|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Bilet kupowałem dla dziewczyny, płaciłem kartą siostry bo moja jest nieważna. Dane oczywiście wpisałem jak piszesz - czyli z podziałem na kogo bilet, a kto płaci. Wszystko było niby dobrze. Status: Oczekujące. Cała reszta jak przedstawiłem wyżej. Nic nie dotarło więc pewnie anulowana transakcja ale nie wiem z jakiego powodu ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Gaske - mówiłem to dziewczynie, żeby zmieniła pocztę. Ja sam oczywiście mam na gmailu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka