|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Ktores kasyno wymaga by osoba ktora wysyla skan dpwodu - sama siebie zweryfikowala poprzez trzymanie go (dowodu) przy swojeje facjacie i wyslanie takoegogaz zdjecia.
A przynajmniej tak bylo i bylo to rowniez juz tu opisywane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
pamietam cos ale bez przesady to wyjatki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 15 |
zobaczymy jak to będzie. właśnie zleciłem wypłate i przyszedł mejl żeby czekać od 2-5 dni. zobaczymy co tam będą ode mnie chcieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jesli nie falszowales konto zrobiles wszystko jak trzbea do do 2 dni gora 3 kasa powinna byc na Mb
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 15 |
nic nie fałszowałem ;-) po prostu pierwszy raz mam doczynienia z kasynem i wypłacaniem z niego pieniedzy i się po prostu gubię.
dzięki za odpowiedzi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
pamietam cos ale bez przesady to wyjatki ja tak mialem i nie wiem dlaczego. skan dowodu wyslany rachunki wyslane i po paru dniach zazyczyli sobie abym dowod trzymal w reku i wyslal im zdjecie  albo to bylo w vegas albo w williamie nie pamietam juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jest jeszcze ta opcja zlogowaniem na youtube?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
Panowie to kasyno sobie ze mnie jaja robi czy jak zlecilem wyplate w piatek i wyslalem wsyzstkie skany w poniedzialek mi odpisali ze chca jakis tam jeszcze rachunek wyslalem odpisali tego samego dnia ze wszystko okej wyplata bedzie zrealizowana to byl poniedzialek !! oni sa wyplacalni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
tak wyplacalnina 100%
pewnie masz ze 2 konta z kompa to wiecej problemow
spelniaj ich wymogi i tyle napewno wyplaca juz 3 razy wyplacalem i wszystko ok
ale fakt faktem teraz zaostrzyli warunki ale nadal wyplacalni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Panowie to kasyno sobie ze mnie jaja robi czy jak zlecilem wyplate w piatek i wyslalem wsyzstkie skany w poniedzialek mi odpisali ze chca jakis tam jeszcze rachunek wyslalem odpisali tego samego dnia ze wszystko okej wyplata bedzie zrealizowana to byl poniedzialek !! oni sa wyplacalni ? Jak najbardziej tak. Ogólnie wypłacają przeważnie w czwartek późnym wieczorem, a więc powinieneś mieć dziś kasę jeśli jest wszystko ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
no to okej czekam mam nadzieje ze do jutra wyplaca bo w weekendy chyba nie wyplacaja fakt mam jeszcze konto w rokbet czy cos takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 15 |
spokojnie, na pewno wypłacą mi wczoraj zaakceptowali skany i liczę, że najpóźniej w poniedziałek będzie sianko ;-) pzdr!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
no to okej czekam mam nadzieje ze do jutra wyplaca bo w weekendy chyba nie wyplacaja fakt mam jeszcze konto w rokbet czy cos takiego kaska na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
NO WIDZISZ i pewnie gratulacje CI wyslali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
spokojnie, na pewno wypłacą mi wczoraj zaakceptowali skany i liczę, że najpóźniej w poniedziałek będzie sianko ;-) pzdr! 3 razy wyplacalem od niech kasa po 5 dniach na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
hehe trafiłem na stawce 1E 4stadiony a znich ponad 100E chwile pozniej 3 stadiony i 70E i mam teraz ponad 220E  ale obrotu i tak pewnie nie zrobie. Jakie gry polecacie do zrobienia obrotu? Wczesniej gralem na Pigskin Payout czy cos takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
No ta jest ogolnie chyba najlepsza ,przynajmniej najwiecej wygranych tu z niej bylo wklejanych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Nie wiem czy jakiś błąd w systemie mają czy to, że robiłem kilka depozytów do nich ostatnio (ostatni dzisiaj przed tym free), ale mogłem aż 3 razy zatwierdzać te free  Jak przegracie to zamknijcie slot i w menu głównym wyskoczy info o braku środków to klikajcie ok, może i u was trzy razy będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
Jak zawsze w tej sieci chwila i kasy nie ma  Chyba mnie nie lubią tam  Nigdy tu jeszcze nie trafiłem spinu co bym wygrał ponad 5E
|
|
|
Link skopiowany do schowka