|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Według regulaminu i tak odpada, gdyż w razie remisu patrzymy na to kto wysłał jako pierwszy wszystkie swoje typy.
Tak więc ani Kenner ani jego przeciwnik nie grają w kolejnej rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Ale bzdury.. i wciaż o tym rozprawiacie przecież kenner podał typ: #1 So 29/08/09 16:00 Bolton - Liverpool typ: 2 kurs: 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
I go trafił, więc przechodzi do 2 rundy, proste... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli tak to oczywiście awansował, sprawa zamknięta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801 |
sory mam takie pytanie z kim jestem rozstawiony w II rundzie? z gory za pomoc dzieki! pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
sory mam takie pytanie z kim jestem rozstawiony w II rundzie? z gory za pomoc dzieki! pozdro  Wejdź w swoją ćwiartkę i sprawdź 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
skoko/kurson z kimś z tej pary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801 |
sory mam takie pytanie z kim jestem rozstawiony w II rundzie? z gory za pomoc dzieki! pozdro  Wejdź w swoją ćwiartkę i sprawdź  dzieki za pomoc II runda skok0-bulwers
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Na 3 rundę moglibyście już zrobić drabinki, bo trudno się połapać. Para, z któej miał się wyłonić mój przeciwnik chyba wogóle nie podała typów i nie wiem przeciwko komu gram ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
I tematy na nowa rundę by się przydały...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Na 3 rundę moglibyście już zrobić drabinki, bo trudno się połapać. Para, z któej miał się wyłonić mój przeciwnik chyba wogóle nie podała typów i nie wiem przeciwko komu gram ... To może na IV? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Jaki był wynik tego meczu: Cz 10/09/09 17:30 Johnson Dustin - Verplank Scott BMW Championship, 72 dołki US PGA Tour typ: 1 kurs: 1.90
Wie ktoś? W wynikach na expie nie ma tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Wynik będzie znany dopiero w nocy, bo jeszcze jedna runda została. Na chwilę obecną D. Johnson wygrywa 4 uderzeniami
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Conrad - pozamykaj jak możesz stare tematy konkursowe, ludzie się mylą ( czytaj Baqu ) ;-) pozdr, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Kompletnie nie mogę załapać z kim teraz będe grał.. móglby ktoś mi pomóc? Znajduję się w III ćwiartce (mniej wiecej po środku)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Kompletnie nie mogę załapać z kim teraz będe grał.. móglby ktoś mi pomóc? Znajduję się w III ćwiartce (mniej wiecej po środku) Niekatualne  Juz znalazłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Witam  mój przeciwnik McDziarz podał dwa typy w złej rundzie ( typy na godzinę 18 ), następnie skopiował je do odpowiedniej, ale dopiero o 18.40 - chce być fair i pytam czy będą mu one zaliczone, żeby nie było później niedomówień ( mecz trwa ). pozdr, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Witam  mój przeciwnik McDziarz podał dwa typy w złej rundzie ( typy na godzinę 18 ), następnie skopiował je do odpowiedniej, ale dopiero o 18.40 - chce być fair i pytam czy będą mu one zaliczone, żeby nie było później niedomówień ( mecz trwa ). pozdr,  typy podane w złej rundzie nr 1. zapomniałeś dodać kto się walnie przyczynił do tego że kilka osób u góry mogło się naciąć na to.... nie róbmy szopki wsadziłeś mnie na mine i jeszcze chcesz przez to mieć awans ??? typy były podane , a że w omyłkowym temacie to inna bajka , sprokurowałes całą sytuacje więc nie licz że kapituła oknkursu da Ci jeszcze fory z tego tytułu że zasiałeś ferment
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
@McDziarz - pytanie nie jest skierowane do Ciebie więc shut the fuck up 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Jaki był wynik tego meczu: Cz 10/09/09 17:30 Johnson Dustin - Verplank Scott BMW Championship, 72 dołki US PGA Tour typ: 1 kurs: 1.90
Wie ktoś? W wynikach na expie nie ma tego. Zakład był na 72 dołki, więc rozstrzygnięty dopiero w niedzielę. Johnson wygrał 1 uderzeniem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|