|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Dziękuje , już wysłałem .
Pozdrawiam .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał dilbert: [qb] Jest jeszcze promocja ale troche skomplikowana z tego co zrozumiałem to dają darmowy zakład max 25$ po tym jak sie zawrze 2#bet,ale ten zakład musi być "triple"[/qb] Takie pytanie stawiam - ale najpierw trzeba przeczytac ten text zeby bylo wiadomo o czym mowie: "After placing your first bet, place a second bet - a win treble/3 team parlay to the same value (up to a maximum of £20/$25 or currency equivalent), on the selections of your choice." Zatem mam zrobic perleja tylko z US Sports? Bo z tego co rozumiem 3 zdarzenia po identycznych kursach mam grac tak? A moze ktos normalnie jakiegos skladaka robil z pilki i przegral i poprosil o refunda i go otrzymal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Chodzi o to zebys kolejnego trebla zagral za taka sama stawke jak pierwszego (max £20/$25).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
ja wlasnie dzisiaj chcialem wykorzystac ten ich livebetting. Stawiam sobie dzisiejsze spotkanie arsenal-liverpool. 1 kurs 2.1 no i za taki tez dam wyskakuje mi ze kurs spadl na 1.9 no wiec dam i taki potem spadl kilka razy az wreszcie wyskoczylo mi ze niema tego w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chcialem obstawic az wkoncu nie obstawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie ma to jak live betting na betfair. Tam dopiero jest ciekawie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Wielki minus dla bet365 - brak anulowania zakładu lub chociażby sprzedaży ze stratą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Dzis założyłem zakład na ncaab a tam drużyn kilka róznia się literka jedną i postawiłem nie na tą, zobaczymy moze szczescie a moze pech;) Ale w gamebookers chociaż można sprzedać zakłąd!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
Oryginalnie wysłał Gabriel_f: [qb]Wielki minus dla bet365 - brak anulowania zakładu lub chociażby sprzedaży ze stratą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Dzis założyłem zakład na ncaab a tam drużyn kilka róznia się literka jedną i postawiłem nie na tą, zobaczymy moze szczescie a moze pech;) Ale w gamebookers chociaż można sprzedać zakłąd![/qb] Mała rada praktyczna, możesz w takim przypadu postawić zakład na przeciwną druzynę, jak chcesz unikąć małej bo małej straty, to spróbuj podwyższyć kurs i może wyjdzie ci nawet jakiś sure bet. Na przykład (nie mogąc anulować zakład na under, stawiasz na over podwyższając trochę kurs). pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Gabriel a wymien i pare bukow u ktorych mozna anulowac zaklad... Z checia zapoznam sie z ich oferta. O ile takie buki istnieja. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Gabriel a wymien i pare bukow u ktorych mozna anulowac zaklad... Z checia zapoznam sie z ich oferta. O ile takie buki istnieja. :rolleyes: [/qb] W GB jest mozliwosć sprzedaży kuponu z meczem jakiś czas przed rozpoczęciem czy cos takiego, of corz ze stratą chyba 15 % (nie dam głowy). A u innych nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S. Kupon nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Oryginalnie wysłał Szninkiel14: [qb]Mała rada praktyczna, możesz w takim przypadu postawić zakład na przeciwną druzynę, jak chcesz unikąć małej bo małej straty, to spróbuj podwyższyć kurs i może wyjdzie ci nawet jakiś sure bet. Na przykład (nie mogąc anulować zakład na under, stawiasz na over podwyższając trochę kurs).
pozdrawiam[/qb] Qrcze masz absolutną rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale ciut zapóźno, a o 12 w nocy ciężko sie myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzięki, na przyszłość zapamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Gabriel_f: [qb] Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Gabriel a wymien i pare bukow u ktorych mozna anulowac zaklad... Z checia zapoznam sie z ich oferta. O ile takie buki istnieja. :rolleyes: [/qb] W GB jest mozliwosć sprzedaży kuponu z meczem jakiś czas przed rozpoczęciem czy cos takiego, of corz ze stratą chyba 15 % (nie dam głowy).[/qb] To w takim razie wprowadzaszw POWAZNY blad potencjalnych przyszlychklientow bet365 mowiac o wielkim minusie o braku anulowania zakladu. Ja ci powiem odrazu ze zaden buk nie oferuje takiej mozliwosci i pytanie raczej bylo z mojej strony ironiczne... Co do Gb to opcja sprzedazy zakaldu o ile pamietam tylko single..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
LOL @ Gabriel_f! Można dodać, że Canbet "oferuje" możliwość unieważnienia zakładu za 6.5%... A swoją drogą, jeśli GB rzeczywiście bierze za taką "usługę" aż 15%, to nieźle naciąga takich bezmyślnych, bo nawet przy standardowych kursach (-110/-110) "zrobienie" tego samemu kosztuje tylko 9.1%...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]LOL @ Gabriel_f! Można dodać, że Canbet "oferuje" możliwość unieważnienia zakładu za 6.5%... [/qb] Hmm konto w canbecie mam dosc dlugo ale nigdy nie widzialem aby w Undecided bets byla jakas opcja ktora pozwalalaby mi anulowac kupon z w/w strata. gdzie ty masz ta opcje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb][QUOTE]Hmm konto w canbecie mam dosc dlugo ale nigdy nie widzialem aby w Undecided bets byla jakas opcja ktora pozwalalaby mi anulowac kupon z w/w strata. gdzie ty masz ta opcje?[/qb] Szakal, wtrącenie "raczej bylo z mojej strony ironiczne". Zważając na Canbet's juice (-107) stawiając przeciwnie "unieważniamy" zakład za te 6.5%. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Qwarty myslisz pojecia 'kontra w druga strone' dla zminimalizowania straty a 'uniewaznienie zakladu'. Gdzie ta ironia? :rolleyes: Nie doszukalem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Szakal, no niezupełnie; stawiając taką samą kwotę na zdarzenie przeciwne unieważniasz zakład (oczywiście jeśli zdążysz przed ewentualną zmianą kursu, na co masz duże szanse, gdy spostrzeżesz się od razu), co będzie cię kosztowało 6.5% od oryginalnego zakładu. A puenta jest taka, że GB operację z takim samym efektem końcowym nazwał oficjalnie i umieścił w opcjach, za co jeszcze bierze 15%...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Szakal, no niezupełnie; stawiając taką samą kwotę na zdarzenie przeciwne unieważniasz zakład (oczywiście jeśli zdążysz przed ewentualną zmianą kursu, na co masz duże szanse, gdy spostrzeżesz się od razu), co będzie cię kosztowało 6.5% od oryginalnego zakładu.[/qb] Juz sie nie bede klocil ale to co napisles to _BZDURA_ Uniewaznic = wyjsc na 0 Skontorwac w druga strone o czym mowisz to wyjsc na "zminimalizowaną" strate (minus) Juz nie odpowiadam w tym temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
LOL Szakal. Zawsze pisałem unieważnić w cudzysłowie! I było to tylko na zasadzie porównania efektu końcowego. Czy unieważniając zakład w GB wychodzisz na zero? Czy nie słyszałem coś o 15%?! :zobacz: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]LOL Szakal. Zawsze pisałem unieważnić w cudzysłowie! [/qb] Zwlaszcza widac to w twoich postach z 14:43 i 15:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [qb] Czy unieważniając zakład w GB wychodzisz na zero? Czy nie słyszałem coś o 15%?![/qb] Nie uniewazniam ale odsprzedaje ze strata. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chyba sie powtarzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb] Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]LOL Szakal. Zawsze pisałem unieważnić w cudzysłowie! [/qb] Zwlaszcza widac to w twoich postach z 14:43 i 15:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jesteś aptekarzem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> O 14:43 w cudzysłowie było słowo oferuje, co tyczyło się całego oferowania unieważnienia, zaś o 15:30 było inaczej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [qb] Czy unieważniając zakład w GB wychodzisz na zero? Czy nie słyszałem coś o 15%?![/qb] Nie uniewazniam ale odsprzedaje ze strata. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chyba sie powtarzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: [/qb] No twoja sprawa jak to już nazwiesz, co tutaj podkreślałem. Btw: odsprzedawaj nie GB, tylko mi; w ramach promocji ustalam cenę na 10% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|