|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no ja wplacilem w czwartek kolo 1 w nocy ale do dzis kasy na koncie w sportingu jak narazie nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
[color:"red"] Stworzenie nowego konta nie było możliwe. Proszę spróbować później [/color] Dlaczego nie moge zalozyc konta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 67 |
ja wpłacałem juz 2 razy na polskie konto w sportingbet w PLN i tyle ile wplaciłem tyle mam do grania, a oni wysyłają kase w euro. Napisalem maila do mbanku i powiedzieli mi ze zamiana euro na zlotowki jest bezplatna. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
czy jesli zlece przelew dzisiaj to dojdzie do 20 maja ?? Zeby zalapac sie na bonus ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Myślę, że dojdzie, u mnie trwało to niecałe 48 h ;0
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
korver grasz w sporting? becie? i co i jak dobrzy sa w miare?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ja wplacilem kae w pitaek okolo 11, teraz patrze a kasy jeszcze nie ma na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ciagle czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS A tego maila z prosba o prrzyznanie bonusa to wysylaliscie jak wasza wplacoa kasa znajdzie sie na koncie czy tez wczesniej(zaraz po dokonaniu wplaty w banku) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
ja wyslalem w piatek z samego rana kase potem maila od razu do nich napisalem ze zlecilem przelew a dzis rano juz kasa jest na koncie no i oczywiscie razem z bonusikiem;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ja wyslalem w piatek z samego rana kase potem maila od razu do nich napisalem ze zlecilem przelew a dzis rano juz kasa jest na koncie no i oczywiscie razem z bonusikiem;-) Ok, ja tez do nich wlasnie napisalem, iz kasa poszla i prosze o bonusa...tzrobilem to przed chwila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> I atk z ciekawosci sprawdzielem czy w ogole sama kasa doszla, hehen jeszcze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
korver grasz w sporting? becie? i co i jak dobrzy sa w miare? tzn. gram ale od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i narazie może być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No i kasy nadal nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Ciekawe czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
nawewt ja na B&W wplacalem to byla szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba, ze bankowcy mieli dluzszy weekend, ale watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
ciagle czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
No i kasa jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
troche dlugo czekalem, ale pojawila sie na koncie przed chwila razem z bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
to ciekawe ile im zajmie wyplacanie:) w poniedzialek wnioslem o wyplate to moze zobacze akse w przyszlym tyg
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Kasa idzie koło 5 dni roboczych. Mogłobybyć lepiej, ale może być gorzej (vide betandwin). Trwa to tyle bo przelew idzie z Londynu (przynajmniej u mnie tak było - no ale ja mam konto w sportinbecie w euro).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
kasa juz jest o dziwo, potracili mi ok 3PLN na przewalutowaniu 200PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
ktos ma pojecie kiedy wroci poker w sportingbet?? niby jest napisane ze do 15 powinni sie wyrobic z "robota" a tu 15 i nima;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
jesli ktos zainteresowany to prosze "Witamy serdecznie, Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Szanowny Kliencie, Prace nad uaktualnieniem Pokera zostały zakończone. Proszę jednak dać nam jeszcze około godziny, abyśmy mogli wyeliminować ewentualne problemy. Mamy nadzieję, że powyższe informacje okazały się pomocne. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o przesłanie do nas wiadomości na adres: [email] [email protected].[/email] Sportingbet dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi naszym klientom na całym globie. Serdecznie pozdrawiamy,"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132 |
mam problem instalowałem kasyno właczam sobie jaąś gre i tu nagle cała kasa zostaje przelewana na kasyno co zrobić żeby to wrócić kasyno w sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
witam wszystkich ,jestem nowym graczem w tej firmie ,gdzie tu sa zaklady live--z gory dzieki,,bo nie moge znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Mam problemy od rana z zalogowaniem sie na konto , wie ktoś co sie dzieje?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|