|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733 |
Zgłaszam swoja skromna osobe do konkursu ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
To i ja wezme udział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53 |
Nie pozostaje mi nic innego jak też wziąć w tym udział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Mam pytanko. Jesli nie mam konta w sportingbet i w najblizszej przyszlosci nie bede mial to czy taka sytuacja dyskwalifikuje mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />?? jesli nie to sie zglaszam,bo chcialbym sprobowac swoich sil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. jezeli jest inaczej to trudno.pozdrawiam i zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Mam pytanko. Jesli nie mam konta w sportingbet i w najblizszej przyszlosci nie bede mial to czy taka sytuacja dyskwalifikuje mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />?? jesli nie to sie zglaszam,bo chcialbym sprobowac swoich sil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. jezeli jest inaczej to trudno.pozdrawiam i zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> nagrodą jest kasa na konto w Sportingbet,więc jak nie masz planów zakładania konta,to raczej wygranej nie odbierzesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Mam pytanko. Jesli nie mam konta w sportingbet i w najblizszej przyszlosci nie bede mial to czy taka sytuacja dyskwalifikuje mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />?? jesli nie to sie zglaszam,bo chcialbym sprobowac swoich sil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. jezeli jest inaczej to trudno.pozdrawiam i zycze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> nagrodą jest kasa na konto w Sportingbet,więc jak nie masz planów zakładania konta,to raczej wygranej nie odbierzesz. rozumiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> mimo wszystko chcialem sprobowac swoich sil. droga dod miejsc premiowanych daleka i tak,ale jesli tak to wyglada to wolalem jasno powiedziec jak sie sprawy maja u mnie.mimo wszystko chcialem zawalczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 344 |
Witam.. Z chęcią wezme udział w konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486 |
Rowniez zapisuje sie do turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Z wielka checia i ja wyprobuje swoje sily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Z wielka checia i ja wyprobuje swoje sily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Numer ID wysle mailem dopiero w poniedzialek , przepraszam za klopot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka