Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#341096 08/05/2005 21:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Allen Ray - The field(all others) 1.90 1.80 EXPEKT


Może ze względu na statystyki play-off taki zakłam ma uzasadnienie, ale mimo że Allen prezentuje się świetnie, jak dla mnie mało prawdopodobne jest aby zdobył ponad połowę punktów.

Nie będzie grał przecież przez cały mecz, zawsze może przydarzyć się jakiś większy lub mniejszy uraz, szybko złapane faule, no i chyba Spursi zdają sobie sprawę że kluczem do zwycięstwa jest przypilnowanie Allena.

Mimo że raczej nie gram osiągnięć punktowych zawodników, dziś zakład na resztę drużyny wydaje się pewniejszy niż na jednego gracza, niechby nawet nim był sam Ray Allen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#341097 08/05/2005 21:36
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
A czy ten zakład nie oznacza, że

1 - Allen zdobędzie najwięcej pkt ze wszystkich zawodników na boisku - ale liczone dla każdego z osobna, czyli że nikt pojedynczo nie zdobędzie więcej pkt niż Allen

2 - któryś z zawodników zdobędzie więcej pkt od Allena

Oczywiście liczą się wszyscy na boisku, z obu drużyn

#341098 08/05/2005 21:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
Allen Ray - The field(all others) 1.90 1.80 EXPEKT


Może ze względu na statystyki play-off taki zakłam ma uzasadnienie, ale mimo że Allen prezentuje się świetnie, jak dla mnie mało prawdopodobne jest aby zdobył ponad połowę punktów.

Nie będzie grał przecież przez cały mecz, zawsze może przydarzyć się jakiś większy lub mniejszy uraz, szybko złapane faule, no i chyba Spursi zdają sobie sprawę że kluczem do zwycięstwa jest przypilnowanie Allena.

Mimo że raczej nie gram osiągnięć punktowych zawodników, dziś zakład na resztę drużyny wydaje się pewniejszy niż na jednego gracza, niechby nawet nim był sam Ray Allen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tylko ta reszta to nie jakos calosc a jeden zawodnik.Zdaje sie zle zrozumiales zaklad. Chodzi w nim o to czy allen zdobedzie najwiecej pkt w meczu czy jakis inny dowolny zawodnik a sadzac z Twego rozumowania to Ty za field(all others) uwazasz cala reszte razem wzieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#341099 08/05/2005 21:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

Tak jak pisałem, nie gram zwykle takich zakładów:)

Faktycznie, chyba macie rację. Dzieki za sprowadzenie na prawidłowy tok myślenia.

#341100 08/05/2005 22:04
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
a ja agralem na awans seatle za 100 po kursie 7,5 w b&w, mysle ze jak wygraja choc jeden z pierwszych 2 meczow to kursy sie tak zmienia ze bedzie mozna skontrowac ladnie i liczyc kase. 7,5 to duza przesada

#341101 08/05/2005 22:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Z dwóch opcji na mecz mojej druzyny wybrałem

Miami -10,0

Co do overa nie jestem przekonany.
Niby Miami,jezeli ma wygrac powinno 100 punktów wrzucic,ale by wszedł over musi jeszcze swoje dopisać przeciwnik.

Nie jestem tego oczywiscie pewien,ale przeiwduje wynik w granicach 105-90.

105-86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Spread na moja druzyne wszedł gładziutko,a w predykcji wyniku nie pomyliłem sie wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

"Kto jest chłop z jajami,stawia na Miami" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#341102 08/05/2005 22:17
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
No to Hand na Miami wszedł pieknie teraz czekan zeby San Antonio weszło na Handi i ebdie slicznie...


Over i tak spieprzyli na drugim kuponie La Angels<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Amkwish kuzwa Ty chyba nad człowiek jestes<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#341103 08/05/2005 22:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Rafał,sa takie dni(i noce,hehe) gdy trafiamy dosłownie wszystko.

Ja zacząłem od megawygranej na Maccabi,w miedzyczasie trafiłem Lyn Oslo na live po kursie 5,65(na innym kuponie po 3,60)
Jak idzie to idzie:-)

Odnosnie meczu w San Antonio.

Mam w teaserze(z -6,0 Miami) under 196,5 SA-SEA.
Stawiałem to jak linia "podstawowa" była jeszcze 190,0pts.

Teraz,jak juz mam "zaliczona' 1 częśc teasera stawiam:

Over 187,5

Przy odrobinie szczęścia moga wejść obydwa kupony,rozpietość linii wynosi 9,0pts.

Jeżeli chodzi o spread to opowiadałbym sie za ujemnym na Spurs.
Od poczatku chodzi mi po głowie,ze to nie bedzie dobry mecz w wykonaniu Supersonics.
Ten zakład zagram za middle stake,bo nie chcę nadwyrężac Pani Fortuny,która i tak mi dzis bardzo sprzyja:-)

Moja sympatia po stronie Seattle,ale Spurs maja niesamowity power i chyba nie popełnia błedu z 1 rundy,gdy dali sie zaskoczyc Nuggetsom.

Swoja droga to ja juz myslami jestem przy meczu w Detroit i deklaruję sie jako kibic Pistons:-)

Sprawe mistrzostwa na Wschodzie rozstrzygniemy w finale,a na razie moja sympatia po stronie Tłoków - oby rozjechali te "parkietogryzarki" z Indianapolis,moze byc 4:0 :-)

#341104 08/05/2005 23:32
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no ja własnie myslę,że czas na rewanż i w tym roku Indiana rozjedzie Tłuków,dlatego co wygrałem na Millerze i spółce w 1 rundzie,wkładam dalej w drugiej i to po zajebistych kursach,w moim odczuciu Detroit odpłynie w tej rozgrywce.Jakoś mnie nie przekonują,a Indiana właśnie w tym sezonie zajdzie daleko,gdy jest osłabiona i niedoceniana, i tyle.

#341105 09/05/2005 02:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Odnosnie meczu w San Antonio.

Mam w teaserze(z -6,0 Miami) under 196,5 SA-SEA.
Stawiałem to jak linia "podstawowa" była jeszcze 190,0pts.

Teraz,jak juz mam "zaliczona' 1 częśc teasera stawiam:

Over 187,5

Przy odrobinie szczęścia moga wejść obydwa kupony,rozpietość linii wynosi 9,0pts.

Jeżeli chodzi o spread to opowiadałbym sie za ujemnym na Spurs.
Od poczatku chodzi mi po głowie,ze to nie bedzie dobry mecz w wykonaniu Supersonics.
Ten zakład zagram za middle stake,bo nie chcę nadwyrężac Pani Fortuny,która i tak mi dzis bardzo sprzyja:-)

Teaser oraz singiel -hc San Antonio wygrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Do pełni szczęścia zabrakło 4 punktów,aby wszedł jeszcze over,ale nie bądźmy zbyt pazerni.
Był to,jak przewidywalem,bardzo slaby mecz Sonicksuff i cieżko im bedzie wygrac wiecej jak 2 mecze w serii z bedącymi na fali Spursami.

#341106 09/05/2005 05:32
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
BAW rozliczylo Miami jako pudlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#341107 09/05/2005 06:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Wczoraj mialem problemy z klawiaturą i nie mogłem napisać co zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mój wczorajszy typ to Miami -11,5. Zakład siedzi.

PS
Na dzisiaj zabijają mnie dwie linie. 224 w meczu Phoenix - Dallas i 173 w Detroit - Indiana. Może być ciekawie:P

#341108 09/05/2005 07:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Ciekawe co z kontuzją Allen'a. Jeżeli to coś poważnego i wykluczy go z dalszej gry to Seattle ma nieprzyjemną sytuacje i Spurs gładko ich pojadą. A co do Pacers to super, ,że co niektórzy podzielają moje zdanie na temat zwycięstwa nad Pistons w pół finale ;D

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1