|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Czy operacje zmiany nr.telefonu,zamiany hasel jednorazowych na sms,itp moge dokonac w kioskach mbanku w hipermarketach,czy tylko za pomoca mLinii? THX.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Czy operacje zmiany nr.telefonu,zamiany hasel jednorazowych na sms,itp moge dokonac w kioskach mbanku w hipermarketach,czy tylko za pomoca mLinii? THX. Możesz w kioskach, tylko weź ze sobą dowód osobisty
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
w niedziele zrobilem zwrot na ekarte ze skybet. kasa zaksiegowana w poniedzialek. dolara policzyli mi po 2.906  , a przeciez zwroty sa rozliczane po kursie kupna. nie zebym sie obrazil, ale zwykla ciekawosc dlaczego tak duzo. pomylka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Widzę, że mBank lubi rozdawać prezenty. Mi jakiś czas temu podwójnie zaksięgowali wypłatę z betfair  Szkoda tylko, że nie wypłacałem sumy z jeszcze jednym zerem z tyłu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Widzę, że mBank lubi rozdawać prezenty. Mi jakiś czas temu podwójnie zaksięgowali wypłatę z betfair  Szkoda tylko, że nie wypłacałem sumy z jeszcze jednym zerem z tyłu  To raczej betfair ci 2 razy wyplacil:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51 |
Miałem taką samą sytuację z mbankiem i betfairem.. Sprawdź sobie historię konta bo mnie po 3 dniach mbank anulował drugie zaksięgowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
w niedziele zrobilem zwrot na ekarte ze skybet. kasa zaksiegowana w poniedzialek. dolara policzyli mi po 2.906  , a przeciez zwroty sa rozliczane po kursie kupna. nie zebym sie obrazil, ale zwykla ciekawosc dlaczego tak duzo. pomylka? Zwrot jest rozliczany po kursie sprzedaży. Inaczej po nieudanym zakupie byś tracił. Dodatkowo jak karta w EUR, to jeszzce załapałeś się na podwójne przewalutowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869 |
Czy z związku z ustawą miał ktoś ostatnimi czasy problemy z mBankiem bo chodził po sieci screen, że komuś zablokowalie wpłate na PokerStars. I czy wypłacając kase bezpośrednio na konto może sie czegoś obawiać? Chodzi o jednego z bukmacherów na licencji EU.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Mbank jako część BreBanku plus Rusio Petru jako jeden z głównych lizidupów Tuska.........wcale Mnie nie dziwi,że się matoły wychylili. Aż strach pomyślec co zrobią po wejsciu ustawy w tym śmiesznym banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Czy z związku z ustawą miał ktoś ostatnimi czasy problemy z mBankiem bo chodził po sieci screen, że komuś zablokowalie wpłate na PokerStars. I czy wypłacając kase bezpośrednio na konto może sie czegoś obawiać? Chodzi o jednego z bukmacherów na licencji EU. Ustawa jeszcze nie weszla w zycie ! To jest po pierwsze po drugie dla mnie to bez sensu jest to co piszesz wg. mnie nie ma szans aby Mbank zablokowal wplate ... poprostu musza byc inne zastrzezenia moze zle podal nr. konta nie wiem ale napewno nie przez ustawe ktora ma wejsc ... zreszta liczba graczy jest tak duza ktorzy graja przez neta u buka ze szok w samym Bahu ponad pol miliona zarejestrowanych graczy jest mysle ze BWIN ma jeszcze wiecej ogolnie mysle ze milion to spokojnie gra :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Jestem Genialny Kolego Prosze o to komrntarz osoby z MBANKU na ta sytuacje Witam,Trudno mi w tej chwili odpowiedzieć jaka była przyczyna odrzucenia tej operacji, ale postaramy się to jutro wyjaśnić także tutaj na Wykopie. Mail nie pochodzi od nas, a informacja o "błędzie" mówi także o wystawcy karty czyli faktycznie jednemu z pośredników tej transakcji. Być może on z jakiegoś powodu wygenerował taki błąd.
Pozdrawiam, Tomek Lipiński (mBank)Masz tez Link'a do tego http://www.wykop.pl/link/261945/mbank-nowa-polityka-antyhazardowa-szybsi-od-poslow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
I jeszcze komentarz Pracownika BRE BANKU ... Także o to proszę, będzie to dla nas dodatkowy sygnał aby głębiej przyjrzeć się tej sprawie. Przyznam szczerze, że nie posiadam na dzień dzisiejszy informacji abyśmy wprowadzili takie restrykcje na w/w operacje.
Tomasz Lipinski Zrodlo z Link'a u gory Mowilem ze nie ma szansy na cos takiego a komentarze jak ten wyrzej Agassi sa nie potrzebne bo sieja tylko panike
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
I jeszcze komentarz Pracownika BRE BANKU ... Także o to proszę, będzie to dla nas dodatkowy sygnał aby głębiej przyjrzeć się tej sprawie. Przyznam szczerze, że nie posiadam na dzień dzisiejszy informacji abyśmy wprowadzili takie restrykcje na w/w operacje.
Tomasz Lipinski Zrodlo z Link'a u gory Mowilem ze nie ma szansy na cos takiego a komentarze jak ten wyrzej Agassi sa nie potrzebne bo sieja tylko panike  nie sieje paniki tylko czytam a Ty po prostu kup sobie słownik albo skończ szkołe http://pokazywarka.pl/73qlpv/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Ile zazwyczaj czekacie na zaksiegowanie wplaty na swoim koncie za pomoca wplatomatu Mbanku?
Ja dokonalem wplaty o 23:30 i juz minela 1h, a na koncie ani widu, ani slychu... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
o tej porze to czekam prrzewaznie grubo ponad godzine, a w dzien do godzinki  trzeba zwrocic na ksiegowanie mbanku ktore odbywa sie o 12 , 13 , 15 , 18 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
o tej porze to czekam prrzewaznie grubo ponad godzine, a w dzien do godzinki  trzeba zwrocic na ksiegowanie mbanku ktore odbywa sie o 12 , 13 , 15 , 18  To co myslisz, ze jeszcze dzis w nocy zaksiegowane beda srodki na koncie? Czy dopiero ok.12 tak jak te ksiegowania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Dochodzą do Was sms'y z hasłem jednorazowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|