|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Mi też nie śmiga, a myślałem że jestem sam! A do 13 tylko 35 minut....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie moge sie zalogowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Na stronkę już mogę wejść ale jak chce się zalogować to wyskakuje że wpisałem nieprawidłowe hasło! A na bank wpisuje dobre. Mają jakieś delikatne problemy a do 13 tak mało czasu. Oby zdążyli!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 125 |
Mozecie sie juz zalogowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Standardowe "Działa wam?".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Standardowe "Działa wam?". JAK ZWYKLE NIEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Jest kolejny freeroll dla Polakow...
FINAŁ
3 lipiec, niedziela 21:00 polskiego czasu – Pula nagród 100$ !
Przez cały tydzień, możesz zdobyć prawo udziału w niedzielnym finale poprzez udział w turniejach kwalifikacyjnych
KWALIFIKACJE
Turnieje kwalifikacyjne odbywają się przez cały tydzień w następujących godzinach
dzień godzina typ 27 czerwiec, poniedziałek 21:00 kwalifikacja do niedzielnego finału 28 czerwiec, wtorek 21:00 kwalifikacja do niedzielnego finału 29 czerwiec, środa 21:00 kwalifikacja do niedzielnego finału 30 czerwiec, czwartek 21:00 kwalifikacja do niedzielnego finału 1 lipiec, piątek 21:00 kwalifikacja do niedzielnego finału 3 lipiec, niedziala 21:00 finał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2005
Posty: 17 |
Darmowe turnieje dla Polaków, chyba już są w każdym tygodniu organizowane. Niby 100$ to nie tak dużo, ale grają sami Polacy, więc cała kasa zostanie w kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do zobaczenia przy stole o 21 naszego czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
gdzie na stronie mozna obstawiać LIVE ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
Piłka nożna >>>>>>Zakłady Live
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tenis runnig in match LIVE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Cos powoli kase na konto wrzucaja, w poniedzialek przelew okolo 13stej i jeszcze nie ma!!! na Expekt/Unibet juz by byla!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Beznadziejnie u nich jest rozwiązany ten live - trzeba Bprzejrzeć działy, ąeby zobaczyć czy jest coś live (gram tenis, krykiet i PN)
Wolę już taki jak jest w exp/uni - wszystkie live w jednym miejscu, nie mówiąc o BAW
Inna sprawa - czy odpowiadają wam na maile? bo mi nie udzielili dziś odpowiedzi na dwa maile (to samo pytanie), co jest u nich dziwne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a jest taka opcaj zeby widziec mecze godinowo rozne dyscypliny o tak...
19:55 IFK Göteborg - Halmstad Szwe.Allsvenskan 2.05 3.30 3.50 +9 20:15 Chicago Cubs - Milwaukee Brewers Wybrani pitchers Woods - Sheets MLB 1.74 2.16 +1 20:40 Brazil - Argentina Puchar Konfederacji 2.30 3.15 3.00 +12 live 21:00 Colorado Rockies - Houston Astros Wybrani pitchers Kim - Oswalt MLB 2.29 1.66 +1 21:05 Los Angeles Dodgers - San Diego Padres Wybrani pitchers Weaver - May MLB 1.72 2.18 +1 21:10 ÍA Akranes - ÍBV Vestmannaeyju Isl. Landsbankadeild 1.65 3.50 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Szybki buk przelałem we wtorek wieczorem 10 PLN w czwartek pieniądze były juz na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
i najlepsze jest to ze mam 20 PLN na koncie POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 125
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 125 |
Fakt ze szybki, ale skad Ci sie wzielo 20PLN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28 |
Dostaliście już bonus za Wimbledon? bo ja jeszcze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka