Orginalnie napisał: MefisWchodze w to !
Zglaszam się
O/FChciałbym troszkę usprawiedliwić Mefisa...
M3fis(dawniej taki miał) - miał już zarejestrowany nick z 2003 czy z 2004, miał około 400-500 postów, ale niestety nie może wejść już na ten nick, ponieważ jego poczta (max@wieluń) została usunięta...
Piszę to tutaj, gdyż niestety Conrad - nie odpisuje na privy, no ale nic.. czekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[
Linked Image]
Winamp przygrywa: Malpa [proximite] - planeta małpps: jeżeli ktoś nie wierzy, wiem w jakich tematach się najczęściej M3fis wpisywał...więc `no problem`