytową Mastercard z Cetelem Banku do tobetu. Wszystko pięknie ładnie. Wiadomo, pierwsza wypłata ze względów bezpieczeństwa zwracana jest na kartę. Powstał jednak teraz problem. Wpłata do buka była 16.09.2009. Wypłata jak zwrot na kartę 18.09.2009. Dziś jest 28.09.2009 i pięniędzy na karcie jak nie było tak nie ma. Tobet wysyła skany potwierdzające przelew(był to przelew nadwyżki na konto bankowe-tu wszystko gra- i przelew jako zwrot na kartę w wysokości pierwszej wpłaty-to do tej pory nie wróciło).

Rozmawiałem z bankiem i oni nie widzą transakcji zwrotu u siebie do tej pory, a tobet twierdzi, że pieniądze wysłał.

Co teraz? Czekać dalej i czy w ogóle możliwe, że zwrot idzie tak długo?

Miał ktoś podobny przypadek? Dodam, że z tobetem do tej pory nie miałem problemów z wypłatami, ale na konto bankowe. Z kartą do czynienia u nich nie miałem ani razu.

Pozdrawiam

hunters #3427997 29/09/2009 05:16
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Z Karta MasterCard mogą być wielkie problemy , bo są kłopoty z wypłata na te kartę , poproś o cofnięcie transakcji jeśli to możliwe
Ostrzeżenie dla wszystkich grających nigdy nie wpłacajcie MasterCard

IL RE #3428051 29/09/2009 05:49
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by IL RE
Z Karta MasterCard mogą być wielkie problemy , bo są kłopoty z wypłata na te kartę , poproś o cofnięcie transakcji jeśli to możliwe
Ostrzeżenie dla wszystkich grających nigdy nie wpłacajcie MasterCard

To pewne? Miał ktoś podobny problem?

hunters #3428134 29/09/2009 07:48
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Niestety tak, wpłacaj zawsze visą wtedy nigdy nie ma problemów.
MasterCard nie umożliwia wpłaty na kartę, i stąd ten problem .po za tym nigdy nie mozna mieć na mastercardzie nadpłaty

IL RE #3428166 29/09/2009 12:34
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Właśnie okazało się, że środki wróciły na kartę... teraz są dostępne.

hunters #3446781 09/10/2009 01:27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
Moze ktoś powiedzieć czy w tobecie bedzie oferta PLK (byl dzisiaj prokom do obstawienia? )

Emxx #3446829 09/10/2009 01:41
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388
Likes: 2
Originally Posted by Emxx
Moze ktoś powiedzieć czy w tobecie bedzie oferta PLK (byl dzisiaj prokom do obstawienia? )

prosciej otworzyć stronke tobetu,był Trefl do grania

forty #3446972 09/10/2009 02:19
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
może ktoś napisać na jakiej zasadzie ten względnie "dobry" i traktujący wszystkich jednakowo bukmacher dopisuje freebety

forty #3446977 09/10/2009 02:20
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
może ktoś napisać na jakiej zasadzie ten względnie "dobry" i traktujący wszystkich jednakowo bukmacher dopisuje freebety

luki75 #3466201 20/10/2009 00:48
Dołączył: May 2009
Posty: 69
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 69
zalozylem konto na mame , wyslalem im scan dowodu osobistego , niestety niespodziewanie zadzwonili ( niepotrzebnie podalem nr tel)i wypytywali kiedy zostalo zalozone konto, ile bylo wplaty i co bylo grane , i po rozmowie tel zablokowali konto, oddali to do wplacilem , co ugralem zostalo na koncie bez mozliwosci wyplaty i napisali to
Witam,

Niestety Pani konto nie bedzie ponownie otwarte poniewaz uwazamy,ze to
nie jest Pani konto.

Pani pieniadze zostana zwrocone na Pani konto.

Pozdrawiam,

NIE POLECAM TEGO BUKA

ciekawe czy oddali by to co wplacilem gdybym przegral spora czesc

pp140278 #3466217 20/10/2009 00:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
podstawowe pytanie: po co zakładałeś konto na mamę?

Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, burbon, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, bukma, 11kera11, forty), 3,246 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1