|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! Wczoraj niepowodzenie na całej linii. Dziś poszło coś takiego:
Philly – Anaheim under 5,5 2.10 Bwin 1j.
Ottawa – Atlanta 2 (OT+SH) 2.25 Bwin 1j. Za drobne na Kowalczuka I spółkę. Ilya w tym sezonie deklaruje lepsze wyniki drużyny. Zobaczymy…
Florida – NJD 1 2.45 Bwin 1j.
Za drobne na Pantery postawię. Nawet pomimo wczorajszego pogromu przez Karolcię… Boston- NYI Ile goli strzeli Boston? Powyżej 3 1.75 Bwin 2j.
Tutaj się trochę boję undera ale może Boston stanie na wysokości zadania. Stawka minimalna.
Detroit – Washington 2 (OT+SH) 2.10 Bwin 2j. Washington w roli “doga” dziś wg mnie jak najbardziej do grania.
TBL- Carolina 1 (OT+SH) 1.75 Bwin 5j. Jak widać po stawce jest to dla mnie dziś mecz kluczowy. Na BOLTs stawiałem już wcześniej, chociaż było blisko to się nie udało. Tampa w tym sezonie naprawdę „ulepszyła” skład, ostatni mecz ostrzelali Devils 44-34 ale polegli po OT (notabene Diabły wyrównały w ostatniej sekundzie). Pomimo, że wczoraj Karolcia rozjechała Pantery 7-2 dla mnie to dziś wyższość powinni pokazać gracze Tampy. Chicago – Colorado over 5,5 1.80 Bwin 4j. Chicago – Colorado 1 (OT+SH) 1.45 Bwin 2j. Jastrzębie dziś powinny się uporać z nad wyraz dobrze spisującymi się obecnie Lawinami. Z reguły nie gram takich kursów w NHL ale z (OT+SH) wydaje się w tej parze naprawdę „bezpiecznym” typem.
St.Louis – LAK 2 (OT+SH) 2.30 Bwin 1j. LAK wg mnie w tym sezonie będą naprawdę mocni.
Phoenix –Columbus 1 (OT+SH) 1.83 Bwin 2j.
SJS – Minnesota over 5,5 1,87 Bwin 4j. W SJ dziś Wild będą rozstrzelani…
Ostatnio W-L-Zw: 0-2-0 (-2,0j.) Stan: 3-7-0 (-7,44j.)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
Witam jeszcze pare minut do meczów; zobaczymy czy lista moich pobożnych zyczeń będzie strzałem w cel czy kulą w płot Philadelphia - Anaheim - typ: 1 Pryznaję - Phily to jedna z moich ulubionych ekip, do tego widać ofensywny potencjał. mecz ma kilka smaczków: Pronger naprzeciw kolegom z którymi wywalczył Stanley Cup Chicago - Colorado - typ 1 Silna skąd inąd ekipa Chicago inauguruje sezon na własnym lodzie we "Wietrznym Mieście" (w Chicago Polonusi chyba są liczni więc dla nas to tak jakby "nasi"  . Avs super rozpoczęli sezon i kolejny polski akcent - Wolski strzelił już 3 gole. Polski mecz w NHL  stawiam jednak na Jastrzębie. Toronto - Pittsburgh - over 5,5 pachnie mi tu jednak przekroczeniem tej linii, bo oprócz dobrego Bilansu Toronto przeciw mistrzom Ci drudzy też mają ofensywne argumenty: Evgeni i Sid wiadomo... poza tym myśle jeszcze o : SJS - Minesota - over 5,5 (Heatley się rozkręca?) oraz Nashville - Bufflo (statystyki mówią, ze Nashville to ekipa własnego lodowiska) pozdrawiam Hazardzistów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Nie ladnie skonczyla sie dzisiejsza noc, najbardziej szkoda kuponów na ktorym byl bet na Phoenix i Atalante. Pozostale to juz calkiem tragicznie Co do kursow to nie weim, nie zwrocilem na to uwagi, aczkolwiek kursy ponizej 1,9 sa wg mnie na tyle niepokojace ze lepiej obstawic na druga druzynke. Kilka dni temu obstawilem na jednym kupnie 3 mecze po kursach 3,xx PLN, siadly 2  W zeszlym sezonie rowniez kilka razy trafialem mecze w takich kursach i bylem bardzo szczesliwy Narazie ciezko cokolwiek tutaj typowac, poczatek sezonu a NHL ma to do siebie, ze druzyna ktora mogla zajsc wysoko w poprzednim sezonie moze teraz ledwo ciagnac od meczu do meczu pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Vancouver - Dallas Gole strzelone w tercjach od pierwszego meczu: Vancouver I ter II ter III ter 0 2 1 0 0 0 1 1 1 3 2 2 Dallas I ter II ter III ter 0 1 1 1 2 1 1 2 2 Typ: II tercja +1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Witam! Dla mnie wczorajsza noca bardzo udana. Moglo byc lepiej gdyby któryś z dogów jeszcze wlazł ( Florida, Washington lub Atlanta). TBL nie zawiodła, a Boston uratował tyłek w ostatniej tercji.
Dziś: NYR - Anaheim 2 (OT+SH) 2.25 Bwin 2j.
Kaczory nieźle sobie w tej sesji radzą więc spróbuję dziś na nich.
Ostatnio W-L-Zw: 6-4-1 (+7,73.) Stan: 9-11-1 (+0,29j.)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Zastanawiam się nad Los Angeles i wydaje mi się, że jeśli mają kogoś ograć z Atlantic Division, to najbardziej możliwe jest to w dzisiejszym meczu z Islandersami. LA podczas wizyt w Atlantic Division nie przegrywa wszystkich spotkań. Teraz zawitają w Nowym Yorku na mecze z Islandersami i Rangersami. NYI w 3 meczach 3 remisy. Wracają do domu po odwiedzinach w Bostonie i Ottawie. Dla mnie to typowy średniak, który może wygrać i przegrać z każdym w najmniej spodziewanym momencie. Królowie jak na ten czas zaskakują na +. Oprócz porażki na starcie z Kojotami(3:6), odnieśli 3 kolejne zwycięstwa, między innymi nad San Jose 6:4, co nie powinno umknąć uwadze. 4 mecze i 17 strzelonych bramek na mnie robi wrażenie i dzisiaj proponuję Los Angeles jako zwycięzcę meczu w NY. NYIslanders-Los Angeles 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 601 |
Boston - Colorado mecz największej niespodzianki zeszłego sezonu kontra największe rozczarowanie. Jak narazie oprócz meczu z caroliną misie raczej wielkiego hokeja nie pokazują co innego colorado młoda przebudowana drużyna po wzmocnieniu chyba wkońcu solidnym bramkarzem może grać w tym sezonie tylko lepiej. Kurs na boston zdecydowanie za niski tu za drobne gram X licząc na mecz na styku.
NYI - La kings - Lemex widzi w tym meczu win gości którzy na początku ligi poczynają sobie nadzwyczajnie. Smog w LA służy zwłaszcza Smythowi który wydaje się może wrócić z formą do czasów występów w Edmonton. Ja bardzo ostrożnie jednak podchodzę do LA pamiętam jak w 2005/2006 mieli wejście smoka a z play off były nici po słabym końcu sezonu. W myśl maksymy nic dwa razy się nie zdarzy liczę że zdarzy się cztery i dam na remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
To ja spróbuje jeszcze inaczej, w meczu Islanders - Kings Lemex upatruje szansy gości, Zebras Fan fan X to ja spróbuje zagrać na zwycięstwo Islanders, zgadzam się, ze Islanders to przeciętniak ale liczę dzisiaj na ich przełamanie, wszystkie 3 porażki które do tej pory zanotowali były po OT i to z dobrymi drużynami więc mam nadzieje, że dzisiaj na własnej tafli się przełamią, jest to typowy Typ na przełamanie  New York Islanders - Los Angeles Kings Typ 1Trafione typy: 6, nietrafione 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
tzn. miało być :
New York Islanders - Los Angeles Kings Typ 1 wraz z OT i SO
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
a jednak New York Islanders - Los Angeles Kings 1:2. Dziś Islanders się jeszcze nie przełamali choć znowu mecz na styku. No nic spróbuję jeszcze jeden typ na przełamanie bo kurs zachęcający
New York Rangers - Toronto Maple Leafs Typ: 2
Trafione typy: 6, nietrafione 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
witam - na godzinę przed meczem na który czekam:
Nashville - Edmonton - typ :1 Zamierzam dać dzisiaj szansę Wieśniakom, na odbudowanie zaufania swoich fanów i odbudowanie zasobów mojego portfela. Oby ją wykorzystali he he
myslałem jeszcze o TB bo naprawdę ciekawy skład zestawili w tym sezonie i warto im się przyjrzeć myślę
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
koniec pierwszej tercji i Wieśniaki przez wielkie "W" 0:4 u siebie: Brule, Horcoff, Stortini x 2 i po sprawie. A tak zupełnie poważnie: Nashville wygrało na własnej tafli 23 mecze w zeszłym seznie. Mając to na uwadze to raczej dziwnie rozpoczęli ten sezon. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
W meczu Toronto-Colorado można szukać zwycięzcy w oparciu o "przełamanie serii". Zapewne wielu typerów zastanawia się, kiedy wreszcie Toronto wygra mecz i czy dobrze spisujące się od początku sezonu Lawiny mogą dzisiaj przegrać. Widziałem wczoraj Lawiny w akcji  i jeśli zagrają z takim "zębem" przeciwko Liściom, to "nici" z przełamania złej passy ekipy z Kanady  . Dla mnie faworytem są Lawiny pomimo to, że są w trakcie sesji wyjazdowej i aby wrócić do domu zostały im jeszcze 4 mecze: Toronto, Montreal, Detroit i Minnesota. Nie sądzę, aby wygrali wszystkie te mecze, ale Toronto to chyba na chwilę obecną najsłabszy z czekających ich rywali. Liście są w "dołku" i czy pozbierają się do kupy po ostatnim laniu 2:5 Pittsburgh i 2:7 NYRangers? - poczekajmy do rana. Toronto - Colorado Typ: 2(ot+so) i II tercja +1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
Ja w dniu dzisiejszym zaczynam progresję na zwycięstwo Toronto, ogólnie gram progresją i mam przyjęte, że po 4-5 porażkach zaczynam grac na zwycięstwo danej drużyny. Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche Typ: 1
Drugim meczem, który zwrócił moją uwagę to pojedynek Buffalo-Detoit typ na under, w meczach Buffalo w tym sezonie w trzech łącznie padło 7 bramek, Detroit wprawdzie w pierwszych dwóch meczach łącznie po 7 i 8 bramek, ale już w dwóch kolejnych tylko po 5 bramek łącznie. W zeszłym sezonie drużyny zagrały dwa mecze i też padło w nich mniej niż 5,5 bramki. Buffalo Sabres - Detroit Red Wings Typ: under 5,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 171 |
Ja w dniu dzisiejszym zaczynam progresję na zwycięstwo Toronto, ogólnie gram progresją i mam przyjęte, że po 4-5 porażkach zaczynam grac na zwycięstwo danej drużyny. Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche Typ: 1
Drugim meczem, który zwrócił moją uwagę to pojedynek Buffalo-Detoit typ na under, w meczach Buffalo w tym sezonie w trzech łącznie padło 7 bramek, Detroit wprawdzie w pierwszych dwóch meczach łącznie po 7 i 8 bramek, ale już w dwóch kolejnych tylko po 5 bramek łącznie. W zeszłym sezonie drużyny zagrały dwa mecze i też padło w nich mniej niż 5,5 bramki. Buffalo Sabres - Detroit Red Wings Typ: under 5,5 A jak TOR wygra w OT/SO to co wtedy z Twoją progresja? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783 |
Ja w dniu dzisiejszym zaczynam progresję na zwycięstwo Toronto, ogólnie gram progresją i mam przyjęte, że po 4-5 porażkach zaczynam grac na zwycięstwo danej drużyny. Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche Typ: 1
Drugim meczem, który zwrócił moją uwagę to pojedynek Buffalo-Detoit typ na under, w meczach Buffalo w tym sezonie w trzech łącznie padło 7 bramek, Detroit wprawdzie w pierwszych dwóch meczach łącznie po 7 i 8 bramek, ale już w dwóch kolejnych tylko po 5 bramek łącznie. W zeszłym sezonie drużyny zagrały dwa mecze i też padło w nich mniej niż 5,5 bramki. Buffalo Sabres - Detroit Red Wings Typ: under 5,5 A jak TOR wygra w OT/SO to co wtedy z Twoją progresja?  Kolega gra na Vin w regulaminowym czasie. W przypadku OT i wygranej będzie pewnie kontynuował. Pewnie dla wielu typerów wygrana po OT nie jest "czystym" vin tylko remisikiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
Panowie....przecież można grac progresje na zwycięstwo po OT i SO, ja tak często gram, można też mieszać, część kasy na czyste Win a część na Win po OT i SO, wszystko zależy od kursów i stawkowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Dzisiaj w sferze moich zainteresowań znalazły się 3 mecze: w Chicago, Dallas i Anaheim. Dallas i Anaheim wracają z wojaży do domu i aby być w zgodzie z jedną z moich zasad: UNIKAĆ GRY NA GOSPODARZA W TAKICH SYTUACJACH, wolę te mecze odpuścić, chociaż nie ukrywam, że kusi mnie postawienie na zwycięstwa właśnie obu wymienionych wyżej ekip. Zostaje Chicago. Być może "wpakowałem" się na minę, ale skoro Jastrzębie ograły rewelacyjne jak dotąd Lawiny, więcej niż dobre Płomienie(oba mecze po OT), to chyba Edmonton, który punktuje od 4 meczy - też jest w ich zasięgu. Ale...., właśnie to ale, powstrzymuje mnie od zdecydowanego typu na win gospodarzy. Zerkając w statystyki tego sezonu "wpadła mi w oko" pewna regularność. Otóż Chicago w 5 meczach najwięcej trafień zanotowali w II tercji(9), a z kolei Nafciarze tylko w meczu z Calgary nie zanotowali ani jednego gola między 20- 40 minutą meczu. Może moje spostrzeżenie jest nie najlepszym argumentem za tym, aby zagrać na over w II tercji 1,5 ale nie znalazłem nic lepszego co by mnie skłoniło zagrać inną propozycję. Chicago-Edmonton Typ: II tercja over 1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 278 |
Ja zaczynam kolejne progresje, już dwie na jednym meczu NY Rangers - Los Angeles Kings. Obydwie drużyny mają odpowiedni po 4 i 5 meczy wygranych, także najwyższy czas zacząc grac na ich porażki. Do tego dochodzi Anaheim, które zaczyna serię 4 meczy w domu.
1. NY Rangers - Los Angeles Kings typ: 2 2. NY Rangers - Los Angeles Kings typ: 1 3. Anaheim Ducks - Minnesota Wild typ: 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254 |
witam Dziś interesuje mnie az 4 z 6 rozgrywanych meczy. Do kazdego dorobiłem sobie jakąś historyjkę i powstała z tego taka oto lista pobożnych życzeń  : Washington - SJ - over 5,5 typ o charakterze intuicyjnym. SJ będą szukać zwycięstwa w sześciu kolejnych meczach wyjazdowych: Caps, Islanders, Rangers, TB, Thrashers, Flyiers i przypuszczam, że wygrają co najmniej 2 razy zagram więc progresję na takie rozstrzygnięcie (kursy powinny być przyzwoite). Dodatkowo dziś over bo cenię umiejętności ofensywne Alexa i Spółki. Druzyna ze Stolicy lubi overove rozwiązania. Detroit - LA Kings - typ: 2 (z OT i SO) Pierwszy atak drużyny z LA w skladzie: Kopitar, Williams, Smyth wydaje się być w świetnej formie, wspólna gra ich cieszy a zgranie cały czas się poprawia. Dziś trudny dla Królów mecz z "małą Szwecją" ale w wersji Money line można spróbować. Habs - Avs - typ 1 Drużyna z Montrealu w tym sezonie obchodzi 100 lecie istnienia i dziś grają mecz otwarcia na własnym lodzie. Sto lat pięknej historii hokeja. Atmosfera na hali Bell Centre bedzie zapewne gorąca. Oczywiście AVS grają świetnie (przed sezonem jak pamiętacie może proponowłem zakład na to że zdobedą SC i postawiłem na to po kursie 150 :D)a gdy ktoś chce to nie zawsze się układa, lecz uważam że determinacja jest wazna w tym sporcie a Habs wyjdą dziś na lód na pewno bardzo zdeterminowani. Nashville - Chicago - 1 Tu ewidentnie gram progrsję na domowy win Wieśniaków. Dziś przeciwnik trudny, ale w końcu to NHL. Więc dlaczego nie? pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|