Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
#343503 16/05/2005 14:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no ja wplacilem w czwartek kolo 1 w nocy ale do dzis kasy na koncie w sportingu jak narazie nie ma

Bonus: Unibet
#343504 16/05/2005 14:50
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
[color:"red"] Stworzenie nowego konta nie było możliwe. Proszę spróbować później [/color]
Dlaczego nie moge zalozyc konta ?

#343505 16/05/2005 18:17
Dołączył: May 2005
Posty: 67
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 67
ja wpłacałem juz 2 razy na polskie konto w sportingbet w PLN i tyle ile wplaciłem tyle mam do grania, a oni wysyłają kase w euro. Napisalem maila do mbanku i powiedzieli mi ze zamiana euro na zlotowki jest bezplatna.
Pozdrawiam

#343506 16/05/2005 18:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
czy jesli zlece przelew dzisiaj to dojdzie do 20 maja ?? Zeby zalapac sie na bonus ??

#343507 16/05/2005 20:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Myślę, że dojdzie, u mnie trwało to niecałe 48 h ;0

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#343508 16/05/2005 20:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
korver grasz w sporting?
becie? i co i jak dobrzy sa w miare?

#343509 17/05/2005 08:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ja wplacilem kae w pitaek okolo 11, teraz patrze a kasy jeszcze nie ma na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ciagle czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS A tego maila z prosba o prrzyznanie bonusa to wysylaliscie jak wasza wplacoa kasa znajdzie sie na koncie czy tez wczesniej(zaraz po dokonaniu wplaty w banku) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#343510 17/05/2005 10:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
ja wyslalem w piatek z samego rana kase potem maila od razu do nich napisalem ze zlecilem przelew a dzis rano juz kasa jest na koncie no i oczywiscie razem z bonusikiem;-)

#343511 17/05/2005 12:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
ja wyslalem w piatek z samego rana kase potem maila od razu do nich napisalem ze zlecilem przelew a dzis rano juz kasa jest na koncie no i oczywiscie razem z bonusikiem;-)

Ok, ja tez do nich wlasnie napisalem, iz kasa poszla i prosze o bonusa...tzrobilem to przed chwila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

I atk z ciekawosci sprawdzielem czy w ogole sama kasa doszla, hehen jeszcze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#343512 17/05/2005 13:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
korver grasz w sporting?
becie? i co i jak dobrzy sa w miare?

tzn. gram ale od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i narazie może być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#343513 17/05/2005 18:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No i kasy nadal nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ciekawe czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

nawewt ja na B&W wplacalem to byla szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chyba, ze bankowcy mieli dluzszy weekend, ale watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

ciagle czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#343514 18/05/2005 08:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No i kasa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

troche dlugo czekalem, ale pojawila sie na koncie przed chwila razem z bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#343515 18/05/2005 09:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
to ciekawe ile im zajmie wyplacanie:) w poniedzialek wnioslem o wyplate to moze zobacze akse w przyszlym tyg

#343516 18/05/2005 09:44
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Kasa idzie koło 5 dni roboczych. Mogłobybyć lepiej, ale może być gorzej (vide betandwin). Trwa to tyle bo przelew idzie z Londynu (przynajmniej u mnie tak było - no ale ja mam konto w sportinbecie w euro).

#343517 18/05/2005 11:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
kasa juz jest o dziwo, potracili mi ok 3PLN na przewalutowaniu 200PLN

#343518 18/05/2005 13:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
ktos ma pojecie kiedy wroci poker w sportingbet??
niby jest napisane ze do 15 powinni sie wyrobic z "robota" a tu 15 i nima;-)

#343519 18/05/2005 14:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
jesli ktos zainteresowany to prosze

"Witamy serdecznie,

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Szanowny Kliencie,



Prace nad uaktualnieniem Pokera zostały zakończone. Proszę jednak dać nam jeszcze około godziny, abyśmy mogli wyeliminować ewentualne problemy.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o przesłanie do nas wiadomości na adres: [email][email protected].[/email]



Sportingbet dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi naszym klientom na całym globie.



Serdecznie pozdrawiamy,"

#343520 18/05/2005 14:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
mam problem instalowałem kasyno właczam sobie jaąś gre i tu nagle cała kasa zostaje przelewana na kasyno co zrobić żeby to wrócić kasyno w sportingbet

#343521 18/05/2005 16:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
witam wszystkich ,jestem nowym graczem w tej firmie ,gdzie tu sa zaklady live--z gory dzieki,,bo nie moge znalezc

#343522 19/05/2005 07:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Mam problemy od rana z zalogowaniem sie na konto , wie ktoś co sie dzieje?

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,058 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1