Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#34448 28/01/2003 22:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Dziękuje , już wysłałem .

Pozdrawiam .

Bonus: Unibet
#34449 29/01/2003 16:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał dilbert:
[qb]
Jest jeszcze promocja ale troche skomplikowana z tego co zrozumiałem to dają darmowy zakład max 25$ po tym jak sie zawrze 2#bet,ale ten zakład musi być "triple"[/qb]
Takie pytanie stawiam - ale najpierw trzeba przeczytac ten text zeby bylo wiadomo o czym mowie:

"After placing your first bet, place a second bet - a win treble/3 team parlay to the same value (up to a maximum of £20/$25 or currency equivalent), on the selections of your choice."

Zatem mam zrobic perleja tylko z US Sports? Bo z tego co rozumiem 3 zdarzenia po identycznych kursach mam grac tak?

A moze ktos normalnie jakiegos skladaka robil z pilki i przegral i poprosil o refunda i go otrzymal?

#34450 29/01/2003 17:51
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Chodzi o to zebys kolejnego trebla zagral za taka sama stawke jak pierwszego (max £20/$25).

#34451 30/01/2003 03:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
ja wlasnie dzisiaj chcialem wykorzystac ten ich livebetting.
Stawiam sobie dzisiejsze spotkanie arsenal-liverpool.
1 kurs 2.1 no i za taki tez dam
wyskakuje mi ze kurs spadl na 1.9
no wiec dam i taki potem spadl kilka razy
az wreszcie wyskoczylo mi ze niema tego w ofercie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chcialem obstawic az wkoncu nie obstawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#34452 30/01/2003 03:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie ma to jak live betting na betfair. Tam dopiero jest ciekawie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34453 09/02/2003 05:03
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Wielki minus dla bet365 - brak anulowania zakładu lub chociażby sprzedaży ze stratą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Dzis założyłem zakład na ncaab a tam drużyn kilka róznia się literka jedną i postawiłem nie na tą, zobaczymy moze szczescie a moze pech;)
Ale w gamebookers chociaż można sprzedać zakłąd!

#34454 09/02/2003 15:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Wielki minus dla bet365 - brak anulowania zakładu lub chociażby sprzedaży ze stratą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Dzis założyłem zakład na ncaab a tam drużyn kilka róznia się literka jedną i postawiłem nie na tą, zobaczymy moze szczescie a moze pech;)
Ale w gamebookers chociaż można sprzedać zakłąd![/qb]
Mała rada praktyczna, możesz w takim przypadu postawić zakład na przeciwną druzynę, jak chcesz unikąć małej bo małej straty, to spróbuj podwyższyć kurs i może wyjdzie ci nawet jakiś sure bet.
Na przykład (nie mogąc anulować zakład na under, stawiasz na over podwyższając trochę kurs).

pozdrawiam

#34455 09/02/2003 15:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Gabriel a wymien i pare bukow u ktorych mozna anulowac zaklad... Z checia zapoznam sie z ich oferta. O ile takie buki istnieja. :rolleyes:

#34456 09/02/2003 16:22
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Gabriel a wymien i pare bukow u ktorych mozna anulowac zaklad... Z checia zapoznam sie z ich oferta. O ile takie buki istnieja. :rolleyes: [/qb]
W GB jest mozliwosć sprzedaży kuponu z meczem jakiś czas przed rozpoczęciem czy cos takiego, of corz ze stratą chyba 15 % (nie dam głowy).
A u innych nie gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. Kupon nie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#34457 09/02/2003 16:24
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Quote
Oryginalnie wysłał Szninkiel14:
[qb]Mała rada praktyczna, możesz w takim przypadu postawić zakład na przeciwną druzynę, jak chcesz unikąć małej bo małej straty, to spróbuj podwyższyć kurs i może wyjdzie ci nawet jakiś sure bet.
Na przykład (nie mogąc anulować zakład na under, stawiasz na over podwyższając trochę kurs).

pozdrawiam[/qb]
Qrcze masz absolutną rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale ciut zapóźno, a o 12 w nocy ciężko sie myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzięki, na przyszłość zapamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#34458 10/02/2003 15:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Gabriel a wymien i pare bukow u ktorych mozna anulowac zaklad... Z checia zapoznam sie z ich oferta. O ile takie buki istnieja. :rolleyes: [/qb]
W GB jest mozliwosć sprzedaży kuponu z meczem jakiś czas przed rozpoczęciem czy cos takiego, of corz ze stratą chyba 15 % (nie dam głowy).[/qb]
To w takim razie wprowadzaszw POWAZNY blad potencjalnych przyszlychklientow bet365 mowiac o wielkim minusie o braku anulowania zakladu. Ja ci powiem odrazu ze zaden buk nie oferuje takiej mozliwosci i pytanie raczej bylo z mojej strony ironiczne... Co do Gb to opcja sprzedazy zakaldu o ile pamietam tylko single..

#34459 10/02/2003 18:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
LOL @ Gabriel_f! Można dodać, że Canbet "oferuje" możliwość unieważnienia zakładu za 6.5%... A swoją drogą, jeśli GB rzeczywiście bierze za taką "usługę" aż 15%, to nieźle naciąga takich bezmyślnych, bo nawet przy standardowych kursach (-110/-110) "zrobienie" tego samemu kosztuje tylko 9.1%...

#34460 10/02/2003 19:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]LOL @ Gabriel_f! Można dodać, że Canbet "oferuje" możliwość unieważnienia zakładu za 6.5%... [/qb]
Hmm konto w canbecie mam dosc dlugo ale nigdy nie widzialem aby w Undecided bets byla jakas opcja ktora pozwalalaby mi anulowac kupon z w/w strata. gdzie ty masz ta opcje?

#34461 10/02/2003 19:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb][QUOTE]Hmm konto w canbecie mam dosc dlugo ale nigdy nie widzialem aby w Undecided bets byla jakas opcja ktora pozwalalaby mi anulowac kupon z w/w strata. gdzie ty masz ta opcje?[/qb]
Szakal, wtrącenie "raczej bylo z mojej strony ironiczne". Zważając na Canbet's juice (-107) stawiając przeciwnie "unieważniamy" zakład za te 6.5%. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34462 10/02/2003 19:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Qwarty myslisz pojecia 'kontra w druga strone' dla zminimalizowania straty a 'uniewaznienie zakladu'. Gdzie ta ironia? :rolleyes: Nie doszukalem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> stop

#34463 10/02/2003 19:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Szakal, no niezupełnie; stawiając taką samą kwotę na zdarzenie przeciwne unieważniasz zakład (oczywiście jeśli zdążysz przed ewentualną zmianą kursu, na co masz duże szanse, gdy spostrzeżesz się od razu), co będzie cię kosztowało 6.5% od oryginalnego zakładu. A puenta jest taka, że GB operację z takim samym efektem końcowym nazwał oficjalnie i umieścił w opcjach, za co jeszcze bierze 15%...

#34464 10/02/2003 19:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Szakal, no niezupełnie; stawiając taką samą kwotę na zdarzenie przeciwne unieważniasz zakład (oczywiście jeśli zdążysz przed ewentualną zmianą kursu, na co masz duże szanse, gdy spostrzeżesz się od razu), co będzie cię kosztowało 6.5% od oryginalnego zakładu.[/qb]
Juz sie nie bede klocil ale to co napisles to _BZDURA_ Uniewaznic = wyjsc na 0 Skontorwac w druga strone o czym mowisz to wyjsc na "zminimalizowaną" strate (minus) Juz nie odpowiadam w tym temacie stop

#34465 10/02/2003 21:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
LOL Szakal. Zawsze pisałem unieważnić w cudzysłowie! I było to tylko na zasadzie porównania efektu końcowego. Czy unieważniając zakład w GB wychodzisz na zero? Czy nie słyszałem coś o 15%?! :zobacz: stop

#34466 10/02/2003 22:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]LOL Szakal. Zawsze pisałem unieważnić w cudzysłowie! [/qb]
Zwlaszcza widac to w twoich postach z 14:43 i 15:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[qb]
Quote
Czy unieważniając zakład w GB wychodzisz na zero? Czy nie słyszałem coś o 15%?![/qb]
Nie uniewazniam ale odsprzedaje ze strata. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chyba sie powtarzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes:

#34467 10/02/2003 22:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]LOL Szakal. Zawsze pisałem unieważnić w cudzysłowie! [/qb]
Zwlaszcza widac to w twoich postach z 14:43 i 15:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jesteś aptekarzem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> O 14:43 w cudzysłowie było słowo oferuje, co tyczyło się całego oferowania unieważnienia, zaś o 15:30 było inaczej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

[qb]
Quote
Czy unieważniając zakład w GB wychodzisz na zero? Czy nie słyszałem coś o 15%?![/qb]
Nie uniewazniam ale odsprzedaje ze strata. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chyba sie powtarzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: [/qb]
No twoja sprawa jak to już nazwiesz, co tutaj podkreślałem. Btw: odsprzedawaj nie GB, tylko mi; w ramach promocji ustalam cenę na 10% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1