Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#341783 09/05/2005 21:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Co do dzisiejszego meczu na zachodzie to ja twierdzę zgoła przeciwnie od panów A i Z ;-) Z Z zgadzam sie co do dzisiejszego czucia Mavs, natmiast nie co do zwyciezcy półfinału.. z A nie zgadzam się w niczym hahahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przewrotnie stwierdzam że Dallas ma szansę w meczu numer 1 jednak moje serce będzie biło dla Nasha i spółki... Grają żywiołowy piękny dla oka basket i taka koszykówka powinna znaleźć się w finale konferencji i stawić czoło defensywie Spurs...

Także 1 mecz dla Mavs ale seria dla Suns 4-3 lub 4-2... Taki mój niuch... Po dzisiejszym meczu będziemy dużo mądrzejsi...

Bonus: Unibet
#341784 09/05/2005 21:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
gooniek opamiętaj się z tym pięknym żywiołowym basketem bo przestanę wierzyć że jesteś fanem tłoków . dla mnie nie było piękniejszego niż zeszłoroczny finału nba od czasów mj
. a dzisiaj poierwze mecze 2 rundy więc raczej no bet chyba że mała progresja na dallas bo kursy zachęcają

#341785 09/05/2005 21:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Hahahahah mihal, Pistons to wyższy stopień wtajemniczenia ;-))) ale lubię sobie popatrzeć na grę Nasha, Amare'a i Shawna... Zeszłoroczny finał byl dla mnie najpiękniejszy w życiu bo jeden z meczów oglądałem w Palace of Auburn Hills <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fanem Tłoków będę zawsze i wszędzie co nie przeszkadza mi kibicować także Suns w tej serii...

Pozdrawiam
Dominik

#341786 09/05/2005 22:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
W sportingbet na Detroit jest handi -8,5. Da rade taki typ Amkwish? Z tego co patrzylem Detroit mialo 6 dni wypoczynku, a Indiana moze byc zmeczona w pierwszym meczu po 7 z Bostonem.

Michał,moim zdaniem mówienie o wypoczynku i zmeczeniu nie ma sensu w NBA.

Czesto bywa tak,że zbyt dlugi okres "bezmeczowy" nie wychodzi na dobre,a ta druzyna,która to niby ma byc zmeczona jest w sztosie i wygrywa.

Takze dzis bardzo duzo zależy od tego jak Pistons i Suns "wejda w mecz",bo jeżeli sie w 1 i 2 kwarcie zagapia,to nie będzie juz czego i kogo gonić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Także w moim pojeciu handicap"odpoczynkowo-zmeczeniowy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jednak po stronie gości,ale za to motywacja po stronie miejscowych i ona powinna przeważyć.

Czy ma szanse -8,5 na Pistons.
Oczywiście,jak kazdy zaklad w dniu dzisiejszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dziś okaze sie czy Pistons maja jaja,bo jeżeli tak to powinni dla dobra Ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i w imie ratowania dobrego imienia basketu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> odprawić te roboty z Indianapolis z 2-cyfrówką.

A tak zupełnie serio,to powtórzę to ,co juz napisałem - nie powinno sie grac grubo pierwszych meczów w serii,a dziś w szczególnosci,bo zestaw na noc jest piekielnie trudny do typowania.

#341787 09/05/2005 22:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Dzieki za info Amkwish. Tak cos czuje, ze Indiana i Dallas przegraja pierwsze mecze. Nie chodzi tu o zmeczenie fizyczne, ale bardziej psychiczne. Obie ekipy w pierwszej rundzie rozegraly 7 meczow i na pewno bylo to wyczerpujace psychicznie. Poza tym wiedza ze po jednym przegranym meczu jeszcze nic sie nie stanie (zwlaszcza Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#341788 09/05/2005 22:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Mam pytanko lekko off-topic;) Czy ktoś może wie, czy dziś warto czekać na "coś" na żywo z NBA+? Szukałem i nigdzie nie znalazłem (wyjątkowo) żadnego info... a liczyłem na meczyk Detroit... a nuż znowu będzie wojna;)

#341789 09/05/2005 22:46
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478
Borczi podobno dzisiaj ma być Dallas vs Phoenix na NBA+, ale ja też nie jestem tego taki pewien więc czekam do 1.00 że sprawdzić czy nie puszczą przypadkiem Indiana vs Detroit .

#341790 09/05/2005 22:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Witam wszystkich fanów NBA!
Chciałbym przedstawić swoją analizę jednego z moich dzisiajszych typów:
Detroit - Indiana + 8,5 Typ 2
Wszyscy doskonale wiemy jak nastawione są do siebie obydwa teamy oraz ich kibice a panująca atmosfera na pewno będzie w znacznym stopniu wpływała na losy tej serii.
O tym, ze Indiana potrafi grać na wyjeazdach przekonaliśmy się w pierwszej rundzie play-off. Muszę przyznać, że sam wątpiłem w ich zwycięstwo w 7 meczu w Bostonie, po porażce we własnej hali w meczu nr 6.
W dzisiejszym meczu przewiduję wygraną gospodarzy, wspomaganych dopingiem własnej publiczności oraz ogromną chęcią pokazania przeciwnikowi gdzie jest jego miejsce (tok myślenia większości moich znajomych, być może trafny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Wygraną gospodarzy, ale nie przy handicapie 8,5 pkt dla Indiany.

Dlaczego więc typ Indiana + 8,5 po kursie 2,0 ??
Po pierwsze, jeśli mówimy że aktualni mistrzowie bedą chcieli już w pierwszy meczu udowodnić swoją wyższość wygrywając przysłowiową "dwucyfrówką", to dlaczego nie możemy powiedzieć że Inndiana zagra na 110% po to, aby upokorzyć nie tylko samych zawodników przeciwnej dróżyna ale całe Detroit. Poza tym jeśli w pierwszej części meczu gra zacznie układać się po myśli Pacers (co przy stylu gry Detroit jest prawdopodobne)to agresywny doping publiki może jedynie bardziej mobilizować Indianę przy jednoczesnym wywieraniu presji zwycięstawa na Tłokach.
Zestawiając ze sobą zawodników na poszczególnych pozycjach oraz ich aktualną formę uważam, że nie możemy mówić o zdecydowanym faworycie. Co więcej wydaje mi się, że gra jaką prezentuje Detroit odpowiada Indianie.
Osobiście nie jest dla mnie argumentem fakt, że gracze Indiany mogą być zmęczeni po długiej serii z Bostonem. To są zawodowcy !!!!! całkowici profesjonaliści, z formą przygotowywaną specjalnie na Play-off. Zawodnicy Indiany nie będą zmeczeni w meczu z Detroit !!!
W sezonie zasadniczym Indiana dwa razy pokonała Detroit na wyjeździe, tak więc nie skazuję zespołu przyjezdnego na wysoką porażkę.

####################################
Jest to tylko i wyłącznie moja luźna analiza i punkt widzenia poszczególnych przesłanek i statystyk.

ps. Czy wie ktoś kto zosł trenerem roku?? (na jednym z kuponów brakuje mi tylko tej pozycji a oficjalna strona NBA nie podała jeszcze tej wiadomości.)

Pozdrawiam !!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#341791 09/05/2005 22:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Mike D'Antoni

#341792 09/05/2005 22:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Borczi, dziękuję za tę BARDZO CENNĄ wiadomość !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#341793 09/05/2005 22:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
No problemo;) ... tu ( http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylc=X3...p&type=lgns [sports.yahoo.com] ) masz potwierdzenie tej informacji.

#341794 09/05/2005 23:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Borczi... na razie ta wiadomosc jest NIEOFICJALNA.... od żródła z ligi ale nieoficjalnego, jutro na konferencji prasowej ma byc potwierdzone... 99% ze Mike, ale poczekajmy na ten 1%....

#341795 10/05/2005 05:05
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam,

No i slonca urzadzaja sobie orgie, jednak im ta dluga przerwa na dobre wyszla, chociaz teraz poszedl run ze strony gosci i 4 kwarta jak na razie dla dallas 15-6.

Pozdr.

#341796 10/05/2005 05:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
5:00 i 113-90 dla Phoenix! Handi -6,5 wchodzi. Oby taka przewage dowieźli do końcowej syreny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#341797 10/05/2005 05:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
no i po underze 225, no ale ktos tu mial 232 under to wlazlo jak w maslo.

Pozdr.

#341798 10/05/2005 05:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
4pkt ide sie zabic tyle pieniedzy przejebanych kurwa po co sie sluchalem blo trzeba zagrac hc a nie jebanego undera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pieknie detroit over weszedl a ja dalem 229pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zyciowa porazka

#341799 10/05/2005 05:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja miałem żeby sie nie denerwować czystą 1 w Detroit i Tłoki sie postarały...

#341800 10/05/2005 05:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
I kolejna, udana nocka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> PHX +25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

PS
Jeżeli chodzi o Zabielanego to jest on dobrym typerem i zawsze ma dużo do napisania. Jednak zachowuje się czasami jak by znał przebieg meczu, przed jego rozpoczęciem, stąd te np. "na 99%<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />" czy "wejdzie na maxa<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />" Dlatego do niektórych wypowiedzi czy zdań pana Zab...87 trzeba podchodzić obiektywnie.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

#341801 10/05/2005 06:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Tak to bywa w NBA,że gdy rozsądek podpowiada jedno rozwiązania,wynik meczu stanowi to drugie:-)

Dziś pierwsza myśl o meczu w Detroit brzmi "under !" i trudno nawet z tym dyskutować,tak więc....over jak najbardziej mozliwy:-)
/..................../
W 1 meczu undera jednak bym nie stawiał,niech pograja,zobaczymy jakie maja atuty i slabości.

Co do spreadu - najbardziej nielubiana przeze mnie wysokość 7-9pts i to od razu mnie odpycha od obstawiania:-)

Dlatego na dziś wybralem teaser
DET-IND 1(-4,0)
PHO-DAL under 232,0
/.................../
Z "normalnych" opcji handicapperskich na te 2 mecze chodzi mi po glowie tylko jedna
PHO-DAL 1(-6,0)
i to raczej zagram,ale za niska stawkę.

Dogrywki dzis w nocy nie przewiduje:-)

100% trafień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Po raz kolejny sie przekonuje,ze troche lekcewazona przeze mnie opcja "teaser" jest naprawdę niezła na faze PO.
2 typy,kurs 2,00 a jak widac "rasowane" linie pomagają.

/do............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />/*
Panowie,uwazam Was obu za znawców przedmiotu i niezłych typerów,ale pokory jeszcze troche brakuje.....przyjdzie z czasem,czego serdecznie życze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

*w miejsca kropek wstawić nicki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#341802 10/05/2005 07:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Wszystko według przewidywań we wczorajszą noc się odbyło. Szkoda tylko,że mi net beznadziejnie działał wieczorem i niemogłem ani nic napisać na forum ani rzucić typu do rankingu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Do nocy ładnie urosło do kursu 2.0 typ na over 224.5 w Betandwin co było troche dla mnie niezrozumiałe.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1