|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Allen Ray - The field(all others) 1.90 1.80 EXPEKT
Może ze względu na statystyki play-off taki zakłam ma uzasadnienie, ale mimo że Allen prezentuje się świetnie, jak dla mnie mało prawdopodobne jest aby zdobył ponad połowę punktów.
Nie będzie grał przecież przez cały mecz, zawsze może przydarzyć się jakiś większy lub mniejszy uraz, szybko złapane faule, no i chyba Spursi zdają sobie sprawę że kluczem do zwycięstwa jest przypilnowanie Allena.
Mimo że raczej nie gram osiągnięć punktowych zawodników, dziś zakład na resztę drużyny wydaje się pewniejszy niż na jednego gracza, niechby nawet nim był sam Ray Allen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
A czy ten zakład nie oznacza, że
1 - Allen zdobędzie najwięcej pkt ze wszystkich zawodników na boisku - ale liczone dla każdego z osobna, czyli że nikt pojedynczo nie zdobędzie więcej pkt niż Allen
2 - któryś z zawodników zdobędzie więcej pkt od Allena
Oczywiście liczą się wszyscy na boisku, z obu drużyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Allen Ray - The field(all others) 1.90 1.80 EXPEKT
Może ze względu na statystyki play-off taki zakłam ma uzasadnienie, ale mimo że Allen prezentuje się świetnie, jak dla mnie mało prawdopodobne jest aby zdobył ponad połowę punktów.
Nie będzie grał przecież przez cały mecz, zawsze może przydarzyć się jakiś większy lub mniejszy uraz, szybko złapane faule, no i chyba Spursi zdają sobie sprawę że kluczem do zwycięstwa jest przypilnowanie Allena.
Mimo że raczej nie gram osiągnięć punktowych zawodników, dziś zakład na resztę drużyny wydaje się pewniejszy niż na jednego gracza, niechby nawet nim był sam Ray Allen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko ta reszta to nie jakos calosc a jeden zawodnik.Zdaje sie zle zrozumiales zaklad. Chodzi w nim o to czy allen zdobedzie najwiecej pkt w meczu czy jakis inny dowolny zawodnik a sadzac z Twego rozumowania to Ty za field(all others) uwazasz cala reszte razem wzieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Tak jak pisałem, nie gram zwykle takich zakładów:)
Faktycznie, chyba macie rację. Dzieki za sprowadzenie na prawidłowy tok myślenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
a ja agralem na awans seatle za 100 po kursie 7,5 w b&w, mysle ze jak wygraja choc jeden z pierwszych 2 meczow to kursy sie tak zmienia ze bedzie mozna skontrowac ladnie i liczyc kase. 7,5 to duza przesada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Z dwóch opcji na mecz mojej druzyny wybrałem
Miami -10,0
Co do overa nie jestem przekonany. Niby Miami,jezeli ma wygrac powinno 100 punktów wrzucic,ale by wszedł over musi jeszcze swoje dopisać przeciwnik.
Nie jestem tego oczywiscie pewien,ale przeiwduje wynik w granicach 105-90. 105-86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Spread na moja druzyne wszedł gładziutko,a w predykcji wyniku nie pomyliłem sie wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "Kto jest chłop z jajami,stawia na Miami" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
No to Hand na Miami wszedł pieknie teraz czekan zeby San Antonio weszło na Handi i ebdie slicznie...
Over i tak spieprzyli na drugim kuponie La Angels<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Amkwish kuzwa Ty chyba nad człowiek jestes<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Rafał,sa takie dni(i noce,hehe) gdy trafiamy dosłownie wszystko.
Ja zacząłem od megawygranej na Maccabi,w miedzyczasie trafiłem Lyn Oslo na live po kursie 5,65(na innym kuponie po 3,60) Jak idzie to idzie:-)
Odnosnie meczu w San Antonio.
Mam w teaserze(z -6,0 Miami) under 196,5 SA-SEA. Stawiałem to jak linia "podstawowa" była jeszcze 190,0pts.
Teraz,jak juz mam "zaliczona' 1 częśc teasera stawiam:
Over 187,5
Przy odrobinie szczęścia moga wejść obydwa kupony,rozpietość linii wynosi 9,0pts.
Jeżeli chodzi o spread to opowiadałbym sie za ujemnym na Spurs. Od poczatku chodzi mi po głowie,ze to nie bedzie dobry mecz w wykonaniu Supersonics. Ten zakład zagram za middle stake,bo nie chcę nadwyrężac Pani Fortuny,która i tak mi dzis bardzo sprzyja:-)
Moja sympatia po stronie Seattle,ale Spurs maja niesamowity power i chyba nie popełnia błedu z 1 rundy,gdy dali sie zaskoczyc Nuggetsom.
Swoja droga to ja juz myslami jestem przy meczu w Detroit i deklaruję sie jako kibic Pistons:-)
Sprawe mistrzostwa na Wschodzie rozstrzygniemy w finale,a na razie moja sympatia po stronie Tłoków - oby rozjechali te "parkietogryzarki" z Indianapolis,moze byc 4:0 :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no ja własnie myslę,że czas na rewanż i w tym roku Indiana rozjedzie Tłuków,dlatego co wygrałem na Millerze i spółce w 1 rundzie,wkładam dalej w drugiej i to po zajebistych kursach,w moim odczuciu Detroit odpłynie w tej rozgrywce.Jakoś mnie nie przekonują,a Indiana właśnie w tym sezonie zajdzie daleko,gdy jest osłabiona i niedoceniana, i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Odnosnie meczu w San Antonio.
Mam w teaserze(z -6,0 Miami) under 196,5 SA-SEA. Stawiałem to jak linia "podstawowa" była jeszcze 190,0pts.
Teraz,jak juz mam "zaliczona' 1 częśc teasera stawiam:
Over 187,5
Przy odrobinie szczęścia moga wejść obydwa kupony,rozpietość linii wynosi 9,0pts.
Jeżeli chodzi o spread to opowiadałbym sie za ujemnym na Spurs. Od poczatku chodzi mi po głowie,ze to nie bedzie dobry mecz w wykonaniu Supersonics. Ten zakład zagram za middle stake,bo nie chcę nadwyrężac Pani Fortuny,która i tak mi dzis bardzo sprzyja:-) Teaser oraz singiel -hc San Antonio wygrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do pełni szczęścia zabrakło 4 punktów,aby wszedł jeszcze over,ale nie bądźmy zbyt pazerni. Był to,jak przewidywalem,bardzo slaby mecz Sonicksuff i cieżko im bedzie wygrac wiecej jak 2 mecze w serii z bedącymi na fali Spursami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
BAW rozliczylo Miami jako pudlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
Wczoraj mialem problemy z klawiaturą i nie mogłem napisać co zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mój wczorajszy typ to Miami -11,5. Zakład siedzi.
PS Na dzisiaj zabijają mnie dwie linie. 224 w meczu Phoenix - Dallas i 173 w Detroit - Indiana. Może być ciekawie:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Ciekawe co z kontuzją Allen'a. Jeżeli to coś poważnego i wykluczy go z dalszej gry to Seattle ma nieprzyjemną sytuacje i Spurs gładko ich pojadą. A co do Pacers to super, ,że co niektórzy podzielają moje zdanie na temat zwycięstwa nad Pistons w pół finale ;D
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|