Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
#3398316 13/09/2009 12:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #3398430 13/09/2009 17:59
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by KUERTEN.
zorro te oplaty premium to sa kiedy osiagamy zysk w euro w jakiej kwocie i w ile czasu ???????


Też jestem tego ciekaw wink

chim123 #3399471 14/09/2009 00:50
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Co do opłat PREMIUM to wklejam poniżej zasady ich pobierania.


5) Opłaty Premium

Do opłat opisanych szczegółowo powyżej mała grupa (poniżej 0.5%) naszych najlepszych użytkowników ponosi również koszty Premium.

Opłaty Premium zostaną wprowadzone 22 wreśnia 2008 roku, a pierwsze koszta zostaną pobrane do 29 wreśnia 2008 roku.

Prosimy zapamiętać, że użytkownicy będą poinformowani o przysługujących opłatach Premium zanim zostaną one pobrane.

Obliczanie potencjalnych opłat

Betfair tygodniowo obliczy zysk brutto oraz sumę pobranych kosztów** w przeciągu 60 tygodni. Szczegóły poniżej.

Opłaty Premium dotyczą jedynie użytkowników, którzy zarejestrują zysk w ciągu ostatnich 60 tygodni, a ich suma zapłaconych kosztów wynosi poniżej 20% zysku brutto.

Zdecydowana większość użytkowników, a nawet większość użytkowników notujących przez ostatnie 60 tygodni zysk na Betfair nie spełnia warunków Opłat Premium.

Warunki te spełniają jedynie najlepsi lub nowi użytkownicy, którzy obstawili jedynie kilka zakładów lub wygrali wysokie kwoty. W celu zapewnienia sprawidliwego pobierania opłat wprowadzono dodatkowe kryterium: pojedynczea wygrana przekraczająca 50% zysku brutto przez 60 tygodni nie jest brana pod uwagę. W celu pobierania Oplat Premium użytkownik musi obstawic w ciągu 60 tygodni zakłady na ponad 250 rynkach.

Każdy użytkownik otrzyma upust i nie będzie musiał zapłacić pierwszego £1,000 Opłat Premium w okresie 60 tygodni.

Każdego tygodnia użytkownik spełniający wszystkie kryteria zapłaci kwotę mniejszą od:

* Różnica pomiędzy 20% zysku brutto z poprzedniego tygodnia, a sumą zapłconych kosztów w tygodniu; oraz
* Różnica pomiędzy 20% zysku brutto z okresu 60 tygodni, a sumą zapłconych kosztów w tym okresie.

Użytkownik nigdy nie zapłaci więcej opłat premium niż zysk brutto w poprzednim tygodniu.

Prosimy pamiętać druga z obliczonych powyżej kwot może jedynie obniżyć Opłatę Premium i będzie stosowana bardzo rzadko kiedy różnica pomiędzy 20% zysku brutto z okresu 60 tygodni, a sumą zapłconych kosztów w tym samym okresie wynosi mniej niż podobne obliczenie ale w okresie jednego tygodnia.

Opłaty Premium będą pobierane z kont tygodniowo (w środy) bazując na aktywności z poprzedniego tygodnia (poniedziałek – niedziela).

Konta pojedynczych osób, podmiotów, użytkowników API lub tzw. Kont Master brane są pod uwagę jako pojedyncze jednostki w obliczniu Opłat Premium. Punkty Betfair nie są przyznawane w związku z Opłatami Premium.

* ‘Zysk brutto’ to wygrana kwota bez łącznych kosztów minus przegrane kwoty na rynkach Betfair.

** ‘suma kosztów’ wszystkie pobrane przez Betfair prowizje, koszta transkacji, Opłaty Premium oraz opłaty za pobieranie danych. ‘Pobrane prowizje’ uwzględniają prowizje pobrane za wygrane zakŁady jak i prowizje pobrane od innych użytkowników za Twoje przegrane zakłady. W przypadku wygranej, pobierana jest prowizja po Twojej stawce, w przypadku przegranej przy stawce wygrywającego użytkownika (‘Zakładana prowizja’). Obliczenie prowizji za aktywność obstawiania:

Pobrana prowizja = (Prowizja + Zakładana prowizja) ÷ 2

gdzie

Zakładana prowizja = (straty na rynku) x (stawka prowizji na rynku)

Dzielimy przez 2 aby nie obliczać każdego Funta dwukrotnie.

Podsumowanie Opłat Premium

Opłaty Premium dotyczą użytkowników, którzy w okresie 60 tygodniu spełnią poniższe kryteria:

* Wystąpi zysk;
* Suma zapłaconych opłat wyniesie mniej niż 20% zysku brutto; oraz
* Zakłady na 250 rynkach.

Dwa następne kryteria zmniejszają prawdopodobieństwo płacenia Opłat Premium:

* Pojedynczea wygrana przekraczająca 50% zysku brutto przez 60 tygodni nie jest brana pod uwagę; oraz
* Każdy użytkownik nie będzie musiał zapłacić pierwszego 1,000£ Opłat Premium w okresie 60 tygodni.

Każdego tygodnia użytkownik spełniający wszystkie kryteria zapłaci kwotę mniejszą od:

* Różnica pomiędzy 20% zysku brutto z poprzedniego tygodnia, a sumą zapłconych kosztów w tygodniu; oraz
* Różnica pomiędzy 20% zysku brutto z okresu 60 tygodni, a sumą zapłconych kosztów w tym okresie.

Przykłady

Przykład 1

Wygrałeś £10,000 brutto przez ostatnie 60 tygodni obstawiając na 800 rynkach. Poniesione koszta to £980; wszystkie jako pobrana prowizja. Nie poniosłeś Opłat Premium przez ostatnie 60 tygodni ale w pełni wykorzystałeś roczny upust £1,000.

W poprzednim tygodni wygrałeś £500 i poniośłeś £80 kosztów. Musisz zapłacić £20 Opłat Premium ((£500 x 20%) - £80 = £20).

Przykład 2 – Upust

Wygrałeś £10,000 brutto przez ostatnie 60 tygodni obstawiając na 320 rynkach. Poniesione koszta to £1,050; £850 pobranej prowizji, £200 opłat transakcji oraz £0 Opłat Premium.

W poprzednim tygodni wygrałeś £500 i poniośłeś £50 kosztów. Bez upustu należałoby zapłacić £50 Opłat Premium ((£500 x 20%) - £50 = £50). Jednak biorąc pod uwagę upust dane £50 zostanie potrącąne od £1,000 Opłat Premium. Pozostanie Tobie £950 upustu od Opłat Premium.

Przykład 3 – Bez dużych wygranych

Wygrałeś £8,000 brutto przez ostatnie 60 tygodni obstawiając na 500 rynkach. Poniesione koszta to £1,025; wszystkie jako pobrana prowizja.

W poprzednim tygodni wygrałeś £5,000 na jednym rynku przy poniesionych kosztach £125. W danym przypadku Opłaty Premium nie obowiązują gdyż wygrana stanowi ponad 50% zysków brutto w ciągu ostatnich 60 tygodni. Pobrana prowizja zaliczana jest do wszystkich spłaconych kosztów.

Po odjęciu wygranej zysk brutto wynosi of £3,000 a poniesione koszta to £1,025 dlatego nie ponosi się Opłat Premium.

chim123 #3402773 15/09/2009 10:20
Dołączył: May 2009
Posty: 63
9
journeyman
journeyman
9 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 63
Czy ktos wplacal do betfair przez Wester Union a jesli tak ile to trwa i jakie sa oplaty?

99mart #3405060 16/09/2009 22:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
wlasnie chcialem sprobowac obstawic cos na lm, klikam na mecz i wyskakuje mi cos takiego:
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymogów tej witryny internetowej.\nOdwiedź stronę O nas, aby uzyskać więcej informacji na temat obsługiwanych przeglądarek.

instaluje firefoxa i to samo.

wczoraj jeszcze wsyskto bylo ok, nie wiem co jest grane. Wogole cala lewa strona gdzie byl wybor sportow i meczy sie nie wyswietla. Mial ktos cos podobnego?


jad #3405254 17/09/2009 00:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Panowie jak wyrejestrować źle zarejestrowana kartę i nieważną już kartę w której depozyty przewyższają wypłaty ?

siwy212 #3406352 17/09/2009 17:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by siwy212
Panowie jak wyrejestrować źle zarejestrowana kartę i nieważną już kartę w której depozyty przewyższają wypłaty ?

1/ Trzeba nauczyć się czytać - i to wystarczy po polsku
2/ Jak już się nabędzie tę umiejętność należy wejść do swojego konta - kliknąć "Dane swojej karty" a później
Wpłać środki na konto Betfair
Popraw dane karty
Wyrejestruj dane karty[u][/u] - kliknąć taki napis

mam nadzieję że to w miarę czytelne wink

KRAJAN #3407026 18/09/2009 01:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Taaa czytać to ja umiem jak to wcisnę to wyskakuje takie oto coś
Nie można wyrejestrować tej karty. Przyczyna:

1. Nie dokonałeś jeszcze udanego zdeponowania środków za pomocą tej karty lub
2. Suma depozytów na tej karcie przekracza sumę wypłat lub
3. Twoja karta MasterCard nie została jeszcze potwierdzona.

siwy212 #3407046 18/09/2009 01:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
siwy, napisz do nich i po krzyku, jak mi minął termin waznosci karty a nie mialem okazji jej "wyzerowac" to do nich napisalem i na drugi dzien karta wyrejestrowana.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Miałem tak samo. Napisz do nich to Ci skasują.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Panowie proszę o pomoc smile Najlepiej osoba która wypłacała kasę na mBank. Co trzeba wpisać w poszczególnych polach: Bank, Odział, BIC ?


[Linked Image]

chim123 #3411356 20/09/2009 01:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
W polu bank wpisz albo mbank, albo BRE Wydzial Bankowosci Elektronicznej (jakos tak to sie pisze)
Oddzial - w tym polu adres oddzialu, w ktorym zakladales konto - wypytaj w banku, co powinienes wpisac
BIC to inaczej kod SWIFT, znajdziesz go na stronie banku

zmarcin #3411395 20/09/2009 02:07
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Czyli wystarczy wpisać "Oddział bankowosci elektronicznej w Łodzi". czy musi być pełny adres?

chim123 #3411439 20/09/2009 02:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
najwazniejszy jest numer konta i swift/bic i oczywiscie imie i nazwisko

Dołączył: Sep 2009
Posty: 4
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 4
Witam!

Chcę przystąpić do betfair i jak najszybciej zdeponować tam pieniądze. Interesuje mnie jak NAJTANIEJ to zrobić.
Celem zdobycia informacji korzystałem ze stron: 1 [promo.betfair.com] i 2 [promo.betfair.com] i teraz tak.

Wg "1" idę do pierwszego napotkanego oddziału PKO SA, następnie miłej pani przy okienku daję pieniążki z wypisanym przekazem, uśmiecham się serdecznie i czekam "od 1 do 3: dni, aż wpłata dojdzie na moje konto w bf. Z tabelki dowiaduje się, że cała transakcja odbyła się bezpłatnie - "Opłaty: bezpłatnie" - Czy to znaczy, że bank nie pobiera kasy za przelanie pieniędzy na bf? Czy to, że bf nie pobiera kasy od tego, że umożliwia zdeponowanie pieniędzy za pośrednictwem PKO SA?

Wg "2":
"Aby móc deponować środki na to konto bankowe, walutą obsługi Państwa konta Betfair MUSI być EURO." - ok rozumiem, podczas rejestracji jako walutę prowadzenia konta w bf wybieram EURO.
Wątpliwości z powyższego akapitu tłumaczy faq:
"Czy poniosę jakiekolwiek opłaty?
Betfair nie nałoży opłat za zamianę PLN na EUR , jak również jakichkolwiek innych opłat.
Mogą Państwo ponieść niewielką opłatę nałożoną przez bank za wykonanie przelewu. Proszę zapytać we własnym banku." a więc dalej 'jadąc' z faq:
Z których banków mogę korzystać?
Wszystkie banki w Polsce powinny akceptować przelewy na to konto.

No więc właśnie jaki bank oferuje najtańsze przelewy zagraniczne? Jak Wy sobie poradziliście w takiej sytuacji?

Może istnieje jakaś inna pośrednia forma przelania pieniędzy do bf np. z portfela elektornicznego, tak aby uczestniczyć w promocji tej "do 30L"

Dziękuję z przeczytanie,

lejdorf #3429294 30/09/2009 01:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Przy przewalutowaniu Cię zerżną, jak każdego, euro po 4,3115 laugh

zmarcin #3430208 30/09/2009 06:28
Dołączył: Sep 2009
Posty: 4
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 4
Czy wartość przewalutowania jest bezwzględna dla każdej z opcji deponowania środków na konto bf? z tego co mi wiadomo to bf korzysta z www.xe.com. [xe.com.] A jeżeli między "polskim kontem bankowym" a "przelewem międzynarodowym" jest różnica w opłacie za wpłatę: "bezpłatnie" a "zapytaj w swoim banku" to nawet nie trzeba pytać?


lejdorf #3430247 30/09/2009 07:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
1. Przy wpłacie kartą masz np. kurs rozliczeniowy Visa
2. Nie rozumiem pytania

zmarcin #3430659 30/09/2009 19:49
Dołączył: Sep 2009
Posty: 4
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 4
ad2. dobra bo trochę zamotałem.

1. Za co wg tej [promo.betfair.com] strony nie jest pobierana opłata za zdeponowanie środków na moim koncie bf?

2. Aby uniknąć niekorzystnego przewalutowania po kursie 4.3272, kupuję za xZŁ yEURO po kursie 4.1329 i omijam zamianę zł przez bank na euro. Czyż tak?

Sorry za te (może) pytania retoryczne, ale nie lubię niedomówień i * w umowach.


lejdorf #3431675 01/10/2009 02:44
Dołączył: Sep 2009
Posty: 4
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 4
Panowie, moje wątpliwości są rozwiane, znalazłem wytłumaczenie. grin ps
chciałem edytować poprzedni post ale już po czasie.

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 770 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1